Medical Magnus Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Łódź

Opinie o Medical Magnus Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

B

Nie dajcie się nabrać, dużo niezgodności z umowami o czym dowiecie się dopiero jak przyjdzie do ich podpisywania, fatalna atmosfera, prostactwo, brak kultury i szacunku do pracowników. nie polecam tego miejsca, pracownicy nie przykładają się do pracy i są ciągle narastajace konflikty. nie życzę nikomu żeby tam trafił się leczyć.

K

umowy śmieciowe,pracownicy bez kwalifikacji( są tańsi) brak szacunku dla pracy i wiedzy,[usunięte przez admina]Omijać szerokim łukiem

Stefan

łubu dubu, łubu dubu...Może dr Marek jest ok,ale jak to powiadaja ma zonę i synka. Oboje bardzo nie mili i nastawieni na kasę...Nie uwazam,ze sa OK. Mało płacą...Nie cenią pracowników...Medycznie na 3-reszta 1(góra)

Zostaw opinię o Medical Magnus Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medical Magnus Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej