Randstad

Opinie o Randstad

anonymous

proszę uważać na osobe ktora rekrutuje pracownikow z ranstadu o nazwisku Małgorzata Pomykala osoba nie znająca kodeksu pracy myląca sie jest toczona sprawa karna z grzywną , wystawia błedne umowy po terminie bez podpisu , proszę uważać , możecie stracić pieniądze ona podpisując umowę jest myślami na dyskotece nie słucha co się dpo niej mówi pracuje na Tuwima jeszcze

Marycha
@anonymous 12.01.2018 18:09

Pseudo Lizing

Marycha

Brak slow na ten pseudo lizing. Niewypłacalni za ekwiwalent urlopowy ,twierdząc że się nie należy. Czy ktoś też został oszukany przez nich ??? Piszcie ????

Zostaw opinię o Randstad - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Randstad