BogMar Sp.j.

BogMar Sp.j.
3 1

Opinie o BogMar Sp.j.

uppon

Mają maszyny nic więcej, gdyby ktoś inny w pobliżu miał to w życiu bym u nich nic nie zrobił, wielcy Panowie, wielmożne Panie. Na całą firmę, może miła jest 1 sekretarka i jeden młodszy osobnik, reszta niezbyt pochlebnie bym powiedział.

Niezadowolony klient
@uppon 05.04.2015 20:11

To mi się zgadza, choć jestem klientem, a nie pracownikiem. Na odpowiedź można czekać wiekami i trzeba się kilka razy upominać. W mejlach ani "dzień dobry" ani żadnych innych form grzecznościowych. A jak już po prawie miesiącu udało się zrealizować zamówienie to przysłali inne pianki niż były zamawiane. I znów zero odpowiedzi na reklamację. Masakra.

Zostaw opinię o BogMar Sp.j. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BogMar Sp.j.