Opinie o E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O. w Łódź

masakra
Kandydat

Nie polecam tej agencji , a zwłaszcza jednej takiej M.Jaborskiej która siedzi w Strykowskim biurze

Kandydat do pracy Nowy wpis
Klient

Organizacja pracy agencji bardzo słaba, wieczny brak nowych ofert pracy. Ciągle odgrzewane kotlety. Jak pytam czy sa nowe możliwości, ciągle kieruję się do Sonoco albo innych pseudo firm. Jedynymi miłymi, pracowitymi i pomocnymi osobami są p. Kasia z Łodzi i p. Monika ze Strykowa. Współpraca układała sie dobrze tylko dzięki nim.

masakra Nowy wpis
Kandydat

Witold Nowy wpis
@masakra

Hmmm ale dlaczego nie polecasz E-Work? Nie napisałeś nic konkretnego, może jednak wyjaśnisz skąd taka opinia na temat tej firmy?

Pytanie Nowy wpis

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 29 czerwca

Pick, pack i mirabelki

Kontakt żaden, zresztą proszę spróbować znaleźć w necie chociaż stronę firmy czy adres mailowy. Tysiączłotowi wspólnicy swego biznesu są nieuchwytni, nie ma biura, kadr, księgowości. Wszystko poza zasięgiem.

Nie ma za co
@Pick, pack i mirabelki

Firma Biznes Partner zmieniła nazwę na e-work HR Company Poland Sp. z o.o. Kadry są w Łodzi pod starym adresem. Pozdrawiam

juz nie pracuje
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

rekrutuja wszystkich jak leci .Osoby chore ,w podeszlym wieku ,z kajdankami na kostkach .

Pytania

nie ma pytan tylko dane z dowodu

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Biznes Partner?

Kostek

Idealnie to nigdzie nie jest, dla mnie to dobra agencja i zastanawiam się jak teraz będzie wyglądała praca?

Czy w Biznes Partner jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Zniesmaczona
@Pytanie

Tak tak.... Dzwonisz i nikt NIGDY nie odbiera. Oddzwaniają na drugi dzień albo wcale.. Piszesz smsy lub maile i cię olewają. Ale jak chcesz się zatrudnić w tej śmiesznej agencji to okazuje się że nawet w niedzielę przyjadą na drugi koniec Polski żeby podpisać z tobą umowę. Czy tym paniusiom płacą tam za dłubanie w nosie? Bo na pewno nie za ciężką pracę. Zanim rozpoczniesz współpracę z tą agencją zastanów się trzy razy.

Jfdghrg

Mam pytanie gdzie sie znajduje dzial kadr z biznes partner znajdujacego sie w Łodzi.

Agnieszka

@new man, jest to Twoja pierwsza praca za pośrednictwem firmy Biznes Partner? Napisałeś, że w firmie pracuje różnorodne towarzystwo, czy możesz w jakiś sposób ocenić atmosferę panującą pomiędzy pracownikami? Można liczyć na wsparcie i pomoc bardziej doświadczonych kolegów? Przedstaw, proszę, jak wygląda ten aspekt pracy.

Stefan

Jakieś newsy macie o pracy w firmie?

Robot
@Stefan

wyzysk, mobbing i żenada

new man
@Stefan

To zalezy gdzie masz pracować. Ja jakis czas pracuje przez nich w gadkach. W sumie nie narzekam, laska z biura przyjezdza 2 x w tygodniu po doksy wiec nie trza jechac do poznania i jest pod telefonem. Mogla by byc milsza ale nie mozna wszystkiego wymagac. Ludzie w grupie sa przerozni ( od lasek z fajnymi cyckami po swirow i baby mowiace do kartonow) ale jest wtedy zabawnie. Liderzy- w sumie spoko graja w dobrego i zlego policjanta, aczkolwiek lepiej nie miec rozmowy z tym zlym bo człowiek az nadto jest zmotywowany... w sumie polecam prace przez nich

Agnieszka

@maverica, dlaczego, tak negatywnie oceniasz firmę Biznes Partner? Jakie sytuacje wpłynęły na to, iż zdecydowałeś się na wyrażenie takiej opinii o tym pracodawcy? Podziel się, z nami swoimi doświadczeniami związanymi z tym miejscem pracy. @Nikola92, jakiego dnia masz spotkanie o pracę w firmie Biznes Partner? @Robot, swój komentarz oparłeś o poważne zarzuty względem firmy Biznes Partner, jednak w żaden sposób nie uargumentowałeś swoje wypowiedzi, przez co trudno ocenić, czy rzeczywiście takie zjawiska występują w tym miejscu pracy. Proszę Cię, uzasadnij swoją opinię, ponieważ na chwile obecną jest ona ogólna nie poparta żadnym sensownym uzasadnieniem.

Agnieszka

@nikola92, aplikowałaś do pracy w firmie Biznes Partner? Jesteś przed wstępną rozmową z pracodawcą i chciałabyś lepiej przygotować się do spotkania rekrutacyjnego? Napisz, proszę, jak wygląda Twoja sytuacja pod tym względem.

Nikola92
@Agnieszka

Cześć Agnieszka jestem przed spotkaniem i chciałabym jak najlepiej zaprezentować sie. Czy mozesz mi jakos pomoc? Podaj email to odezwe sie.

maverica

biznes partner to dno!! Nie polecam zwłaszcza tej grubaski co do rosmana rekrutuje joanna ...pumba

Agnieszka

@Kasia, dziękuję za opis rozmowy kwalifikacyjnej prowadzonej przez pracodawcę Biznes Partner. Czy możesz do swojej wypowiedzi dodać informację, czy w ogłoszeniu o pracę na które składałaś aplikację w wymaganiach była zawarta informacja o konieczności posiadania orzeczenia o niepełnosprawności? Czy pracodawca kompletnie nie wspomniał o tym w swoim ogłoszeniu? Napisz proszę coś na ten temat.

nikola92
@Agnieszka

Witam czy jest już Pani po rozmowie czy mogłaby Pani napisać jakie pytania były Pani zadane w czasie rozmowy? będę wdzięczna za odpowiedź.

Kasia

Nie polecam firmy biznes partner. Odbyłam rozmowę na stanowisku specjalisty ds rekrutacji. Rozmowa trwała co najmniej 15 minut. Oprócz mnie ( kandydata ) w pokoju była kobieta i mężczyzna . Oboje zadawali pytania, bardzo szczegółowe. Odpowiedź dostałam, z opóźnieniem. Przyczyną nie otrzymania pracy był brak grupy inwalidzkiej. Nikt nie raczył zapytać o to na początku rozmowy czy po złożeniu aplikacji. Pytanie po co była w ogóle ta rozmowa skoro na starcie nie miałam szans? Dla frajdy? Pan Piotr bodajże, specyficzna osoba, która przyczepiła się do mojego zainteresowania, ironicznie się przy tym uśmiechając i śmiejąc się wraz z koleżanką z branży. Brak profesjonalizmu.

nikola92
@Kasia

W jakim mieście odbywała Pani rozmowę rekrutacyjną, ja mam zaproszenie na rozmowę w Łodzi i jakie pytania zadawali Pani?

Karol

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Agnieszka

@nick nick, czy możesz bardziej sprecyzować swoją wypowiedź? Co rozumiesz pod słowami "oni sami się wykańczają"? Skąd taka opinia? Pracowałeś w firmie Biznes Partner i możesz coś powiedzieć o pracy tam? Czy ktoś jeszcze miał możliwość współpracy z agencją pracy Biznes Partner?

nick nick

po co konkurencja? Oni sami się wykańczają!!???? I dobrze ! Tak trzymać biznes partner ????

Norbi

Czy jest powód tej ciszy?

Izydor

Konkurencja chce firmie dołożyć?

Zostaw merytoryczną opinię o E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O. - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.