Opinie o Dr Magnus (Medical Magnus Sp. Z O.O.) w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Medical Magnus Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Medical Magnus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medical Magnus Sp. z o.o. w Łódź

baner wywiady
Administrator Nowy wpis

Firma Medical Magnus Sp. z o.o. poszukiwała jakiś czas temu pracowników na stanowisko specjalista ds. social media. Czy jest ktoś, kto otrzymał tę pracę? Czy organizowane są tam szkolenia podnoszące kompetencje?

Radek Nowy wpis
Inne

Świetne podejście do pacjenta na konsultacjach przed w trakcie i po operacji doktora Jacka Magnuszewskiego doskonała opieka rehabilitacyjna duża ilość ćwiczeń opieka nad pacjentem Polecam

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Medical Magnus Sp. z o.o.?

Emilia

Czy Medical Magnus zatrudnia lekarzy do pracy zdalnej? Chodzi mi o tak zwane tele-porady. Jeżeli tak, jakie stawki proponują? Będę naprawdę wdzięczna za informacje.

Medical Magnus Clinic Nowy wpis
Pracownik
@Emilia

Dzień dobry, zapraszam do kontaktu z nami celem omówienia możliwości współpracy. Prowadzimy wideo-porady i chętnie nawiążemy współpracę. Kontakt: telemedycyna@mmcenter.pl, tel. 507 192 700. Pozdrawiamy serdecznie. Medical Magnus Clinic w Łodzi

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Medical Magnus Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko PRACOWNIK GOSPODARCZO-REMONTOWY. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Może kiedyś pracownik
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś wie jak się pracuje na rezonansie w Medical Magnus? Zastanawiam się czy wysłać CV

Aneta
@Może kiedyś pracownik

Cześć, minął już prawie miesiąc od Twojego wpisu. Byłeś zainteresowany pracą na takim stanowisku, zgadza się? Tutaj niestety nie uzyskałeś odpowiedzi na swoje pytanie. Czy dowiedziałeś się czegoś z innego miejsca niż to forum? Jeśli tak to podziel się proszę takimi informacjami. A może już pracujesz w Medical Magnus?

Pacjent
Inne

Dziękuję profesorowi Witońskiemu za uratowanie mojej mamy od męczarni w bólu z powodu choroby zwyrodnieniowej kolana. Profesjonalizm najwyższej klasy światowej, bardzo dobra opieka Pana Profesora i całego zespołu pielęgniarek. Gorąco dziękuję w imieniu swoim, mamy i całej naszej rodziny.

Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Medical Magnus Sp. z o.o.?

Medical Magnus
Pracownik
@Pytanie

Dzień dobry, dziękujemy za zapytanie. Tak, rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w siedzibie firmy. W przypadku zainteresowania współpracą prosimy o kontakt mailowy pod adresem praca@mmcenter.pl. Pozdrawiamy serdecznie. Zespół Medical Magnus

Wojtek

Działacie podczas pandemii?

Medical Magnus Clinic
@Wojtek

Dzień dobry, nasza placówka jest otwarta i zachowujemy procedury bezpieczeństwa przyjęć pacjentów i świadczenia usług medycznych. W celu umówienia wizyty u lekarza specjalisty lub terminu badania diagnostycznego, prosimy o kontakt telefoniczny (usunięte przez administratora)Pozdrawiamy serdecznie. Zespół Medical Magnus Clinic

Wrocław
 Rekomendacja

Dziękuję panu doktorze Magnuszewski za operację biodra - Wrocław Aleksandra Torbus_- Pawełko

Pacjentka

Jedna z kobiet pracujących w rejestracji rehabilitacji zachowuje się wobec pacjentów jakby była Bogiem. Jest bardzo niesympatyczna. Dodam,źe siedzi po prawej stronie,wiek 50 lat? To zniechęca do korzystania z rehabilitacji w tej przychodni.

Julita

Może słyszał ktoś o pracy w przychodni? Jakieś podpowiedzi byłyby mile widziane.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Badoo

Bardzo profesjonalna obsługa. Lekarze to wysokiej klasy specjaliści. Duże udogodnienie w postaci możliwości zrobienia badań na miejscu i wyniki od ręki.

Kazimierz

Co możecie powiedzieć o pracy w Medical Magnus? Czy z czystym sumieniem moglibyście polecić tam pracę osobom, które są zainteresowane? Jak wygląda tam dzień pracy od rana do jej zakończenia? Czy są systemy zmianowe?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Jak wyglądają aktualności firmy Medical Magnus Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

Danka

czy warto starać się o prace w rejestracji ? podobno ciągle są zmiany pracowników czy faktycznie jest tak ciężko?

MMC
@Danka

jeśli jest Pani zainteresowana pracą w rejestracji, proszę o przesłanie swojego CV na adres praca@mmcenter.pl, chętnie opiszę na czym polega praca na ww. stanowisku w dużej placówce medycznej. Tomasz Pytel Business Development Manager t.pytel@mmcenter.p

B

Nie dajcie się nabrać, dużo niezgodności z umowami o czym dowiecie się dopiero jak przyjdzie do ich podpisywania, fatalna atmosfera, prostactwo, brak kultury i szacunku do pracowników. nie polecam tego miejsca, pracownicy nie przykładają się do pracy i są ciągle narastajace konflikty. nie życzę nikomu żeby tam trafił się leczyć.

MMC
@B

Medical Magnus Clinic® to centrum medyczne z ponad 30 letnim doświadczeniem, specjalizujące się w leczeniu wielospecjalistycznym, przy wykorzystaniu metod najbardziej innowacyjnych, dla którego dobro Pacjenta jak również każdego Pracownika jest zawsze najważniejsze. Klinika, ponieważ zajmuje się najbardziej skomplikowanymi przypadkami medycznymi (m.in. leczy najlepszych sportowców w tym mistrzów olimpijskich i mistrzów świata) zatrudnia wysokiej klasy, świetną i wykwalifikowaną kadrą lekarską jak również stawia na odpowiednią obsługę administracyjną na najwyższym poziomie. Brak odpowiedzialności, nie przykładanie się do zleconych zadań i podstawowych obowiązków, brak elementarnej etyki zawodowej skutkuje nietolerancją takiego zachowania w naszej firmie. Wyrażam pełen szacunek do opinii użytkownika „B” i jednocześnie zapewniam, iż Zarząd Kliniki jest zawsze otwarty na dialog. Celem wyjaśnienia kwestii spornych zachęcam do kontaktu bezpośredniego. Tomasz Pytel Business Development Manager t.pytel@mmcenter.pl

K

umowy śmieciowe,pracownicy bez kwalifikacji( są tańsi) brak szacunku dla pracy i wiedzy,[usunięte przez admina]Omijać szerokim łukiem

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Stefan

łubu dubu, łubu dubu...Może dr Marek jest ok,ale jak to powiadaja ma zonę i synka. Oboje bardzo nie mili i nastawieni na kasę...Nie uwazam,ze sa OK. Mało płacą...Nie cenią pracowników...Medycznie na 3-reszta 1(góra)

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Medical Magnus Sp. z o.o. - Łódź

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Medical Magnus Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Medical Magnus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Medical Magnus Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 2 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Kopernika 38
  90-552 Łódź
 • NIP: 7310006963 REGON: 1322220 KRS: 0000165347
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Medical Magnus Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii