Opinie o Ramp Sp. z o.o w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ramp Sp. z o.o. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ramp Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ramp Sp. z o.o w Łódź

Dopiero co widziałem ofertę pracy dla magazyniera. Praca na jedną zmianę tylko godziny nieco ruchome. Przy rozładunku są potrzebne uprawnienia na wózki? Jest szansa że zrobię szkolenie już w firmie?

Kijanka Nowy wpis

praca na produkcji, przy wtryskarkach - 3 zmiany po 8 godzin z 20 min przerwa, jest problem gdy nie jeździsz autem, bo dojazd MPK kiepski i trzeba iść z buta spory kawałe, ale jak mieszkasz na Widzewie albo w okolicy Nowosolna, Justynów, Anndrzejów to spoko bo nie pchasz się do Łodzi; wszystko na legalu, umowa, pensja.

Poszukuje obecnie pracy jako: operator produkcji w mieście Łódź. Czy wiecie coś na temat dostępnych ofert pracy?

ktoś Nowy wpis

tak, warto się do nich zgłosić

Marta Nowy wpis
@ktoś

To jednak warto? Czytam tak te komentarze i troche inny obraz mi się namalował sytuacji... Powiesz w takim razie co tam na plus jest i ile można obecnie zarobić?

Mikołaj

Jestem w trakcie szukania pracy i pomyślałem, że może tutaj by się udało załapać ale sprawa ma się tak, że nawet żadnej oferty pracy nie ma w sieci ani aktualnej ani archiwalnej. W tym sklepie ogrodniczym przed sezonem nie potrzebują osób do pracy? Chętnie podejmę się prac porządkowych na sklepie, czy na magazynie. Wcześniej pisaliście, że na magazynie jest 1 zmiana. Czy dalej tak jest, czy coś się zmieniło?

gość
@Mikołaj

wyślij do nich mailem CV to może się odezwą

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ramp Sp. z o.o? Czy kandydat na stanowisko Operator CNC powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Najgorsze (usunięte przez administratora) z którego kiedykolwiek korzystałem To jest najgorsze co mogłoby być Większe (usunięte przez administratora) jeszcze nikt nie wymyśli do tego nigdy Nie polecam korzystać z tego rampą

Iwona

Cześć, @nieznajomy w swoim wpisie napisał, że żeby zarobić w Rampie trzeba było robić dużo godzin. Czy tu chodzi o nadgodziny? Jeśli tak, to w takim razie jak one są płatne a ile wynosi podstawowa pensja w firmie? Czy nadgodziny można dobierać sobie samemu, ile się chce?

@Jarek, łamanie praw pracowniczych to poważne zarzuty. Czy umowa podpisywana na początku pracy reguluje takie kwestie jak przerwy albo wymiar godzin? Czy w tej sprawie były prowadzone jakieś rozmowy z kierownictwem? Czy ktoś z Was również podziela zdanie @Jarka? Czy może macie odmienne zdanie? Jak wygląda faktycznie współpraca z Ramp w Łodzi?

Stefan
@Adam

Ja pracowałem 4 lata wszystko było OK wypłacone co do dnia i złotówki. Wszystko na umowę. Może bym nadal pracował bo fajna atmosfera, ale trafiła się robota w Holandii

Widzewianka
@Adam

To co pisze Jarek to stek kłamstw, zapewniam że każdy kto pracuje w RAMP jest zatrudniony w 100 proc. legalnie, pensja co do dnia, przerwy normalnie i wymiar czasu pracy bez nadgodzin, których pracownik nie akceptuje, pracowałam już w kilku prywatnych firmach i RAMP to b. uczciwa firma

Karlos
@Widzewianka

Przepraszam A gdzie firma sie znajduje?

Gosc
@Karlos

Ul.jugoslowianska

nieznajomy

Kiedyś tam pracowałem. Szału nie było! Żeby coś zarobić trzeba było godzin nawalić jak w chinach. Szef burak który widzi tylko swój czubek nosa i myśli że jest pępkiem świata. Na pewno nikt się tam z wami nie będzie liczył. Będziecie tam zwykłym (usunięte przez administratora) typu przynieś wynieś i nic się nie odzywaj. Atmosfera wśród załogi była ok. Nie polecam tam pracy.

Arek

Ilu godzinne są zmiany?

Ile jest zmian w Ramp Sp. z o.o?

Rysio

To zależy, kiedyś było tak że produkcji 3, na montażu i w magazynie 1. Pytaj u źródła.

@Andrzej Myślę, że warto zapytać u źródła. Podrzucam Ci link do strony internetowej firmy Ramp, w dziale kontakt znajdziesz namiary na nich, w tym adres e-mail i swobodnie pisz i dopytuj o wolne wakaty, to dobrze świadczy o kandydacie. Link do strony: http://www.ramp.pl/kontakt/

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

jarek

Nie polecam te firmy wyzysk ,oraz nie rejestrują,nie szanują pracowników,,zatrudniają Ukrainców którzy muszą pracować 12 godzin dziennie 7 dni w tygodniu, nie ma przerwy na śniadanie ,ŁAMANE SĄ PRAWA PRACOWNICZE firma- RAMP miesci się łódż Nowosolna ul. Jugosłowiańska - MAM NADZIEJE ŻE KTOŚ ZAINTERESUJĘ się TĄ FIRMĄ ,koniec oszukiwania urzędu skarbowego, omijanie podatku - BO OSZUKUJĄ WSZYSTKICH,typowa wioch pell

@jarek

Potwierdzam .

Ela

Nie znam osobiście firmy RAMP, ale z tego, co się orientuję zajmują się sprzedażą sprzętów ogrodowych i systemów nawadniania. Produkt fajny i jak dla mnie nadal niszowy, bo jednak nie każdy tego potrzebuje. Ciekawe, czy potrzebują teraz obecnie kogoś do działu marketingu. Muszę się dowiedzieć u źródła.

Zostaw merytoryczną opinię o Ramp Sp. z o.o - Łódź

• Jak się pracuje w Ramp Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Ramp Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Ramp Sp. z o.o
  • Jugosłowiańska 25A