Opinie o dhl.pl - Deutsche Post AG

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DHL. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w DHL na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Łódź

Dhl Cwelcel

Daj ta spokoj, tyle to ja na ulotkach zarabiam i nikt mordy nie drze

Bartus

Wiatraki zamontujcie se w (usunięte przez administratora) a nie na tak dużej hali, ciekawe czy inspekcja pracy zgodzibsie z waszymi wyliczeniami norm wy jesteście jebnieci to mieli ciepłe powietrze. To powinno być profesionalne chłodzenie zimny nawiew klimatyzacja i nie rozśmieszajcie mnie ze was nie stać. Ale to Bhp beknie w razie śmiertelnego wypadku, tym bardziej że podczas ruchu temperatura ciała jest dużo wyższa, i organizm szybciej ludzki jest mocno obciążony. Życzę wam szczęścia ????????????????????????

Mam pytanie o godziny pracy i zmiany w dhl łódź Górna. Jak pracujecie w weekendy?

Tadek

(usunięte przez administratora) Ped.. SZLAUFY którzy nie umieją odkręcić słoika ogórków, a co dopiero zarządzać ludźmi.Debile czuć że nikt ich nie szanuje,zakompleksieni ludzie, umieją tylko drzeć Ryja.z jakiej. Wioski wy ściągnęliście tych klaunów na liscia

Doradca Klienta

Rekrutacja ma dwa główne etapy. W pierwszym telefonicznie, który jest podzielony na rozmowę i krótkie zadanie. Dzwonią i rozmawiają. Już podczas rozmowy lub 1-2 dni po niej dowiadujesz się czy jesteś zaproszony na drugi etap rozmowy- osobiście do placówki. W placówce rekrutacja również jest podzielona: na rozmowę oraz zadania do wykonania. Rozmowa wiadomo podstawowe informacje i pytania. Zadania do wykonania: 1) obliczenie jaki koszt poniesie klient przy danej usłudze. Otrzymujesz planszę/cennik. Zadanie jest typowo na myślenie i czytanie cennika. 2) Instruują Cię i zostawiają w pomieszczeniu. Dzwoni telefon który masz odebrać. Osoba rekrutująca najczęściej udaje wkurzonego klienta, niezadowolonego z usługi. Sprawdzają tym odporność na stres, kulturę rozmowy oraz wyjścia jakie zaproponowałeś podczas rozmowy.

Pierwszy etam, rozmowa telefoniczna: - zadanie np. : "wytłumacz starszej, nie potrafiącej obsługiwać komputera osobie jak skopiować tekst w wordzie" - ile chciałbyś zarabiać na danym stanowisku ? - Jakie są twoje zainteresowania ? - dlaczego wybrałeś właśnie firmę DHL ? - często krótka rozmowa po angielsku o "pierdołach". W moim przypadku pytanie "czym się obecnie zajmujesz?" Drugi etap: rozmowa w biurze - naprawdę nie pamiętam pytań ponieważ było to dość dawno temu. Z tego co wiem jednak sposób rekrutacji nie zmienił się znacznie.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kamil

Witam,to jak mnie potraktowali to naprawdę poniżej krytyki!!!Zadzwoniłem o pracę z ogłoszenia,kazano aplikować również przez ogłoszenie z olx i tak zrobiłem wtedy zadzwoniła do mnie Pani na tzw rekrutację,która wypadła pozytywnie i zostałem zatrudniony niby,kazano się nie martwić i czekać na tel z kadr w celu zrobienia badań i miałem zacząć pracę od 8 marca,tj.po prawie 2 tygodniach.To jeszcze nic,mieli z tych kadr do mnie dzwonić w przeciągu 2,3 dni a po półtora tygodnia kiedy do mnie nikt nie zadzwonił zdecydowałem że sam to zrobię i dowiem się o co chodzi bo jestem bez pracy i odmówiłem 2 innych ofert gdyż rzekomo już byłem zatrudniony.Na numer Pani,która do mnie dzw wcześniej i kazała go sobie zapisać zacząłem dzwonić i oczywiście nikt nieodbiera,pisałem SMS i również bez odzewu.Zadzwonilem bezpośrednio do kadr a tam jakaś Pani oznajmiła mi że wogole żadnych moich papierów nie ma odnośnie skierowania na badania ani wogole o takim kimś jak ja nic nie wie i pierwsze słyszy!!!!!!!!Żeby od 8 marca zacząć jest niemożliwe bo już zatrudnienie na dany dzień jakby to powiedzieć ruszyło!!!!!!!Czy to jest wporzadkuu?Miałbym już dwie inne prace ale kazano czekać niedosc że dwa tygodnie to okazało się że babsko kitu mi nawciskało i wcale mnie nie zatrudniła!!!!(usunięte przez administratora)

@Kamil

Dlatego prowadząc rozmowe rekrutacyjną z tą panią i słysząc, że cię zatrudniają już na wstępie powinieneś poprosić drogą mailową o potwierdzenie zatrudnienia (tak, wydają takie pisemne potwierdzenie, byś na lodzie nie został) . W razie co miałbyś podstawę do działania dalej, a w tym momencie oni postąpili tak jak ludzie postępują z pracodawcami. Ale no niestety, postąpili nieładnie.

