Farmazon Pomoc Drogowa Franciszek Jagielski

Opinie o Farmazon Pomoc Drogowa Franciszek Jagielski

anonymous

dno i kilometr mułu,prostak gbur cham,unerwione mięcho i zero muzgu

...
@anonymous 11.12.2017 21:33

mUzgu ???? widzę, tobie również poskąpiono

Lowca troli

Ladna reklame sobie zrobiles krzykaczu

morus
@Lowca troli 09.12.2017 19:06

Gdyby ten stary trep w ten sposób potraktował moją żonę jak tę skromną, uśmiechniętą i przyjazną ludziom dziennikarkę z TVP to już witałby się z piekłem. Ten śmieć na nic innego nie zasługuje.

Darek65
@morus 09.12.2017 21:17

Proponuje zebrac sie i wkroic frajerowi zeby popamietal.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Farmazon Pomoc Drogowa Franciszek Jagielski? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

Darek65
@Administrator 07.02.2018 14:17

Dno, farmazon oszukuje ludzi.

Krys

Ty cieciu wygladasz jak kryminal ty zbuju i alkoholiku ty antypolska gnido ty bezmuzgowy idioto!!!!!

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w Farmazon Pomoc Drogowa Franciszek Jagielski? Może warto byłoby ożywić ten wątek aktualnymi informacjami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

Kiniolek88
@Administrator 17.03.2018 08:56

Stanowczo odradzam.

jack

Te scierwo co tak obraza kobiety z telewizji ma morde od ucha do ucha niech prosi UBkolesi o pomoc w ochronie siebie damski bokserze

#PoLonista

Słowo "Farmazon" w slangu oznacza "bzdura, kłamstwo". Do Jagielskiego pasuje ta ksywka w sam raz :D

aaa

śmieć

Lew

Wkrótce knur będzie w celi . Będzie robił za cwela .

Ewa

To czerwony SBek , był kapusiem . Trudno od ścierwa cokolwiek wymagać .

libywer

UB-ywatel z rozdartą i chamską mordziagą,wstrętny typ.

zssr

czerwony domniemany brat agenta bolka

Waikiki

UBywatelska parówa. Nic nie zamawiać. Żadnych usług. Nie chodzić do baru, nie pić jego sikacza i przeterminowanego żarcia. Bez pieniędzy zdechnie.

jebacUBków

bezczelna (usunięte przez administratora) nic nie zamawiać od tej szumowiny ubeckiej, gdyby trafił na mnie od razu by z liścia obskoczył

Antyfarmazon

Wulgarny, tępy cham, omijać szerokim łukiem, nie polecam, wręcz odradzam!!!

PIS JEST OK

MA KONSZAKTY Z MAFIĄ KGB, BYŁY ZOMOWIEC ,(usunięte przez administratora)KOLEGUJE SIE Z CZOŁOWYMI MENELAMI RP . NIE POLECAM A , NIGDY NIE JEST TRZEŻWY

noscer

(usunięte przez administratora),nic dodać nic ująć.

frajer

Jan

Gbur i prostak, oszukuje klientów, radzę omijać szerokim łukiem.

kibol111

odradzam wspolprace z tym bandyta..sa lepsze sposoby na strate pieniedzy..

kosa

Ten ubek jak widzimy łapie się wszystkiego, czyli zwykły cieć. Omijać ! PKD:43.11.Z - Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych 43.12.Z - Przygotowanie terenu pod budowę 43.29.Z - Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych 43.31.Z - Tynkowanie 80.10.Z - Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa

Anulka

Ten człowiek musiał byc w koszarach ORMO przez kolegów bardzo skrzywdzony , aby sie tak demaskować ze swoimi zwierzec ymi pogladami. Ochroniarz Komoruskiego, i tego chosztaplera Frasyniuka. Wstyd za takie indywiduum

@Anulka 10.12.2017 03:03

Co to za starueszek ten dziad przebrany za ochroniarza?

Had had

:D chyba atakujecie nie tego faceta co trzeba,tamten pan ma firmę ochroniarską a tu jest ,,pomoc drogowa".

Fagas z łodzi
@Had had 09.12.2017 22:04

Tamten ale żul ,Panie kolego , ma i firme ochroniarskz, z racji dopuszcszenia do broni , ze stazem w ORMO, ale ma takze firme sprzątającą na ulicy, tzw Pomoc drogowa

Nika
@Had had 09.12.2017 22:04

Taki byczysko atakuje kobietę drobinkę. Wstyd i zgroza, omijajcie ludzie tego typa z daleka, bo lepiej nie spotykać się z takim twarzą w twarz. Toż to swołocz

hol

Jesteś pan oszalałym z nienawiści politycznej chamem w którym zanikły wszelkie oznaki człowieczeństwa panie Jagielski. Odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą.

kpiarz
@hol 09.12.2017 20:11

Wolałbym sam się zaprząc do holowania własnego auta niż powierzyć tę robotę temu dewiantowi.

kosma

OGARNIJ SIĘ człowieczku bo jesteś niewychowanym CHAMEM i GŁUPCEM:(

Dolar

Frajer (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) przez komora i bolka na dwa baty. Jesteś sławny na wykop.pl

citizens

były ormowiec reprezentuje firmę ochraniarska sprawdzić bolszewika

anonymous

Koleś lubi kopać glinę, nie polecam

wawa1

oczekuje zerwania wszelkich umów z ubwzpieczycielami jeżeli są takowe

KODziarz

Damski bokser który obraża drobną słabszą kobietę,napina się i spina robiąc z siebie kretyna. Zastanawiam się czy podczas tej napinki puścił kleksa w pieluchę. Tak nie zachowuje się normalny człowiek!! Po jego wypowiedziach stwierdzam że panie z pod latarni nie są mu obce.

Zostaw opinię o Farmazon Pomoc Drogowa Franciszek Jagielski - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Farmazon Pomoc Drogowa Franciszek Jagielski