Opinie o ART-DOM w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ART-DOM. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ART-DOM o rekrutacji.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ART-DOM w Łódź

klient

Ostatnio byłem w artdomie i nie widać żeby firma upadała. Fakt może jest mniej sprzętu niż kiedyś,ale widać zmiany,lepiej wygląda dział sprzętu do zabudowy.Zdecydowanie na plus obsługa!!!!,dużo lepsza niż w innych sklepach Adg.Polecam Pana [usunięte przez moderatora] super sprzedawca !!!!!!!!!!!!!!! ps.Szkoda że żonaty ;) Pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

iwo

Pada,pada tylko dzieje się to bardzo powoli .

oszukany klient

Wysłali inny produkt niż zamówiony. W dodatku zepsuty. Odmawiają uznania reklamacji. Generalnie [usunięte przez moderatora]

W 2011 firma miała paść na pysk, jest 2013 i dalej istnieje, tzn że nie jest tak źle

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ART-DOM. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Asystent projektu
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.
stary pracownik

Do LALA , proszę nie lać wodę bo ja wiem jakie tam są pensje w Art-Domie.

Moi kochani to ma być opinia o pracodawcy a nie jakieś tam bzdury, ale są takie osoby które będą pisały. Życzę byłemu szefowi jak najdłużej żeby Art-Dom istniał jak tylko może.

Zajączek ;)

Jako że to forum o pracodawcach to skupię się tylko na tym. Z przykrością muszę przyznać że wiele opinii jak najbardziej trafnych. Nie chcę wypowiadać się o dziale AGD i RTV bo nie miałem "przyjemności" tam pracować ale o dziale mebli mogę tu książkę napisać:) Ale do szczegółów kierownictwo może i kompetentne jeżeli chodzi o branże ale jeżeli chodzi o relacje między ludzkie to już bliżej zera się to kręci. A p.[usunięte przez moderatora] to szczyt nic nierobienia np.czarodziej wydruków ( dzień po dostawie magiczne wydruki które zajmują czas pracownikowi do sprawdzenia a tu klops 3/4 zamówień nie kompletnych) [usunięte przez moderatora] 4 klawisze i samby się dowiedział, ale przykre że za takie nic nie robienie dostaje się pieniądze, nie wspominając o uczciwości tego kierownika oszukuję i pracodawcę(faktury przelewowe bez dostawy towaru na magazyn aby podnieść tabelki) i pracowników ( umawiania się na gębę o zarobkach, a później cięcie bez informacji i zwalanie winy na dyrekcję). Pracownicy są traktowani według własnych sympatii i antypatii, w szczególności jeżeli chodzi o płacę. Jeżeli chodzi o kadrę zarządzająca to też wiele można zarzucić chyba największym zarzutem może być fakt że Ci ludzie są jeszcze mentalnością w gospodarce centralnie sterowanej. A jeżeli chodzi o magiczny pakiet socjalny to jest o co się bić : ok. 165zł raz na pół roku ekwiwalent na pranie lub buty, i czarodziejski BON na święta oczywiście do wykorzystania w Art-Domie. Na koniec chciałbym dodać że szeregowi pracownicy i atmosfera między nimi to coś wspaniałego (prawie rodzinna). Ogólnie ocena pracodawcy niska z uwagi na szczebel kierowniczy. Pozdrowienia dla wszystkich szeregowych pracowników Art-Domu, a także dla Pani [usunięte przez moderatora] z kadr wspaniałą kobieta.

lala

A JA JESTEM ZADOWOLONY Z PRACY.PRACUJE OD ROKU MAM W PORZO ZESPÓŁ PENSJA OK.1800-2000 NA REKE ZALEŻY OD MIESIACA ALE MI SIĘ CHCE PRACOWAĆ I POKI CO KIEROWNIK JEST ZE MNIE ZADOWOLONY. NARAZIE NA MOIM DZIALE NIKT NIE ZWARIOWAL JAK CO PONIEKTÓRZY PSEUDO FORUMOWICZE :)

zibi

Jak jestes taki mądry to sam załóz firmę i zatrudnij tych wszystkich superowych pracowników i pokaz jak to sie robi. Puknij się w głowe i otwórz oczy co sie dzieje w całym kraju człowieku.To forum miało inny cel dopóki ci załosni "zasłużeni" nie zaczeli wypisywać głupot , juz sie nie chce tego czytać. Opluwac swoja firmę lub byłą to jest dopiero żenada.. Współczuć tylko pracodawcom ze muszą takich podłych ludzi zatrudniac.!!

Harnas

Do Pinio, to dlaczego nie ujawniać jak się przestawiać bohaterze. Prawda jest taka że nie powinni pracować ludzie którzy niepotrafią coś zrobić z Art-Domem - mowa o dyrektorów i góra , pracowniczy są super.

naprawdę żenada

Do osób, które zastanawiają się nad wysłaniem CV do Art-Domu. ODRADZAM!!!! wyżej ktoś napisał o umowie. Prawda ze, na rozmowie mówi się o jakiejs wyższej kwocie, a w dniu podpisania umowy dostajesz papier, a tam podstawa (najniższa krajowa) + premia uznaniowa, która dostajesz w zależności od humoru i nie wiadomo czego \"Sił Wyższych\" Żadnych świadczeń socjalnych, karnetów itp! hm...To nie ta firma... Dyrektorzy...eh stara kadra, brak świeżości, brak pomysłów, szkoda gadac...\\ [usunięte przez moderatora]

stara ekipa

Czytając wpisy włos na głowie dęba staje,to jakaś Masakra!!!! Pracowałem w firmie w latach 2002-2011 na\\\\\\\" wolnostojącym\\\\\\\" i mimo małych zgrzytów [usunięte przez moderatora]. wspominam pracę.Atmosfera między pracownikami była rewelacyjna i każdy dawał z siebie wszystko na maxa.Szkoda że tego nie doceniano.Mimo tego że za rządów [usunięte przez moderatora] wywalili mnie bez podania przyczyny[usunięte przez moderatora]

santana

jestem byla pracownica i zgadzam sie z przedmowcami na 30000%..a jestem ciekawa co sadzicie o rzadach mlodych m.m. Z? i narzeczonej jednego z nich? slyszalam ze wszystko na pochybel leci..

Bezrobotny 2

Do dyzia marzyciel , spójrz na ludzi którzy jeszcze pracują w Art-Domie , mowa o dyrektorów. Moim zdaniem winień był pan G oraz dyrektorzy i inni. Powinień pan [usunięte przez administratora] rozliczyć wszystkich ci co doprowadzili Art-Dom w złym kierunku. Ci co napisali na forum to zgadzam się również ale w 200%. Spółczuję pozostałym pracownikom jak Art-Dom powoli może zniknąć z mapy Łodzi ale nie życzę tego panu [usunięte przez administratora].

memo

Wszystko co zostało o tej firmie napisane na tym forum to 100% prawdy. Człowiek jest podle oszukiwany na rozmowie, a potem w drugim dniu pracy otrzymuję tę umowę-bubel i....od pierwszego dnia zaczyna szukać nowej. Tak było w moim przypadku, nie czułam się fair wobec kogoś kto mnie oszukał, sorry, ale nie tak działa świat. [usunięte przez administratora] Po tym, czego doświadczyłam w tej firmie (nadgodziny, za któe nikt nie płaci, praca w weekendy, głupie komentarze Z. w kwestii wynagrodzenia, itp.) z przyjemnością czekam aż to wszystko łupnie. Zadowoleni z pracy w ArtDomie mogą być tylko ludzie nie szanujący swojej wiedzy i pracy, gotowi pracować za grosze i cieszyć się z faktu posiadania jakiejkolwiek pracy.

XXX

NIE POLECAM szukającym pracy zatrudnienie w Art-DOMIE. 1) Umowa to oszustwo. Na rozmowie ustala się kwotę wynagrodzenia, a przy podpisywaniu umowy okazuje sie ze dostajesz podstawę (1500zł ) + resztę w premii uznaniowej. Czyli nie jestes pewiem, czy dostaniesz swoje omówione wynagrodzenie. I ostrzegam NIE DOSTAJESZ. Bo bez ostrzeżenia tną pensje. I jest to cholernie niesprawiedliwe, bo umawiałem sie z Działem Kadr inaczej na rozmowie. Oszukali mnie. Tak nie można oszukiwac, to bezczelne. Bo skoro sie zwolnileś czowieku z innej pracy, zeby tu podpisac umowe, a w dniu podpidania umowy dowiadujesz sie , jakie sa warunki tak naprawde...No nie... SORRY, to sie nadaje do INSPEKCJI PRACY 2) atmostefa w pracy - tragedia . lepiej nie szukaj tu kolegów, bo każdy kabluje i pedzi na skargę do biura 3) świadczenia socjalne - nie wiem co to jest:) i zaden pracownik Art-domu ich nie doświadczył. tzn ŻADNYCH ŚWIADCZEŃ sie nie spodziewaj! szczerze radzę, nie szukajcie pracy w Art-Dom.

kierownik z salonu meble

to jest opinia zadowolonej klientki ktora kupila wersale ktora po przywiezieniu okazala sie bublem na drugi dzien pojechalam do art domu z reklamacja a na trzeci dzien mialam nowa wersalke w domu i to dzieki panu kierownikowi dla ktorego zadowolony klient jest priorytetem polecam wszystkim zakupy w art domie a zwlaszcza na stoisku meblowym ja napewno jeszcze nie jeden zakup tam zrobie i moi znajomi brawo o by tak dalej panie kierowniku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odeśli

Ci co odeśli nie załują co napisali na forum. Art-Dom nadal będzie zwalniał ludzi bo szuka oszczędności. Moi koledzy nie piszcie więcej na forum kropka i koniec...

STAŁY KLIENT I PRZEDSIĘBIORCA

Po tym wpisie widać , jakich \\\"udolnych\\\"magazynierów ma ta firma . Byłeś zapewne kolego jednym z nieudolnych magazynierów skoro wyleciałeś z pracy... A kolejni pracodawcy lepiej niech wystrzegaja sie takich frajerów co to nie znają za grosz samokrytyki!! Ja na pewno bym Cie nie przyjął skoro swoje kompleksy wywlekasz na forum firmy , która cię zywiła \\\"aż\\\" 8 lat i uczciwie płaciła , bo znam tę firmę i jako jedna z nielicznych juz na rynku płaci uczciwie ZUS od takich jak ty! Życzę ci frajerze abyś trafił na takiego pracodawcę jakiego jesteś wart.......................Mam nadzieję że teraz z przyjemnością zrobię zakupy w Art-Domie bo nie ma już takich frajerów.Najlepiej kup sobie bilet do Grecji w jedną stronę i nie wracaj .

gall

Moze Panie [usunięte przez administratora] zacznie pan mysleć bardziej nowoczesnie. W takiej branzy jak AGD RTV trzeba isc z duchem czasu! Siedza na stolkach dyrektorskich stare pryki, których za cholere nie da sie zreformowac. A w cięzkich chwilach potrafia tylko zwalniać i się pienić! i niech Pan wreszcie zrozumie, ze Ludzie w firmie to Pana potencjał, a nie kula u nogi!! To oni dla Pana pracują! były pracownik

Zostaw merytoryczną opinię o ART-DOM - Łódź

ART-DOM