NoBo Hotel

2.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o NoBo Hotel

Pytanie Nowy wpis

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w NoBo Hotel?

Jerry Nowy wpis
Kandydat

Pracowałem z doskoku jako pomoc kuchni. Atmosfera bardzo przyjazna, Szef Kuchni niezwykle kontaktowy i konkretny. W restauracji siedząc po pracy "incognito", słyszałem bardzo pozytywne recenzje na temat smaku podanych dań. Dostałem wynagrodzenie zgodnie z umową.

Hanna Nowy wpis

Hej, niedawno pracodawca opublikował ofertę pracy do swojej firmy na stanowisko Przedstawiciel Handlowy: https://www.gowork.pl/oferta/przedstawiciel-handlowy,0kfpYuZ3gstoCJI1pP30IR,lodz. Wymagają wykształcenia minimum średniego oraz umiejętności negocjacyjnych. Czy ktoś wie, jak je sprawdzają podczas rekrutacji? Proszę o jakieś szczegóły, pozdrawiam.

Marzena Nowy wpis

Cześć, na jakie wynagrodzenie można liczyć w NoBo Hotel? Interesuje mnie to czy jest szansa na wyższą stawkę niż najniższa krajowa jak to w wielu firmach jest oferowane. Jest to dość ważna kwestia więc mam nadzieję, że ktoś będzie tak miły i mi odpowie.

Kelner
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Krótka rozmowa, więcej gadają niż słuchają.

Pytania

Pytania typowe- oczekiwania finansowe, doświadczenie itd. Oczywiście zaproponowali najniższą krajową i umowę śmieciową- jeżeli potrzebuję ( więc chyba nie zawsze dają jakąkolwiek umowę).

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Iga
Kandydat

Witam wszystkich, którzy chcieliby zaaplikować na aktualne ogłoszenie o pracę na stanowisku recepcjonistki w No Bo hotel w Łodzi. Hotel proponuje umowę zlecenie, czyli tzw. śmieciówkę oraz pracę w systemie zmianowym, co akurat jest w recepcji hotelowej standardem. W rozmowie rekrutacyjnej przedstawiciel hotelu zapytany o to, czy na zmianie nocnej osoba w recepcji, najczęściej kobieta, jest sama czy jest ktoś w rodzaju portiera lub ochroniarza, jest bardzo zdziwiony... Rekruter na pytanie o bezpieczeństwo pracy nocnej w pojedynkę odpowiada: nie ma problemu, tu jest spokojna okolica (!). Nie dajcie się na to nabrać. Żadna okolica nie jest dziś spokojna. O ile recepcjonistka może w nocy zamknąć hotel i nie wpuszczać osób, które nie wzbudzą jej zaufania, o tyle problemem mogą być sami goście, którym nierzadko przychodzą różne rozrywkowe pomysłydo głowy-alkohol, narkotyki, awantury. I sama kobieta w recepcji, bez żadnego wsparcia...Zapewne brak dodatkowej osoby typu portier to zamierzone oszczędnościowe działanie hotelu. Na bezpieczeństwie i komforcie pracy ludzi nie można oszczędzać! W rozmowach kwalifikacyjnych pytajcie o warunki pracy na nocnych dyżurach-koniecznie. To rada osoby pracującej w hotelarstwie ponad 20 lat.

Iga

Witam wszystkich, którzy chcieliby zaaplikować na aktualne ogłoszenie o pracę na stanowisku recepcjonistki w No Bo hotel w Łodzi. Hotel proponuje umowę zlecenie, czyli tzw. śmieciówkę oraz pracę w systemie zmianowym, co akurat jest w recepcji hotelowej standardem. W rozmowie rekrutacyjnej przedstawiciel hotelu zapytany o to, czy na zmianie nocnej osoba w recepcji, najczęściej kobieta, jest sama czy jest ktoś w rodzaju portiera lub ochroniarza, jest bardzo zdziwiony... Rekruter na pytanie o bezpieczeństwo pracy nocnej w pojedynkę odpowiada: nie ma problemu, tu jest spokojna okolica (!). Nie dajcie się na to nabrać. Żadna okolica nie jest dziś spokojna. O ile recepcjonistka może w nocy zamknąć hotel i nie wpuszczać osób, które nie wzbudzą jej zaufania, o tyle problemem mogą być sami goście, którym nierzadko przychodzą różne rozrywkowe pomysły-alkohol, narktyki, awantury. I sama kobieta w recepcji, bez żadnego wsparcia...Zapewne brak dodatkowej osoby typu portier to zamierzone oszczędnościowe działanie hotelu. Na bezpieczeństwie i komforcie pracy ludzi nie można oszczędzać! W rozmowach kwalifikacyjnych pytajcie o warunki pracy na nocnych dyżurach-koniecznie. To rada osoby pracującej w hotelarstwie ponad 20 lat.

Mateusz

Macie jakieś świąteczne bony ?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w NoBo Hotel?

@Pytanie

Wynagrodzenie w całości jest wypłacane w gotówce

Czy można w NoBo Hotel liczyć na jakieś dodatki?

@Pytanie

Oprócz handlowca nikt niema premi tak zwane pod grusze urlopowe nawet na święta niema zato gratis jadłam kanapkę i zupę i kawę sypana bo z expresu to nie woda z kranu przez filter do picia nawet w ostanie dwa lata to wigili dla pracowników nie było

Justyna
@:

Tak się zastanawiam kto pisze te opinie i po co tak złe ?Wigilii nie było ? Chyba nie byłeś pracownikiem tej firmy bo ja na ostatniej byłam i ten kto był ten wie ile jedzenia i picia było ;) i koperta na święta

Pati

Fajna firma, bardzo pozytywne wrażenia. Widać, że w obecnych czasach zależy im na dobrych pracownikach. Są szkolenia. można się czegoś nauczyć. polecam.

Robert

Bardzo porządna firma. Ze względów zdrowotnych musiałem zrezygnować z pracy, bo jednak gastronomia to ciężka praca, ale mogę tylko polecić. Fajne dania, można się nauczyć dużo od szefa kuchni. Dobrze wyposażona kuchnia.

Maciej

Pracowałem dosyć długo na kuchni. Bardzo dobrze mi się pracowało, odszedłem bo zmieniłem miejsce zamieszkania. Szef bardzo w porządku, zawsze wypłaca pieniądze na czas, a jak potrzeba to i pomoże jeśli jest jakis problem. Mnie tez pomógł dlatego zawsze będę dobrze o nim mówił.

Mikołaj
@Maciej

Dobre relacje z przełożonym to podstawa. Widziałem, że pracodawca szuka osoby na stanowisko bar manager. Czy mógłbyś podpowiedzieć jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i jakie kompetencje trzeba posiadać, żeby aplikować?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w NoBo Hotel?

Xxx
@Pytanie

Nawet jak nic niema doswiatrzenia a chce pracować to tesz ma szanse na prace nawet te proste

Patrycja

Pracowałam w firmie rok nie mogę powiedzieć nic złego ,super atmosfera i nigdy nie było problemu z pensja

XXX
@Patrycja

A jak z umową o prace czy śmieciowa zlecenie i to co dostałaś było wszystko na umowie a za niedziele jak miałaś płacone tak jak w normalny dzień

Stella

Firma dobra i niestety nie każdemu udaje się dostać tu pracę, więc można się spodziewać złośliwych wpisów!!

Ona

Pracodawca robi problem z umową. Najwygodniej bylo by dla niego bez umowy bądź na śmieciowej. Atmosfera napięta każdy na każdego naskakuje..oczekiwania ponad zapis w stanowiskach a najlepiej pełną dyspozycyjności poza godzinami pracy także pod tel i email. Jak już udalo się dostać umowę z poślizgiem okazuje się że jej nie zgłosił w danym terminie ... I teraz trzeba się ubiegać o swoje . Musicie być gotowi na opiernicz za błędy innych. Jak się spóźnisz choć minutę do pracy i nie dotrzesz na 8.00 a na 8.01 liczone masz od 8.30 godziny. Jak po zakończonym dniu pracy nie zglosisz się do recepcji i nie zaznacza na liście masz nieplacone za cały dzień. Jak się nie spodoba Twój ubiór bądź wizerunek mogą Cię nie wpuścić do pracy i inne dziwne zapisy w nowym regulaminie O prowizji zapomnij obiecują od każdej umowy itp a potem nagle jak chcesz za to pieniądze to Ci zmieniaja warunki. Jak się postawisz szukają powodu by Cię niezasadnie zwolnić. Sprawa znajduje miejsce w PIP oraz w Sądzie Pracy by walczyc o swoje prawa. ZUS i US także mają zgłoszenie o nieprawidłowościach. Jeśli jest tu ktoś kogo także potraktowali jak śmiecia bez powodu z dnia na dzień probujac wymusić niezasadne podpisanie rozwiązania umowy bądź jeśli ktoś miał problem z tym pracodawcą proszę o wiadomość w komentarzu.

JM
@Ona

Szanowna Pani. Bardzo prosimy o dokonywanie wpisów zgodnie ze stanem faktycznym i prawnym. Oczernia Pani firmę, z którą niezwłocznie po zakończeniu procesu rekrutacyjnego zawarła Umowę o pracę na czas nieokreślony z pełną kwotą ustaloną na rozmowie rekrutacyjnej, co nie jest w obecnych czasach ogólnie przyjętym standardem. Wszystkie osoby zatrudnione w firmie NoBo Hotel pracują w niej na podstawie faktycznie zawartych Umów, a firma jako rzetelny pracodawca od 20 lat nie stosuje innych praktyk, np. zatrudniania na tzw. „ czarno”. Stale zatrudniamy kilkadziesiąt osób, które zawsze otrzymują wynagrodzenie na czas. Zdajemy sobie sprawę z sytuacji w jakiej Pani się znalazła, jednak to Pani ma prawomocny wyrok skazujący z odbyciem kary w odosobnieniu za oszustwa, dlatego prosimy o nie szkalowanie dobrego imienia naszej firmy.

gkarola

Niestety z wielką przykrością nie polecam... Planowaliśmy zrobić w hotelu małe wesele, po pierwszej rozmowie byliśmy zdecydowani i zadowoleni z sali, niestety później wszystko było już tragiczne. Kontakt z menadżerka jest tragiczny, tydzień czasu prosiłam o umowę na meila, kolejny ponad tydzień próbowałam się skontaktować żeby móc w końcu ustalić jakie kolwiek szczegóły, bezskutecznie. Pani Ania notorycznie mnie zbywala, nie odbierała telefonów, pisala tylko wiadomości, że się skontaktuje, po czym ponownie tego nie robiła. Po ok 3 tygodniach czekania i tracenia czasu, okazuje się, że Pani Ania pozwoliła sobie bez wcześniejszego kontaktu z nami oddać termin, mówiąc innym potencjalnym klientom, że termin jak najbardziej jest wolny! Bezczelny ton w wiadomościach zwrotnych na prośby o skontaktowanie się w celu dogadania się. Jestem w stanie zrozumieć chorobę, urlop, prace, ktora nie jest łatwa, ale naprawdę przez ok 3 tygodnie nie jest w stanie się że mną nikt skontaktować? Tak traktuje się potencjalnego klienta? Jestem w szoku jak można traktować klienta. To nie jest rezerwacja noclegu czy stolika w restauracji, a poważna dla nas sprawa rezerwacji sali na wesele. Mimo kontaktu z właścicielem i przeprosimach niestety nie zostawię tego bez komentarza....nie polecam przyszłym parom młodym takiej obsługi, nie wyobrażam sobie żeby taka osoba była odpowiedzialna za mój ważny dzień, nie potrafiła bym być spokojna o to czy wszystko jest ogarnięte. Dodatkowo bardzo utrudniony kontakt z menadżerka sali utrudnia bardzo organizacje czego kolwiek.

Ona
@gkarola

Nie jest Pani jedyna osoba, która pracownik hotelu ten bądź inny tak potraktował.

Pawel

Jaka firma oferuje umowę ?

Marcelina

Słyszalem, że dobrze sie tu pracuje i mam pytanie czy firma potrzebuje teraz kogoś do recepcji?

Niki

Czy w ostatnich dwóch latach zdarzyły się jakieś kradzieże?

Zostaw merytoryczną opinię o NoBo Hotel - Łódź

NoBo Hotel