Drukarnia Offsetowa Wowo Sp. z o.o.

Łódź

Drukarnia Offsetowa Wowo Sp. z o.o.
0 0

Opinie o Drukarnia Offsetowa Wowo Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w WOWO Sp. z o.o. Drukarnia Offsetowa? Może warto byłoby ożywić ten wątek aktualnymi informacjami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

yusk8

takiego bagna nie ma nigdzie,sami ukraincy i kmioty

Xxxa

Witam . Czy ktoś coś może powiedzieć o tej firmie ? Jak zarobki , traktowanie pracowników itd

Baba
@Xxxa 16.05.2017 21:43

Jest super. Zapraszam. Zarobki tez super.

Znasz firmę WOWO Sp. z o.o. Drukarnia Offsetowa i wiesz czy pracodawca ceni sobie młody zespół czy raczej doświadczonych pracowników? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Drukarnia Offsetowa Wowo Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Offsetowa Wowo Sp. z o.o.