Opinie o Vekna Logistics Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Vekna Logistics Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Vekna Logistics Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vekna Logistics Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Krzysztof

kolejna firma założona tylko po to, żeby nam portfele odchudzić. Nie zapłacone faktury na kwotę ponad 20 000 zł. Dwa miesiące temu odzyskałem, ale łatwo nie było. Z 4 miesięcy, które zakładaliśmy przedłużyło się do 7 miesięcy, ale to żaden problem skoro moje pieniądze do mnie wróciły. Podziele się namiarem jeżeli go nie usuną 534-996-O35.

Czeslaw
@Krzysztof

Skończ chłopie wstydu oszczędź i nie naciagaj ludzi. Normalnie działająca firma, zlecalismy transporty do Niemiec i Francji - wszystko było ok. Pozdrawiam.

Krzysztof

Mirosława
@Krzysztof

dobrze, że namiar przeszedł. mam 16 tysięcy, skontaktowałam się, wszystko mi wyjaśnili, jest nadzieja, są zorientowani w temacie. Podjęłam współpracę. Dziękuję Pani Krzysztofie. Mało kto pisze o tym, że pieniądze odzyskał i dzieli się wiarygodnym kontaktem. Pozdrawiam serdecznie

Ula
@Krzysztof

ja znalazłam ten sam numer na fb, z mężem zdecydowaliśmy się na ostatnią próbę i też się udało. Chyba są skuteczni na to wychodzi.

Czeslaw Nowy wpis

Krystyna Nowy wpis

Pisali tu już jakiś czas temu że są zaległości ale myślałam że skoro trwają rekrutacje to wszystko już wyprostowane. Możecie dać znać czy już są te zobowiązania uregulowane? Widziałam ofertę pracy na spedytora, dobrze byłoby wiedzieć czy wynagrodzenia są płacone terminowo

Gabriela Nowy wpis

Chciałabym złożyć cv na stanowisko spedytora międzynarodowego, które znalazłam na stronie firmy, ale chciałabym wiedzieć chociaż mniej więcej ile mogę spodziewać się wynagrodzenia? Czy od początku można dostać umowę o pracę czy jest jakiś okres próbny? Można częściowo popracować zdalnie?

Barbara

Ktoś posiada info, czy tutaj na stanowisku Kierowca w transporcie międzynarodowym C+E jest umowa o prace, czy raczej b2b? Na jakich umowach się tu pracuje? Wpadłam gdzieś w sieci od nich na ogłoszenie właśnie. Szukam głównie informacji, jak wyglądają formalne kwestie.

Mieliśmy problem z ta firma, nie chciała zapłacić na czas, ale finalnie się udało. Współpracować dalej nie zamierzamy z uwagi na ich spore problemy płatnicze, ale mogę zasugerować, ze pod t. 790-203-424 dostaniecie więcej info w sprawie ściągnięcia rozliczenia. Mi pomogli. Polecam.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
TRANSPORTER

Ta Firma to (usunięte przez administratora) nie płacą podwykonawcą. Proponuję pozew zbiorowy!!! Osoby przez nich poszkodowane proszę o kontakt dipstik@wp.pl

Uwaga to deputo te same.ogloszrnia wszedzie

Hanna

Z wpisów wynika, że kierowcy są podwykonawcami, a spedycja jest własna, tak? W tym świetle chciałam zapytać o umowy, zarobki spedytorów i oczywiście, jak pensje można podwyższyć premiami, dodatkami itp.

Ludzie ludzie uważajcie ten numer.marii.to jest deputo wyludzacze

Hancir

Cztery miesiące po terminie płatności. Właściciel pożal się Boże tego czegoś co nazywane było spedycja odbierał telefon zarzekał się że pieniądze będa na dniach przelane... Więc sprawa wylądowała w sądzie. Unikać z każdej strony... Lepiej niech auto na kołkach stoi niż z nimi jeździ. Uciekać od pseudo spedycyjki....

Alicja trans

Bardzo polecam Proszę uważanie patrzeć.komu.dajecie sprawę gdyz niektórzy biora należność z góry

Anonim uwaga

Uwaga ten numer to deputo.pisza sobie sami komentarze Kasa z góry i nie zrobią nic Proszę się nie dać im

Olga

"Ta firma" to jaka? Bo jeśli nie urządzasz sobie obecnie żadnej reklamy to możesz napisać w czym konkretnie był problem? Faktycznie Ci za coś nie zapłacili? Za co?

Olga

Tak dla pewności tylko "od TEGO dłużnika" czyli od kogo tak konkretnie? Pytam, bo odnoszę wrażenie, że wcale nie chodzi o tę firmę, o której jest to forum i przydałaby się jakaś ewentualna deklaracja dla rozwiania wszelkich wątpliwości. ;)

⒍⒐⒍⒋⒋⒊⒊⒎⒉

Dochodzenie należności - tylko rezultat

NIE POLECAM

NIE MA ZADNEGO KONTAKTU NIK NIE ODBIERA TEL DALEKO OT TEJ FIRMY

Poprowadzę sprawy o zapłatę należności. Szczegóły pod 531 .122 .299

Jakub

Sporo osób się zgłasza z tej firmy?

Norbi
@Jakub

To reklama, więc pewnie nikt

@Norbi

No reklam to już dużo tutaj nawrzucali jak widać. A to w ogóle uzasadnione jest? Faktycznie coś w firmie się dzieje czy to tylko ustawka jakaś?

Olga

Dwa miesiące temu ktoś wrzucał już ten numer. Co, nikt nie dzwonił? Bo jeśli faktycznie mieliście z nimi problem to jak konkretnie to wyglądało?

Olga

Ktoś powiązany z firmą może się z Państwem kontaktował niedawno czy może już nikt nie ma z nimi żadnych problemów?

Olga

A jaka to konkretnie sytuacja była, że ten cały problem wystąpił? Ogólnie widzę, że już ktoś wrzucał ten numer wcześniej, po co powielać? Nikt stąd nie dzwonił?

Zostaw merytoryczną opinię o Vekna Logistics Sp. z o.o. sp.k. - Łódź

• Jak się pracuje w Vekna Logistics Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Vekna Logistics Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vekna Logistics Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vekna Logistics Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Vekna Logistics Sp. z o.o. sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vekna Logistics Sp. z o.o. sp.k.
  • Papiernicza 7 E
    92-312 Łódź

Vekna Logistics Sp. z o.o. sp.k.