Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna

Łódź

Opinie o Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna

Oszusci

Ta aka akademia to przypudrowany trup, ktory zaczyna coraz bardziej smierdziec. Jest dobrze zabalsamowany i rozni ludzie dbaja o to azeby balsam sie trzymal. Jak ktos tu wyzej wspomnial, sprawy sadowe sie tocza w calej polsce przeciwko tej uczelni. Radze wpisac w wyszukiwarce ,,Nabici w dyplom,, I wszystko jasne.

game77

Uwaga, ta uczelnia to zwykli oszuści. Rozpoczynają kierunek na który nie są przygotowani, później nagle okazuje się, że Ministerstwo Edukacji nie pozwala im dawać dyplomów na ten kierunek, gdy studenci rezygnują ci oszuści starają się ich maksymalnie wykorzystać, stosując kruczki prawne, grożąc i robiąc sprawy sądowe, cały mój rocznik/kierunek miał taką sytuację, niektórym sprawy sądowe ciągną się od kilku lat do dziś - ZDECYDOWANIE ODRADZAM I OSTRZEGAM!

Deren Maj

AHE? STUDIOWAŁEM na TRZECH UCZELNIACH W TYM DWIE to PUBLICZNE, ( ukończyłem je) obecnie jestem słuchaczem AHE ,super poziom i kreatywni Wykładowcy,Nikt nie odpuszcza !!! Sporo wiedzy, nawet "za sporo"

Deren Maj

Agnieszka

W AHE od razu dostałam umowę o pracę, dlatego myślę, że jest to warty uwagi pracodawca.

Kaśka

Polecam, solidny pracodawca, na wejście umowa o pracę co rzadko się zdarza w dzisiejszych czasach. Atmosfera bardzo dobra, praca ciekawa, sporo wyzwań i możliwości rozwoju.

Ulcia25

Jak ktoś szuka pracy w Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna to mam dobrą wiadomość. Pojawiła się nowa oferta pracy. Nie wiem ile jest wakatów, a podobno sporo chętnych. Praktyki w Dziale Projektów Międzynarodowych i Współpracy z Zagranicą AHE w Łodzi Miejsce pracy: Ł&oa... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5671511?keywords=&region=

PannaNIkt
@Ulcia25 19.12.2014 17:01

Niestety studia bardzo prymitywne no ale nie miałam wyboru ponieważ nie mieszkam w PL i zależało mi na dyplomie studiów wyższych ale co się okazało ten dyplom jest tyle warty co NIC.Na studiach niczego nie uczą, nie wymagają, wystarczy że się pokażesz gdzieś pod koniec i masz dyplom a potem z pracą wiadomo jak jest...Jak się ma dużo kasy i nie ma się co robić to można sobie postudiować a jak komuś zależy na wiedzy albo na lepszej pracy to zapomnij-stracony czas i pieniądze.Nie polecam!!

Zamiejscowa

Pracuję w AHE od lat, na jednym z oddziałów zamiejscowych - pracuje się dobrze, ludzie pogodni, życzliwi. Praca ciekawa, różnorodna - nie można się nudzić, szybko leci czas. Nie ma monotonii. Cały czas nowe wyzwania, zadania, pomysły - dużo się dzieje - odbieram to pozytywnie. Bez nacisku.

kinia

witam jestem na 3 roku w jednym z oddziałów zamiejscowych AHE. Nie zdarzyło się nigdy, żeby któryś z wykładowców nie dojechał, nie było wykładów, itp. studiuję pedagogikę. wykładowcy solidni, pozytywnie nastawieni do studentów, pomocni. jeżeli ktoś chce coś wynieść ze szkoły, to wiedzę wyniesie.

mk

Kończę właśnie licencjat na pedagogice. Ostatni raz promotorkę widziałam w kwietniu. Od tamtej pory nie oceniła żadnego etapu pracy, a obrona za 2 tygodnie! Na wykład nie przyjechała i nikt nie poinformował studentów o zastępstwie. Dziewczyny poprzyjeżdżały po kilkaset kilometrów, żeby pocałować klamkę. Z dydaktyków najbardziej aktywni są z przedmiotów nie związanych stricte z zawodem np. j.angielski, działania twórcze, przedsiębiorczość. Z przedmiotów z których mamy egzamin nawet 1 wykładu nie było. W sumie w semestrze są tylko 2 zjazdy okrojone do minimum na których w większości wykładowcy mają nas gdzieś, a biorą za to 460zł/mies. Miałam ogromne kłopoty by załatwić praktyki. Jak w poradni psychologiczno-pedagogicznej powiedziałam gdzie studiuję, to mnie wyśmiano i powiedziano, ze nie mam czego tam szukać.Jestem wściekła i zdegustosowana tą uczelnią. Jedyny plus to możliwość studiowania przez platformę, a dla matki dwójki dzieci jest to praktycznie jedyna możliwość, by kontynuować naukę.

takaosoba
@mk 26.06.2014 14:51

To jak się studiuje przez platformę to właśnie tak wygląda, są zjazdy okrojone do minimum. I ta informacja jest na stronie uczelni. Że pocałowały klamkę? Każdemu może coś się wydarzyć w życiu, że nawet na jednym jedynym zjeździe może się nie pojawić. Przecież można się upewnić dzwoniąc lub zaglądając do pokoju studenta. Nie mówię, że na tej uczelni jest cudownie i idealnie. Jednak co do załatwienia niektórych spraw wystarczy użyć mózgu...

Piotrek

Nie rozpisując się zbyt bardzo, podpisuję się pod poprzednią opinią. Nie jest tak źle jak mówią.

Pola

Nie będę lukrować, że zarabia się w AHE miliony, ale powiem Wam, że jest tu i tak sto razy lepiej, niż w każdej innej mojej poprzedniej pracy. Mam umowę o pracę, nie zarabiam minimum socjalnego, wszędzie jest czystko i przyjemnie. Ludzie są różni w zależności od działu, u mnie akurat nie można narzekać. Polecam AHE szczególnie osobom, które nie marzą o nie wiem jakiej karierze zawodowej, ale szukają stabilnego zatrudnienia na dłużej.

Jest OK !

Witam, ja pracuję dla AHE i sobie chwalę. Wypłata zawsze na czas, z urlopami nie ma problemów, nadgodzin nie ma. Zakres obowiązków ciekawy, zespół młody i z pozytywnym nastawieniem do życia. Szefa się widuje rzadko - ma praktycznie kontakt tylko z Zarządem firmy. Więc jak szefa widujesz kilka razy w roku to narzekanie jest niewskazanie. Komu nie pasuje niech zwolni miejsce dla tych, którzy pracy faktycznie szukają. Nie ma nic gorszego niż "maruda" w firmie. Wadą tej firmy jest to, że pracownicy w większości to sami dyrektorzy/kierownicy i koordynatorzy a więc każdy ma poczucie, że jest tu od wydawania poleceń. Fizycznych - bardzo brakuje.

były pracownik

Wiem, że w AHE było kiepsko przez parę dobrych lat. Nie wiem, jak jest w przypadku wykładowców, ale pracownicy administracyjni nie zarabiają źle i dostają kasę na czas. Jako były pracownik mogę z czystym sumieniem to zapewnić. Co więcej, ludzie mają umowę o pracę. A to rzadkość w Łodzi... AHE w Łodzi ma opinię, jaką ma, ale jako pracodawca jest na prawdę w porządku.

lodzianin

To co ja wiem niestety AHE do dnia dzisiejszego nie reguluje zobowaiazan za godziny ponadwymiarowe, obrony prac magisterskich i godziny zlecone z umowa cywilno prawnych, it [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .. Mysle ze dlugo jeszcze albo inaczej nie ma szans by sie podniesli z kolan :(

pracownik kontraktowy

Wiszą mi kasę od roku. Ściemnianie, odwlekanie, delegowanie odpowiedzialności, a kasy jak nie było tak nie ma.

mariola

Firma do (usunięte przez moderatora) raz że nie płaci premi to zaczyna zwalniać i zatrudnia na u-z

suzzi

ciekawe kto pracuje do 23 skoro Uczelnia zamykana jest max o 20

pracownik administracji

Zgadzam się ze wszystkimi wypowiedziami. Pracodawca sobie żarty robi z pracowników. Tyle krętactw nigdzie nie wiedziałam. Pełno spółek, tajemnic, bzdurnych tłumaczeń o premiach pakietach socjalnych i innych. Faktycznie nadgodziny to temat tabu w tej firmie, nikt nie chce się sprzeciwić a każdy ma za złe to że musi (usunięte przez moderatora) czasami od 8 do 23 i w weekendy, a dostaje tylko godziny do odbioru w zamian w proporcji 1:1... Tragedia! W dodatku jest ciągle narażony na ataki ze strony niezadowolonych studentów i ich rodziców, a jak się chce coś załatwić to jak grochem o ścianę. Masakra!

były pracownik

Fatalny pracodawca, za pracę, często powyżej 8 h/dobę, kiepska płaca, pracownik ma być posłuszny, za dużo nie pytać, nie dyskutować, no i niech mu przypadkiem nie wydaje się, że z jego zdaniem ktoś się liczy! Ważny jest duży nabór (czytaj: duża kasa dla Najwyższego), a w zamian...... nic. Feudalizm. Ocenę wystawiłem mierną - bo pomimo tych przytłaczających negatywów - guru jednak coś stworzył.

Nauk.

Ahe nie dość ,że oszukała tyle studentów to nie płaci za kilka m-ce wykładowcom i nie tylko

koleżanka

AHE ma teraz duże kłopoty, więc zwolniła bardzo dużo pracowników, co ciekawe było to zwolnienie z wimy pracodawcy (AHE straciła kierunek informatyka) a ludzie nie otrzymali odpraw. Niedługo będą kolejne zwolnienia, bo nie będzie zarządzania i pewnie znów sie wymigają.

tes

Nie polecam Ahe racja

mucha

AHE w Łodzi nie jest wzorowym pracodawcą. nie wypłacają za nadgodziny, ma sie dni do odbioru, jeśli pracowało sie w sobotę i w niedzielę, to nie masz 100%, tylko do odbioru 8h. nie ma premii, trzynastek, pakiet socjalny został zmniejszony, a pewnie w przyszłym roku nie będzie wcale. nikt nie docenia osoby, ktora się angażuje w pracę, jest niedoceniana.

Zostaw opinię o Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna