Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna

Łódź

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna

Opinie o Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna

pietruszka12

AHE jako pracodawca? Przyjazny - dla ludzi blisko szczytów. Kto nie przyjaźni się z "górą" (czyt. zarządem) nie może liczyć na awanse, podwyżki, premie czy wsparcie ze strony zarządu - ma po prostu robić swoje (również za zwolnionych wcześniej pracowników) i siedzieć cicho! I cieszyć się że ma pracę! A jak się komuś nie podoba, to... droga wolna (nikt tu państwa na siłę nie trzyma)! Nie ceni się tu pracowników, niestety. Jest w Łodzi takie powiedzenie od lat: "Każdy łodzianin może o sobie powiedzieć, że w AHE pracował, pracuje lub będzie pracować". Rotacja wśród pracowników jest OGROMNA. Doświadczenie nie jest tu brane pod uwagę - każdego można zwolnić. Niech nowi się martwią, jak rozwiązywać sprawy swojego działu, pozostawione przez poprzedników. Ze strony zarządu ZERO WIEDZY na temat współczesnych trendów zatrudniania i wynagradzania pracowników, pozytywnej motywacji i kierowania zespołem. Ale sami ludzie "na dołach" fajni, sympatyczni, współpracujący. Dla poprawy nastroju czasami dostają prezent od władzy: świąteczny bon na zakupy 200 zł albo wycieczkę firmową w góry ZA DARMO! (z funduszy świadczeń socjalnych).

anonymous

Ja również studiowałam fil angielska na tej uczelni. Strzał w 10 ! Uczelnia przyjazna studentowi, swietne wykłady z metodyki , bardzo wyrozumiali wykładowcy chociaż wymagający. Jeśli chodzi o zajęcia praktyczne to uważam ze mój język ja na wiele wyższym poziomie niż kiedy zaczynałam przygodę z AHE Mam zamiar kontynuować naukę na magisterskich. Polecam każdemu

absolwentka

Przyjazna atmosfera , wysoki poziom i bardzo miłe relacje pomiędzy wykładowcami i studentami. Dla studentów, którzy chcą się rzeczywiście nauczyć języka angielskiego , polecam AHE jak najbardziej .

anonymous

Zdecydowanie polecam studia na AHE. w tym roku skończyłam studia licencjackie zaoczne na filologii angielskiej i jestem bardzo zadowolona. Znacznie poszerzyłam swoją wiedzę i umiejętności językowe , które zamierzam dalej rozwijać na magisterce - oczywiście na AHE.

Monika

Znajdzie się jakaś osoba, która zna Akademię Humanistyczno-Ekonomiczną od strony tego, jakim jest pracodawcą? Warto byłoby poznać chociażby atmosferę pracy tam panującą, czy na przykład kwestię wynagrodzenia. Może poszukują w chwili obecnej nowych pracowników? Bardzo zachęcam do wymiany informacji i zdań.

Kasia Brzezińska

Wybieram się na AHE z uwagi na znajomych, którzy jeszcze studiują lub już AHE ukończyli. Wszyscy są zadowoleni, dlaczego więc ja nie mam spróbować. Myśle dość poważnie o studiach przez internet, powinnam sobie poradzić, zresztą słyszałam, że ze strony Uczelni jest pełne wsparcie.

anonymous

Zdecydowanie nie polecam studiów na AHE, szkoda czasu i pieniędzy.

Monika

@eve, opinie dodawane przez Was na forum GoWork są bardzo istotne i cenne ale tylko w momencie kiedy posiadają merytoryczną, zgodną z prawdą treść. Napisałeś tu wiele haseł zarzucających mobbing, czy też złe traktowanie bez podania przykładów. Są to bardzo mocne oskarżenia więc proszę Cię o ich wyjaśnienie.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

eve
@Administrator 06.04.2018 09:02

Tragedia, dramat, mobbing, Stasiak nadaje się do leczenia psychiatrycznego

@eve 18.06.2018 12:03

Witam. Czy możesz rozwinąć myśl ? Z jakiego powodu tak uważasz?

1986

Polecam studia w aha sama studiowalam dwa kierunki wykładowcy mają bardzo dużo wiedzę i potrafią ja przekazać na zajęciach radziłbym ewentualne w ramach jakichkolwiek informacji dopytywac . Nasza grupa była bardzo aktywna . Wiadomo że w trybie zaocznym jest mało zajęć więc zamiast pisać że mało jest przekazywana wiedzą lepiej udać się do dziekanatu o zmianę wykładowcy lub samemu wykładowcy powiedzieć czego się oczekuje obecnie kończę studia podyplomowe jestem mgr. Nie wyobrażam sobie abym miała nie powiedzieć co chciałabym wiedzieć. Natomiast miałam kontakt z wykładowcami. Jak komuś nie podobają się wykłady warto się odezwać co chciałby zmienić a nie ukrywać albo pisać na necie . W naszym przypadku pytano się czy jesteśmy zadowoleni z wykładów . Szczerze polecam . Zajęcia również odbywały się w przedszkolu zorganizowane były przez uczelnie.

Wiki

Jaki jest powód , że od dawna nikt z pracowników nie pisze?

nom
@Wiki 04.02.2018 09:57

A czego chcesz się dowiedzieć?

Oszusci

Ta aka akademia to przypudrowany trup, ktory zaczyna coraz bardziej smierdziec. Jest dobrze zabalsamowany i rozni ludzie dbaja o to azeby balsam sie trzymal. Jak ktos tu wyzej wspomnial, sprawy sadowe sie tocza w calej polsce przeciwko tej uczelni. Radze wpisac w wyszukiwarce ,,Nabici w dyplom,, I wszystko jasne.

game77

Uwaga, ta uczelnia to zwykli oszuści. Rozpoczynają kierunek na który nie są przygotowani, później nagle okazuje się, że Ministerstwo Edukacji nie pozwala im dawać dyplomów na ten kierunek, gdy studenci rezygnują ci oszuści starają się ich maksymalnie wykorzystać, stosując kruczki prawne, grożąc i robiąc sprawy sądowe, cały mój rocznik/kierunek miał taką sytuację, niektórym sprawy sądowe ciągną się od kilku lat do dziś - ZDECYDOWANIE ODRADZAM I OSTRZEGAM!

Deren Maj

AHE? STUDIOWAŁEM na TRZECH UCZELNIACH W TYM DWIE to PUBLICZNE, ( ukończyłem je) obecnie jestem słuchaczem AHE ,super poziom i kreatywni Wykładowcy,Nikt nie odpuszcza !!! Sporo wiedzy, nawet "za sporo"

Deren Maj

Agnieszka

W AHE od razu dostałam umowę o pracę, dlatego myślę, że jest to warty uwagi pracodawca.

Kaśka

Polecam, solidny pracodawca, na wejście umowa o pracę co rzadko się zdarza w dzisiejszych czasach. Atmosfera bardzo dobra, praca ciekawa, sporo wyzwań i możliwości rozwoju.

Ulcia25

Jak ktoś szuka pracy w Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna to mam dobrą wiadomość. Pojawiła się nowa oferta pracy. Nie wiem ile jest wakatów, a podobno sporo chętnych. Praktyki w Dziale Projektów Międzynarodowych i Współpracy z Zagranicą AHE w Łodzi Miejsce pracy: Ł&oa... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5671511?keywords=&region=

PannaNIkt
@Ulcia25 19.12.2014 17:01

Niestety studia bardzo prymitywne no ale nie miałam wyboru ponieważ nie mieszkam w PL i zależało mi na dyplomie studiów wyższych ale co się okazało ten dyplom jest tyle warty co NIC.Na studiach niczego nie uczą, nie wymagają, wystarczy że się pokażesz gdzieś pod koniec i masz dyplom a potem z pracą wiadomo jak jest...Jak się ma dużo kasy i nie ma się co robić to można sobie postudiować a jak komuś zależy na wiedzy albo na lepszej pracy to zapomnij-stracony czas i pieniądze.Nie polecam!!

Zamiejscowa

Pracuję w AHE od lat, na jednym z oddziałów zamiejscowych - pracuje się dobrze, ludzie pogodni, życzliwi. Praca ciekawa, różnorodna - nie można się nudzić, szybko leci czas. Nie ma monotonii. Cały czas nowe wyzwania, zadania, pomysły - dużo się dzieje - odbieram to pozytywnie. Bez nacisku.

kinia

witam jestem na 3 roku w jednym z oddziałów zamiejscowych AHE. Nie zdarzyło się nigdy, żeby któryś z wykładowców nie dojechał, nie było wykładów, itp. studiuję pedagogikę. wykładowcy solidni, pozytywnie nastawieni do studentów, pomocni. jeżeli ktoś chce coś wynieść ze szkoły, to wiedzę wyniesie.