?

Jak się ta rekruterka nazywa?

Ja się zastanawiam dlaczego firma tak (usunięte przez administratora) Ogłaszają się na OLX że pracuja na 3 zmiany a tak naprawdę wprowadzili 4 brygady. Mówię o DHL na Jędrzejowskiej . Zrezygnowałam z firmy ze względu na naukę i chce iść w swoim kierunku mimo to ta firma nie jest uczciwa :)

Maciej
@Anonim

Masz może numer do tego oddziału? Na stronie jest jakiś numer do Ukraińca jakiegoś który nie ma z tym dhl nic wspólnego

Ważna informacja
@Maciej

Albo preferuje tylko ukraińców a Polakom mówi że nie wie o co chodzi. Zgłoś to do biura DHL.

@Ważna informacja

Wydaje mi się,ze normalna kolej rzeczy to taka ze aplikujesz na ogłoszenie dodając CV na stronie DHL i jezeli beda mieli chèc z Toba sie skontaktować to zadzwonià.Mamy 21 wiek.Juz nie szukamy ogłoszeń w gratce czy dzienniku dzwoniàc.

@Anonim

Że względu na dużo zamówień 4 brygady w lipcu 2020 były aż przez tydzień i później wróciły normalnie 3 zmiany

Wik
@Anonim

Pracowalam na DHL naprawde nie sa uczciwy.

pracownik123

Praca nie jest zła ale atmosfera w tej firmie jest zła, tworzona przez pracowników DHL. Liderzy sprawdzają normy ale raczej nie wiedzą co to jest doświadczenie na stanowisku którym się robi, u nich doświadczenie się robi chyba z dnia na dzień, kolejki do wyjścia z pracy to porażka. Raczej nie polecam tej firmy na dłużej.

Work For Life

Sam pracuje w DHL praca wcale nie jest zła bywają gorsze dni, ale są też lepsze tak jak powinno być w pracy zarobki może nie zwalają ale zawsze coś. A dla osób które żalą sie na tej stronie z powodu dostarczania paczek proszę sami popracujcie trochę na magazynie a zrozumiecie że łatwiej mówić a trudniej zrobić magazynier nie zawsze ma wybór co wrzuci na paletę proszę ludzie zrozumcie to.

Work For Life
@Work For Life

Lecz muszę przyznać że nie którzy pracownicy mają całkowicie gdzieś prace i robią ją na "odwal sie pies" z góry chce pszeprosici za takich pracowników.

Elka
@Work For Life

Za taka pensje to co ty byś chciał ? Każdy tu pracuje bo musi bo nie ma szkoły albo problem z prawem ! Nie płaca np 4 tys netto żeby szanować taka prace

Czy w DHL są paczki/bony świąteczne?

Są profity pieniężne na Święta ,po ok 300 i 500 zł.

Mxp
@Kasia

Wiadomo kiedy w tym roku będą wypłacone?

Pracuję tu już od dość dłuższego czasu. Jeśli chodzi o kierowników i liderów narzekać nie mogę ponieważ sa super. Wymagają wykonywania zadań i robienia norm, nie ma co się dziwić ponieważ oni również sa rozliczani ;) . Praca nie jest ciężka, normy da się na spokojnie wyrobić o ile ktoś przyszedł pracować a nie się błąkać po magazynie. Teraz mniej przyjemna część i według mnie najgorsza część.. a więc, osoby które również są zwykłymi pracownikami, zarabiając tyle samo chyba pomyliły swoje stanowiska na jakich są.. Ludzie pracujący tam ( nie wszyscy, ale niestety spora część) jest wręcz wyrafinowana, bezczelna, pracujący tam chyba z przymusu. Szczególnie osoby siedzące na wyjaśnieniach, pani P.J pracująca dosyć długo jest na tyle bezczelna i chamska, że aż odechciewa się współpracy z tą osobą, polecam ją unikać bo nie jest warta nawet spojrzenia. Jeśli ktoś ma stalowe nerwy i nie daje sobą poniewierać to da radę. Zarobki nie są najgorsze, ale mogłyby być znacznie lepsze jak na pracę 3-zmianową a nawet 4-brygadową. Ogólnie pracę oceniam na dość przyjemną, ale przyjemna praca to nie wszystko. Niestety ludzie bardzo psują atmosferę.

Jak wygląda praca? Jaki asortyment

Marzena
@Kandydat

Dobre pytanie! Właśnie sama miałam dopytywać o to, jak właściwie wygląda praca w DHL. Może znajdzie si e tu ktoś, kto w miarę szybko nam odpowie. A Ty już wysłałeś CV, czy właśnie czekasz na te informacje? Musisz mi dać koniecznie znać.

Dziewczyna
@Kandydat

Generalnie nie polecam. Pracowałam tu krótko w czerwcu. Miałam też trochę wtedy zły okres a trzeba było gdzieś pracować. Nic nie można wnieść na halę , nawet telefonu (pamiętam że musiałam być wtedy przy telefonie , taki okres). Wszystkie kosmetyki czy perfumy muszą być oklejone przez ochronę (nawet te których w DHL nie spotkasz) inaczej mogą posądzić Cię o kradzież, tak szafki także podobno otwierają. Pamiętam 1 dnia byłam na pakowaniu już wtedy mimo że byłam 1 raz "trenerka" (jej imię na D się doczepiala, a gdy się odzywales to twierdziła, że jej pyskujesz. Zmiana C wtedy . Potem byłam na innym dziale jednak i tak odeszłam, ponieważ wprowadzili 4 brygadówkę, a miałam w weekendy naukę. Powiem tak, jak ktoś ma nerwy ze stali mogę polecić. Jednak jak ktoś siebie szanuje i chce pracować w normalnej firmie to nie polecam. Za małe pieniądze i wysoką kontrolę ludzi? Nie warto ;)

Obsssesja

Witam, mam pytanko czy ktoś pracuje może w Zalando w Głuchowie i może dojeżdża samochodem o ma Wolne miejsce dla jednej osóbki ????

Hh
@Obsssesja

Jak masz fajne dydy to tak

Wszystko ok , jedynie zarobki zbyt niskie . Praca na 3 zmiany za 2600 netto , Nie zachęcają do pozostania w tej firmie . Plusy to: atmosfera , fajni liderzy,

Colacao

Mozna pracowav i chodzic ba l4 daja umowe i zarabia wiec nie trudno o prace

Zdezorientowana

Witam zastanawiam się nad podjąciem pracy w tej firmie czy ktoś może napisać coś więcej o tej pracy.. Tzn atmosfera zarobki itp.. Z góry dziękuję

Ktos
@Zdezorientowana

Praca nie jest ciężka. Byłoby nawet fajnie i przyjemnie, ale nie mam pojęcia jak ta firma prosperuje posiadając taka kadrę zarządzająca. Wydaje mi się, że nikt nad nimi nie ma nadzoru. Pracowników traktują jak swoich (usunięte przez administratora) a mamy 21 wiek. Kadra nie przeszkolona, bez doświadczenia, aż żal, że taka światowa firma na tak niskim poziomie. Brak szkoleń także dla pracowników. Byłam uczona godzinę na każdym stanowisku. Przychodząc tutaj do pracy miałam nadzieję, że popracuje tutaj dłużej, ale więzienne warunki nie są dla ludzi dorosłych na jakimś poziomie intelektualnym. Ludzie tutaj są poniżani. A uważam, że mogłoby być naprawdę przyjemnie przy takiej pracy, gdyby nie kierownictwo bez kultury i z więziennymi regułami. Myślę, że mogliby trzymać się tych swoich reguł i szybko by zmienili zdanie. W chwili obecnej przy tej kadrze nie polecam pracy, gdyż szkoda czasu

Gustaw

Firma jako pracodawca jest dobrze oceniana. Trochę trudno pracuje się w tych zmienionych warunkach ale w sumie jest ok.

Klient

(usunięte przez administratora) Brak kontaktu!!! Przesyłka kilka dni na sortowni i nie doręczona do klienta!!!! (usunięte przez administratora)

magda

Żenada, cały dzień czekam na kuriera, a nieudane doreczenie. Kurier się nie pofatygował, a wpisał, że nikogo nie zastał. Po złozeniu skargi info na mail, że dostarczą dzisiaj. Wchodze na stronę, a tam przesyłka nadal na magazynie, nie wydana kurierowi. Po interwencji telefonicznej zapewnienie, że przesyłka będzie jutro dostarczona. Kpina, nie zamierzam jechać po odbiór przesyłki na ul. Teresy. Za coś w końcu płacę, zgłaszam skargę do UOKiK.

Marzena

A jak wygląda praca w biurze w DHL? Firma oferuje socjal dla pracowników?

Dostałem SMS że kurier nikogo nie zastał pod skazanym adresem poczym cały czas byłem w mieszkaniu nikt się ze mną nie kontaktował po godzinie dzwonienia do nich wreszcie się dodzwoniłem próbowali się skontaktować z kurierem ale nie odbierał od nich żenada Marcin

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Łódź

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 3 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL?

Kandydaci do pracy w DHL napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL