Olmed Sp. z o.o. Sp. k.

2.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Olmed Sp. z o.o. Sp. k.

md147

Nie mozna sie dodzwonic, bardzo dlugi termin realizacji, nie polecam

Anna Nowy wpis
Klient
@md147

Tragedia z terminami, chorzy ludzie nie mogą się dostać na bieżącą wizytę.

Nowy wpis

Pracodawca

@Anna

"W dobie pandemii i pogłębiającej się niewydolności służby zdrowia, nie jesteśmy w stanie przeskoczyć problemów niezależnych od nas, jednak robimy wszystko aby zapewnić pacjentom komfortowy dostęp do lekarza. Będąc świadomym ,że nie jesteśmy idealni ,robimy co w naszej mocy, również przy pomocy Państwa opinii (tych dobrych i tych negatywnych) aby usprawnić dostęp do lekarzy specjalistów i skrócić oczekiwanie na wizyty. Jest to priorytet w naszej działalności.Każda Państwa opinia daje nam możliwości działania tu i teraz i wiedzę które niedociągnięcia poprawić natychmiast. Postęp i rozwój Centrów medycznych OLMED ściśle związany jest z zapewnieniem Państwu wygody i komfortu przy korzystaniu z naszych usług.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy urlop w Olmed Sp. z o.o. Sp. k. jest płatny 100%?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

W OLMED Sp. z o.o. Sp. k. przy umowie o pracę na pełen etat ,urlop płatny jest 100 %.

Toja
Pracownik
 Pytanie

Witam, Pracuje w tej firmie jakiś czas miałam okazje pracować na magazynie. Śmiało mogę powiedzieć, ze to jak odbieracie Państwo prace w Olmedzie zależy przede wszystkim od Was. Przyjść i odwalić 8h? Czy może przyjść i pracować dawać coś od siebie nawet w najmniejszym stopniu? Osobiście prace rozpoczęłam od rozkładania towaru potem kompletowania i im bardziej traktowałam to jako „nowy dzień, nowe wyzwanie” tym bardziej w tę prace się wkręcałam. Mówicie ze podejście osób funkcyjnych jest nieakceptowalne. Jak dla mnie każdy ma swój obowiązek do wykonywania i przykłada się do trgo mniej lub bardziej, jak ktoś ma podchodzić profesjonalnie i poważnie do osoby, która sama takiego zachowania nie wykazuje :) Nie zauważyłam tez „lizania (usunięte przez administratora) to się raczej nazywa kultura i szacunek wobec osób na wyższym stanowisku. Warto tez poznać współpracowników, a lepsza będzie atmosfera- potwierdzone info.

2
Pracownik
Były pracownik
 Pytanie

Byłam pracownikiem tej firmy . Jednym słowem nie polecam tej firmy jako pracodawcy . Na magazynie panuje wielki bałagan do tego stopnia że pracownicy wywalają się o kartony które zagradzają swobodne przejście. Cały czas nowy towar a miejsca na niego brak przez co stoi wszystko na paletach które uniemożliwiają swobodne zbieranie produktów. Są tam tak naprawdę 4 osoby na stanowisku kierowniczym a moim zdaniem zadna z nich nie potrafi pokierować odpowiednio ta firma . Ogólnie to firma w której rządzi Ukraina. Limit przerwy to 30 minut ale pracownicy z Ukrainy jak i włazi (usunięte przez administratora) kierownictwa mają jej nieco więcej. Z 30 minut robi się nawet 1,5 h a kierownictwo albo udaje że tego nie widzi albo naprawdę nie widzi a cierpi na tym ,,uczciwy,, pracownik który sie stosuje . Pracownicy którzy liza dupki mogą w czasie pracy jechać nawet do galerii a uczciwy pracownik który chce wyjść 2 godziny wcześniej z pracy bo ma lekarza wyjść nie może. A dlaczego? Bo nie włazi nikomu w (usunięte przez administratora) . Nie wspomnę już o stawce . Wymagania coraz większe za marne grosze . Brak jakiejkolwiek możliwości żeby sobie dorobić. Zwalniają ludzi za to że byli na dłuższym zwolnieniu więc jeśli pójdziesz do tej firmy do pracy i złamiesz sobie nogę czy rękę to nie masz już po co wracać. Nie wspomnę że firma nie dba w żaden sposób o bezpieczeństwo pracowników. Chcesz iść w sukience i sandałkach do pracy? Idziesz I pracujesz. Naprawdę pracowałam zawsze w większych firmach i chyba dla mnie ten rygor w większych firmach jest lepszy niż ten chaos i bałagan tam..

6
Zainteresowana
Kandydat
 Pytanie
@Pracownik

widziałam ofertę pracy na olx i myślę o wysłaniu cv. Pani jako były pracownik nie poleca pracy tutaj? Aż tak źle jest? Najniższa krajowa jest, że takie słabe są zarobki? I ogólnie jak atmosfera wygląda?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Olmed Sp. z o.o. Sp. k.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Pytanie
 Pytanie

Jak szefostwo w Olmed Sp. z o.o. Sp. k. traktuje ludzi?

nnnnn
Klient
 Pytanie

a skad takie rotacje na Opolczyka nowe twarze ?

TajemniczyDonPedroZkrainyDeszc
Były pracownik

Byłem pracownikiem magazynu na fabrycznej, nigdy nie miałem problemu z ludźmi, począwszy od kadry kierowniczej Kamila, Lena, Sasza i Łukasz zawsze byli na miejscu kiedy to było potrzebne, jak i zespół z którym pracowałem był bardzo pomocny i koleżeński. Jedynym minusem jest stawka, ale to leży raczej w gestii właściciela firmy.

On
Były pracownik

Pracowałem krótko, ale wiele w tym czasie mogłem zauważyć. Widać że pracdawca się broni i pewnie ma tez swoje rację. Ale chyba nie wie jaka atmosfera panuje w firmie jak pracownicy się traktują i jak odczuwalna jest faworyzacja jak już ktoś tu wcześńiej wspominał kolesiostwo. Firma sama w sobie nie jest zła, panuje tam straszny bałagan i ludzie nie są do końca szczerzy co odczułem na swojej skórze. Jeśli zależy Ci na tym zeby wypłate mieć na czas odbębnić 8h i zapomnieć to ok. Jeśli masz swoje zdanie twardy charakter i nie wpasujesz możesz nie mieć łatwo.

Pulso
Pracownik

Obecny poziom zarządzania w tej firmie pozostawia wiele do życzenia,a właściwie można powiedzieć,że od stycznia tego roku nastąpił haos i brak zarządzania(usunięte przez administratora)Apteka obecnie bez planu na przyszłość zatapia sie w zawalonym magazynie produktami nierokującymi na jakąkolwiek sprzedaż.Naciski na sprzedaż pulsoksymetrów są urągające.Pracy w tej firmie nie polecam (usunięte przez administratora)

Maki
Kandydat
 Pytanie
@Pulso

Nie polecasz pracy na magazynie? Czy na jakimś biurowym stanowisku? Patrząc na ostatnie komentarze jest słabo .

Milo
Pracownik
@Maki

Ja pracuje na magazynie, polecam ze względu na atmosfere jaka panuje, przynajmniej na mojej zmianie, ogolnie w firmie haos. Ale praca wporzadku.

open
Pracownik
@Maki

Pracuje w aptece na stanowisku kierowniczym,na tą chwilę mogę powiedziedzieć,że atmosfera od jakiegoś czasu jest nie do zaakceptowania,męczące zachowania,(usunięte przez administratora).Brak nadzoru ,a duże wymagania.Brak pomocy przy awarii systemu,brak wiedzy ze strony osoby odpowiedzialnej za apteki.

Pracodawca

@open

Dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie pracy w naszej Firmie – zawsze dobrze usłyszeć subiektywne zdanie Pracownika, nawet jeśli nie do końca się z nim zgadzamy. Ciężko jest nam się odnieść do tak ogólnych stwierdzeń, dlatego zachęcamy by na bieżąco dzielić się spostrzeżeniami z bezpośrednim przełożonym - w ten sposób będzie nam łatwiej reagować i rozwiązywać problemy. Oczywiście, jak każda Firma, mamy wciąż wiele do zrobienia by być lepszym Pracodawcą, co na dynamicznym rynku i w czasie pandemii jest zadaniem niezwykle trudnym. Nie zmienia to faktu, że zawsze na pierwszych miejscach stawiamy dobro naszych Pacjentów wraz z zadowoleniem i bezpieczeństwem Pracowników.