mk

Kończę właśnie licencjat na pedagogice. Ostatni raz promotorkę widziałam w kwietniu. Od tamtej pory nie oceniła żadnego etapu pracy, a obrona za 2 tygodnie! Na wykład nie przyjechała i nikt nie poinformował studentów o zastępstwie. Dziewczyny poprzyjeżdżały po kilkaset kilometrów, żeby pocałować klamkę. Z dydaktyków najbardziej aktywni są z przedmiotów nie związanych stricte z zawodem np. j.angielski, działania twórcze, przedsiębiorczość. Z przedmiotów z których mamy egzamin nawet 1 wykładu nie było. W sumie w semestrze są tylko 2 zjazdy okrojone do minimum na których w większości wykładowcy mają nas gdzieś, a biorą za to 460zł/mies. Miałam ogromne kłopoty by załatwić praktyki. Jak w poradni psychologiczno-pedagogicznej powiedziałam gdzie studiuję, to mnie wyśmiano i powiedziano, ze nie mam czego tam szukać.Jestem wściekła i zdegustosowana tą uczelnią. Jedyny plus to możliwość studiowania przez platformę, a dla matki dwójki dzieci jest to praktycznie jedyna możliwość, by kontynuować naukę.

takaosoba
@mk 26.06.2014 14:51

To jak się studiuje przez platformę to właśnie tak wygląda, są zjazdy okrojone do minimum. I ta informacja jest na stronie uczelni. Że pocałowały klamkę? Każdemu może coś się wydarzyć w życiu, że nawet na jednym jedynym zjeździe może się nie pojawić. Przecież można się upewnić dzwoniąc lub zaglądając do pokoju studenta. Nie mówię, że na tej uczelni jest cudownie i idealnie. Jednak co do załatwienia niektórych spraw wystarczy użyć mózgu...

Piotrek

Nie rozpisując się zbyt bardzo, podpisuję się pod poprzednią opinią. Nie jest tak źle jak mówią.

Pola

Nie będę lukrować, że zarabia się w AHE miliony, ale powiem Wam, że jest tu i tak sto razy lepiej, niż w każdej innej mojej poprzedniej pracy. Mam umowę o pracę, nie zarabiam minimum socjalnego, wszędzie jest czystko i przyjemnie. Ludzie są różni w zależności od działu, u mnie akurat nie można narzekać. Polecam AHE szczególnie osobom, które nie marzą o nie wiem jakiej karierze zawodowej, ale szukają stabilnego zatrudnienia na dłużej.

Jest OK !

Witam, ja pracuję dla AHE i sobie chwalę. Wypłata zawsze na czas, z urlopami nie ma problemów, nadgodzin nie ma. Zakres obowiązków ciekawy, zespół młody i z pozytywnym nastawieniem do życia. Szefa się widuje rzadko - ma praktycznie kontakt tylko z Zarządem firmy. Więc jak szefa widujesz kilka razy w roku to narzekanie jest niewskazanie. Komu nie pasuje niech zwolni miejsce dla tych, którzy pracy faktycznie szukają. Nie ma nic gorszego niż "maruda" w firmie. Wadą tej firmy jest to, że pracownicy w większości to sami dyrektorzy/kierownicy i koordynatorzy a więc każdy ma poczucie, że jest tu od wydawania poleceń. Fizycznych - bardzo brakuje.

były pracownik

Wiem, że w AHE było kiepsko przez parę dobrych lat. Nie wiem, jak jest w przypadku wykładowców, ale pracownicy administracyjni nie zarabiają źle i dostają kasę na czas. Jako były pracownik mogę z czystym sumieniem to zapewnić. Co więcej, ludzie mają umowę o pracę. A to rzadkość w Łodzi... AHE w Łodzi ma opinię, jaką ma, ale jako pracodawca jest na prawdę w porządku.

lodzianin

To co ja wiem niestety AHE do dnia dzisiejszego nie reguluje zobowaiazan za godziny ponadwymiarowe, obrony prac magisterskich i godziny zlecone z umowa cywilno prawnych, it [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .. Mysle ze dlugo jeszcze albo inaczej nie ma szans by sie podniesli z kolan :(

pracownik kontraktowy

Wiszą mi kasę od roku. Ściemnianie, odwlekanie, delegowanie odpowiedzialności, a kasy jak nie było tak nie ma.

mariola

Firma do (usunięte przez moderatora) raz że nie płaci premi to zaczyna zwalniać i zatrudnia na u-z

suzzi

ciekawe kto pracuje do 23 skoro Uczelnia zamykana jest max o 20

pracownik administracji

Zgadzam się ze wszystkimi wypowiedziami. Pracodawca sobie żarty robi z pracowników. Tyle krętactw nigdzie nie wiedziałam. Pełno spółek, tajemnic, bzdurnych tłumaczeń o premiach pakietach socjalnych i innych. Faktycznie nadgodziny to temat tabu w tej firmie, nikt nie chce się sprzeciwić a każdy ma za złe to że musi (usunięte przez moderatora) czasami od 8 do 23 i w weekendy, a dostaje tylko godziny do odbioru w zamian w proporcji 1:1... Tragedia! W dodatku jest ciągle narażony na ataki ze strony niezadowolonych studentów i ich rodziców, a jak się chce coś załatwić to jak grochem o ścianę. Masakra!

Zostaw opinię o Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna