Opinie o Randstad w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Randstad, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Randstad o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Randstad w Łódź

vik
Kandydat

Nieprofesjonalna pani prowadząca rekrutacje telefoniczną do firmy Randstad. Obiecuje, że zadzwoni w dany dzień, a tego nie robi. Typowe.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Randstad?

Iza Nowy wpis

Trzymajcie się od tej korporacji jak najdalej, bardzo nieprofesjonalni, z brakiem szacunku do pracowników i kandydatów pracownicy oddziału w Łodzi, brak kontaktu, a jak już jest to zdawkowe odpowiedzi, w konsekwencji człowiek z pytaniami pozostaje sam sobie.

Pa Nowy wpis

Czy komuś wyplaci ekwiwalent? Mam dostać w piątek przy ostatniej pensji. Czy to będzie wypalcone ?

vik

Justyna Nowy wpis
@vik

A czy po jakimś czasie dostałeś telefon od tej Pani czy już nie? Zastanawiam się jak wygląda cały proces rekrutacyjny w Randstad. Czy możesz wypowiedzieć się na ten temat?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marycha

Brak slow na ten pseudo lizing. Niewypłacalni za ekwiwalent urlopowy ,twierdząc że się nie należy. Czy ktoś też został oszukany przez nich ??? Piszcie ????

Ktoś z amazonn
@Marycha

Tak nie tylko z urlopami ale i z wypłata za 160 h dostałem 2700 łącznie z datkiem nocnym datek za ubrania i proszek kpina mało tego to osoby które siedzą za biurkiem nic nie wiedzą nie umią odpowiedzieć na zadawane pytanie znaczy umią nie wiem Praca w Amazon

Krystek

Pracowałem w Whirpoolu przez agencje Randstad.Na początku było sympatycznie lecz gdy postanowiłem zrezygnować z pracy bo zwyczajnie mi nie odpowiadała nagle z załatwianiem formalności zostałem sam muszę np w zdać swoje rzeczy podczas gdy mam gorączkę i nie chce wchodzić między ludzi żeby ich nie narażać, a gdy tego nie zrobię to odciągną mi i tak z marnej kasy którą zarobiłem naprawdę ciężką pracą. Tak że nie polecam

Arek

Może znajdzie się ktoś kto zostawi dla kandydatów na tym forum informacje o pracy, warunkach umowy?

Szkoda czasu
Kandydat

Nikt się nie odzywa, zero odpowiedzi po wyslaniu CV a później mail o wycofaniu podania z Twojej winy, bo bezskutecznie probowali sie z Tobą skontaktować. Po rozmowie kwalifikacyjnej, obiecana odpowiedź i też zero odzewu.

Grzesiek

A jakieś szkolenia dla pracowników są tutaj organizowane?

Marycha

Pseudo Lizing

Bunia

Byłam na rozmowie u tej Pani. Zdałam egzamin manualny na 98% a komputerowy na 100% po czym w pewnej chwili stwierdziła że kończymy rekrutacje i się do mnie odezwie ! Nie spodobałam się bo nie odpowiadałam na pytania tak jak by sobie tego życzyła i zadawałam o wiele więcej pytań niż chciała !(usunięte przez administratora) wychodząc od razu wiedziałam że nie dostane tej pracy !

Kasia

Czy firma dba o swoich pracowników ? Można liczyć na darmowe szkolenia w firmie, czy trzeba już przyjść z doświadczeniem?

Zostaw merytoryczną opinię o Randstad - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Randstad