Opinie o E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O. w Łódź

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
masakra
Kandydat

Nie polecam tej agencji , a zwłaszcza jednej takiej M.Jaborskiej która siedzi w Strykowskim biurze

Jaka jest kultura pracy w E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.?

Pracownik Nowy wpis

Wszystko w porządku, pani podpisująca umowę bardzo miła i dobrze wytłumaczyła wszystko

Alicja Nowy wpis
@Pracownik

A jak przebiega sama rekrutacja? Jest kilka etapów czy jeden?

ikonka

Sprawdź 1 opinia klientów firmy E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O. w Łódź.

Sprawdź
Nick Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Czy dostanę premię jakąś jeżeli polecę kolegę?

masakra
Kandydat

Witold
@masakra

Hmmm ale dlaczego nie polecasz E-Work? Nie napisałeś nic konkretnego, może jednak wyjaśnisz skąd taka opinia na temat tej firmy?

Nana
@Witold

E-work lipa,brak kultury przy rekrutacji, Panie rekrutantki spóźniają się na umówione spotkanie . Są zakłamane, raz mówią że mogą podwieźć do pracy pierwszy dzień, później mówią że nie posiadają busa.klamią że firma jest blisko przystanku autobusowego a jest oddalona o 3 km i trzeba iść na piechotę. Nie liczą się z ludźmi i ich potrzebami. Praca na akord,trzeba się narobić

Alicja
@Nana

Czemu tak przedstawiają rzeczywistość? Nie mają chętnych czy co, że o przystanku mówią nieprawdę?

@Alicja

Problem polega na tym, że Rekruterzy zmieniają się co chwila, nie ma kto ich przeszkolić, wprowadzić we wszystko w odpowiedni sposób. Jeżeli pracownik nie zostanie przeszkolony to wychodzą później kwiatki. Pracownicy są rzucani na głęboka wodę. Szkoda, że osoby, które są odpowiedzialne za grupę Rekruterów nic sobie z tego nie robią. Problem z rotacją Rekruterów trwa od dłuższego czasu i jak widać nikt nie wyciąga z tego żadnych wniosków. Jeżeli szukasz doświadczenia w Rekrutacji, to na chwilę obecną nie w tej Agencji, szkoda Twojego czasu.

Maria Nowy wpis
@Były pracownik

"Na chwilę obecną"? Czy to wyraz nadziei na poprawę?

Jaka jest kultura pracy w E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.?

były pracownik
@Pytanie

Kiepska. Ma być zrobione i tyle, nie ważne jak to zrobisz. Brak funduszy na rozwój pomysłów, mających na celu rozwiniecie firmy. Na rozmowie rekrutacyjnej, wszystko jest pięknie przedstawiane, a po pierwszych tygodniach pracy niestety czar pryska. Spora rotacja pracowników.

Gabriela
@były pracownik

Tylko się upewniam - piszesz o pracy rekrutera? Bo często takie fora agencji okupują ludzie zrekrutowani i nie piszą dokładnie, że nimi są. Dlatego chcę wiedzieć, czy o tym niedoinwestowanych rozwoju to wątek o E-W...

Były Pracownik biura
@Gabriela

Myślę, że pisał to Rekruter. Pracowałam jeszcze pod poprzednią nazwą firmy, przez ten czas, było tylko 1 szkolenie. Ścieszka rozwoju jest nie wielka.

Iza
@Były Pracownik biura

I na jakiej zasadzie odbywało się to szkolenie? Jakieś konkretne, czy po prostu chodzi o szkolenie wprowadzające? :(

logo firmy Asystent/ka Działu Finansowego
logo firmy Pracownik Produkcji
Erbi Sp. z o.o.
(53 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Czy firma E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Zły

Jeśli pracodawca czyli ta śmieszna agentura ma pracownika w (usunięte przez administratora) czyli brak jakiegokolwiek odzewu na esy brak umowy na czas nawet nie wiem czy pracuję to jest paranoja i ich należałoby zamknąć żeby ludzi nie krzywdzili a oni zajmują się rekrutacją hahahaha

Pick, pack i mirabelki

Kontakt żaden, zresztą proszę spróbować znaleźć w necie chociaż stronę firmy czy adres mailowy. Tysiączłotowi wspólnicy swego biznesu są nieuchwytni, nie ma biura, kadr, księgowości. Wszystko poza zasięgiem.

Nie ma za co
@Pick, pack i mirabelki

Firma Biznes Partner zmieniła nazwę na e-work HR Company Poland Sp. z o.o. Kadry są w Łodzi pod starym adresem. Pozdrawiam

Damian
@Nie ma za co

Dawno to zmienili, bo na forum są już pod nową nazwą. Skoro kadry są pod starym adresem to na rozmowę też się można tam umawiać. Masz jakieś info?

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 29 czerwca

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Biznes Partner?

Kostek

Idealnie to nigdzie nie jest, dla mnie to dobra agencja i zastanawiam się jak teraz będzie wyglądała praca?

Czy w Biznes Partner jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Zniesmaczona
@Pytanie

Tak tak.... Dzwonisz i nikt NIGDY nie odbiera. Oddzwaniają na drugi dzień albo wcale.. Piszesz smsy lub maile i cię olewają. Ale jak chcesz się zatrudnić w tej śmiesznej agencji to okazuje się że nawet w niedzielę przyjadą na drugi koniec Polski żeby podpisać z tobą umowę. Czy tym paniusiom płacą tam za dłubanie w nosie? Bo na pewno nie za ciężką pracę. Zanim rozpoczniesz współpracę z tą agencją zastanów się trzy razy.

Jfdghrg

Mam pytanie gdzie sie znajduje dzial kadr z biznes partner znajdujacego sie w Łodzi.

Agnieszka

@new man, jest to Twoja pierwsza praca za pośrednictwem firmy Biznes Partner? Napisałeś, że w firmie pracuje różnorodne towarzystwo, czy możesz w jakiś sposób ocenić atmosferę panującą pomiędzy pracownikami? Można liczyć na wsparcie i pomoc bardziej doświadczonych kolegów? Przedstaw, proszę, jak wygląda ten aspekt pracy.

Stefan

Jakieś newsy macie o pracy w firmie?

Robot
@Stefan

wyzysk, mobbing i żenada

new man
@Stefan

To zalezy gdzie masz pracować. Ja jakis czas pracuje przez nich w gadkach. W sumie nie narzekam, laska z biura przyjezdza 2 x w tygodniu po doksy wiec nie trza jechac do poznania i jest pod telefonem. Mogla by byc milsza ale nie mozna wszystkiego wymagac. Ludzie w grupie sa przerozni ( od lasek z fajnymi cyckami po swirow i baby mowiace do kartonow) ale jest wtedy zabawnie. Liderzy- w sumie spoko graja w dobrego i zlego policjanta, aczkolwiek lepiej nie miec rozmowy z tym zlym bo człowiek az nadto jest zmotywowany... w sumie polecam prace przez nich

Agnieszka

@maverica, dlaczego, tak negatywnie oceniasz firmę Biznes Partner? Jakie sytuacje wpłynęły na to, iż zdecydowałeś się na wyrażenie takiej opinii o tym pracodawcy? Podziel się, z nami swoimi doświadczeniami związanymi z tym miejscem pracy. @Nikola92, jakiego dnia masz spotkanie o pracę w firmie Biznes Partner? @Robot, swój komentarz oparłeś o poważne zarzuty względem firmy Biznes Partner, jednak w żaden sposób nie uargumentowałeś swoje wypowiedzi, przez co trudno ocenić, czy rzeczywiście takie zjawiska występują w tym miejscu pracy. Proszę Cię, uzasadnij swoją opinię, ponieważ na chwile obecną jest ona ogólna nie poparta żadnym sensownym uzasadnieniem.

Agnieszka

@nikola92, aplikowałaś do pracy w firmie Biznes Partner? Jesteś przed wstępną rozmową z pracodawcą i chciałabyś lepiej przygotować się do spotkania rekrutacyjnego? Napisz, proszę, jak wygląda Twoja sytuacja pod tym względem.

Nikola92
@Agnieszka

Cześć Agnieszka jestem przed spotkaniem i chciałabym jak najlepiej zaprezentować sie. Czy mozesz mi jakos pomoc? Podaj email to odezwe sie.

maverica

biznes partner to dno!! Nie polecam zwłaszcza tej grubaski co do rosmana rekrutuje joanna ...pumba

Agnieszka

@Kasia, dziękuję za opis rozmowy kwalifikacyjnej prowadzonej przez pracodawcę Biznes Partner. Czy możesz do swojej wypowiedzi dodać informację, czy w ogłoszeniu o pracę na które składałaś aplikację w wymaganiach była zawarta informacja o konieczności posiadania orzeczenia o niepełnosprawności? Czy pracodawca kompletnie nie wspomniał o tym w swoim ogłoszeniu? Napisz proszę coś na ten temat.

nikola92
@Agnieszka

Witam czy jest już Pani po rozmowie czy mogłaby Pani napisać jakie pytania były Pani zadane w czasie rozmowy? będę wdzięczna za odpowiedź.

Kasia

Nie polecam firmy biznes partner. Odbyłam rozmowę na stanowisku specjalisty ds rekrutacji. Rozmowa trwała co najmniej 15 minut. Oprócz mnie ( kandydata ) w pokoju była kobieta i mężczyzna . Oboje zadawali pytania, bardzo szczegółowe. Odpowiedź dostałam, z opóźnieniem. Przyczyną nie otrzymania pracy był brak grupy inwalidzkiej. Nikt nie raczył zapytać o to na początku rozmowy czy po złożeniu aplikacji. Pytanie po co była w ogóle ta rozmowa skoro na starcie nie miałam szans? Dla frajdy? Pan Piotr bodajże, specyficzna osoba, która przyczepiła się do mojego zainteresowania, ironicznie się przy tym uśmiechając i śmiejąc się wraz z koleżanką z branży. Brak profesjonalizmu.

nikola92
@Kasia

W jakim mieście odbywała Pani rozmowę rekrutacyjną, ja mam zaproszenie na rozmowę w Łodzi i jakie pytania zadawali Pani?

Karol

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Zostaw merytoryczną opinię o E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O. - Łódź

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.?

Liczba opinii klientów firmy E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.?

Kandydaci do pracy w E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.