Opinie o DHL w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DHL, oraz Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w DHL na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Łódź

Anonim

Ja się zastanawiam dlaczego firma tak (usunięte przez administratora) Ogłaszają się na OLX że pracuja na 3 zmiany a tak naprawdę wprowadzili 4 brygady. Mówię o DHL na Jędrzejowskiej . Zrezygnowałam z firmy ze względu na naukę i chce iść w swoim kierunku mimo to ta firma nie jest uczciwa :)

Nowa

Mam pytanie ile wynosi wynagrodzenie brutto dla nowego pracownika

Roberr

Pracuję w tej firmie już prawie rok. Na chwilę obecną istnieją dwie strefy - stara część (niezmechanizowana, wiele procesów tam to czysta prowizorka), oraz nowa, zmechanizowana i zautomatyzowana, oddana do użytku w maju 2021 roku część. Przerobiłem prawie wszystkie procesy na starej operacji, byłem uczestnikiem teśtow UAT (testów automatyki, zanim została uruchomiona), oraz przerobiłem prawie wszystkie procesy na nowej operacji. Opiszę wiéc po kolei jak wyglądała, a jak wygląda tutaj praca. Jeśli chodzi o pracę na starej strefie (która de facto jest z tygodnia na tydzień coraz bardziej likwidowana, więc nowi pracownicy się tam już nie dostaną), była ona w porządku. Bez stresu, luźne podejście, jeśli normę wykonywałeś, nikt nie miał do ciebie pretensji. Nawet jeśli było się lekko w tyle z normą, nie uznałem z tego powodu zniewagi praktycznie nigdy (wiadomo, zdarzają się wyjatki. Szczegółnie że strony osób,.które liderami nie były, ale widać u nich było zapędy liderskie wynikające z manii kontrolowania) Procesy są na tyle latwe, że byle pracownik jest w stanie po 2 dniach na danym procesie przeszkolić innego pracownika. Ludzie o różnych osobowościach , więc nikt nie powinien się czuć tutaj osamotniony. Szczególnie na strefie przyjęć. Bardzo sympatyczni ludzie. Ogromnym minusem było natomiast stanie w kolejkach do wykrywaczy metali przy wychodzeniu z pracy. W szczytowym momencie ostatnia osobą wychodziła 25 minut po zakończeniu zmiany, brak możliwości wnoszenia jakichkolwiek urządzeń elektronicznych na magazyn (oficjalny powód - towar taki jest czasami ulokowany w lokalizacjach po magazynie), monotonia pracy (jak to praca magazynowa. Niektórym to odpowiada, mnie to bardzo męczy). Generalnie na starej strefie było znosnie, a nawet nieźle. Testy UAT. Ten temat dotyczy niewielu osób. Generalnie była to współpraca kierownictwa, liderów, trenerów, techników, informatyków oraz zwykłych pracowników. Generalnie organizacja tych testów wolała o pomstę do nieba. Kierownictwo zamiast zorganizować pracę tak, aby kazdy dostawał sensowna pracę, to w systemie pracy 8-16, często przychodząc o 8 nie mieliśmy od samego rana do roboty zupełnie nic. Praca pojawiała się o 12 i nabierała szybkiego tempa około godziny 15, gdzie potem pani w różowej kamizelce o imieniu zaczynającym się na literę J, zmuszała nas do zostawania na nadgodziny i nie uznawała odpowiedzi "nie" jako argument podając, że nigdy nie odmówiła nam urlopu oraz bardzo o nas dba, więc powinniśmy się jej odwdzięczyć (jeśli za dbanie uznaje traktowanie pracownika jak popychadło, to żyje chyba w innej rzeczywistości. Absurdalne zadania, demontowanie pracy w którą całym zespołem włożyliśmy sporo zaangażowania tylko z powodu miernego przepływu informacji, ciągły stres. No generalnie oceniam ten okres jako mój najgorszy w tej firmie. 2 tygodnie dochodziłem do siebie psychicznie po pójściu na zwolnienie lekarskie. Teraz najlepsza część, czyli praca na zautomatyzowanej strefie. W ógolnym.zamyśle automatyka ma zmniejszać ilość wykonywanej przez człowieka pracy. Nic bardziej mylnego. Praca jest mniej efektywna i mniej komfortowa, oraz często praca stoi przez awarie jlub aktualizację jednego z procesów na drugim końcu magazynu. Na strefach panuje chaos, dezorganizacja oraz zero przepływu informacji. Nikt nic nie wie. Poprosisz kogoś z liderów o informacje lub pomoc. Jedyne co uzyskasz, to wzrok wymijajacy.sie.od odpowiedzi. Ale doskonale to rozumiem. Liderzy są świeżo zatrudnieni. Widać po nich, że się starają, chcą dla nas być w porządku. Ale co ci taki lider może ponoć, skoro nie został z niczego przeszkolony? Podobnie jak my,, ludzie którzy zostali wrzuceni na nowy proces, musieliśmy sami wszystko ogarniać. Nikt nam nie pokazał co mamy robić. Radźcie sobie jakoś. Pracownicy ze starej strefy, tacy jak ja, Jedynbylii sobie w stanie poradzić. Ale to jest tylko wierzchołek całego chaosu jaki tam panuje. Liderzy, początkowo będący dla nas naprawdę w porządku, po zrzucenia na nich worka z gruzem opierdzielu kilka razy na dzień, oraz notki służbowej średnio raz na tydzień za to, że nie umieją zrobić czegoś, z czego nie zostałi przeszkoleni oraz notki służbowej średnio raz na tydzień, stawali się z dnia na dzień coraz bardziej sfrustrowani. W ciągu miesiąca zwolniło się około 4 liderów. Praca robi się z dnia na dzień coraz mniej przyjemna, komplikacja i narastanie problemów.nie zwalnia. A zarząd Smyka nie.ma nawet odwagi podejść do pracownika zwrócić mu uwagi albo zapytać w czym leży problem, tylko od razu idzie z żalem do lidera że co to ma być za zachowanie pracownika. Pracy często brakuje, bo ludzie są przypisani.na stałe do procesów w przeciwieństwie do elastyczności przerzucania pracownika z jednego procesu do drugiego na starej strefie w zależności gdzie jest wiecie pracy. Tyle w temacie ode mnie. Generalnie nie szanuje obecnego zarządu. I nie ja jeden. Zamiast próbować naprawić przyczynę, zmieniają skutek i są zadowoleni bo widzę nagły efekt. Pytanie - co potem?

Obsssesja

Witam, mam pytanko czy ktoś pracuje może w Zalando w Głuchowie i może dojeżdża samochodem o ma Wolne miejsce dla jednej osóbki ????

Roberr

Patrzator
@Roberr

Zgodzę się z tym w całości. Jak dla mnie pani J powinna zostać zwolniona dyscyplinarnie za działanie na szkodę firmy. Całe testy to stracony czas. Nic nie działa!!! Zatrudniane są osoby nie wiadomo po co. Stoją i nic nie robią bo nie ma co. Nie dziwię się lidera że sie zwalniają i mają dość bo tak się pracować nie da.

Kwiatuszek
@Roberr

Zgadzam się w pełni z opinią tu opisana.Dodam ,że firma nie docenia starych pracowników .Bardziej nastawiona jest na nowe osoby przychodzące z zewnątrz a najlepiej osoby młode.Wiec im dłużej pracuje to nie ma szans na wyższe stanowisko chyba że ma się plecy

Cezary
@Roberr

Umieją lachę zrobić bo to tłuki ze wsi za 10groszy wykończą człowieka a zarazem siebie samych

Monia Nowy wpis
@Kwiatuszek

To prawda pracowałam w tej firmie i tak to wszystko wygląda

ocw Nowy wpis
Kandydat

Jeżeli lider krzyczy na kogoś Polecam po pracy obić ryja to na drugi raz się zastanowi 2 razy drzeć ryja to sobie na kury w Rzgowie może

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia DHL? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Ehhhh Nowy wpis

Dziewczyny dbajcie o siebie więcej bo tragedia z wami jest !!! Co do pracy to lipa więcej kierowników niż pracowników hehe Pensja to śmiech na sali 3 tys w tych czasach żenada Jedyny plus to Ukrainki nawet fajne uśmiechnięte miłe kokietują

ktk
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Nie wiem ale zapiski ciekawe Trudna sytuacja rodZinna a następny bardzo ważny punkt Ja tobie Ty mnie i Ktk wybrany

Pytania

Po znajomosci

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sławomir.pisarek.78@gmail.com

Najgorszy przewoźnik na rynku w mieście Łodzi. Kuriera wyraźnie rozpoznasz po utlenionych włosach i wulgarnym zachowaniu .Skargi i zażalenia na zachowanie kierowcy przynosi odwrotnie skutki, twoja przesyłka poleży kilka dni dłużej w magazynie. Nie polecam współpracy i korzystania z usług firmy DHL Łódź.

Kamil
Kandydat

Oto numer Pani (usunięte przez administratora) z DHL,która mnie zatrudniła rzekomo i kazała dzwonić a teraz nieodbiera i nieodpisuje 788 959 794 DHL Łódź Olechow

e.w
@Kamil

Dhl nie znajduje się na olechowie tylko na Wiskitnie :)

Wiki
@Kamil

Ten sam nr dzwonił do mnie, gdy szukałam pracy na terenie Łodzi. Na szczęście, miałam zaklepane gdzie indziej i odmówiłam. Dobrze wiedzieć, że prawdopodobnie też wpuściłaby mnie w maliny. Życzę powodzenia w znalezieniu pracy (jeśli Pan jeszcze szuka).

DHW

Śmieszni ochroniarze, żałosne kierownictwo i brygadziści. Nie długo się spotkamy Misiaczki. Nadejdzie Karma choć miałbym was wyłapać pojedynczo

Lider
@DHW

Łapać to ty możesz muchy w kiblu hehe Kolejny co nie ogarniał pracy i został zwolniony I swoje żale w neta Pozdrów kolegów 60 hehe

Harry
@Lider

Nie jak tam, nie pracowalem ale twoja zoba pracuje u mnie w (usunięte przez administratora) i strasznie na was narzeka

Uran

Czemu chłopaki z ochrony z dhl, robią sobie lody non stop,za paletami nie możecie się w domciu umówić. Jeszcze raz was zlape i zgłaszam to

Veider
@Uran

Pewnie temu ze tak twój ojciec robił z wujkiem ! Obrażać ludzi to Polak jest pierwszy i odrazu mówię ze nie jestem z ochrony nie podrodze mi z tym zawodem hehe

Goryl
@Veider

Ty umiesz czytac to byl twoj stary istara Arek i Czarek

Mariusz

Fajnie ze dużo osób odchodzi do nowego magazynu obok który budują a w sierpniu otwierają ja już dzwoniłem malo ze kasa lepsza to lepsza robota i znając ta firmę to bardziej będzie ogarnięte tu każdy prawie chce odejść jak by było tak fajnie to ludzie by szanowali ta prace ….

Dhl Cwelcel

Daj ta spokoj, tyle to ja na ulotkach zarabiam i nikt mordy nie drze

Bartus

Wiatraki zamontujcie se w (usunięte przez administratora) a nie na tak dużej hali, ciekawe czy inspekcja pracy zgodzibsie z waszymi wyliczeniami norm wy jesteście jebnieci to mieli ciepłe powietrze. To powinno być profesionalne chłodzenie zimny nawiew klimatyzacja i nie rozśmieszajcie mnie ze was nie stać. Ale to Bhp beknie w razie śmiertelnego wypadku, tym bardziej że podczas ruchu temperatura ciała jest dużo wyższa, i organizm szybciej ludzki jest mocno obciążony. Życzę wam szczęścia ????????????????????????

Nowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.
Kandydat

Mam pytanie o godziny pracy i zmiany w dhl łódź Górna. Jak pracujecie w weekendy?

Tadek

(usunięte przez administratora) Ped.. SZLAUFY którzy nie umieją odkręcić słoika ogórków, a co dopiero zarządzać ludźmi.Debile czuć że nikt ich nie szanuje,zakompleksieni ludzie, umieją tylko drzeć Ryja.z jakiej. Wioski wy ściągnęliście tych klaunów na liscia

Kamil
Kandydat

Witam,to jak mnie potraktowali to naprawdę poniżej krytyki!!!Zadzwoniłem o pracę z ogłoszenia,kazano aplikować również przez ogłoszenie z olx i tak zrobiłem wtedy zadzwoniła do mnie Pani na tzw rekrutację,która wypadła pozytywnie i zostałem zatrudniony niby,kazano się nie martwić i czekać na tel z kadr w celu zrobienia badań i miałem zacząć pracę od 8 marca,tj.po prawie 2 tygodniach.To jeszcze nic,mieli z tych kadr do mnie dzwonić w przeciągu 2,3 dni a po półtora tygodnia kiedy do mnie nikt nie zadzwonił zdecydowałem że sam to zrobię i dowiem się o co chodzi bo jestem bez pracy i odmówiłem 2 innych ofert gdyż rzekomo już byłem zatrudniony.Na numer Pani,która do mnie dzw wcześniej i kazała go sobie zapisać zacząłem dzwonić i oczywiście nikt nieodbiera,pisałem SMS i również bez odzewu.Zadzwonilem bezpośrednio do kadr a tam jakaś Pani oznajmiła mi że wogole żadnych moich papierów nie ma odnośnie skierowania na badania ani wogole o takim kimś jak ja nic nie wie i pierwsze słyszy!!!!!!!!Żeby od 8 marca zacząć jest niemożliwe bo już zatrudnienie na dany dzień jakby to powiedzieć ruszyło!!!!!!!Czy to jest wporzadkuu?Miałbym już dwie inne prace ale kazano czekać niedosc że dwa tygodnie to okazało się że babsko kitu mi nawciskało i wcale mnie nie zatrudniła!!!!(usunięte przez administratora)

@Kamil

Dlatego prowadząc rozmowe rekrutacyjną z tą panią i słysząc, że cię zatrudniają już na wstępie powinieneś poprosić drogą mailową o potwierdzenie zatrudnienia (tak, wydają takie pisemne potwierdzenie, byś na lodzie nie został) . W razie co miałbyś podstawę do działania dalej, a w tym momencie oni postąpili tak jak ludzie postępują z pracodawcami. Ale no niestety, postąpili nieładnie.

?
@Pracownik

Jak się ta rekruterka nazywa?

Nowa

Mam pytanie ile wynosi wynagrodzenie brutto dla nowego pracownika

Bla
@Nowa

3150 plus 315 zł premii

@Nowa

To zależy ile masz lat. Jesli przed 26 rokiem zycia pensja będzie się wahać między 2900 a 3100. Jesli po 26 roku zycia będzie to między 2700, a 2900

Co wchodzi w socjal DHL?

Maciej
@Anonim

Masz może numer do tego oddziału? Na stronie jest jakiś numer do Ukraińca jakiegoś który nie ma z tym dhl nic wspólnego

Ważna informacja
@Maciej

Albo preferuje tylko ukraińców a Polakom mówi że nie wie o co chodzi. Zgłoś to do biura DHL.

Ja
Klient
@Ważna informacja

Wydaje mi się,ze normalna kolej rzeczy to taka ze aplikujesz na ogłoszenie dodając CV na stronie DHL i jezeli beda mieli chèc z Toba sie skontaktować to zadzwonià.Mamy 21 wiek.Juz nie szukamy ogłoszeń w gratce czy dzienniku dzwoniàc.

@Anonim

Że względu na dużo zamówień 4 brygady w lipcu 2020 były aż przez tydzień i później wróciły normalnie 3 zmiany

Wik
@Anonim

Pracowalam na DHL naprawde nie sa uczciwy.

pracownik123

Praca nie jest zła ale atmosfera w tej firmie jest zła, tworzona przez pracowników DHL. Liderzy sprawdzają normy ale raczej nie wiedzą co to jest doświadczenie na stanowisku którym się robi, u nich doświadczenie się robi chyba z dnia na dzień, kolejki do wyjścia z pracy to porażka. Raczej nie polecam tej firmy na dłużej.

Work For Life

Sam pracuje w DHL praca wcale nie jest zła bywają gorsze dni, ale są też lepsze tak jak powinno być w pracy zarobki może nie zwalają ale zawsze coś. A dla osób które żalą sie na tej stronie z powodu dostarczania paczek proszę sami popracujcie trochę na magazynie a zrozumiecie że łatwiej mówić a trudniej zrobić magazynier nie zawsze ma wybór co wrzuci na paletę proszę ludzie zrozumcie to.

Work For Life
@Work For Life

Lecz muszę przyznać że nie którzy pracownicy mają całkowicie gdzieś prace i robią ją na "odwal sie pies" z góry chce pszeprosici za takich pracowników.

Elka
@Work For Life

Za taka pensje to co ty byś chciał ? Każdy tu pracuje bo musi bo nie ma szkoły albo problem z prawem ! Nie płaca np 4 tys netto żeby szanować taka prace

Czy w DHL są paczki/bony świąteczne?

Kasia
Klient
@Pytanie

Są profity pieniężne na Święta ,po ok 300 i 500 zł.

Mxp
@Kasia

Wiadomo kiedy w tym roku będą wypłacone?

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.