Opinie o Pretium s.c. Daria Młocek, Paweł Młocek w Łódź

Firma PRETIUM, lider w produkcji i sprzedaży gadżetów reklamowych B2B w regionie, poszukuje młodych i dynamicznych osób do pracy na stanowisko Konsultant ds. sprzedaży i obsługi klienta.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pretium s.c. Daria Młocek, Paweł Młocek w Łódź

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Pretium s.c. Daria Młocek, Paweł Młocek?

Marzzzzz

Pracowałam kilka tygodni. Było naprawdę fajnie. Mają chyba nowego kierownika, który pilnuje nowych ludzi. Ostatecznie stary pracodawca ściągnął mnie spowrotem. Tak bywa. Powodzenia dla całej ekipy PRETIUM.

Bożena
@Marzzzzz

Pewnie, że bywa, ale nie bez powodu. W starej firmie lepiej zarabiałaś? :)

Marzzzzz Nowy wpis
@Bożena

nie ale miałam tam stare koleżanki. Tak się poukładało, że mogłam wrócić. Podobno starsze dziewczyny w Pretium zarabiają niezłą kasę ale to chyba dzięki klientom od lat. Dla nowych zawsze jest ciężej.

Iza Nowy wpis
@Marzzzzz

No to, że nowym jest ciężej o akurat chyba norma niestety. Czyli na jakieś wsparcie to nie ma za bardzo o liczyć na starcie? Ewentualnie jakieś porady?

Marzzzzz Nowy wpis
@Iza

To nie tak. Wsparcie jest i jest bardzo fajnie ale u mnie po prostu spowrotem zwolniło się miejsce do starej ekipy. W zasadzie każda dziewczyna pomagała jak i szefostwo. Po prostu tak wyszło, ale powtarzam firma jest fajna i nie dam złego słowa o niej powiedzieć.

Tip top

Pracowałam kilka lat temu w tej firmie. Ja nie wiem czy tak tam wspaniale. Jak dla mnie to była najgorsza praca jaką wykonywałam. Luźna atmosfera? Hmm w ogóle nie było tam dobrej atmosfery.

@Tip top

dziwna opinia i lekko skrajna niż wszystkie pozostałe. To znaczy, że musiałaś robić coś czego się nie spodziewałaś?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Pretium s.c. Daria Młocek, Paweł Młocek?

Małgosia

Tak ja tak miałam. było miło

Tak ja tak miałem

@Małgosia

Ja też

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
NIcka

Ja byłam na rozmowie w sprawie marketingu. Było fajnie i nawet chcieli mnie zatrudnić ale okazało się, że studia jednak będą nie tylko zdalne i musiałam odmówić. Bardzo fajni właściciele.

Ja byłam w zeszłym tygodniu na rozmowie. Rozmawiałam z mężczyzną i kobietą - chyba właścicielami. Rozmowa fajna i rzeczowa. W zasadzie to czekam na informację zwrotną.

@Ewa

No tak - zapewne rozmawiałaś z samymi Właścicielami firmy Pretium. Fajnie byłoby, jakbyś zdradziła jednak nieco więcej szczegółów z przebiegu tej rozmowy. No i minęło już od niej trochę czasu. Czy udało Ci się dostać tam pracę? Oddzwonili? Jestem bardzo ciekawa.

Jakie są warunki zatrudnienia w Pretium s.c. Daria Młocek, Paweł Młocek?

Kamila

Nie do końca wiem o co pytasz? Wg. Mnie są ok.

@Kamila a jak to dokładnie tu wygląda ze stawkami prowizyjnymi? Mogłaś negocjować takie pasujące tobie?

@Kasia

Stawki są ok. Chociaż cóż każdy chciałby zarabiać 10.000 na rękę

Kamila

Firma, w której trzeba praccować. Panuje duża wolność decyzji. Miałam wpływ na większość stawek prowizyjnych. Robiłam wszystko odnośnie obsługi klienta od kontaktu poprzez zamówienie towaru. Drukiem zajmował odpowiedni dział. Ja pilnowałam wysyłkę i informowałam o tym klienta.

Iwo

Widziałem ofertę pracy dla konsultanta ds sprzedaży. Podpowiecie coś więcej?

Igor

Wprawdzie firma ma świetną opinię jako pracodawca i pewnie fajnie się pracuje ale czasami mógłby ktoś zamieścić opinię na forum.

Filip

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację?

@Filip

tak

Kamila

@Filip, niestety nie udało mi się znaleźć żadnych ofert pracy do firmy Pretium. Może któryś z pracowników wie na ten temat coś więcej? Czy w firmie prowadzony jest aktualnie nabór? Czy to duża firma, dająca możliwości rozwoju? Jeżeli posiadacie jakieś informacje o firmie warto podzielić się nimi i pomóc innym kandydatom.

@Kamila

Wiem, że rekrutują

Asia

fajna firma byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i czekam na odzew... ;-)

EL

Spoko, ale szefostwu przydało by się więcej dyscypliny. Za luźna atmosfera.

A.

Ja pracuję ale niestety się przeprowadzam więc chyba trochę żałuję. Praca całkiem przyjemna dla osób, które lubią sprzedawać. Ludzie bardzo fajni i wiele udogodnień.

K.K.

Trochę cisną można zarobić ale to nie dla mnie.

Gosia

pracowałam tam krótko ... fajni współpracownicy a zwłaszcza szefostwo. niestety musiałam wyjechać z Łodzi

Ola

fajna i profesjonalna firma

Zostaw merytoryczną opinię o Pretium s.c. Daria Młocek, Paweł Młocek - Łódź

• Jak się pracuje w Pretium s.c. Daria Młocek, Paweł Młocek?

Zobacz opinie na temat firmy Pretium s.c. Daria Młocek, Paweł Młocek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pretium s.c. Daria Młocek, Paweł Młocek?

Kandydaci do pracy w Pretium s.c. Daria Młocek, Paweł Młocek napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pretium s.c. Daria Młocek, Paweł Młocek
4.9/5 Na podstawie 8 ocen.

Pretium s.c. Daria Młocek, Paweł Młocek