Kseromax Firma Usługowa Maciej Łęcki

Łódź

Opinie o Kseromax Firma Usługowa Maciej Łęcki

rado

klarowna klara, firma działa normalnie i specjalizuje sie w kserach. Mozna tu zdobyć dobre doświadczenie zawodowe, gdyż organizują szkolenia dla pracowników w autoryzowanych serwisach kserograficznych. Tylko podobno dostac sie trudno, a obecnie nikogo nie poszukują.

Krzychu

Nic dodać , nic ująć. Sprzedali mi niesprawna maszynę i nie chcą jej naprawić. Jest wiele takich firm w Polsce i na Dolnym Śląsku, więc Kseromax omijajcie szerokim łukiem jeśli chcecie mieć spokój i sprawne urządzenie. Szkoda zdrowia i nerwów.

zniesmaczony

Firmy Kseromax nie mogę polecić komukolwiek. Nawet wrogowi. Niekompetentni, nie potrafią naprawić usterki w maszynie, nie odbierają telefonów i uważają, że sprawa załatwiona. Żenujące!

helmut0

Chyba słuchy cie złe doszły. Może robota OK, ale właściciel nie poważny. Najpierw zleca zrobienie strony obiecuje zapłatę miesięczną za jej administrowanie, a później nie dość żę nie płaci, to jak się ktoś domaga kasy to się go zwalnia i stwierdza, że mógł to zrobić dyscyplinarnie. wypowiedzenie daje dodatkowo dzień przed urlopem. Żenada. Gość ma pojęcie o serwisie kserokopiarek, jak bankowiec o dojeniu krów. Ale jaki zabójczy ma angielski.... szkoda słów.

Zostaw opinię o Kseromax Firma Usługowa Maciej Łęcki - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kseromax Firma Usługowa Maciej Łęcki