ART-DOM

Łódź

Opinie o ART-DOM

Paulina

@Witoś widzę, że jesteś zadowolony z pracy. Powiedz na jakim stanowisku pracujesz? Jak długo już pracujesz w ART-DOM i czy udało Ci się już dostać jakąś podwyżkę? @Wiesiek czy mógłbyś powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy?

Wiesiek

lepszego pracodawcy w Łodzi NIE MA kasa rewelacja, socjal, ogólnie mega wypas, polecam gorąco, lepiej było tylko jak pracowała jeszcze Pani M. Zdunek na meblowym, ale teraz jest i tak super, pozdrawiam

Wiesiek

lepszego pracodawcy w Łodzi NIE MA kasa rewelacja, socjal, ogólnie mega wypas, polecam gorąco, lepiej było tylko jak pracowała jeszcze ( usunięte przez administratora )na meblowym, ale teraz jest i tak super, pozdrawiam

Paulina

@dario, powiesz coś więcej na ten temat? Co jest nie tak z organizacją?

Birma

Zastanawiam się jaka kasa, 1600? Nie jest tak źle.

xxx

dario

Nie polecam. Wyzysk i marna pensja. Brak organizacji i totalna klapa. Najlepsi odeszli , miernota została..

andzik

Wlasciciel ma sie dobrze dalej jezdzi mercedesem bawi sie z mlodymi pannami a ludziom płaci marne pensje, karze tyrac od rana od wieczora w weekendy.. inspekcja pracy moglaby sie zainteresowac takie mamy warunki ze ho ho...ludzie ta firma juz jest na krawedzi bankructwa!

germina

Ale syf w porównaniu jak to wygladalo wczesniej.Mialam kupic tam meble Ale(usunięte przez administratora) mnie Sprzedawca albo to byl jakis kierownik zamiast zachecic do sprzedazy to pieprzyl o polityce Zenada!!

kris

Firma dalej nie przestrzega czasu pracy prezesowi się wydaje że grafiki nie istnieją i że jest bogiem.Płaci marne grosze , pilnuje swojej lalki z hotelu i udaje ze kreci biznes. Żenada.Nie polecam.Pip powinien się zainteresować przestrzeganiem czasu pracy!

heyheyhey

to już agonia (usunięte przez administratora)

Widzewiak

Przykro mi panie prezesie że tak Art.-Dom ku powoli upada. Pracowałem tam na dobre i na złe.

Art-Dom doprowadzili ci co nie mieli pojęcia (mowa o dyrektorów , kierowników , dział handlowy itd.).

seba

został taksówkarzem

aw

zostały tylko meble ,też nie wiadomo jak długo .ogólnie właściciel chce wszystko sprzedać

woj

Byłem ostatnio w art domie a tam zonk nic niema zlikwidowali.Ale szkoda był tam jedyny kumaty gość od filtrów okapowych wyposażył mi i rodzinie praktycznie całe agd może ktoś wie gdzie pracuje ? wysoki lekko osiwiały.

stary zasłużony pracownik

Do Mario, można powiedzieć że jedno i drugie.

stary zasłużony pracownik

Do Anonima, Art.- Dom ponoć już nie przyjmuje ludzi do pracy tylko zwalnia jak komuś się kończy umowa lub w każdej chwili. Art. - Dom szuka oszczędności i dlatego tak jest, nie ma po co idź tam do pracy. Informację mam od niektórych kolegów i koleżanek którzy tam pracują i nie pracują.

stary zasłużony pracownik

Do anonima , w żadnym wypadku tylko nie tam...

Widzewiak

Pani [usunięte przez moderatora] może się podniesie i przyniesie zysku tak jak kilka lat temu. Jeśli chodzi o [usunięte przez moderatora] to naprawdę dobry kolega z pracy. Życzę byłemu szefowi jak najdłużej żeby zadbał o Art.-Dom.

klient

Ostatnio byłem w artdomie i nie widać żeby firma upadała. Fakt może jest mniej sprzętu niż kiedyś,ale widać zmiany,lepiej wygląda dział sprzętu do zabudowy.Zdecydowanie na plus obsługa!!!!,dużo lepsza niż w innych sklepach Adg.Polecam Pana [usunięte przez moderatora] super sprzedawca !!!!!!!!!!!!!!! ps.Szkoda że żonaty ;) Pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

iwo

Pada,pada tylko dzieje się to bardzo powoli .

oszukany klient

Wysłali inny produkt niż zamówiony. W dodatku zepsuty. Odmawiają uznania reklamacji. Generalnie [usunięte przez moderatora]

Gość

W 2011 firma miała paść na pysk, jest 2013 i dalej istnieje, tzn że nie jest tak źle

stary pracownik

Do LALA , proszę nie lać wodę bo ja wiem jakie tam są pensje w Art-Domie.

Moi kochani to ma być opinia o pracodawcy a nie jakieś tam bzdury, ale są takie osoby które będą pisały. Życzę byłemu szefowi jak najdłużej żeby Art-Dom istniał jak tylko może.

Zajączek ;)

Jako że to forum o pracodawcach to skupię się tylko na tym. Z przykrością muszę przyznać że wiele opinii jak najbardziej trafnych. Nie chcę wypowiadać się o dziale AGD i RTV bo nie miałem "przyjemności" tam pracować ale o dziale mebli mogę tu książkę napisać:) Ale do szczegółów kierownictwo może i kompetentne jeżeli chodzi o branże ale jeżeli chodzi o relacje między ludzkie to już bliżej zera się to kręci. A p.[usunięte przez moderatora] to szczyt nic nierobienia np.czarodziej wydruków ( dzień po dostawie magiczne wydruki które zajmują czas pracownikowi do sprawdzenia a tu klops 3/4 zamówień nie kompletnych) [usunięte przez moderatora] 4 klawisze i samby się dowiedział, ale przykre że za takie nic nie robienie dostaje się pieniądze, nie wspominając o uczciwości tego kierownika oszukuję i pracodawcę(faktury przelewowe bez dostawy towaru na magazyn aby podnieść tabelki) i pracowników ( umawiania się na gębę o zarobkach, a później cięcie bez informacji i zwalanie winy na dyrekcję). Pracownicy są traktowani według własnych sympatii i antypatii, w szczególności jeżeli chodzi o płacę. Jeżeli chodzi o kadrę zarządzająca to też wiele można zarzucić chyba największym zarzutem może być fakt że Ci ludzie są jeszcze mentalnością w gospodarce centralnie sterowanej. A jeżeli chodzi o magiczny pakiet socjalny to jest o co się bić : ok. 165zł raz na pół roku ekwiwalent na pranie lub buty, i czarodziejski BON na święta oczywiście do wykorzystania w Art-Domie. Na koniec chciałbym dodać że szeregowi pracownicy i atmosfera między nimi to coś wspaniałego (prawie rodzinna). Ogólnie ocena pracodawcy niska z uwagi na szczebel kierowniczy. Pozdrowienia dla wszystkich szeregowych pracowników Art-Domu, a także dla Pani [usunięte przez moderatora] z kadr wspaniałą kobieta.

lala

A JA JESTEM ZADOWOLONY Z PRACY.PRACUJE OD ROKU MAM W PORZO ZESPÓŁ PENSJA OK.1800-2000 NA REKE ZALEŻY OD MIESIACA ALE MI SIĘ CHCE PRACOWAĆ I POKI CO KIEROWNIK JEST ZE MNIE ZADOWOLONY. NARAZIE NA MOIM DZIALE NIKT NIE ZWARIOWAL JAK CO PONIEKTÓRZY PSEUDO FORUMOWICZE :)

zibi

Jak jestes taki mądry to sam załóz firmę i zatrudnij tych wszystkich superowych pracowników i pokaz jak to sie robi. Puknij się w głowe i otwórz oczy co sie dzieje w całym kraju człowieku.To forum miało inny cel dopóki ci załosni "zasłużeni" nie zaczeli wypisywać głupot , juz sie nie chce tego czytać. Opluwac swoja firmę lub byłą to jest dopiero żenada.. Współczuć tylko pracodawcom ze muszą takich podłych ludzi zatrudniac.!!

Harnas

Do Pinio, to dlaczego nie ujawniać jak się przestawiać bohaterze. Prawda jest taka że nie powinni pracować ludzie którzy niepotrafią coś zrobić z Art-Domem - mowa o dyrektorów i góra , pracowniczy są super.

