Drukarnia Offsetowa Wowo Sp. z o.o.

Łódź

Drukarnia Offsetowa Wowo Sp. z o.o.

Opinie o Drukarnia Offsetowa Wowo Sp. z o.o.

Damian

@kiq dziękuję za Twoją wypowiedź. Mam jeszcze pytanie, jakie warunki zatrudnienia oferuje Drukarnia Offsetowa Wowo? Czy oferowana jest umowa o pracę i można liczyć na stabilne zatrudnienie? Do zasadniczego wynagrodzenia wypłacane są premie uznaniowe? Takie aspekty mają dla osób poszukujących pracy duże znaczenie.

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w WOWO Sp. z o.o. Drukarnia Offsetowa? Może warto byłoby ożywić ten wątek aktualnymi informacjami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

kiq
@Administrator 24.02.2018 17:45

potwierdzam dużą ilość Ukrainek, ale tylko na introligatorni do prac pomocniczych. maszyny obsadzone głównie przez mężczyzn, kilka kobiet też się pojawia. całkiem nowoczesny park maszynowy w części druku, słabiej na przetwórstwie. Ogółem w planach jest rozbudowa hali (obecnie jest w dość opłakanym stanie, mało miejsca). Płaca słaba - jeśli chodzi o najniższy szczebel, jak jest na wyższych - nie wiem. Ogółem chętnie przygarną ludzi po poligrafii. A, stosunek brygadzistów do pracowników jest dość normalny, nie odczuwam negatywnej aury, choć odnoszę wrażenie, że "nie ogarniają". PS Ukrainki są miłe i pomocne, ponadto jest kilka osób głuchoniemych

yusk8

takiego bagna nie ma nigdzie,sami ukraincy i kmioty

Xxxa

Witam . Czy ktoś coś może powiedzieć o tej firmie ? Jak zarobki , traktowanie pracowników itd

Baba
@Xxxa 16.05.2017 21:43

Jest super. Zapraszam. Zarobki tez super.

Znasz firmę WOWO Sp. z o.o. Drukarnia Offsetowa i wiesz czy pracodawca ceni sobie młody zespół czy raczej doświadczonych pracowników? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Drukarnia Offsetowa Wowo Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Offsetowa Wowo Sp. z o.o.