Opinie o Afterfit Teresa Pieniak w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Afterfit Teresa Pieniak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Afterfit Teresa Pieniak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Afterfit Teresa Pieniak w Łódź

xyz

Niestety firma pozostawia wiele do życzenia jeśli chodzi o stosunek do pracownika. Wiele osób pracuje na umowy zlecenia mimo zapewnień o umowie o pracę po okresie próbnym podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Wynagrodzenie jest nierówne, nie zależy ani od kompetencji, wykonywanych obowiązków, ani od stażu pracy, może od "sympatii" szefowej. (usunięte przez administratora). Często praca jest uwłaczająca, w nieprzyjemnej atmosferze, pełna komentarzy z góry, że wszystko robi się za wolno, za niedokładnie, za mało. Pracy jest bardzo dużo, bo poza obsługą AfterFit, firma pakuje i gotuje posiłki dla kilku innych kateringów, za co oczywiście nie ma ani dodatkowych pieniędzy ani umowy... Wszelkie pytania o zmianę umowy, podwyżkę, uwzględnienie dodatkowych obowiązków na umowie kwitowane są komentarzem, że zawsze można się przecież zwolnić... Jedyne względy u właścicieli firmy ma pan (usunięte przez administratora), o którym można przeczytać opinie poniżej. Osoba niekompetentna, nieempatyczna, zupełnie niepasująca na takie stanowisko. Nikt nie wie skąd się wziął, a każdy wie że jego pojawienie się w firmie przyniosło same niekorzystne zmiany. Nie polecam miejsca dla kogokolwiek, kto ma większe ambicje i plany niż jedynie praca dorywcza i tymczasowa.

Robiłem tam
@xyz

Dokładnie (usunięte przez administratora) w biurze stawki małe lipa brak regularnych godzin pracy (usunięte przez administratora)dla Ukraińców na nadgodziny jedynie żarcie za darmo pociągami(usunięte przez administratora) trochę no w biurze od początku da się wyczuc zła atmosferę parę dni porobiłem i siema nara pa

Nie polecam

Umowa o pracę po okresie próbnym. Baju, baju. Zatrudniają na umowy zlecenia, który mogą być zerwane z dnia na dzień. Zmuszaj do pracy w każdą niedzielę , dlaczego mogą patrz wyzej. Zero urlopu, dodatków świątecznych itp. Zaścianek.

@Szymon

To prawda. Konkurencja oferuje dużo lepsze stawki i warunki pracy. Tylko to są firmy fajnie zarządzane, o dużej efektywności. After jest zarządzany prostacko

Joasia Nowy wpis

Pisze tu w sprawie oferty internetowej dla kierownika technicznego obiektu. No i wszystko wygląda normalnie, ale napisali, że firma oferuje posiłki dla pracowników. Czy to są posiłki takie regeneracyjne tylko w okresie jesień - zima, czy przez cały rok i są one 100% za darmo? Pytam dla mojego taty.

Obecna pracownica Nowy wpis

Pracuję pół roku ,nie powiem ,że jest łatwo,czasami jest mega ciężko,ale...no właśnie , ja wiem że jest ciężej.Może tu długo już nie zabawię,ale zżylam się już z ekipą i będzie przykro odejść ..Problemem są niejasności w umowach ?! Po co te głupoty na godziny ? Droga firmo zaraz nie będzie tego całego szajsu i kobinatorstwa...poprostu ,zatrudniacie albo nie ...ktoś na Was robi ,albo nie ...Starzy pracownicy mają rację ,nie traktuje się ich z przewidywanym szacunkiem..i nowych pracowników także nie!? Nawet z doświadczeniem, pytanie kogo Wy szukacie.Potrzeba dogłębnej analizy potrzeb firmy,ale według mnie na ludziach ,którzy na nią pracujących NIGDY nie należy oszczędzać, i na nich zarabiać ponad produkt ,którym się handluje a tak to wygląda niestety.Nie doceniacie tego co macie ,to duży błąd.. Jak dostrzeżecie pracowników to stanie sie magia:) Pozdrawiam...

