Opinie o Medical Magnus Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Medical Magnus Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Medical Magnus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medical Magnus Sp. z o.o. w Łódź

Ewela Nowy wpis
Inne

Przedstawiciela Medycznego kiedyś nie szukano, ale czy ja dobrze widzę, że od paru dni wystawiona jest oferta dla pracownika ds. rozliczeń i obsługi umów z NFZ? Będę wkrótce o Polesiu czegoś szukać i zastanawiam się czy by się nie zgłosić skoro w zasadzie spełniam warunki. jest tu może ktoś kto był na rozmowie lub pracował? jakie wrażenia?

Administrator Nowy wpis

Medical Magnus Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Przedstawiciel medyczny. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Podziel się swoimi wrażeniami z niej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję innym osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Medical Magnus Clinic Nowy wpis
Pracownik
@Administrator

Szanowni Państwo, informujemy iż nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel medyczny. Z poważaniem Zespół Medical Magnus Clinic

anonim
Inne

Dobry wieczór. Jestem tu w sprawie oferty dla Instrumentariusza na blok operacyjny. Oferta została opublikowana jakieś dwa tygodnie temu i ciekaw byłem czy może ktoś się do niej tu odniesie ale właśnie teraz zauważyłem opinie od samego pacjenta. Liczyłbym wobec tego na odniesienie się osoby obecnie zatrudnionej. Proszę także o informacje dotycząca tego, że ktoś obecnie jest poszukiwany. To rotacja? Wcześniej nie śledziłem ofert i nie wiem czy się pojawiały?

Medical Magnus Clinic Nowy wpis
Pracownik
@anonim

Dzień dobry, cieszymy się że zwrócił Pan uwagę na nasze ogłoszenie. Zachęcamy do osobistego kontaktu z nami. Chętnie Pana poznamy i porozmawiamy o doświadczeniu zawodowym i planach rozwoju, przedstawimy Panią Kierownik Bloku, przedstawimy szczegółowo plany rozwoju personalnego na chirurgicznym bloku operacyjnym i oprowadzimy po naszej placówce. Zapraszamy do kontaktu z Panią Karoliną Kamecką opiekującą się tym procesem rekrutacji: 42 253 19 06, praca@mmcenter.pl. Pozdrawiamy serdecznie. Zespół Medical Magnus Clinic

Amanda
Inne

Dzień dobry :) Mama chciałaby aplikować na stanowisko salowej do firmy. Napiszecie, jak praca wygląda od kuchni? :) Piszą o systemie dwuzmianowym, a w jakich godzinach są zmiany? Niestety nie napisali nic o typie umowy ani stawce, może ktoś zdradzić widełki?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Medical Magnus Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. zamówień publicznych. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
(65 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
(29 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
(56 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Radek
Inne

Świetne podejście do pacjenta na konsultacjach przed w trakcie i po operacji doktora Jacka Magnuszewskiego doskonała opieka rehabilitacyjna duża ilość ćwiczeń opieka nad pacjentem Polecam

Emilia
Inne

Czy Medical Magnus zatrudnia lekarzy do pracy zdalnej? Chodzi mi o tak zwane tele-porady. Jeżeli tak, jakie stawki proponują? Będę naprawdę wdzięczna za informacje.

Medical Magnus Clinic
Pracownik
@Emilia

Dzień dobry, zapraszam do kontaktu z nami celem omówienia możliwości współpracy. Prowadzimy wideo-porady i chętnie nawiążemy współpracę. Kontakt: telemedycyna@mmcenter.pl, tel. 507 192 700. Pozdrawiamy serdecznie. Medical Magnus Clinic w Łodzi

Może kiedyś pracownik
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś wie jak się pracuje na rezonansie w Medical Magnus? Zastanawiam się czy wysłać CV

Aneta
Inne
@Może kiedyś pracownik

Cześć, minął już prawie miesiąc od Twojego wpisu. Byłeś zainteresowany pracą na takim stanowisku, zgadza się? Tutaj niestety nie uzyskałeś odpowiedzi na swoje pytanie. Czy dowiedziałeś się czegoś z innego miejsca niż to forum? Jeśli tak to podziel się proszę takimi informacjami. A może już pracujesz w Medical Magnus?

Pacjent
Inne

Dziękuję profesorowi Witońskiemu za uratowanie mojej mamy od męczarni w bólu z powodu choroby zwyrodnieniowej kolana. Profesjonalizm najwyższej klasy światowej, bardzo dobra opieka Pana Profesora i całego zespołu pielęgniarek. Gorąco dziękuję w imieniu swoim, mamy i całej naszej rodziny.

Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Medical Magnus Sp. z o.o.?

Medical Magnus
Pracownik
@Pytanie

Dzień dobry, dziękujemy za zapytanie. Tak, rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w siedzibie firmy. W przypadku zainteresowania współpracą prosimy o kontakt mailowy pod adresem praca@mmcenter.pl. Pozdrawiamy serdecznie. Zespół Medical Magnus

Wojtek
Inne

Działacie podczas pandemii?

Medical Magnus Clinic
@Wojtek

Dzień dobry, nasza placówka jest otwarta i zachowujemy procedury bezpieczeństwa przyjęć pacjentów i świadczenia usług medycznych. W celu umówienia wizyty u lekarza specjalisty lub terminu badania diagnostycznego, prosimy o kontakt telefoniczny (usunięte przez administratora)Pozdrawiamy serdecznie. Zespół Medical Magnus Clinic

Wrocław
 Rekomendacja

Dziękuję panu doktorze Magnuszewski za operację biodra - Wrocław Aleksandra Torbus_- Pawełko

Pacjentka

Jedna z kobiet pracujących w rejestracji rehabilitacji zachowuje się wobec pacjentów jakby była Bogiem. Jest bardzo niesympatyczna. Dodam,źe siedzi po prawej stronie,wiek 50 lat? To zniechęca do korzystania z rehabilitacji w tej przychodni.

Julita
Inne

Może słyszał ktoś o pracy w przychodni? Jakieś podpowiedzi byłyby mile widziane.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Badoo

Bardzo profesjonalna obsługa. Lekarze to wysokiej klasy specjaliści. Duże udogodnienie w postaci możliwości zrobienia badań na miejscu i wyniki od ręki.

Kazimierz
Inne

Co możecie powiedzieć o pracy w Medical Magnus? Czy z czystym sumieniem moglibyście polecić tam pracę osobom, które są zainteresowane? Jak wygląda tam dzień pracy od rana do jej zakończenia? Czy są systemy zmianowe?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Danka

czy warto starać się o prace w rejestracji ? podobno ciągle są zmiany pracowników czy faktycznie jest tak ciężko?

MMC
@Danka

jeśli jest Pani zainteresowana pracą w rejestracji, proszę o przesłanie swojego CV na adres praca@mmcenter.pl, chętnie opiszę na czym polega praca na ww. stanowisku w dużej placówce medycznej. Tomasz Pytel Business Development Manager t.pytel@mmcenter.p

B

Nie dajcie się nabrać, dużo niezgodności z umowami o czym dowiecie się dopiero jak przyjdzie do ich podpisywania, fatalna atmosfera, prostactwo, brak kultury i szacunku do pracowników. nie polecam tego miejsca, pracownicy nie przykładają się do pracy i są ciągle narastajace konflikty. nie życzę nikomu żeby tam trafił się leczyć.

MMC
@B

Medical Magnus Clinic® to centrum medyczne z ponad 30 letnim doświadczeniem, specjalizujące się w leczeniu wielospecjalistycznym, przy wykorzystaniu metod najbardziej innowacyjnych, dla którego dobro Pacjenta jak również każdego Pracownika jest zawsze najważniejsze. Klinika, ponieważ zajmuje się najbardziej skomplikowanymi przypadkami medycznymi (m.in. leczy najlepszych sportowców w tym mistrzów olimpijskich i mistrzów świata) zatrudnia wysokiej klasy, świetną i wykwalifikowaną kadrą lekarską jak również stawia na odpowiednią obsługę administracyjną na najwyższym poziomie. Brak odpowiedzialności, nie przykładanie się do zleconych zadań i podstawowych obowiązków, brak elementarnej etyki zawodowej skutkuje nietolerancją takiego zachowania w naszej firmie. Wyrażam pełen szacunek do opinii użytkownika „B” i jednocześnie zapewniam, iż Zarząd Kliniki jest zawsze otwarty na dialog. Celem wyjaśnienia kwestii spornych zachęcam do kontaktu bezpośredniego. Tomasz Pytel Business Development Manager t.pytel@mmcenter.pl

K

umowy śmieciowe,pracownicy bez kwalifikacji( są tańsi) brak szacunku dla pracy i wiedzy,[usunięte przez admina]Omijać szerokim łukiem

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Stefan

łubu dubu, łubu dubu...Może dr Marek jest ok,ale jak to powiadaja ma zonę i synka. Oboje bardzo nie mili i nastawieni na kasę...Nie uwazam,ze sa OK. Mało płacą...Nie cenią pracowników...Medycznie na 3-reszta 1(góra)

Zostaw merytoryczną opinię o Medical Magnus Sp. z o.o. - Łódź

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Medical Magnus Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Medical Magnus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Medical Magnus Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 2 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Kopernika 38
  90-552 Łódź
 • NIP: 7310006963 REGON: 1322220 KRS: 0000165347
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Medical Magnus Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii