Opinie o Andrzej Sroczyński Ans Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Andrzejsroczyński 95-100 Zgierz Cezaka 6 M 1 w Zgierz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Andrzej Sroczyński Ans Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Andrzejsroczyński 95-100 Zgierz Cezaka 6 M 1. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Andrzej Sroczyński Ans Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Andrzejsroczyński 95-100 Zgierz Cezaka 6 M 1 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Sroczyński Ans Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Andrzejsroczyński 95-100 Zgierz Cezaka 6 M 1 w Zgierz

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jak szefostwo w Andrzej Sroczyński Ans Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Andrzejsroczyński 95-100 Zgierz Cezaka 6 M 1 traktuje ludzi?

Co wchodzi w socjal Andrzej Sroczyński Ans Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Andrzejsroczyński 95-100 Zgierz Cezaka 6 M 1?

Szatan Nowy wpis

Nic

włodek

pracowałem tam pow. 10 lat i te wszystkie opinie są moim zdaniem oszczerstwem bez argumentów

WitamWlodkaPopielniczke
@włodek

tak wiem pamietam jak latałeś jak obesrany z papierosem w reku co 5 min modląc sie aby wlasciciel nie wywalił cie na pysk za to ciagle psujace sie autko ktorym dojezdzales do zgierza do pracy. tez pamietam jak jak sie smiesznie trzymałes kurczowo biureczka rysujac te kreseczki w autocad i na boku robiłes innym za kołnierz

@WitamWlodkaPopielniczke

Włodek był bardzo uczciwym człowiekiem, ale oczywiście było kilku 1.złodziei 2.nieuczciwych 3.takich którym nie przedłużono umowy wstępnej , bo nie rokowali dobrych wyników na przyszłość (po 3 mies) zdaje mi się że to oni produkują te ble opinie :)

Ex
@AnS

Najwiekszym (usunięte przez administratora) był właściciel, placil mi najnizsza krajowa na konto reszte do reki za wykonana prace tak panie andrju. Takze punkt 1 ze byli (usunięte przez administratora) tyczy sie pana. Ale owszem miales pan zlodzieji na budowach. Robili cie rowno.

Bik
@Ex

Tak prawda tez pracowalem u sraki to jego pseudo. Dawal mi najnizsza krajowa na konto, reszte grosze do reki w spinaczu lub kopercie a jak mu to wypomnialem to mi powiedział ze to dla mnie przysługa a potem nasylal monterow fizoli grozacy mi ze mnie pobija. A sam wlasciciel nie wie ze ci monterzy kradli na budowach, (usunięte przez administratora)w nadgodzinach zawyzajac je 2 krotnie. Takze tak sie (usunięte przez administratora) tego co sam (usunięte przez administratora) Projekty pana sraki na rynku sa malo profesjonalne bo jak mozna klasc przewody elektryczne 10 cm od rur z gazem haha. Pan (usunięte przez administratora)ma problemy z ego i z psychika a doswiadczenie zdobyte u niego w firmie juz nie ma znaczenia na rynku pracy. Moim zdaniem to psychopata i lapie frajerow na stronie kariery pracy politechniki lodzkiej bo tam znajdzie ciołka po elektrotechnice co kierunek juz wymiera bo pelno jest takich oracodawcow jak pan sraka

Wanda
@Bik

To brzmi serio niesmacznie... Mam pomysł, może ubierzesz to jeszcze delikatniej w słowa, może ta historia zabrzmi o wiele ciekawiej? ;)

Lola
@Wanda

Tak to (usunięte przez administratora) podatkowy jest. Na polibudzie jest sławny. TetaZ jaka bede przez niego miala emeryture jako inzynier

Hehe Nowy wpis
@Bik

No moze to dwubiegunowosc albo schizofremia

antyjacek

Nadał płacą pod stołem? W dalszym ciągu macie wpadki w projektach?

Włodek
@antyjacek

pewnie jesteś tym, którego szef wyrzucił dyscyplinarnie.....

@Włodek

nie jestem tym którego wyrzucił dyscyplinarnie... po prostu nie bede pracował u kogoś kto uprawia mobbing na pracownikach.. posiada pirackie oprogramowanie, płaci minimalna podstawe na konto a reszte w łape pod stołem... łamie prawo pracy wysyłajac w delegacje bez kwitu delegacyjnego... ale wiadomo jak firemka w małej kamienicce i garazu to juz wiadomo ze to mała zapyziała firemka zgierska gdzie na codzien nie obce jest (usunięte przez administratora) wyzwiska ponizanie i straszenie pracownika...juz nie wspomne o łamaniu bhp na budowach

@wlodek
@anonymous

oczywiscie mowa a ans tej elektrycznej firmie - male sprostowanie

Wanda

Wybacz, ale co Ty konkretnie masz do niego? I może nie wyrażaj się aż tak wulgarnie... Tutaj mogą przez przypadek zajrzeć dzieci... ://

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Andrzej Sroczyński Ans Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Andrzejsroczyński 95-100 Zgierz Cezaka 6 M 1? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
dzik

Nadal własciciel mobbinguje pracowników? Ciekawe jak chłopaki kredyty pobierzecie z taka podstawą :)

Były
@dzik

Pracowalem u tego psychika. Placil mi najnizsza krajowa czyli 800 zl na konto a resztena koniec miesiaca w koperte (usunięte przez administratora). A sorry nie w kopertę a w reke. W dodatku Burzyński klepał na lewo wpisy do książeczki izby budowlanej. Dwa zgierskie (usunięte przez administratora)

Janusz
@Były

To grubo! Może czas na zgłoszenie do PIP? ;) Myślałeś o tym?

firma miała od dawien dawna w zwyczaju jak to się tam mówi "dżentelmeńska umowa aby pracownik wiecej zarobił co jest łaską firmy i wielką przysługą" wpłacać część wynagrodzenia na konto ( patrz urząd skarbowy) a cześć pod stolem do łapci.

@pracownik

szkoda odpowiadać na takie bzdury

srokaToSraka

firma dno.. szef placi na czarno, mobbing jest tez... jak nie mobinguje szef to jego wyslannik.. nie polecam typowa lodzka prywaciarska firma dno ale córeczki na studia zagranica i domy za granica to sie im robi kosztem krwawicy ludzkiej i sie jezdzi firami..

@srokaToSraka

To wszystko to oczywiście hejt i kłamstwo, tylko nie wiem w jakim celu?

Na jakie benefity można liczyć w Andrzej Sroczyński Ans Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Andrzejsroczyński 95-100 Zgierz Cezaka 6 M 1?

AnS

Benefity? To zależy od umowy, ona usta;la zasady wynagrodzenia.

Tymek

Podpowiedzcie czy firma mimo tej sytuacji z epidemią potrzebuje pracowników?

@Tymek

TAK

Jacek

Porządna firma i rzetelny własciciel

Andrzej Sroczynsk
@Jacek

dlaczego tak mnie oczerniacie na tym forum. Musze jakosc kombinowac z placami aby utrzymac firme. Obiecuje poprawic sie,

@Andrzej Sroczynsk

oczywiście to nie moja wypowiedź, ale dziekuję

Pracowałam 2,5 roku w ANS jako asystent projektanta. Atmosfera w firmie zależy od humoru szefa ale i od nastawienia pracowników. Sama miewałam tam lepsze i gorsze chwile. Zdecydowanie przeważają te lepsze. Dobre miejsce do wybicia się i do nauki. Sporo się nauczyłam o projektowaniu, tworzeniu dokumentacji itp.. Miło wspominam kolegów z pracy ((usunięte przez administratora)też :)). W trakcie mojej kadencji przewinęło się sporo nowych, część została na dłużej.

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Sroczyński Ans Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Andrzejsroczyński 95-100 Zgierz Cezaka 6 M 1 - Zgierz

2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Cezaka 6 lok. 1
    Zgierz