(usunięte przez administratora) Do tego brak stabilności zatrudnienia bo firma produkuje sezonowo - są miesiące takie że pracujesz po kilkanaście godzin dziennie, a są takie miesiące że jest mało zamówień i nie ma co robić - wtedy zwalniaj ludzi. Teraz znów rekrutują na styczniowy pik zamówień. Jak się zatrudnisz teraz to w marcu zostaniesz zwolniony bo wtedy nie będzie dużo zamówień ... .

Kryśka Nowy wpis

Które miesiące to sezon? Nie ma szansy żeby poza sezonem przygotowywać wszystko na te cięższe miesiące? Albo po prostu znaleźć ludziom inne obowiązki? Skoro biorą ludzi na kilka miesięcy to na jaki czas dostają umowy?

Były pracownik Nowy wpis
@Kryśka

Mówią Ci na rozmowie że szukają do dłuższej współpracy. Potem brakuje zamówień, zwalniają albo nie przedłużają umów. I tak to działa od kilku lat. Wystarczy poszukać ich archiwalnych ogłoszeń o pracę, wszystko stanie się jasne. Już kilka porządnych osób przejechało się na tej firmie. Nie warto z nimi idl nich pracować.

Alonso

Ja mam pytanie do firmy. Po co pisać pompatycznie brzmiące ogłoszenia o pracę na pracuj.pl skoro firma jest mała i nie rozwojowa? Biura ciasne, głośne i gnuśne, tak że ciężko skupić się na pracy. Nazwy stanowisk pracy to też pomyłka. Pan GM myśli że jak będzie zatrudniać na modnie brzmiące stanowiska pracy to ktoś poważny przyjdzie tu pracować ... . Przestrzegam kandydatów, bo rozmowy w tej firmie to strata czasu.

@Alonso

Ale to nazwy stanowisk nie zgadzają się w faktycznymi obowiązkami? Przytoczysz jakiś przykład? Oceniasz negatywnie firmę tylko przez pryzmat głośności w biurze? Czy masz na uwadze jeszcze jakieś inne aspekty?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Afterfit Teresa Pieniak na stanowisko Finance Manager bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Werka

Nie szukają przypadkiem dietetyka, bo byłabym chętna na tę pracę? Miałam sobie darować, bo oferta wisi sprzed 4 lat. Ale ktoś tu pisał niżej jakby były jakieś nowe nabory, tylko ja nic takiego nie widzę. Wiadomo tym razem, co oferują, bo tam nic nie ma napisane o tym? Zatrudniają na dłużej?

@Werka

Tak, tutaj zawsze szukają. Pracujesz na umowę zlecenie, rozliczasz się z godzin (stawką godzinowa), pracujesz w każdą niedzielę do wieczora. I co miesiąc nie zgadza ci się pensja. Praca niezbyt ambitna bo ... głównie drukujesz etykiety. Zapraszamy!

Inia
@Kandydat

Serio w każdą niedzielę? Ale to jest obowiązek czy pracownicy sami chcą, aby mieć więcej kasy? I jak pracuje się w niedzielę, to potem inny dzień w tygodniu jest wolny i można ten dzien odebrać?

Ile tych nadgodzin potrafiło być w miesiącu? Oddawali je może w formie czasu wolnego? Napiszesz więcej, jakie zachowania kierownictwa najbardziej Ci nie odpowiadały?

Nie polecam

Wieczna rekrutacja ... Tyle o tej firmie można powiedzieć. Omijać szerokim łukiem!

Henia

Piszecie, że wynagrodzenie jest nierówne, wydaje mi się, że może być to uzależnione od obejmowanego stanowiska nie od sympatii pracodawcy. Jak natomiast z umowami? Rozumiem, że na okres próbny umowa zlecenie, a potem? Można przejść od razu na umowę o pracę?

Ponczek
@Henia

Tutaj tylko umowa zlecenie. Firma jest bardzo niestabilna i nieprzewidywalna. Nie polecam.

