Opinie o Farmazon Pomoc Drogowa Franciszek Jagielski w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Farmazon Pomoc Drogowa Franciszek Jagielski, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Farmazon Pomoc Drogowa Franciszek Jagielski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farmazon Pomoc Drogowa Franciszek Jagielski w Łódź

Aneta Nowy wpis

Niestety pojawiło się tutaj dużo mieszanych opinii na temat tej firmy. Warto zaktualizować informację na jej temat. Czy wiecie, czy firma Farmazon Pomoc Drogowa Franciszek Jagielski prowadzi obecnie rekrutację, a jeśli tak czy warto aplikować? Z góry dziękuje za wszelkie informacje.

Michał Nowy wpis

Fatalny, nierzetelny, spóźnia się i non stop chamskie odzywki - odradzam

anonymous

dno i kilometr mułu,prostak gbur cham,unerwione mięcho i zero muzgu

... Nowy wpis
@anonymous

mUzgu ???? widzę, tobie również poskąpiono

Lowca troli

Ladna reklame sobie zrobiles krzykaczu

morus
@Lowca troli

Gdyby ten stary trep w ten sposób potraktował moją żonę jak tę skromną, uśmiechniętą i przyjazną ludziom dziennikarkę z TVP to już witałby się z piekłem. Ten śmieć na nic innego nie zasługuje.

Darek65 Nowy wpis
@morus

Proponuje zebrac sie i wkroic frajerowi zeby popamietal.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Farmazon Pomoc Drogowa Franciszek Jagielski na stanowisko dam prace bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy REGIONALNY DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY
logo firmy OPERATOR WTRYSKAREK
Protekt Grzegorz Łaszkiewicz
(231 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w Farmazon Pomoc Drogowa Franciszek Jagielski? Może warto byłoby ożywić ten wątek aktualnymi informacjami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

Kiniolek88
@Administrator

Stanowczo odradzam.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Farmazon Pomoc Drogowa Franciszek Jagielski? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

Darek65
@Administrator

Dno, farmazon oszukuje ludzi.

Krys

Ty cieciu wygladasz jak kryminal ty zbuju i alkoholiku ty antypolska gnido ty bezmuzgowy idioto!!!!!

jack

Te scierwo co tak obraza kobiety z telewizji ma morde od ucha do ucha niech prosi UBkolesi o pomoc w ochronie siebie damski bokserze

#PoLonista

Słowo "Farmazon" w slangu oznacza "bzdura, kłamstwo". Do Jagielskiego pasuje ta ksywka w sam raz :D

aaa

śmieć

Lew

Wkrótce knur będzie w celi . Będzie robił za cwela .

Ewa

To czerwony SBek , był kapusiem . Trudno od ścierwa cokolwiek wymagać .

libywer

UB-ywatel z rozdartą i chamską mordziagą,wstrętny typ.

zssr

czerwony domniemany brat agenta bolka

Waikiki

UBywatelska parówa. Nic nie zamawiać. Żadnych usług. Nie chodzić do baru, nie pić jego sikacza i przeterminowanego żarcia. Bez pieniędzy zdechnie.

jebacUBków

bezczelna (usunięte przez administratora) nic nie zamawiać od tej szumowiny ubeckiej, gdyby trafił na mnie od razu by z liścia obskoczył

Antyfarmazon

Wulgarny, tępy cham, omijać szerokim łukiem, nie polecam, wręcz odradzam!!!

PIS JEST OK

MA KONSZAKTY Z MAFIĄ KGB, BYŁY ZOMOWIEC ,(usunięte przez administratora)KOLEGUJE SIE Z CZOŁOWYMI MENELAMI RP . NIE POLECAM A , NIGDY NIE JEST TRZEŻWY

noscer

(usunięte przez administratora),nic dodać nic ująć.

anonymous

frajer

Zostaw merytoryczną opinię o Farmazon Pomoc Drogowa Franciszek Jagielski - Łódź

Farmazon Pomoc Drogowa Franciszek Jagielski
1.3/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Gościnna 15
    93-356 Łódź
  • NIP: 7292028551 REGON: 471548925

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Farmazon Pomoc Drogowa Franciszek Jagielski