Medical Magnus Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Opinie o Medical Magnus Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Kazimierz

Co możecie powiedzieć o pracy w Medical Magnus? Czy z czystym sumieniem moglibyście polecić tam pracę osobom, które są zainteresowane? Jak wygląda tam dzień pracy od rana do jej zakończenia? Czy są systemy zmianowe?

Jak wyglądają aktualności firmy Medical Magnus Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

Danka

czy warto starać się o prace w rejestracji ? podobno ciągle są zmiany pracowników czy faktycznie jest tak ciężko?

MMC
@Danka 19.11.2017 13:14

jeśli jest Pani zainteresowana pracą w rejestracji, proszę o przesłanie swojego CV na adres praca@mmcenter.pl, chętnie opiszę na czym polega praca na ww. stanowisku w dużej placówce medycznej. Tomasz Pytel Business Development Manager t.pytel@mmcenter.p

B

Nie dajcie się nabrać, dużo niezgodności z umowami o czym dowiecie się dopiero jak przyjdzie do ich podpisywania, fatalna atmosfera, prostactwo, brak kultury i szacunku do pracowników. nie polecam tego miejsca, pracownicy nie przykładają się do pracy i są ciągle narastajace konflikty. nie życzę nikomu żeby tam trafił się leczyć.

MMC
@B 05.10.2017 18:49

Medical Magnus Clinic® to centrum medyczne z ponad 30 letnim doświadczeniem, specjalizujące się w leczeniu wielospecjalistycznym, przy wykorzystaniu metod najbardziej innowacyjnych, dla którego dobro Pacjenta jak również każdego Pracownika jest zawsze najważniejsze. Klinika, ponieważ zajmuje się najbardziej skomplikowanymi przypadkami medycznymi (m.in. leczy najlepszych sportowców w tym mistrzów olimpijskich i mistrzów świata) zatrudnia wysokiej klasy, świetną i wykwalifikowaną kadrą lekarską jak również stawia na odpowiednią obsługę administracyjną na najwyższym poziomie. Brak odpowiedzialności, nie przykładanie się do zleconych zadań i podstawowych obowiązków, brak elementarnej etyki zawodowej skutkuje nietolerancją takiego zachowania w naszej firmie. Wyrażam pełen szacunek do opinii użytkownika „B” i jednocześnie zapewniam, iż Zarząd Kliniki jest zawsze otwarty na dialog. Celem wyjaśnienia kwestii spornych zachęcam do kontaktu bezpośredniego. Tomasz Pytel Business Development Manager t.pytel@mmcenter.pl

K

umowy śmieciowe,pracownicy bez kwalifikacji( są tańsi) brak szacunku dla pracy i wiedzy,[usunięte przez admina]Omijać szerokim łukiem

Stefan

łubu dubu, łubu dubu...Może dr Marek jest ok,ale jak to powiadaja ma zonę i synka. Oboje bardzo nie mili i nastawieni na kasę...Nie uwazam,ze sa OK. Mało płacą...Nie cenią pracowników...Medycznie na 3-reszta 1(góra)

Zostaw opinię o Medical Magnus Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medical Magnus Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej