Wędlinka Sp.j. Teresa Kordus i Jan Kordus

Łódź

Wędlinka Sp.j. Teresa Kordus i Jan Kordus
2 20

Opinie o Wędlinka Sp.j. Teresa Kordus i Jan Kordus

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Mariusz

@anonymous, przypominam Ci, że znajdujesz się na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie można na nim nikogo obrażać i należy wypowiadać się w kulturalnej formie. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Jeśli masz do dodania jakąś obiektywną opinię o firmie zrób to. Pomożesz innym osobom, które poszukują pracy.

Co teraz dzieje się aktualnie w Wędlinka Sp.j. Teresa Kordus i Jan Kordus? Ostatni post zamieszczony został 30 dni temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tym pracodawcy?

anonymous
@Administrator 20.06.2018 09:09

FIRMA (usunięte przez administratora) BRAK SŁÓW

Stefan

Bardzo słuszne postępowanie , jak jest odpowiedzialność to trzeba pilnować!!

Obywatel Piszczyk

Bardzo duże zużycie papieru do pisania różnych rozporządzeń nakazów i wszystko musi mieć podpis pani prezes bez podpisu nic tam się nie liczy nic i nikt jest taki dowcip Uchyla się wieko trumny i słychać głos jak mogłeś Janek bez mojego podpisu

NAJGORSZY PRACODAWCA JAKIEGO ZNAM, ZALECAM PREZESOWEJ I JEJ CÓRCE URLOP NA UL. ALEKSANDROWSKIEJ I FIRMA SIĘ UZDROWI(SAMA). 1 BRAK SZACUNKU DO PRACOWNIKA 2 BRAK PRZEPISÓW BHP(NIE ZWALNIA OD ODPOWIEDZIALNOŚCI) 3 WSZYSCY KRADNĄ (W GŁOWIE PREZESOWEJ) czas się opamiętać!!!

Ucho od śledzia
@12345 23.04.2018 20:01

Czy ktoś widzi na produkcji tą księżniczkę młodą która nie ma o niczym pojęcia co z czym czas zejść na ziemię Karolino

Zainteresowana

Czy firma potrzebuje pracowników?

Jelonek

CKB RUBIN "WĘDLINKA" Przestrzegam przed pracą w tym obiekcie!!! Zaczynając od obciążenia psychicznego ze strony "Pani Prezes" i jej córki kończąc na braku szacunku do swoich pracowników. To co się dzieje w środku to jest jakaś tragedia!!!! Pracownicy są traktowani jak (usunięte przez administratora) , pilnowani na każdym kroku! Nie można mierzyć ludzi swoją miarą Pani Prezes!!!! Mam nadzieję , że jak najszybciej zamkną ten obiekt! Nie dość , że nie spełnia wymogów Bhp to i PIP miałby pełne pole do popisu wpadając na kontrolę. Niestety jest tak , że chyba Państwo Prezesowie mają jakieś układy bo niemożliwością jest , że wiedzą kiedy taka kontrola sanepidu będzie. Pracownicy z wieloletnim stażem są traktowani jak śmieci , nikt już nie chce tam przychodzić nawet na umowę zlecenie. Brak premii brak żadnego nawet dziękuję za "pracę" jak szczur za marne grosze. Jedzenie które często leży parę ładnych dni a później i tak jest sprzedawane.Nie wspominając o produkcji BRAK SZACUNKU , OBRAŻANIE PRACOWNIKÓW I WYZYSK. Od przybytku chyba za bardzo im się w głowie poprzewracało!!!! nikomu nie życzę żeby tam trafił. Zabrakło chyba szarych komórek do prowadzenia biznesu. Jak czytam opinie które są na plus to aż mi się śmiać chce ... skąd wy ludzie bierzecie takie pozytywy!!!!!!! Szkoda pracowników bo widać , że długo też nie wytrzymają pod taka presją. A wtedy to już chyba będzie trzeba to zamknąć bo nikt o zdrowych zmysłach nie przyjdzie pracować . Nie pozdrawiam.

Mariusz

@Tomek czy mógłbyś zdradzić szczegóły, na czym polega nowa linia działania firmy Wędlinka Sp.j. Teresa Kordus i Jan Kordus? Widać tu wiele negatywnych opinii, ale może są tu osoby, które mają pozytywne doświadczenie ze współpracy z firmą Wędlinka Sp.j. Teresa Kordus i Jan Kordus i chciałyby podzielić się swoimi wrażeniami. Dla przyszłych pracowników wasze opinie są bardzo cenne.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Wędlinka Sp.j. Teresa Kordus i Jan Kordus o opisanie nowej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tomek
@Administrator 17.03.2018 08:41

Jaka nowa atmosfera jakie szkolenia jedynie słuszna linia działania firmy wyznaczyła nieomylna pani prezes A miało być tak pięknie za dużo było tych pseudo uzdrawiaczy

Daniel

Idealnych firm nie ma. Może trzeba spojrzeć na siebie i wychwycić swoje błędy?

Tomke

Pracownicy podajac mieso nie maja czepkow na wlosy ani rekawiczek jak podaja mieso, pozniej dotykaja kasy, pieniedzy i podaja bez umycia rąk. Czasami scierka od blatow trafia na mieso.

Gosc

To co sie dzieje w wedlince to jest jakieś jedno wielkie nieporozumienie ! Pracowników traktuje się jak smieci , człowiek pracuje po 10 h dziennie i nawet nie jest za to zaplacone. Wielka Pani " prezes" nie płaci za nadgodziny, dostajemy najniższa krajowa ,bez żadnych premii , bez niczego !! Zatrudnia jakiś "odnowicieli" którym płaci grube pieniądze za to ze przyjdą ,laza po sklepie i sie wymadrzaja nie mając pojęcia jak wygląda praca na sklepie i z ludźmi !! Kobiety muszą codziennie rano i wieczorem wyciagac ciężkie pojemniki z towarem ,który potrafi po kilka dni leżeć na magazynie ,a oni każą to sprzedawać !! Przestrzegam was przed praca tu ! To jest jakiś obóz koncentracyjny ! Długów narobila a teraz oszczędza na nas !!!!

kasia

Ja też tam pracowałam i nie potwierdzam opinii negatywnych. Ludzie zadowoleni niestety nie odwiedzają tej strony. Tutaj wpisują się przeważnie pracownicy, którzy są generalnie niezadowoleni z życia

aa

ja tez tam pracowalem ale krotko ,totalna masakra mobing jakies wyliczane czasy ... szok !!!

RYSZARD

PRACOWALEM W FIRMIE PRZEZ ROK I NIE ODCZULM MOBINGU ZE STRONY WLASCICIELKI MA SWOJE WYMAGANIA CO DO DZIALANIA FIRMY TO W KONCU TY UNIEJ PRACUJESZ I TRZEBA TO WIEDZIEC JEST TAM CO PRAWDA KILKA SMIESZNYCH RZECZY ALE JEST TAK WSZEDZIE PLACI W TERMINIE PRACUJA LUDZIE PO KILKANASCIE LAT I JAKOS NIE ODCHODZA

A jak myslisz

Wędlinka powiązana z CKB Rubin;-( pracę na recepcji omijać duzym łukiem. Praca non stop, na początku mydlą oczy wolną sobotą niedzielą. Zapomnij. Pensja marna, robisz tam wszytko, jesteś szatniarzem, pokojówką, sprzątaczem. Jak dostaniesz pensję, starczy ci po opłaceniu rachunków, na lizaka z przeceny. Szkoda czasu.

TesaK.

"Jaki Pan - taki kram", "Od wołu, nie żądaj nic prócz sztuki mięsa"

ucho od sledzia

marlena ludzie to nie bydlo pozbawione rozumu zachowuj sie byle jak ale sie zachowuj

Tele84

Praca w tej firmie to istna komedia, pilnowanie, sprawdzanie, wydawanie towarów co do grama na produkcje (również przyprawy ) wszyscy pracownicy kradną wiec trzeba ich zamykać na klucz i musza się meldować i rozliczać przed wyjściem z pracy. Idealny zakład na komedie reality show

rychu

uwaga 64 kamery patrza na ciebie

Marlenka

Wszystkich przestrzegam przed pracą u tego pracodawcy-serdecznie nie polecam. Rola Kierowników polega na przerzucaniu worków, sprawdzaniu wysyłek po każdym artykule, ważeniu pasztetów itd (zaznaczam, że wg "Pani prezes" jest to przywilej). Podgląda na kamerach, robi awantury, cały czas myśli, że ją ktoś okrada. Nawet przegląda śmieci. Pracowników zamyka się na klucz na tak zwanej produkcji i za każdym razem otwiera się drzwi-dużą niezgodność z BHP, PPOŻ. Praca najlepiej od 5 do 18. Meldowanie się przy wejściu, a przy wyjściu już osobiście u "Pani prezes" omawia się wyniki z dnia-żenujace. Uwaga na córkę-jedynego Dyrektora (chyba od kadr), czyli w strukturze 1 osoby. Firma o miernej przyszłości, zarządzana archaicznie, która notuje od paru lat spadki przychodów.

warecka
@Marlenka 30.09.2016 09:05

Pracować trzeba wszędzie, niektórzy uważają, że wystarczy tylko przyjść do pracy i przetrwać swoje godziny. A później po pensję i finito

Zostaw opinię o Wędlinka Sp.j. Teresa Kordus i Jan Kordus - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wędlinka Sp.j. Teresa Kordus i Jan Kordus