Turplast Primo Stanisław i Robert Turaj Spółka Jawna

Łódź

Opinie o Turplast Primo Stanisław i Robert Turaj Spółka Jawna

Karola88

Czy polecacie ta prace dla dziewczyny?czy lepiej dac sobie spokuj?

ehe.

Na początku praca na czarno. Trzeba zasłużyć na umowe o prace. Kiedy już ją otrzymasz,musisz zasłużyć na premie. W zakładzie pracują osoby z ukrainy, Polaka maja za nic " jak coś to ukrainiec Cie zastąpi"

Alojzy
@ehe. 10.12.2016 07:22

"Polaka maja za nic" gówno prawda "Na początku praca na czarno. Trzeba zasłużyć na umowę o prace." prawda OKRES PRÓBNY to się nazywa 3mc jeśli będą zadowoleni dostajesz umowę na tyle ile zarabiasz a nie na najniższą krajową wraz z premią jeśli nie dziękują za współprace czyste klarowne warunki dobre warunki płacowe możliwość rozwoju na "operatora" POLECAM słaby socjal jeśli w ogóle można mówić o socjalu

EDI

powyższy wpis dodany przez pomyłkę

EDI

nie polecam

Zostaw opinię o Turplast Primo Stanisław i Robert Turaj Spółka Jawna - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Turplast Primo Stanisław i Robert Turaj Spółka Jawna