Domi
@Ponczek

Nikt nie ma umowy o pracę, nawet ludzie ze większym stażem? Co to znaczy w praktyce, że firma jest nieprzewidywalna? Chodzą jakieś pogłoski o ciągłości działania?

xyz

Aleksandra

A tak tylko z ciekawości to trudno sobie na taką sympatię zapracować?

Fit

(usunięte przez administratora). Źle liczone godziny, nadgodziny i inne. Po krótce, oceniam to jako brak kompetencji, głupota (usunięte przez administratora) W tej firmie pracownicy mają co miesiąc problem z kwotą wypłaconej pensji. Oczywiście zawsze wypłacane jest na niekorzyść pracownika. (usunięte przez administratora) Tak więc, wychodzi na jaw brak kompetencji, głupota(usunięte przez administratora) A więc należy takie sprawy zgłaszać do odpowiednich instytucji. Zwracają pieniążki bardzo szybko i bez dyskusji!

@Fit

No to słabo całokształt tego z opisu wygląda ale zastanawiam się co Menager ma do tego niby? Przecież on ma swoją pensję i to raczej odrębne jest więc czemu miałoby mu zależeć na tych nieścisłościach?

Magdalena
@Fit

Próbowaliście jednak odzyskać jakoś kasę, skoro zawsze wypłacana jest na niekorzyść pracownika? I jak tłumaczą to, że nie wypłacają pensji tak jak należy?

Alicja

Czy ktoś w ogóle otrzymał tą obiecaną umowę o pracę? Może ktoś z dłuższym stażem pracy ma umowę o pracę chociaż? Co w sytuacji, kiedy pracownik odmówi brania nadgodzin?

Jenny
@Alicja

Umowa zlecenie i nic więcej. To co mówią na rozmowach kwalifikacyjnych, czyli UoP po okresie próbnym to kłamstwa.

@Jenny

Na jaki okres są te umowy zlecenie podpisywane? Jak z urlopami? One są w ogóle płatne na tym zleceniu? Co z chorobowym? Możesz dać znać?

@Aleksandra

Okres umowy zlecenia, a czy to ważne? Mogą ją zerwać w każdej chwili. Często tak się dzieje gdy jest mało zamówień. I to niezależnie od stanowiska. Urlop? O płatnym zapomnij. Jesteś chory? Nie pracujesz - nie zarabiasz.

Robiłem tam
@xyz

Nie, zdecydowanie nie polecam. Już na etapie rozmowy kwalifikacyjnej widać brak szczerości w rozmowie. Pytam o umowę o pracę po okresie próbnym i ... widzę że pan z bródką nie potrafi kłamać. Kręci, nie odpowiada, zmienia temat. Z mojej obserwacji po wizycie w firmie widać gołym okiem brak organizacji pracy, bałagan na korytarzach, no i śmierdzi ... . Przestrzegam innych przed tą firmą. Ponoć pan z bródką zaprasza na rozmowę kwalifikacyjną każdego kto się zgłosi bo mało kto chce w tym pracować - zasłyszane od pracownika na placu. Hehehe, takie rzeczy ...

@Kandydat

Udało ci się poznać warunki pracy? Jakie stawki na tej próbnej umowie proponują? Skoro nie ma umowy o pracę to na jak długo te zlecenia podpisywane są?

Maja
@Nie polecam

A jakie stawki na tej umowie zlecenie macie jeśli można wiedzieć? Moze pod tym kątem się ona opłaca? Tak w ogóle to ile godzin dziennie pracujecie?

Celestyna
@Maja

Najniższe, a czego się spodziewasz? Jeżeli i nie odpowiada zawsze przecież możesz się zwolnić!

Szymon
@Maja

U konkurencji dają stawkę 20 zł /h, i w niedzielę jest płacone ekstra. Dniówka za niedziele wychodzi prawie 350 - 400 zł.

@Szymon

Skąd masz takie informacje? Ile to wyjdzie w sumie w skali miesiąca? Nie umiem sobie tego policzyć, nie wiem ile niedziel trzeba wliczyć itp

Grażyna

Jakie zachowania uważasz za dziwne? I czy to coś poważnego czy nie odbija się wcale na pracownikach i atmosferze, to mnie interesuje przede wszystkim. W jakiej atmosferze się pracuje ogółem? Pozdrawiam!

Meret

Nie polecam. Praca w każdą niedzielę i święta. Tak jak teraz. Niedziela i poniedziałek wielkanocny - po 12 godzin w pracy. Niektórzy jeszcze w sobotę przychodzą. To samo w grudniu, w majówkę, święta w listopadzie. W każde jesteś w pracy po10-12 godzin. Jakiś bonus za to? Zapomnij. Dodatek świąteczny? Zapomnij. Nawet życzeń świątecznych nie potrafią złożyć pracownikom. W normalnej firmie za pracę w święto płaci się pracownikom ekstra + dodatki świąteczne. Tutaj17 na godzinę. Za całe święto w robocie masz 170 zl. Nie pasuje? Zawsze przecież możesz się zwolnić. I tak się dzieje, ludzie odchodzą a w firmie jest wieczna rekrutacja.

Alicja
@Meret

Na te święta to jakiś grafik jest ustalany czy każdy przychodzi do pracy? Mogę wiedzieć ile godzin średnio w miesiącu jest się w pracy?

Nana
@Alicja

Jeżeli pracodawca zatrudnia ludzi na umowę zlecenie to organizowanie pracy wedle grafiku jest wystarczającym powodem do zmiany umowy na umowę o pracę. Takie jest prawo pracy.

Olek

To działa tak. Zaczynasz pracę, pracujesz miesiąc. Dostajesz zaniżoną wypłatę. W biurze gość zarzuca ci że się nie wpisałeś na liście obecności i mówi że dopłaci różnice w następnej wypłacie. Robisz drugi miesiąc. Sytuacja się powtarza - zaniżoną wypłata plus brak dopłaty za poprzedni miesiąc.(usunięte przez administratora)T(usunięte przez administratora)

Dominika
@Olek

A dlaczego zaniżona? Niższa niż było to ustalone i na umowie? A podpisałeś kwitek z kasy, że przyjmujesz tą mniejszą kwotę? A jakie kwoty miesięcznie są pomniejszone? Zdarzyło się jednak, że te zeległe pieniądze wypłacili?

Olek
@Dominika

Tu nie ma czegoś takiego jak pasek wypłat. Robisz 10 godzin, płacą ci za 7. Robisz w niedzielę 12 godzin, nie płacą ci w ogóle, bo ponoć nie wpisałeś się na listę. Kłamią w żywe oczy. Buda z hot dogami jest lepiej zarządzana niż to ba(usunięte przez administratora)

Gosc

Odradzam pracę w tym kołchozie. Praca dodatkowa. 17zl netto za godzinę, 10h w niedziele, praca w zimnie na całym zakładzie, do chodzenia to łyżywy się nadają a nie normalne buty, slisko jak cholera. Pracujesz dodatkowo w niedziele za 17zl ale okazuje się że pomimo tak niskiej stawi za niedziele to i tak kasa się nie zgadza przy wypłacie bo niby za ktoras niedziele nie wpisałeś się na liście pomimo tego że wpisujesz się osobiście na listę długopisem. Firma krzak. Wyzysk w każdy mozliwy sposób. Do tego łatwo o wypadek w pracy. Ludzie szukacie pracy dodatkowej na weekendy czy sama niedziele napewno nie pakujcie się w to (usunięte przez administratora) Naprawdę odpuście sobie te 170zl ta praca nie jest warta zdrowia i takiego zarobku.

Ernest
@Gosc

To są ludzie bez honoru i zasad. Liczy się dla nich tylko kasa. Ty jesteś tania siła roboczą. Robisz na nich jak osioł 6 dni w tygodniu więc mają cię za głupca. Próbują naciągnąć na kasę - może się nie upomnisz. Tak to działa. Zawsze możesz przecież się zwolnić...

FakYu

Firma typu "wieczna rekrutacja". Do tego fatalna atmosfera pracy i (usunięte przez administratora)

Nie polecam

To takie (usunięte przez administratora) bez przyszłości. Szefostwo z mentalnością z lat 90tych. Co gorsza, oczekują że młodzi ludzie będą się do tych standardów dostosowywać. Efekt, ogromna rotacja pracowników i ciągła rektutacja. Nie polecam tu pracować, szkoda zdrowia i czasu na tych ludzi.

