Hutchinson
counter
2 765 1481 5 1
Mintaj

smród bród i ubóstwo oraz normy z kosmosu. Tragedia. Omijać z daleka. Juz nikt nie chce tam pracować i zachęcają czym tylko mogą i ścieme wciskają na maxa.

Tak24Nie
Pati

cześć wszystkim , słyszałam że znowu firma ma zatrudniać ludzi i to bezpośrednio , ktoś coś wie ? , pracowałam na zakładowej , ktoś wie gdzie mozna się zgłosić ??? , ciekawe czy zaproponują stawkę uwzględniającą podwyżkę , czy też jeszcze po staremu

TakNie33
Janka

Kto będzie mądrzejszy z dojeżdżających to ucieknie sam wcześniej,a firma i tak zrobi ludzi na szaro bo będzie trzeba odpracowywać"banki" i będzie cioranie za 80% pensji

Tak5Nie17
Xxx

Jestem pracownikiem zatrudnionym przez Job Impulse w Hutchinsonie, i owszem zauważyłem że lepsza opiekę,, mentora", mają pracownicy agencji ani jeżeli pracownicy firmy. Jeżeli chcecie stabline zatrudnienie idzicie przez agencje, jedna z lepszych tutaj. Praca jest różna, zależy na jaki dział się trafi, nie przerzucają z działu na dział tylko co najwyżej na inną maszynę, praca jest prosta wystarczą chęci do nauki. Po 18 miesiącach Job przekazuje pracownika firmie o ile ona go zechce, nie oszukujmy się, umowa agencyjna to taka umowa żeby zapoznać się ze specyfika pracy, a przełożony z Twoim podejściem i tempem pracy. Myślę że wejście przez agencje jest dużo lepsze niż żeby firma sama zatrudniała.... Łatwiej jest wypowiedzieć umowę przez agencje ze względu na krótki okres wypowiedzenia.

Tak22Nie1
Justynka Nowy wpis
Klient

Jeden wielki (usunięte przez administratora) Pani Wiktoria Jarosz, która zajmuje jakieś stanowisko w biurze na ulicy Lodowej jest bardzo wszechstronnie uzdolniona osoba potrafi zajmować się swoimi obowiązkami, jednocześnie romansować z pracownikami. Naprawdę Pania podziwiam za taki talent. Rozbijać rodziny i związki. Brawa dla Pani

Tak3Nie6
Pracujący

Najgorszy zakład w mieście. Nie warty uwagi. Lepiej do BSH iść niż do tego bałaganu.

@Pracujący

Pozwolisz, że się z Tobą nie zgodzę. Zakład ma też wiele zalet, których BSH nie ma. Mam porównanie, bo pracowałem w BSH i tam też nie jest kolorowo, zależy kto co lubi. Popracuj trochę w BSH, a przekonasz się, że pięknie jest tam gdzie nas nie ma. Zachęcam niedowiarków o poczytnie opinii innych pracodawców.

Tak2Nie1
 Rekomendacja
@Pracujący

Wiele osób zachłyśniętych ofertą BSH, wraca do Hutcha. Coś w tym jest:-)

Tak4Nie1
Meni Nowy wpis
@Pan T.

Do Hacza wracają nygusy którym się robić nie chce wola tyrać w gorączce za grosze i wychodzić na fajkę kiedy chcą.inna specyfika pracy.nienkazdy się odnajdzie.

Monika Nowy wpis
@Meni

Widzę, że aktywnie wypowiadaliście się odnośnie pracy w Hutchinson. Czy moglibyście w takim razie mniej więcej przybliżyć jakie są warunki i różnice w obu pracach, o których wspominaliście? Skąd takie różnice w Waszych zdaniach?

JKH Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Jak tam , zadowoleni z prezentów od haczka ?

Romek

Witam, kiedy będą bony na święta wypłacane?

Mnkoufc
@Romek

07.12.

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

100%frekwencji
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Cześć, co z roczna premia za nie chorowalnosc? Dla ludzi którzy wzięli banki i urlop podczas pandemii żeby nie iść na l4. Ci co wzięli l4 i śmieją się w twarz tym co ciężko banki odpracowywali Teraz dostaną wszyscy którzy w grudniu beda w pracy a pół rolu byli na l4 śmieszne! Czekam na premie za 100% frekwencjii w całym roku! A takich ludzi jest bardzo mało bo 80%ludzi było na l4!

Kasia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 62 dni.

Część wszystkim , czy ktoś wie , czy w tym roku będzie płacone za nie chorowalność ? , jak w tym roku to wygląda ?

Było sobie zycie

Byko sobie życie tak nazwijmy ten zakład. Łamią przepisy, każą pracować w nadgodzinach trzeba to zgłosić. W wszyscy się boją kolegów pozatrudnianych gdzie prawdziwi szefowie? A i ciągły strach o robote

Tak4Nie1
Karol
@Było sobie zycie

Dlaczego pracownicy boją się, że mogą stracić pracę? Wiesz coś więcej na ten temat? Te nadgodziny, o których mówisz, są przymusowe? Rozumiem, że dodatkowo płatne, tak?

NadalPracownikWasz
@Karol

Nadgodziny to trzeba tam robić z kilku powodów : -BIERZ POD UWAGĘ, ŻEBY TAM ZOSTAWAĆ NA NADGODZINY TO TYLKO W TYGODNIU od poniedziałku do piątku, TAKIE TAM 12h W PRACY. CZEMU TO PROSTE BO JEST TO +50% CZYLI ŚMIESZNE GROSZE ZA TYRANIE!!! (soboty/niedziele, nie są mile widziane bo trzeba pracownikowi zapłacić 100%/200%) -jak nie przyjdziesz, to dostaniesz karniaka, rzucą cię za karę na gorszy dział lub stanowisko na którym sobie zwyczajnie nie radzisz. A na Twoje miejsce wstawią bez wahania ukrainkę . -LIDER NIE UWZGLĘDNI CIĘ W ŻADNEJ PREMII !!! NIE DOSTANIESZ NIC!!! 00000, tak dobrze czytasz! lidera masz całować po zadku bo jak Cię nie lubi to masz czystą wypłatę i tyle. -bez nadgodzin Twoja wypłata na pasku będzie się prezentować jak zapomoga. MOŻNA DUUUŻO WIĘCEJ DODAĆ NA TEMAT TEJ FIRMY, NIESTETY OPINIĘ PSUJĄ JEJ LUDZIE KTÓRZY NIĄ ZARZĄDZAJĄ !!!! NIE CI CO TAM PRACUJĄ "ZWYKLI PRACOWNICY PRODUKCYJNI" czytaj operatorzy - formujący, czyszczące, tnący itd.!!! TYLKO CI CO SĄ WYŻEJ I POWINNI POMAGAĆ!!! KOLESIOSTWO I TYLE!!! NIECH KTOŚ SIĘ TYM ZAJMIE, BO BĘDZIE TYLKO GORZEJ.

Tak9Nie
Przesadzasz
@NadalPracownikWasz

W tej firmie jedyna comiesięczna premia wynosi na osobę chyba 50 zł. O tej premii napisałeś? Nie bądź śmieszny... A skoro wypłata bez nadgodzin, to zapomoga, to dlaczego jeszcze pracujesz w Hutchinsonie? Jestem prawie w 100% pewien, że wszyscy pracodawcy czekają na takiego pracownika jak ty z szeroko otwartymi ramionami ;-) Powodzenia w dalszym rozwoju zawodowym :-D

TakNie3
Rdk
@NadalPracownikWasz

No jest trochę inaczej , premia motywacyjna jest , premia frekwencja też jest , fakt że jest na jedynych działach plaża, a na innych słabo i trzeba bardziej gonić, wiadomo że na początek nie dają walizki pieniędzy, dobrze nie jest (nie smarują du..y miodem) , ale nie jest też tak źle, po prostu, trzeba chcieć pracować

Tak1Nie1

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Hutchinson?

Odpowiedź
@Pytanie

tak , co roku jest organizowany piknik zakładowy , wigilia , zawsze są organizowane wyjazdy na grzyby , od zeszłego roku również są termy Uniejów i wyjazdy do energylandia Zator , no i zawsze praktycznie co weeckend liderzy poszczególnych działów zapraszają ludzi ze swojej zmiany do pubu

Tak3Nie3
@Pytanie

W czasie Covidu nie, jak jest bezpieczniej to tak:)

@Pytanie

W tym roku nie było żadnej imprezy integracyjnej, ale zdarza się, że zakład takie organizuje (niestety nie coraz rzadziej).

Mintaj

Xxx

Tak22Nie1
Monia
@Xxx

Ja aplikowałam przez tą stronę https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-linii-produkcyjnej-lodz,oferta,1000313824 I w tym tygodniu idę na rozmowę... jakieś testy się odbywają??

Tak3Nie1
Rek
@Monia

Biorą jak leci , jeśli masz dwie ręce, to się nadajesz do maszyny , każda para rąk się przyda , oni potrzebują ludzi by robili , nie grymaszą

TakNie2
Skoda Team
@Monia

jak Ja sie tam zatrudnialem bylo BHP 5 godzin i resztę się szło na dział zapoznać z działem na 2 dzień byly szkolenia z Paulina ktora pozdrawiam jak to czyta :):) i na końcu egzamin ktory musialo sie zdać chyba na 80% cos takiego:) pozniej wiem ze się z tego wycofali teraz nie wiem:) co do oceny jak się ma fajny zespół i sie mysli to praca nie najgorsza ja złego słowa nie powiem

Tak1Nie
Del
Klient

Dlaczego osoby które tak oczerniają hutchinson nie zgłosili tego do państwowej inspekcji pracy. Dlaczego ludzie nie nagrywają telefonem (ukrytym) rozmów kierownik-pracownik. Ja bym pracował i skrycie nagrał i złożył odpowiednie papiery do pipu i skończyłoby się to. Ale widocznie tak nie jest skoro Ci sami ludzie pracują na tych stanowiskach dalej

Pracownnnik

Najgorszy pracodawca w mieście, pensje niskie, warunki pracy tragiczne

Tak10Nie5
@Pracownnnik

Napisz, gdzie jest lepiej i tam wszyscy złożą CV

Operator11

Zakład z patologicznymi relacjami pomiędzy kierownictwem a liderem. Kierownicy bez wykształcenia.

Tak2Nie8
@Operator11

Nie używaj w opisie słów, których znaczenia jak widać nie rozumiesz. Odsyłam do słownika.

prawda

To jest forum o zakładzie, pracodawcy, a nie o życiu prywatnym osób tam pracującym.

prawda

Zainteresuj się z kim prowadzi się Twoja partnerka:-)

Tak6Nie
Taki żarcik

Podobno to na oko chłop w szpitalu umarł ????????????

szok

ludzie od niego z wydzialu zkego slowa nie powiedza znam takich co chca z nim zostac na zm ktory lider dba o nowych pracownikow rozdaje im dodatkowe koszulki zeby nie chodzili w jednej , czasem musi byc rygorystyczny zeby ludzie mu na glowe nie weszli , z ta koszulka zolta moze i zle zrobil pewnie chcial dobrze

Radek

Witam , czy ktoś wie co się dzieje z szyszą , liderem na magazynie , chyba na zakładowej , nazwiska nie pamiętam, sebastian , wisi mi trochę szmalu

Seba
@Radek

Co bredzisz? Lepiej mi kasę oddaj, pożyczyłem ci 50 zł i nie pojawiłeś się w pracy więcej

Anka

Jak to jest z tymi bankami, ludzie coś gadają że w sobotę jak się przyjdzie to są dwa dni odrobione , a jak by się trafiła niedziela to 3 dni , ktoś to potwierdzi ?

Tak2Nie
Wy we
@Anka

Zależy jak dogadasz się z kierownikiem

Uciekac

Operator pracuje na dwóch trzech prasach. Kazą na prasie kontrolować i pakować uszczelki _coś co kiedys robiły kontrolerki. Za reklamację zabierają premie. Tak dyrekcja oszczędza na wypłatach. Operator pracuje za 2 za_3 osoby. Wypłata przy dobrych wiatrach 2500. Zł. Smród gumy i klejów wszystko się wdycha. Wyciągi nie działają, okien nie da się otworzyć.

Tak12Nie
Kamil
@Uciekac

Ja po 8 latach w hutchinsonie miałem podstawe 2800zł. Teraz w Miele na wejście mam 3700 rachunek prosty.

Tak2Nie2
Skryba
@Uciekac

Uwaga BSH zatrudni 600 osób, więc jak ktoś ma rozterki żądają z Hutchem to zapraszam.

Tak8Nie
nik
@Skryba

do BSH już 3/4 ludzi uciekło :)

Tak5Nie2
Rysik
@nik

A potem BSH wszystkim podziękuje jak sezon się skończy i wszyscy będą prosić o zgodę na powrot do Hutcha.

Tak8Nie1
Pracownik od 2006 roku
@Kamil

Stawka na start w Hutchu, to 2700 (fakt, że to niewiele jak na obecną sytuację finansową), a Ty masz po 8 latach 2800? Zdradź sekret, jak można siedzieć ponad 7 lat na L4????????

Tak7Nie
Szczery
@nik

W końcu jest ktoś, kto przed działem HR Hutchinsona prowadzi statystyki rezygnacji pracowników :-D Nie dopisałeś, że kolejne 3/4 uciekło do Miele i kolejne 3/4 do Della i kolejne 3/4 do Amazon i kolejne 3/4 do Corninga i kolejne 3/4 do.....Cholera, a tu nadal kilkaset osób ciągle pracuje.

Tak5Nie
tsa
@Pracownik od 2006 roku

Na lodowej 2900

Tak4Nie
Dr. Lubicz

Czy znacie kogoś osobiście kto umarł na covid-19 ?

Dr. Lubicz

Miał 45l. I umarł w sile wieku. :)

TakNie1
Dawid

Jaka jest atmosfera między pracownikami a dyrekcja ?

Tak2Nie3
Dexter
@Dawid

Jeśli chodzi o lodową to nikt nie lubi dyrektora

Tak5Nie
Skryba

Ciekawe, czemu nic się nie pisze o tej dziewczynie która miała wypadek na prasie i to że będzie maleją do końca życia.

Tak4Nie4
Ric
@Skryba

Mówisz o dziewczynie z zakładowej co jej ręka umknęła w silowniku na daimlerze ? . ma ucietą rękę przy łokciu

Tak2Nie
Nick
@Ric

kiedy to się wydarzyło?

Ric
@Nick

W połowie lipca , 15 lub 16 na koniec nocnej zmiany

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Hutchinson