naprawdę żenada

Do osób, które zastanawiają się nad wysłaniem CV do Art-Domu. ODRADZAM!!!! wyżej ktoś napisał o umowie. Prawda ze, na rozmowie mówi się o jakiejs wyższej kwocie, a w dniu podpisania umowy dostajesz papier, a tam podstawa (najniższa krajowa) + premia uznaniowa, która dostajesz w zależności od humoru i nie wiadomo czego \"Sił Wyższych\" Żadnych świadczeń socjalnych, karnetów itp! hm...To nie ta firma... Dyrektorzy...eh stara kadra, brak świeżości, brak pomysłów, szkoda gadac...\\ [usunięte przez moderatora]

stara ekipa

Czytając wpisy włos na głowie dęba staje,to jakaś Masakra!!!! Pracowałem w firmie w latach 2002-2011 na\\\\\\\" wolnostojącym\\\\\\\" i mimo małych zgrzytów [usunięte przez moderatora]. wspominam pracę.Atmosfera między pracownikami była rewelacyjna i każdy dawał z siebie wszystko na maxa.Szkoda że tego nie doceniano.Mimo tego że za rządów [usunięte przez moderatora] wywalili mnie bez podania przyczyny[usunięte przez moderatora]

dudzik

pracowalem w tej firmie od 2000r jeszcze jak byla w starej siedzibie czyli na kasprzaka 6!! W tym okresie tzn.do otwarcia nowego salonu i przyjecia nowych ludzi atmosfera byla rewelacyjna zarobki bardzo dobre, a szef do rany przlozyc! odnosilem wrazenie ze ta ekipa ktora wtedy tam pracowala sama dbala o ta firma , a szefa moglo nie byc i tak kazdy dbal o wszystko jakby ta firma byla jego!! Zmienilo sie duzo jak powstal nowy salon odszedl pan [usunięte przez moderatora] szef obrosl w piorkai wtedy zaczely sie wedlug mnie poczatki konca!!! Nie bede sie juz wiecej rozpisywal , ale podzielam zdania na forum,aha i jeszcze jedno zapomnialem napisac o transporcie w firmie cala podpora dopoki nie wskoczyl na stanowisko p.[usunięte przez moderatora] , rozwalil zaloge transportu izepsul opinie czesciowo o ART DOM przez tzw. gleboka kieszen. Zycze powodzenia!!!!

santana

jestem byla pracownica i zgadzam sie z przedmowcami na 30000%..a jestem ciekawa co sadzicie o rzadach mlodych m.m. Z? i narzeczonej jednego z nich? slyszalam ze wszystko na pochybel leci..

Bezrobotny 2

Do dyzia marzyciel , spójrz na ludzi którzy jeszcze pracują w Art-Domie , mowa o dyrektorów. Moim zdaniem winień był pan G oraz dyrektorzy i inni. Powinień pan [usunięte przez administratora] rozliczyć wszystkich ci co doprowadzili Art-Dom w złym kierunku. Ci co napisali na forum to zgadzam się również ale w 200%. Spółczuję pozostałym pracownikom jak Art-Dom powoli może zniknąć z mapy Łodzi ale nie życzę tego panu [usunięte przez administratora].

memo

Wszystko co zostało o tej firmie napisane na tym forum to 100% prawdy. Człowiek jest podle oszukiwany na rozmowie, a potem w drugim dniu pracy otrzymuję tę umowę-bubel i....od pierwszego dnia zaczyna szukać nowej. Tak było w moim przypadku, nie czułam się fair wobec kogoś kto mnie oszukał, sorry, ale nie tak działa świat. [usunięte przez administratora] Po tym, czego doświadczyłam w tej firmie (nadgodziny, za któe nikt nie płaci, praca w weekendy, głupie komentarze Z. w kwestii wynagrodzenia, itp.) z przyjemnością czekam aż to wszystko łupnie. Zadowoleni z pracy w ArtDomie mogą być tylko ludzie nie szanujący swojej wiedzy i pracy, gotowi pracować za grosze i cieszyć się z faktu posiadania jakiejkolwiek pracy.

XXX

NIE POLECAM szukającym pracy zatrudnienie w Art-DOMIE. 1) Umowa to oszustwo. Na rozmowie ustala się kwotę wynagrodzenia, a przy podpisywaniu umowy okazuje sie ze dostajesz podstawę (1500zł ) + resztę w premii uznaniowej. Czyli nie jestes pewiem, czy dostaniesz swoje omówione wynagrodzenie. I ostrzegam NIE DOSTAJESZ. Bo bez ostrzeżenia tną pensje. I jest to cholernie niesprawiedliwe, bo umawiałem sie z Działem Kadr inaczej na rozmowie. Oszukali mnie. Tak nie można oszukiwac, to bezczelne. Bo skoro sie zwolnileś czowieku z innej pracy, zeby tu podpisac umowe, a w dniu podpidania umowy dowiadujesz sie , jakie sa warunki tak naprawde...No nie... SORRY, to sie nadaje do INSPEKCJI PRACY 2) atmostefa w pracy - tragedia . lepiej nie szukaj tu kolegów, bo każdy kabluje i pedzi na skargę do biura 3) świadczenia socjalne - nie wiem co to jest:) i zaden pracownik Art-domu ich nie doświadczył. tzn ŻADNYCH ŚWIADCZEŃ sie nie spodziewaj! szczerze radzę, nie szukajcie pracy w Art-Dom.

kierownik z salonu meble

to jest opinia zadowolonej klientki ktora kupila wersale ktora po przywiezieniu okazala sie bublem na drugi dzien pojechalam do art domu z reklamacja a na trzeci dzien mialam nowa wersalke w domu i to dzieki panu kierownikowi dla ktorego zadowolony klient jest priorytetem polecam wszystkim zakupy w art domie a zwlaszcza na stoisku meblowym ja napewno jeszcze nie jeden zakup tam zrobie i moi znajomi brawo o by tak dalej panie kierowniku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odeśli

Ci co odeśli nie załują co napisali na forum. Art-Dom nadal będzie zwalniał ludzi bo szuka oszczędności. Moi koledzy nie piszcie więcej na forum kropka i koniec...

STAŁY KLIENT I PRZEDSIĘBIORCA

Po tym wpisie widać , jakich \\\"udolnych\\\"magazynierów ma ta firma . Byłeś zapewne kolego jednym z nieudolnych magazynierów skoro wyleciałeś z pracy... A kolejni pracodawcy lepiej niech wystrzegaja sie takich frajerów co to nie znają za grosz samokrytyki!! Ja na pewno bym Cie nie przyjął skoro swoje kompleksy wywlekasz na forum firmy , która cię zywiła \\\"aż\\\" 8 lat i uczciwie płaciła , bo znam tę firmę i jako jedna z nielicznych juz na rynku płaci uczciwie ZUS od takich jak ty! Życzę ci frajerze abyś trafił na takiego pracodawcę jakiego jesteś wart.......................Mam nadzieję że teraz z przyjemnością zrobię zakupy w Art-Domie bo nie ma już takich frajerów.Najlepiej kup sobie bilet do Grecji w jedną stronę i nie wracaj .

gall

Moze Panie [usunięte przez administratora] zacznie pan mysleć bardziej nowoczesnie. W takiej branzy jak AGD RTV trzeba isc z duchem czasu! Siedza na stolkach dyrektorskich stare pryki, których za cholere nie da sie zreformowac. A w cięzkich chwilach potrafia tylko zwalniać i się pienić! i niech Pan wreszcie zrozumie, ze Ludzie w firmie to Pana potencjał, a nie kula u nogi!! To oni dla Pana pracują! były pracownik

W Art-Domie pracyją ludzie nieudolni jak w magazynach i sklepach oraz w komendzie. Jeśli chcecie pracować to nie w Art-Domie tylko gdzie indziej. Każą pracować po 10 godzin za marne pieniądze , te pieniądze to niech zarabią dyrektorzy i dyrektorka oraz synowie szefa i niech zobaczą jak można żyć za 1400 złotych to jest poprostu kpina. Nie kupujcie w Art-Domie idzcie do Agaty , BRW , Bodzio , Empir a jeśli chodzi sprzęt rtv&agd to gdzie indziej (ogólnie mówiąć mają ceny z KOSMOSU). Mam znajomego który kupił stół i krzesła z Halexa i reklamował go przez pół może rok , poprostu nie miał kto tym się zająć tą sprawą - kolejna KPINA. Zapytam znajomego czy zostały załatwione te sprawy , jeśli nie to kolejna KPINA...

Nie kupujcie w Art-Domie żadnego towaru bo oni nie mają zielonego pojęcia o meblach. Pracowałem na meblach aż 8 lat jako magazynier (ogólnie mam aż 21 lat staż pracy plus praktyki 3 lata). Po pierwsze , pracują tam nieudolni ludzie , oszukują klientów , nie są punktualni wobez klientów itd. . Po drugie , Art-Dom niedługo padnie na kolana. Po trzecie , zwalniają dobrych pracowników - nie da się ukryć. Ostatnie słowo do wszystkich klientów żeby tam nie kupowali żadnego towaru (dotyczy również całego asrtymentu nie tylko meble). Dziękuję były pracownik....

llllllllll

Pracuje w artdomie, powiem wam ze jest tam masakra. kłuce się z kierownictwem, ludzie którzy tam pracują sa na stołkach nie maja pojęcia nawet o podstawowym działaniu komputera.. Jest strasznie nerwowa atmosfera... Moze się zmieni to ale prędzej zmienie firme niż tam sie cokolwiek zmieni

annoonniim

ja byłem pracownikiem tej firmy i nie polecam bida aż piszczy mała płaca i wyzysk typu odśnieżanie dachu zimą oszukiwanie z grafikami czyli jeden do kadr żeby było wszystko ok a zupełnie inny dla pracownika czyli np 2 weekendy pracujące pod rząd za nadgodziny oczywiście możecie zapomniec że zapłacą kierownicy masakra ja miałem głąba pijaczynę i chama byle tylko wyrwac jakiś gratis od przedstawicieli odpowiedzialnośc materialna więc o premii na święta można zapomniec bo zawsze są braki brak socjalu ogólnie lepiej omijac szerokim łukiem brak perspektyw na jakikolwiek rozwój zawodowy

Sklep i firma do dupy

Nie polecam roboty na tym sklepie najgorszemu wrogowi ja jeszcze troche i z tego syfu zielinskego uciekam.Ludzie jezeli chcecie przyjac sie do art-dom Łódz załatwcie sobie najpierw miejsce na cmentarzu bo zarobki nawet na opłaty ci nie starcza.[usunięte przez administratora] CZYLI JEDEN WIELKI BAŁAGN

kiler

wszyscy uciekaja z artdomu jak szczury z tonacego okretu.

serdecznie odradzam, zmiany jakie tam zaszły od momentu rządów synów Zielińskich i ich doradcy Gwizdowskiego to masakra. brak szacunku do pracownika, wyzysk, stresująca atmosfera pracy, brak stabilności zatrudnienia. aktualnie kiepska płynność finansowa, zwolniono sporo osób z wieloletnim stażem i szukają oszczędności w zatrudnianiu niepełnosprawnych. dla masochistów!!! p.s. no chyba, że masz naturę donosiciela ale to też na krótką metę

elDanniello

Teraz Art Dom to już jest syf nad syfy. Pracownicy ,którzy mieli pojęcie o czymkolwiek pouciekali. Zatrudniają ludzi na 1/2 etatu a każą im zapie...ać po 10 godzin dziennie. Dzisiaj pracujesz a jutro idziesz na bruk. Kompletna porażka. Polecam zdesperowanym młodym bez rodzin, którzy chcą całe swoje życie poświęcić idei ArtDomu i Panu G. Kompletnie niewykwalifikowani ludzie na wysokich stołkach nie mający pojęcia o funkcjonowaniu sklepu w dzisiejszych czasach. Hurt w ArtDomie nie istnieje już. Czasy Panie Waldku jak klient kupował u was bo nie miał wyboru skończyły się. Ewidencja czasu pracy nie istnieje w tej firmie. PiP powinna zainteresować się tym faktem. Tak jak wyżej ktoś napisał firma powinna zmienić nazwę. Skamieniali ludzie dla których czas zatrzymał się w latach 90. Panie Zieliński niech Pan zrobi tam porządek bo niedługo dyrektorzy będą sprzedawać na sklepie.

Nie polecam! Na rozmowie rekrutacyjnej obiecywanie gruszek na wierzbie, a jak przychodzisz do pracy, to się nagle okazuje, że umowe masz naminimum+premia, której możesz nie dostać. Praca po 12h, bo podobno prezes lubi jak się pali światło, więc pracownicy siedzą w necie i nic nie robią, bo co można robić tak długo. [usunięte przez moderatora] to badziewiak, ale [usunięte przez moderatora] w niego wierzy, a także jego synowie. Nie słyszeli o chłonności rynku, a wydaje się im, że zawojują przy pomocy Pana [usunięte przez moderatora]. świat.

Zarobki to po zmianach 1000zł netto + premia.Szkolenia to wielka lipa. [usunięte przez moderatora] razem z synami obudzi sie z reka w nocniku. Pan [usunięte przez moderatora] super dyrektor , którego wcześniej zwolniono z neo netu i z amica znalazl dojna krowe i doi ja ile sie da. A myslalem ze [usunięte przez moderatora] jest cwany ,ale widac mozna kierowac sprytnie wlascicielem obiecujac mu zlote gory. Art Dom padnie na [usunięte przez moderatora] i zycze braciom m&m zeby doswiadczyli na wlasnej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] destrukcyjnych dzialan Pana [usunięte przez moderatora].

Zostaw opinię o ART-DOM - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ART-DOM