Grażyna
@Nie polecam

A jak rotacja wpływa na relacje między pracownikami w pracy? Zakładając, że ludzie się zmieniają często. Da się w ogóle wytrzymać atmosferę?

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Kierownik zmiany w Afterfit Teresa Pieniak? Napiszcie, jak Waszym zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się pomocne dla innych użytkowników.

J.R

Firma charakteryzuje się brakiem stabilności i sezonowością. Zatrudniają ludzi, takze na stanowiska kierownicze, na sezon. Po sezonie rezygnuje się z pracowników. Taka jest strategia firmy.

@J.R

W jakich miesiącach trwa sezon? Od razu pracownicy są informowani że pracują tylko na kilka miesięcy?

JayJay

Nazwa stanowiska "kierownik" jest tu sporym nadużyciem. Kierownik ma zarządzać ludźmi, procesami, organizacja pracy. Tutaj kierownik stoi przy maszynie i pracuje za ludzi, których nie ma bo firma nie potrafi skutecznie rekrutować oraz, co najważniejsze, firma nie potrafi pracowników utrzymać - jest ogromna rotacja. Jak więc kierownik ma zarządzać i patrzeć na całość? Gorąco nie polecam tej firmy. A każdemu komu przez chwilę przyjdzie pomysł na pracę tutaj radzę poczytać poniższe komentarze - to cała prawda o tym miejscu.

Nie polecam

Należy powiedzieć że porównując tą firmę z innymi z branży to jest to taka 3 liga. U firm rozwijających się są profesjonalne zakłady, automatyzacja, poprawa efektywności pracy, inwestycje. Tutaj od początku dodzis jest wszystko robione ręcznie, metody pracy prymitywne, i brak chęci rozwoju. Ma być tanio. Do tego kadra pracowników, nazatrudniali kelnerów, sprzątaczki, kucharki bez wiedzy i doświadczenia do obsługi procesu produkcyjnego ... .

Nie polecam

Praca ciężka. Pensja najniższa możliwa. I problemy z wypłatą. Co wyplata to pomylona kwota, niby przypadkiem. Trzeba się upominać o swoje pieniądze.

@Nie polecam

Tak właściwie odnośnie tych wypłat, które uznajesz za notorycznie pomylone to jak praca na dziale kadr tutaj może wyglądać? Jest tu taki czy kto się tymi wypłatami w firmie zajmuje?

@Aleksandra

W dzisiejszych czasach zliczaniem czasu pracy, pensji its zajmuje się program i systemy komputerowe. Człowiek jedynie kontroluje jego działanie i nanosi ewentualne korekty. Tutaj wszystko robi się recznie na bazie kartki papieru, długopisu i kalkulatora. (usunięte przez administratora) nie kupi programu bo jest jej to nie na rękę.(usunięte przez administratora) Zaścianek, choć i tak należy pochwalić że z ery liczydeł przeszlina kalkulatory.

Szczepan

Dużo by tu pisać o tej firmie... . Najprościej będzie powiedzieć wprost. Metody pracy i zarządzania, kultura pracy, są tu delikatnie mówiąc przestarzałe. Zarządzający ale tez pracownicy zatrzymali się mentalnie 15 lat temu, i robią to co robią, bo nie znają innych miejsc pracy. Nauczyli się tolerować takie szefostwo, kanty na kasie, niesłowność i dwulicowość młodszych uformowanych przez szefostwo. Ktoś kto pracował w porządnych firmach będzie się tu męczył, zastaną sytuacja i ludźmi, szczególnie tymi decyzyjnymi.

Zostaw merytoryczną opinię o Afterfit Teresa Pieniak - Łódź

• Jak się pracuje w Afterfit Teresa Pieniak?

Zobacz opinie na temat firmy Afterfit Teresa Pieniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Afterfit Teresa Pieniak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 0 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Afterfit Teresa Pieniak
  • Brukowa 24