Hutchinson
2 745 1311 5 1
Gwiazda
Nazwa działu: Produkcja
 Problem

Pracowałam w Hutchinson na , ul. Zakładowej przez agencję pracy tymczasowej. Zaczęłam 26.10 tj. piątek. W poniedziałek byłam nieobecna w pracy. We wtorek dowiedziałam się od LIDERA , że muszę to odpracować ponieważ nie mam urlopu. LIDER powiedział, że mam mu zaraz powiedzieć kiedy to odpracuję. Ja tłumaczyłam się , że muszę się zorientować kiedy, ponieważ nie wiem jak wrócę do domu, bo jeżdżę przewozem pracowniczym, a zostając po godzinach muszę wrócić transportem publicznym. Nie bardzo go to interesowało, aż w końcu dotarło do niego i dał mi czas na rozwiązanie problemu. Na drugi dzień w środę poinformowałam lidera, że chcę odpracować w sobotę. Odpowiedział, że on się nie zgadza, i dodał :" kto powiedział, że pracujemy w sobotę" mam odpracować w tygodniu po 4 godziny. Ja powiedziałam, że agencja informowałam nie, że soboty są dla osób chętnych. Lider powiedział, że interesuję go co mówi agencja, on się nie zgadza na odpracowanie w sobotę. W czwartek rano lider kazał mi sprzątać i wtedy koleżanka poprosiła mnie o pomoc. Pomagałam jej , kiedy to zobaczył lider podszedł zły, i powiedział : co ja robię? Wytłumaczyłam mu sytuację, lecz on swoje, powiedział, że mam robić tylko to co on mi każe. Na koniec zmiany lider zrobił zebranie, jak zawsze. Powiedział o sobocie, że może przyjść parę osób itp. Następnie wskazał na mnie i koleżankę i powiedział : wy dwie zostańcie. Następnie powiedział jesteście zwolnione, nie powiedział dlaczego, wysłał nas do pokoju 108 i tam miałyśmy się wszystko dowiedzieć. Lecz Pani w pokoju nic nie wiedziała. Wykonała telefon i powiedziała, że mamy się zgłosić do agencji i tam się wszystkiego dowiemy. I tak się skończyła moja praca w Hutchinson - Łódź.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Mike Corleone
@Gwiazda

Po 1. Widziałem jak PRACUJESZ wcale się nie dziwię, że cię zwolnili. Ta praca ewidentnie nie była dla ciebie. Są inne zawody, w których na pewno możesz być lepsza. Nie bronię tego zakładu - sam w nim jeszcze pracuje i wiem jak jest. Kolesiostwo,są równi i równiejsi,prawdą jest ze jak nie zostaniesz na kolejne 4 po swoich 8godzinach jesteś postrzegana jak ktoś,kto buntuje innych współpracowników. Soboty i niedziele są dla "wybranych". Ciągły strach ze mogą zaraz cię zwolnić tyle. Pozdrawiam

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Stawiam na Tolka Banana
@Gwiazda

Cześć Możesz napisać na jakim dziale byłaś i kto taki był twoim Liderem. Pracuje już 10 lat w Hutchinsonie i taki pracownik nie powinien być Liderem. Potrzebuję wiecej danych aby poruszyć ten temat u pana Dyrektora.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
juz nikt Nowy wpis
@Stawiam na Tolka Banana

MAriusz , MAniek i tye wystarczy

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
michu Nowy wpis

Niestety firma mało stabilna kolejny raz zmiany w administracji, kręcą coś na produkcji tak jak było zapach i brud jest, na flokownicy kleje które powodują choroby- zobaczcie skład duży pomarańczowy X ja odrazu nie chciałem tam pracować, a i te kleje primery - również w sanepidzie to poddać badaniom, ciekawe co za kilka lat będzie na co zachorujemy. no i to tempo wykańcza, ja szukam nowej roboty, szkoda mi bo juz kilka lat pracuje i stawka jestwiększa ale chwila moment i bedzie ok. A słyszałem ze nieźle sobie kręcili szefowie niemal jak w CBA kasa wypływała i nie wiadomo gdzie, a autka na parkingu co chwile nowe.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
luka28 Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Witam .Chciałbym się dowiedzieć jakie Agencję zatrudniają Hutchinsona w Łodzi ? i jaka jest stawka na wózki widłowe?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś1
KutaHutchinSon Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.
Nazwa działu: Produkcja
 Pytanie

Witam Jak w firmie zmieniło się coś na lepsze czy nadal smród i strach?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ranking
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Olgierd

Firma dobra i stabilna , dba o pracowników ,więc wystarczy dobrze robić to co do każdego należy

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
Operator
Nazwa działu: Produkcja

Czytając niektóre komentarze chce mi się śmiać, pracuje tam 5 lat i nie jest aż tak zle jak wszyscy tu piszą ,może oni po prostu mieli jakieś złe sytuacje lub maja 2 lewe ręce wszystko zależy od tego jak się dogadujesz z ludźmi jeśli nadajesz się na prace to nikt nic do Ciebie nie ma a jeśli jesteś obibokiem to się nie dziw ze ci praca nie pasuje. Minusem jest wypłata podwyżki powinny być większe i jakaś premia, takto jest luz, tak jak wspomniałem, zależy jak się dogadujesz z ludźmi i czy nie odwalasz

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
1234
Nazwa działu: Produkcja

Jestem pracownikiem Hutchinson Aachen,u nas niezabardzo sie kreci prawdopodobnie firme zamkna,jak slyszalem w Lodzi tez sa jakies problemy i chca to wszystko przezucici do Debicy czy ktos cos o tym slyszal?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
1327
Nazwa działu: Produkcja
@1234

Łódź stabilnie, Dębica też, pracy nie brakuje, wiec jak Ci źle kolego to wracaj do Polski:-).

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
zwolniony
@1234

na Kurczakach zwalniają kogo się da , tylko osoby na produkcji mogą być spokojne . Szykują się znowu protesty mieszkańców , bo wybudowali pod zakładem wielkie osiedle , więc blokady będą co chwilę Odradzam pracę na Kurczakach i Zakładowej

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Zatudniony
Nazwa działu: Produkcja
@zwolniony

Nikogo nie zwalniają, skąd takie plotki?

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
Xyz
@zwolniony

Zwalniają dziwne? Ostatnio nowe twarze w administracji i na produkcji. Ludzi przybywa widać było na Wigilii - swoją drogą fajna byla impreza.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Bak
@Xyz

Nowe twarze to oznacza, że zwalniają, o co Ci chodzi?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Xyz
@Bak

Że zatrudniaja a nie zwalniają.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
xyz

ile zarabia prowadzacy linie?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
HeY
@xyz

Dużo

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
sXe

Czy to prawda, że grudniowe, przedświąteczne wypłaty niektórych pracowników zostały "przypadkowo" uszczuplone nawet o 1000 zł?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
sXe2
@sXe

Hehe, co ty opowiadasz? Gdzie tak jest?:-)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Wkurzony
Nazwa działu: Produkcja

Dziś byłem w firmie na kurczaki To jest DYSKRYMINACJA karty ŚWIĄTECZNE! miały być 6 dowiedziałem się ze pracownicy z firmy dostają w STYCZNIU ! to są karty świąteczne Dzięki im i nie odpowiedzialnym powiadomieniu co każdy mówił ze dostanimy NAWET LIDER To wgl nie dostaniemy ich ! Dziękuje firmie za to ze w tym roku nie mam świąt !

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Gdu
@Wkurzony

Pracownicy firmy dostają 06.12. Doczytaj lub dopytaj w dziale personalnym.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Wkurzony
Nazwa działu: Produkcja
@Gdu

Wiem ze powinnem dostać należy mi się Ale nie bo dostaje za miesiąc bo jestem z adecco :)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Wkurzony
Nazwa działu: Produkcja
@Wkurzony

Szkoda tylko ze nigdzie nie ma napisane ani nikt nie powiedział ze dopiero za miesiąc dostaniemy I to są kraty świąteczne ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Wkurzony
Nazwa działu: Produkcja
@Wkurzony

Tylko pracownicy dostają 6 a ludzie z firm po świętach ...

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Barry
 Rekomendacja

Cześć, opinie są slabę, bo gowork się opiera na hejcie. Zerknij na opinie u innych pracodawców. Jest podobnie, a czasami gorzej. Jak chcesz poznać prawdziwa opinie to nie czytaj tego co piszą na forach, a raczej poszukaj kontaktu do kogoś kto pracuje. Zadowoleni z pracy nie piszą na tego typu forach.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
BLD
Użytkownicy czekają na odpowiedź 62 dni.
 Pytanie

Czy ktoś się orientuje jak jest w Utrzymaniu Ruchu na zakładowej? Dostałem propozycje ale po tych opiniach mam mieszne uczucia.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
stara
Nazwa działu: Produkcja

witam słyszałam o dziale pasków transmisyjnych czy jest ktos co może powiedzieć więcej

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Olo
@stara

Jest OK. Wiesz co masz robić wszystko ułożone bez bałaganu. Ja tam robie i jestem zadowolony.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Było sobie zycie
Nazwa działu: Produkcja

Byko sobie życie tak nazwijmy ten zakład. Łamią przepisy, każą pracować w nadgodzinach trzeba to zgłosić. W wszyscy się boją kolegów pozatrudnianych gdzie prawdziwi szefowie? A i ciągły strach o robote

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Karol
@Było sobie zycie

Dlaczego pracownicy boją się, że mogą stracić pracę? Wiesz coś więcej na ten temat? Te nadgodziny, o których mówisz, są przymusowe? Rozumiem, że dodatkowo płatne, tak?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
NadalPracownikWasz
@Karol

Nadgodziny to trzeba tam robić z kilku powodów : -BIERZ POD UWAGĘ, ŻEBY TAM ZOSTAWAĆ NA NADGODZINY TO TYLKO W TYGODNIU od poniedziałku do piątku, TAKIE TAM 12h W PRACY. CZEMU TO PROSTE BO JEST TO +50% CZYLI ŚMIESZNE GROSZE ZA TYRANIE!!! (soboty/niedziele, nie są mile widziane bo trzeba pracownikowi zapłacić 100%/200%) -jak nie przyjdziesz, to dostaniesz karniaka, rzucą cię za karę na gorszy dział lub stanowisko na którym sobie zwyczajnie nie radzisz. A na Twoje miejsce wstawią bez wahania ukrainkę . -LIDER NIE UWZGLĘDNI CIĘ W ŻADNEJ PREMII !!! NIE DOSTANIESZ NIC!!! 00000, tak dobrze czytasz! lidera masz całować po zadku bo jak Cię nie lubi to masz czystą wypłatę i tyle. -bez nadgodzin Twoja wypłata na pasku będzie się prezentować jak zapomoga. MOŻNA DUUUŻO WIĘCEJ DODAĆ NA TEMAT TEJ FIRMY, NIESTETY OPINIĘ PSUJĄ JEJ LUDZIE KTÓRZY NIĄ ZARZĄDZAJĄ !!!! NIE CI CO TAM PRACUJĄ "ZWYKLI PRACOWNICY PRODUKCYJNI" czytaj operatorzy - formujący, czyszczące, tnący itd.!!! TYLKO CI CO SĄ WYŻEJ I POWINNI POMAGAĆ!!! KOLESIOSTWO I TYLE!!! NIECH KTOŚ SIĘ TYM ZAJMIE, BO BĘDZIE TYLKO GORZEJ.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Czy można liczyć w Hutchinson na prywatną opiekę medyczną?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Asia
@Pytanie

Tak na bardzo korzystnych warunkach za 1 zł wielu specjalistow.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
ola

A ja jestem zadowolony zmienił się system jest kierownik zmiany i to jest nasz kierownik którego zespół chciał Pracuję na BMW - G30 i jest tam fajna Brygzdzistka a Kierownink Janusz na naszej zmianie jest super Wymaga ma być zrobione ale jest gość super porozmawia i zrozumie kiedy mam problem umie pomóc Nie jednokrotnie miałam problem i powiedziałam szczerze zawsze pomógł dla mnie jest super w firmie Pozdrawiam.

Pomocna?
TakNie6
Zgłoś1
maniuś
@ola

Też pracowałem w Hutchinsonie i negatywne oceny tego zakładu są jak najbardziej uzasadnione. Po prostu porażka i ten wszechobecny brak szacunku . Wulgarne odzywki do pracowników na porządku dziennym. A Ty Ola czy może Olo nie musisz starać się na siłę zza biurka poprawiać reputacji zakładu. Zdecyduj się bo w pierwszym zdaniu jesteś ZADOWOLONY a później piszesz " miałam problem i powiedziałam szczerze"

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Rysiek
@maniuś

A kto się wulgarnie odzywa? Na jakim dziale bo mam zacząć tam pracę i nie wiem na jaki dział trafię?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Nieznajomy
Nazwa działu: Produkcja
@Rysiek

(usunięte przez administratora) liderka z Jaguara okropna źle się odzywa do pracowników zero szacunku. Powinni ja już dawno zdegradowac. Ludzie się jej boją i się nic nie odzywaja. Masakra

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś5
Zapracowana
@maniuś

Bo to jest ukrainka i nie do konca zna nasza gramatyke.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pacia

Cześć wszystkim Jutro mam rozmowę w sprawie pracy w Hutchinsonie. W którym zakładzie jest ogólnie lepsza atmosfera? Na Zakładowej czy na Kurczakach? Wiem, że nigdzie nie jest kolorowo ale gdybyście mieli doradzić, to który? Ile można zarobić ? Dziękuję za odpowiedzi.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Maciek
@Pacia

Hahha no właśnie nigdzie kolorowo, to korpo zjadają ludzi. Tyrac trzeba jedynie czy na takich warunkach Tak jak poniżej wszyscy zastraszeni bo nie wiadomo co się dzieje w firmie

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Kurczaczek
Nazwa działu: Produkcja
@Pacia

Byłam tu i tam , ale zdecydowanie polecam kurczaki . Ale mam wrażenie że przez ten haos zakład pada , ciągle zwalniają ludzi

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Ulka88
@Pacia

Hej, proponuję na Zakładowej:-) Jest jak jest, nie zawsze kolorowo, ale atmosfera pozytywna. Pozdro.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pracownik H
Nazwa działu: Dział jakości
@Pacia

Na pewno nie polecam Zakładowej, panuje tam totalny chaos , atmosfera nieprzyjemna, bo kazdy boi sie ze go moga zwolnić w kazdej chwili. Przeplyw informacji jest tragiczny, z dnia na nadzien mozna stracic prace, a doprosic sie o cokolwiek tez ciezko

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Klakier
@Pracownik H

Chaos - podpisuje się pod tym. Było różnie, ale teraz co się dzieje to masakra. Zwolnili ludzi którzy ogarniali tematy na produkcji, wstawili innych, którzy widzą tylko czubek nosa, nie da się ludzko dogadać. Atmosfera poleciala. A Hr-y... ? Narzekaliscie na panie. To teraz mamy tu cyborgi. Ja już tam nawet nie chodzę.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Alfa
@Klakier

racja nie ma niogo kto sie zna jakieś cyborgi nie wiem skąd sie biorą koledzy i koleżanki ziomeczki. ręce opadaja i wiecznie nie ma ksay na nic :(

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Kurczaczek
@Pacia

Zdecydowanie polecam kurczaki

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pan
@Pacia

Uciekaj z tej pracy i to szybko

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Anka skakanka
@Pacia

Wogóle ,lepiej odpuść 90 % to ukraina ,a liderzy bez skrupułów, banda dzieciaków bez pojęcia.smród ,w lato gorąco ,i normy mocno zawyżone.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
kaszanka na ciepło
@Kurczaczek

Ja też zdecydowanie polecam kurczaki(ale z rożna)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Dora.
@Anka skakanka

Krótko i na temat ????taka prawda.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Hutchowy Ex

Pracowałem w Hutchu dłuższy czas. Od kilku miesiecy pracuję gdzieindziej, a przecież obawiałem się zmiany... Teraz zastanawia mnie tylko, czemu tak długo się męczyłem? Nie wszędzie jest błogo, ale nie wszędzie jest tak jak w HUT. Cieszę się, że teraz jest mi obcy brak szacunku do pracownika!

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Henryk 8
@Hutchowy Ex

Z jakiego powody odszedłeś z pracy? Gdzie spotkał Cię brak szacunku?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
ola
@Hutchowy Ex

Bo jesteś Cienias

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Nieznajomy
Nazwa działu: Produkcja
@Henryk 8

Brak szacunku jest na jaguarach u K. M liderki i wcale się nie dziwię że ludzie odchodzą z tego działu albo rezygnują wogule z pracy. W końcu będzie tak że ci starzy pracownicy też odejdą bo mają jej dość. Jej wrzaskow na zebraniu i wogule całokształt. Brak wychowania. Założyła koszulkę niebieską i myśli że jest tam Bogiem.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Henry

@maniuś Czasami niektóre osoby mylą obowiązki i ich wypełnianie z brakiem szacunku!. Firma jest ok!!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś1
maniuś
@Henry

Henry! Chyba żartujesz. Mylenie wypełniania obowiązków z brakiem szacunku dla ludzi to jak mylenie tego co jest dobre a co złe. Jeżeli ktoś ma z tym problem nie powinien pełnić żadnej odpowiedzialnej funkcji. Idąc Twoim tokiem próby usprawiedliwienia takich ludzi to tak jakby zwykły pracownik w czasie pracy zamknął maszynę i poszedł na śniadanie bo akurat jest głodny i pomyliły mu się obowiązki z burczeniem w brzuchu.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Były pracownik

(usunięte przez administratora) Na hali nie ma czym oddychać, brudno, maszyny stare. Najgorsza praca na produkcji, coś jak Sonoco

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Henryk 8
@Były pracownik

Czy możesz napisać gdzie pracowałeś i jak długo? Może nie wszędzie jest tak źle jak piszesz.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pomocnik
Nazwa działu: Produkcja
@Były pracownik

Maszyny z lat 2018 - 2019 więc faktycznie bardzo stare.... Tylko niewielka część jest starsza niż 10lat.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
3 lata doświadczenia
Nazwa działu: Produkcja

Łódź Lodowa. NIE POLECAM. Liderów jak "mrówek" gdzie 90% nie ma zielonego pojęcia o pracy na takim stanowisku,a obszarowi to w piórka obrośli ( ale tak to jest jak łapanka liderów bez żadnego doświadczenia i pojęcia). Robienie z ludzi idiotów pod każdym względem bo "są niby mądrzejsi". Co do dyrektora to kawał skąpca( w tym roku podwyżek nie dał) związki niby walczą o to ale widocznie też słabe rozmowy prowadzą. Gerealnie (usunięte przez administratora) brud i 0 ludzkiej atmosfery. Starzy pracownicy produkcyjni jak i technicy czy nawet biuro odchodzi więc to powinno dać do myślenia. Pieniądze śmieszne Lidl czy Biedronka maja lepsza podstawę i socjal. Jeszcze raz z ręką na sercu NIE POLECAM!

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś1
Włodek
@3 lata doświadczenia

A.na kurczakach to samo ,pełno liderów, ściemniają ,większość czasu przesiadują na palarni wiecznie ich nie ma.jak są potrzebni, i nikt nic z tym nic nie robi .wszystko im wolno.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Doświadczenie 13 lat
@3 lata doświadczenia

Zgadzam się pracowałam parę ładnych lat ale takie (usunięte przez administratora) jak się tam porobiło to jeszcze nie było. Gorąco smród idioci na stanowiskach. Nie polecam pracy w tym bałaganie.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Doświadczenie 13 lat
@Włodek

Oczywiście już nie pracuje

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Jeszcze pracuje
@3 lata doświadczenia

Popieram to co się teraz dzieje zaprawia o komedie na 150 t wszystkie nastawiaczki dały nogę, wiedziały co robią to co tam się dzieje to jakaś porażka nikogo kompetentnego liderzy dno super lider to samo. Lizusy kierownika a robol traktowany jak zero liczą się wykresy. Jeszcze trochę posiedzę i popatrzę i też daje nogę nie da się pracować z deb.....

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
rok za długo
@3 lata doświadczenia

Również nie polecam ja wytrzymałem rok a to i tak za długo. Śmiech na sali co tam się dzieje... Przeniosłem się na Nowy Jozefów do czekolady i podejście do pracowników jest dużo lepsze.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Stary pracownik
@Jeszcze pracuje

Jedna dała noge nastawiaczka bo się puszczala na lewo i prawo.ten caly dział to jeden wielki bur....l

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
wkurzony

co się odpie... Na tym porsze to szkoda gadać. jednak wielka (usunięte przez administratora) kurw... nie polecam!!!!!!!

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Job

Praca w tej firmie to porażka.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Krycha

Kontrola jakości na lodowej...jakiś czas temu pracowałam całkiem miłe kobitki które chętnie wytłumaczą i pokarza.oprocz rzekomej p.Ani która ma cię wdrożyć...i nauczyć?bardzo nie sympatyczna opryskliwe i naburmuszona baba.powinni z nią coś zrobić bo nie jedna osoba przez nią odeszła i do tej pory tak jest. Robi łaskę jak się jej coś pytasz traktuje Cię jak Głowno!słoma z butów jej jeszcze wystaje!jeżeli zakład chce żeby ktoś został na dłużej i szanował pracę to powinni zmienić rzekomą p.Anie.bo jej odzywki to już są podciagnięte pod mobing!a to jest karalne!!!i w końcu trafi na swoją.szczeze praca fajna lecz zero szacunku dla osób nowych przez wspomniana panią!!!psuje atmosferę a to jest też ważne w pracy

Pomocna?
Tak21Nie
Zgłoś
Kontrolerka
@Krycha

O jakiej ani mowa z jakiego dzialu ciekawe czy z tego co myślę

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Kemot

Praca na produkcji na Zakładowej jest ok. Bez zastrzeżeń jak ktoś chce zarobić to może nawet 2500 na rękę wyciągnąć.

Pomocna?
Tak13Nie
Zgłoś
Sami
@Kemot

Słyszałem że magazyna ma więcej płacone , pytanie ile i czy jest jakoś się tam załapać ??

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
MegaTron
@Sami

No zgadza się , na magazynie jest dużo więcej kasy niż na produkcji , ale nie jest tak łatwo sie tam dostać , i byle kogo tam nie zatrudniają , tam jest elita , sami najlepsi z najlepszych

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kontrolerka
@MegaTron

Tam są same lenie z telefonami w ręku więc się tak nie reklamuj widzę na codzień co się dzieje

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
anonim

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kawa z mlekiem

No niestety są takie delikwentki, które po "awansie" czują się dowartościowane i muszą pokazać swoją wyższość. Też miałem sytuacje, kiedy przyszła świeżo upieczona nastawiaczka informując mnie o ubytkach na uszczelce. Ale zamiast osobiście wyczyścić stempel to mnie poprosiła o tą czynność, gdyż ona niedowidzi i nie ma siły... także to jest normalne. I to w każdym zakładzie.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Kontrolerka
@Kawa z mlekiem

Nie ma ludzi to i ślepe są jako nastawiaczki no....

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Lodowa

O kurcze nie chciało mi się wierzyć w te opinie i z braku laku poszedłem ..............1.5 miesiąca wytrzymałem.Masakra!!! (usunięte przez administratora) na każdym kroku.Kierownik mojego działu to jakiś psychiczny burak.Nie dość że zostawił żonę dla jednej z pracownic to jeszcze biedna musi akceptować jego "rozmowy kwalifikacyjne"na lidera.Do tego dochodzi temperatura,smród i pył.Chcąc odetchnąć narażasz się na bure od liderki.Już nawet Ukraincy,którzy stanowią tu 60%,połapali się o co biega i odchodzą.A chętnych coraz mniej będą mieli.

Pomocna?
Tak13Nie
Zgłoś
Kawa z mlekiem
@Lodowa

"Nie dość że zostawił żonę dla jednej z pracownic to jeszcze biedna musi akceptować jego "rozmowy kwalifikacyjne"na lidera" Przepraszam, ale co ma relacja kierownika z jego żoną/nową kobietą do Twojego wyniku/nastawienia w pracy? Po co wpisujesz takie rzeczy? To jego sprawa. Też spotkałem z sytuacją kiedy pracownik poznał kobietę o 26 lat młodszą, ale nie widzę potrzeby komentowania tego tutaj. "Do tego dochodzi temperatura,smród i pył.Chcąc odetchnąć narażasz się na bure od liderki.Już nawet Ukraincy,którzy stanowią tu 60%,połapali się o co biega i odchodzą.A chętnych coraz mniej będą mieli." To to prawda. Zapach gumy, duchota oraz wysoka temperatura w Hutchu to zmora praktycznie każdego, kto pracuje na produkcji. Tutaj nie ma łatwo a klimatyzacji raczej nie będzie. Ranki gdzie są liderzy rządzą się swoimi prawami, także musisz rozplanować sobie pracę tak, aby zrobić swoje bez niepotrzebnego zwrócenia uwagi przełożonego. Po 1,5 miesiąca powinieneś wiedzieć z czym to się je. "Już nawet Ukraincy,którzy stanowią tu 60%,połapali się o co biega i odchodzą.A chętnych coraz mniej będą mieli". To już problem HR'u i liderów/kierownika działu. Jak pisałem wcześniej nie da się wyszkolić pracownika (szczególnie na trudnych referencjach) w 3-4 miesiące. To oni będą się tłumaczyć dyrektorowi co stoi za przyczyną niskiej ilości produktu końcowego- a jak łatwo się domyśleć... brak wykwalifikowanych pracowników z powodu ciągłej rotacji.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kontrolerka
@Kawa z mlekiem

Kawa z mlekiem ty to chyba jakiś przydupas biura jesteś ze tak bronisz pilnujesz stolka bo nigdzie indziej nie zagrzejesz miejsca bez dziobania

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Obserwator

Ufff naście nie ma tej Pani która zawsze miała rację hiphip hurrrraaa, Jedna rzecz mniej jeszcze niech kilka osób co robi zamęt odejdzie i będzie git Chyba że dobrze dziobia Dziobaki

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kurczaczek
@Obserwator

Które osoby masz na myśli???

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Konka
@Kurczaczek

Ostatnio sporo osób zniknęło. Z czyjej nieobecności się tak cieszysz? XD

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Kurczaczek
@Konka

Martwię się , a nie cieszę

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Zeni
@Kurczaczek

Oby tych mondrali było jak najmniej

Pomocna?
TakNie
Zgłoś1
Mloda
@Kurczaczek

Pani walend.... Kto by przypuszczal mozg hacza na lodowej a tu takie coś niezle się dzieje

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Job

Witam pracuję na zakładowej miesiąc, jest strasznie gorąco,normy wyśruboane i pełno Ukrainy.Stanowczo odradzam!!!

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
Pan
Nazwa działu: Produkcja

Togalny balagan B

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Anonimus
@Pan

Tak popieram ,nie polecam pracy na działach bmw f36 ,vw t6 ,na kurczakach ,sami karierowicze a liderzy latają za kierownikami jak pieski ,atmosfera nerwowa , ,pracowałem tam i nie polecam tam pracy , w lato temperarury nie do wytrzymania ,

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Anka skakanka
@Anonimus

Możliwości rozwoju awansu ,ale za jaką cene trzeba być nieżłym lizusem i troche za kierownikiem pochodzić ,przytakiwać śmiać się z żartów które nie są śmieszne .Sami młodzi ambitni kandydacie z mocnymi nogami do biegania za kierownikami.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Zostaw opinię o Hutchinson - Łódź

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Hutchinson