ATAK DESIGN

Łódź

ATAK DESIGN

Opinie o ATAK DESIGN

Małgorzata

Brak informacji o terminie dostawy produktu, za każdym razem totalnie jesteśmy olewani. Obsługa w sklepie mierna Pani bardzo mocno wyniosła i z góry patrząca na klienta. Gdyby nie to iż jest to jedyny sklep z niektórymi produktami dawno bym tam już nic nie zamówiła. Mąż już woli zakupy robić w Warszawie niż patrzeć na zmanierowanych sprzedawców AtackDesign.

anonymous

Firma niestety nie dotrzymuje terminów, nie informuje klienta o braku dostawy zamówionego towaru , w moim przypadku przez trzy miesiące!!!!

Zostaw opinię o ATAK DESIGN - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATAK DESIGN