Pracodawca

@Pulso

Dziękujemy za wyrażoną opinię. W ostatnim kwartale 2020 roku nastąpiły znaczne zmiany organizacyjne – nasza Firma przechodzi transformację, a co za tym idzie naturalne wydaje się subiektywne odczucie chaosu. Między innymi, zmieniliśmy osobą koordynującą prace aptek stacjonarnych (o której również na tym portalu pisali nasi Pracownicy), co jasno pokazuje, iż nie ignorujemy ich głosu oraz dokładamy wszelkich starań by zmieniać się na lepsze. W kwestii przepełnionych magazynów – zdajemy sobie sprawę, że czasami jest to problem, ale w dobie pandemii wolimy zabezpieczyć zapasy niż potem borykać się z pustymi półkami. Co do pulsoksymetrów, zarzut jest niezrozumiały. Jest to jeden z najbardziej poszukiwanych obecnie towarów, ze sprzedażą którego raczej nie powinno być kłopotów. Odnosząc się do ostatniego zdania – wybór pracodawcy jest zawsze wolnym wyborem, każdy może wybrać sobie najlepszego dla siebie .

EMGI
Pracownik

Nie polecam pracodowacy. Benefity bardzo marne. Firma posiada własne placówki medyczne, a dla pracowników nie ma opieki medycznej. Jedyne co mają to multisport i ubezpieczenie. Patrząc przez pryzmat innych firm jest to marny zestaw. Od czasu zmian które powstały na różnych szczeblach jedno wielkie tzw. "kolesiostwo" Firma nie daje szans na rozwój, jesteś zatrudniony na dane stanowisko na nim skończysz tylko z dodatkowymi obowiązkami, o których nie było mowy. Czy to magazyn czy inne biurowe stanowisko. Twoim obowiązkiem jest rozplanowanie swojej pracy tak abyś dwa etaty mógł zrobić w jednym. Atmosfera dobra tylko z pozoru, każdy się do Ciebie uśmiecha a za plecami robi swoje. Jeśli nie przypasujesz, jesteś wykluczony z  "towarzyskiego" życia firmy. Jeśli można to tak nazwać. Na dobre stanowisko zawsze znajdzie się jakaś "znajoma". Na Olx cały czas pojawiają się ogłoszenia o pracę. Jeśli było by dobrze, tyle osób by nie rezygnowało. Komentarze które zostają tu dodane i są niepochlebne, również dziwnie znikają.

Barbara
@EMGI

Cześć, dziękuję za opinię na temat pracy w Olmed. Mógłbyś napisać coś więcej na temat tego, że jednym z obowiązków w firmie jest zaplanowanie swojej pracy tak ,,abyś dwa etaty mógł zrobić w jednym"? Jak konkretnie wyglądają Wasze obowiązki?

Pracodawca

@EMGI

Witam, chciałbym skomentować kilka przytoczonych w poniższej opinii spraw, gdyż z punktu widzenia Firmy Olmed, nie są one do końca prawdziwe lub tez nie oddają całego obrazu sytuacji. Sądzę, że opina dodana została przez naszego byłego Pracownika, który zdecydował się od nas odejść. Idąc od początku: Nie polecam pracodawcy. Benefity bardzo marne. Firma posiada własne placówki medyczne, a dla pracowników nie ma opieki medycznej. Jedyne co mają to multisport i ubezpieczenie. Patrząc przez pryzmat innych firm jest to marny zestaw. Rzeczywiście, benefity jakie proponujemy Pracownikom to dofinansowanie do kart multisport, oprócz tego atrakcyjne ubezpieczenie grupowe i system premiowy adekwatny do osiąganych wyników. Na chwilę obecną nie proponujemy opieki zdrowotnej, gdyż w naszych placówkach w zasadzie nie prowadzimy prywatnej opieki medycznej – pracujemy w oparciu o kontrakty z NFZ. Planujemy rozszerzyć naszą działalność w przyszłości i nie wykluczamy objęcia naszych Pracowników taką opieką. Niemniej, najważniejsze co zapewnimy na co dzień to stabilność zatrudnienia i płacy w trudnych czasach pandemii. Patrząc przez pryzmat innych firm, nie jest to dziś standardem. Od czasu zmian które powstały na różnych szczeblach jedno wielkie tzw. "kolesiostwo" Firma nie daje szans na rozwój, jesteś zatrudniony na dane stanowisko na nim skończysz tylko z dodatkowymi obowiązkami, o których nie było mowy. Czy to magazyn czy inne biurowe stanowisko. Jeśli „kolesiostwem” nazywamy awansowanie osób, które są naszymi wieloletnimi Pracownikami, odznaczyli się ciężką pracą, wkładem w rozwój firmy oraz zdobyli zaufanie przełożonych to ok. Na każde „wyższe” stanowisko szukamy najpierw Pracowników wewnątrz naszych szeregów, starając się dać szansę rozwoju i awansu tym, którzy pracują z nami na co dzień. To że nie wszystkim się udaje awansować, nie może zaburzać prawdziwego obrazu sytuacji. Twoim obowiązkiem jest rozplanowanie swojej pracy tak abyś dwa etaty mógł zrobić w jednym. Fakt, rozwijamy się dynamicznie. Czasem szybciej niż jesteśmy w stanie zatrudnić odpowiedną liczbę ludzi w stosunku do ilości zadań. Nie zmienia to faktu, że prowadzimy wiele rekrutacji starając się wybrać najlepszych Pracowników w ilości adekwatnej do aktualnego obciążenia pracą. Trzeba naprawdę sporo złej woli by tego nie zauważyć, szczególnie, iż często angażujemy obecnych Pracowników w procesy rekrutacyjne, tak by mieli oni realny wpływ na to, kto dołącza do naszej Firmy. Atmosfera dobra tylko z pozoru, każdy się do Ciebie uśmiecha a za plecami robi swoje. Jeśli nie przypasujesz, jesteś wykluczony z "towarzyskiego" życia firmy. Jeśli można to tak nazwać. Ciężko to skomentować. Jak w każdej firmie – zdarzają się ludzie, którzy lubią się bardziej i tacy, którzy są mniej lubiani, więc opinia odnośnie atmosfery może być bardzo różna w zależności od danej osoby. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że sporo osób, które od nas odeszły, zdecydowały się do nas wrócić, chyba nie jest aż tak źle jak mógłby powyższy opis sugerować. Na Olx cały czas pojawiają się ogłoszenia o pracę. Jeśli było by dobrze, tyle osób by nie rezygnowało. Biorąc pod uwagę, że zatrudnienie rok do roku wzrosło o pond 70%, chyba jednak więcej osób zostaje niż odchodzi. Ogłoszenia można znaleźć nie tylko na OLX, ale też na pracuj.pl i GoWork.pl – aktywnie szukamy ludzi, gdzie tylko się da by móc dalej stabilnie się rozwijać. Komentarze które zostają tu dodane i są niepochlebne, również dziwnie znikają. Komentarzami zarządza Administrator portalu GoWork.pl, więc jeśli coś „znika” proszę o kontakt bezpośredni z nim, gdyż my tutaj nie jesteśmy w stanie pomóc. Z resztą obecność niniejszej opinii zdaje się przeczyć przytoczonej tezie… Podsumowując, możemy się zgadzać lub nie – niemniej, my szczerze dziękujemy za pracę w Olmed oraz za podzielenie się opinią. Zapewniam, że każdą czytamy i staramy się wyciągnąć wnioski. Pozdrawiam.

Pytanie
 Pytanie

Czy pracownicy w Olmed Sp. z o.o. Sp. k. dogadują się między sobą?

:)
Pracownik
@Pytanie

Tak ;)

Kupujący
Klient

Jestem bardzo zadowolony z apteki i drogerii. Wysoki poziom obsługi i według mnie najtańsze sklepy w Polsce !

Andrzej
Klient

Zamówiłem sok z morwy białej 98,8% zapłaciłem i otrzymałem towar bardzo szybko. Jednak zastanawiające jest to że otrzymany towar nie ma na etykiecie określonej zawartości procentowej ilości soku. Proszę o wyjaśnienie tego faktu. Biorąc pod uwagę , że wcześniej spożywałem sok z NaturAveny z takim określeniem procentowej zawartości ilości soku. Jak już zaznaczyłem faktura została wystawiona z określoną zawartością soku. Budzi to moją wątpliwość w prawdziwość soku, tym bardziej , że mając porównanie z sokiem NaturAveny mogę powiedzieć , że jest on jaśniejszy i ma mniejszą intensywność zapachu morwy. Mój numer mail avmilka@tlen.pl , numer dokumentu zamówienia 898714 data sprzedaży 09.12.2020r.

Pytanie
 Pytanie

Jak jest z awansem w Olmed Sp.j. Katarzyna i Andrzej Lisińscy?

pracownik
@Pytanie

Należy sprecyzować,czy apteka,czy przychodnie i jaki szczebel?

f100x

Nie polecam zakupu w tej aptece, Zamówienie złożone i opłacone 11,03,2020 w dalszym ciągu nie wysyłane, dziś jest 30.03.2020 a o przesyłce ani widu ani słychu. Podczas zamawiania produktu cena była inna + koszt wysyłki, a sprawdziwszy teraz w specyfikacji cena jest prawie dwukrotnie wyższa tylko niema w niej uwzględnionego kosztu przesyłki

Michal W.
@f100x

Witam, celem wyjaśnienia tej sytuacji poproszę o podanie numeru zamówienia lub kontakt mailowy na adres: internetowa@aptekaolmed.pl. Dokładamy wszelkich starań by przesyłki wychodziły od nas terminowo, a gdy nastąpi jakiś problem jak najszybciej go rozwiązać. Niestety, gdy nie wiemy, o jakie zamówienie chodzi, nie mamy możliwości rzetelnie zbadać sprawy i dostarczyć miarodajną odpowiedź. Z góry dziękuję za współpracę, przepraszam za zaistniałe niedogodności i czekam na wieści z Państwa strony.

Nika

Nie polecam zakupu w tej aptece , brak kontaktu , zamowienie złożone opłacone po 2 tyg dalej nie wysyłane a ba końcu cos im sie niby pomyliło i anulowali ! Pani cały czas odpisywała ze nadana ipaczka pakowana a w efekcie musze zamówić gdzieś indziej w bardziej solidnych firmach i Czekać czy zwrócą pieniądze. Po 2 tyg czekania i zbywania . Tragedia ostrzegam !

xxx
 Pytanie

Dlaczego firma nie podaje kwot wynagrodzeń zasadniczych w ogłoszeniach i na rozmowach kwalifikacyjnych? Inne firmy podają jeżeli im zależy na pracowniku i nie mają się czego wstydzić. Dlaczego na rozmowie kwalifikacyjnej nie jest obecny koordynator jako osoba decyzyjna, bo kierownik nie jest decyzyjny.

Ktosiek
@xxx

Bo zarobki są bardzo niskie

Ala

Bardzo długi czas oczekiwania na realizację zamówienia mimo wpłaty na konto stanowczo odradzam !!!

Michał
@Ala

Co konkretnie było przedmiotem Twojego zamówienia i jak długo oczekiwałaś na realizację? Jestem też ciekaw co sprawiło że wybrałaś ofertę Olmed i czy firma przeprosiła w jakiś sposób za przedłużający się czas realizacji. Daj znać!

king

Zrezygnowałem z dokonanego zamówienia ponieważ sklep go nie dokonał jego realizacji w określonym terminie. Niestety nie zostały mi zwrócone pieniądze które wpłaciłem w formie przedpłaty na poczet realizacji dokonanego zamówienia.(usunięte przez administratora)

1
Anna
@king

Mam ta sama sytuacje, dostalam niekompletne zamowienie, nikt nie zwrocil mi pieniedzy nie wspomne o braku jakiejkolwiek informacji. Pisze maile, dzwonie zero reakcji. To jest skandal!

Ryszard

Byłem klientem firmy Olmed. Biorąc pod uwagę: kontakt z firmą - telefoniczny, obsługę mnie jako klienta - sposób przekazywania informacji, sposób podejścia do realizacji zamówienia - czas trwania kompletowania elementów zamówienia, nie mogę wystawić pozytywnej opini firmie. Jednocześnie jako osoba, która skorzystała z usług firmy, odradzam zakupy za jej pośrednictwem.

Zostaw merytoryczną opinię o Olmed Sp. z o.o. Sp. k. - Łódź

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Olmed Sp. z o.o. Sp. k.