Wędlinka Sp.j. Teresa Kordus i Jan Kordus

Łódź

Opinie o Wędlinka Sp.j. Teresa Kordus i Jan Kordus

Gosc

To co sie dzieje w wedlince to jest jakieś jedno wielkie nieporozumienie ! Pracowników traktuje się jak smieci , człowiek pracuje po 10 h dziennie i nawet nie jest za to zaplacone. Wielka Pani " prezes" nie płaci za nadgodziny, dostajemy najniższa krajowa ,bez żadnych premii , bez niczego !! Zatrudnia jakiś "odnowicieli" którym płaci grube pieniądze za to ze przyjdą ,laza po sklepie i sie wymadrzaja nie mając pojęcia jak wygląda praca na sklepie i z ludźmi !! Kobiety muszą codziennie rano i wieczorem wyciagac ciężkie pojemniki z towarem ,który potrafi po kilka dni leżeć na magazynie ,a oni każą to sprzedawać !! Przestrzegam was przed praca tu ! To jest jakiś obóz koncentracyjny ! Długów narobila a teraz oszczędza na nas !!!!

kasia

Ja też tam pracowałam i nie potwierdzam opinii negatywnych. Ludzie zadowoleni niestety nie odwiedzają tej strony. Tutaj wpisują się przeważnie pracownicy, którzy są generalnie niezadowoleni z życia

aa

ja tez tam pracowalem ale krotko ,totalna masakra mobing jakies wyliczane czasy ... szok !!!

RYSZARD

PRACOWALEM W FIRMIE PRZEZ ROK I NIE ODCZULM MOBINGU ZE STRONY WLASCICIELKI MA SWOJE WYMAGANIA CO DO DZIALANIA FIRMY TO W KONCU TY UNIEJ PRACUJESZ I TRZEBA TO WIEDZIEC JEST TAM CO PRAWDA KILKA SMIESZNYCH RZECZY ALE JEST TAK WSZEDZIE PLACI W TERMINIE PRACUJA LUDZIE PO KILKANASCIE LAT I JAKOS NIE ODCHODZA

A jak myslisz

Wędlinka powiązana z CKB Rubin;-( pracę na recepcji omijać duzym łukiem. Praca non stop, na początku mydlą oczy wolną sobotą niedzielą. Zapomnij. Pensja marna, robisz tam wszytko, jesteś szatniarzem, pokojówką, sprzątaczem. Jak dostaniesz pensję, starczy ci po opłaceniu rachunków, na lizaka z przeceny. Szkoda czasu.

TesaK.

"Jaki Pan - taki kram", "Od wołu, nie żądaj nic prócz sztuki mięsa"

ucho od sledzia

marlena ludzie to nie bydlo pozbawione rozumu zachowuj sie byle jak ale sie zachowuj

Tele84

Praca w tej firmie to istna komedia, pilnowanie, sprawdzanie, wydawanie towarów co do grama na produkcje (również przyprawy ) wszyscy pracownicy kradną wiec trzeba ich zamykać na klucz i musza się meldować i rozliczać przed wyjściem z pracy. Idealny zakład na komedie reality show

rychu

uwaga 64 kamery patrza na ciebie

Marlenka

Wszystkich przestrzegam przed pracą u tego pracodawcy-serdecznie nie polecam. Rola Kierowników polega na przerzucaniu worków, sprawdzaniu wysyłek po każdym artykule, ważeniu pasztetów itd (zaznaczam, że wg "Pani prezes" jest to przywilej). Podgląda na kamerach, robi awantury, cały czas myśli, że ją ktoś okrada. Nawet przegląda śmieci. Pracowników zamyka się na klucz na tak zwanej produkcji i za każdym razem otwiera się drzwi-dużą niezgodność z BHP, PPOŻ. Praca najlepiej od 5 do 18. Meldowanie się przy wejściu, a przy wyjściu już osobiście u "Pani prezes" omawia się wyniki z dnia-żenujace. Uwaga na córkę-jedynego Dyrektora (chyba od kadr), czyli w strukturze 1 osoby. Firma o miernej przyszłości, zarządzana archaicznie, która notuje od paru lat spadki przychodów.

TesaK.
@kamera65 22.11.2016 13:02
ta slynna akcja sledz powyjeciu sledzi do wanny sledzie sa aresztowane ipilnowane pod zamknieciem przez 2godziny przez sio...

brawo ty! Może jeszcze coś z Monty P ?

warecka
@Marlenka 30.09.2016 09:05

Pracować trzeba wszędzie, niektórzy uważają, że wystarczy tylko przyjść do pracy i przetrwać swoje godziny. A później po pensję i finito

Zostaw opinię o Wędlinka Sp.j. Teresa Kordus i Jan Kordus - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wędlinka Sp.j. Teresa Kordus i Jan Kordus