KAPSELEK SKLEPY MONOPOLOWE
2 60 131 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Czy KAPSELEK SKLEPY MONOPOLOWE praktykuje "luźne piątki"?

Joanna

Witam, jak wygląda kwestia inwentaryzacji w Kapselku? Czy wykonują ja pracownicy w godzinach pracy? Czy ludzie wynajęci do inwentaryzacji?

Domi
@Joanna

Wykonują ja pracownicy po zamknięciu sklepu czyli po północy i często do rana bo na sklepach zazwyczaj takie cyrki wychodzą, że ciężko się doliczyć.(usunięte przez administratora) Liczenie jest płacone normalnie, chociaż tyle. A potem rano się dostaje telefon, że nie ma kto przyjść na zmianę do sklepu bo wiecznie ciągle ktoś, coś nawala. Niestety "szefostwo" średnio interesuje, że pracownik liczył do rana, sklep ma być otwarty i koniec....

@Domi

Pracuje ponad rok i jakoś nie chce mi się wierzyć, że aż tak szefostwo ma nas gdzieś.... Proponuję otworzyć swój sklep, poprowadzić go z 3 lata i wrócić do pracy do kogoś....

Ja
@Joanna

Siedzisz od 15 do 24 następnie do 7 a czasem jeszcze znowu do 15. Nie licz na stawkę nocna i na to że nie zabiorą ci kasy z inwentury. Jeden sklep a dwie dziewczyny wyszły bez pensji a trzecia wyszła z połową hahaha śmiech na sali że niby towaru na kilka tysięcy brakło nagle. Ale przecież na pracownikach najlepiej się zarabia, pozdrawiam i nie polecam dawać z siebie więcej i robić więcej bo i tak nic z tego nie dostaniesz.

Ja
@Paula

Też pracowałam około roku, rób zamówienia, pilnuj dziewczyn ze sklepu, jak coś odwalily to ja opiernicz dostawałam, w dzień wolny jak mi dziewczyna że sklepu nawalila kazali mi przyjść gdzie informowała że nie mogę z powodu ważnych spraw to usłyszałam skończ pier**lic głupoty, praca po 18 h na każdym kapselku, dawanie z siebie 1000 % a i tak dostaniesz kopa na odejściu ???? i jeszcze zaproponują dyscyplinarne bo to oni zwalniają a nie odchodzi się samemu, pozdrawiam menadżerów ????

Były klient
@Ja

Biedna Akeksandro. Z tego co wiadomo to pracowałeś ledwie pół roku, nie rok. Takie małe sprostowanie. Czego się spodziewałaś po przejęciu kierownictwa przez przypadek? Brak odpowiedniego wyszkolenia na tym stanowisku robi głównie swoje. Brak współpracy z koleżankami ze sklepu robi też swoje. Tylko współczuć, że trafiłaś na złodziejki, tak bywa. No i święta też nie byłaś... Pozwalanie sobie wejść na głowę i robienie co się chce zawsze wychodzi bokiem. Z tym tekstem "skończ pier..." to polecam lepiej skończyć koloryzować. Można wiele zarzucić tej firmie, ale nie takie bajki. Zgłoś w końcu swoją sytuację do odpowiednich służb, a nie żalisz się na forum. Pozdrawiam.

@Ja

Nigdy nie usłyszałam w swoją stronę takich tekstów... Aż jestem w szoku.... Nigdy nikt do mnie się w ten sposób nie odezwał... Ja jestem zadowolona!! Z pensji mi nie zabierają ani grosza...

TakNie3
Klaudia Nowy wpis
@Ja

Inaczej bym tego nie napisała! Idąc tam nie oszukiwalam nikog, że mam dziecko i dla mnie grafik rzecz święta no wymienialismy się z partnerem opieka... Po czym wychodziły kwiatki bo w dniu wolnym musiałam albo zaiwaniac z kluczami na Piotrkowska albo były smsy nie treści " czy możesz" były one treści " musisz bo ja nie mam kogo wstawić" hah. Po dwóch dniach wolnego wracam a na stanie kasetki - 300/500 a nawet 1200 zł, no jak? Skoro podobno każda ma swoją a kto chciał i kiedy to sobie rozmiebial pieniądze? Nie mam pojęcia czy przyjmując mnie była jakaś inwentaryzacja ale po tym, jak nie przedluzyly mi umowy bo zaczęłam zwyczajnie być nie wygodna ciągle odmawiając po inwentaryzacji wyszły braki na ponad 3 tysiące... Mnie zabrali 400 zł a dziewczynom nawet po 700... Z jakiej racji? Poza tym żadna nawet nie miała wglądu w papiery czy naprawdę tak było. Jeden wielki (usunięte przez administratora) na kółkach i tyle, szukają wola roboczego, który by zapierdzielal sam w weekendy i to jeszcze jak ja na piotrkowskiej gdzie jakby mogli oknami by bydło wchodziło. Niejednokrotnie sąsiadka albo mój facet przychodził po mnie bo nie byłam w stanie zamknąć sklepu, a gdy już wybijala godzina zamknięcia miałam grozone i wielka obraża dlaczego ja już nie wpuszczam nikogo...

Mohmed

Wpisuje sobie kto jest właścicielem wszystkich sklepów z sieci Kapselek. Pan Usielski. Czy jako Właściciel odpowie mi Pan jak się u Was pracuje?

Tak7Nie
Anka Nowy wpis
@Mohmed

Nie odpowiada, boi się prawdy?

Marek Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Chciałem nadać paczkę w jednym z kapselków, ale pani w sklepie powiedziała mi że to niemożliwe. Poszedłem do innego z ciekawości. To samo. Jesteście agencją pocztową tylko w teorii? Czyżby chodziło o niedziele handlowe?? Chyba ktoś tu wały robi.

Ranking
Deby

Ktoś tu pisze, że pracownice zajmują się inwentaryzacja do nocy, a potem na rano muszą znów być za lada. Przecież jeśli to prawda to łamanie kodeksu pracy ze strony Kapselka!

Andrzej

Znajomy mówił, że lepiej was omijać szerokim łukiem.. :(

Tak11Nie
Anka
@Andrzej

Dlatego, że traktują sklepowe jak przedmiot? :(

Tak8Nie
BlackEyed

Ryba psuje się od głowy. Jak Szef ma gdzieś Pracownika to on to przenosi na klienta. To taka sugestia.

Tak7Nie
Ciekawski

Nie polecam kapselka z Żeromskiego. Pani w rudych włosach nie miła, bluzni.

@Ciekawski

Jak takich zatrudniaja to tak się dzieje...

NICOLA
Nazwa działu: Handlowy

Cześć pracuje w kapselku od 3 miesięcy i wszystko jest ok :) wypłata zawsze się zgadza i jest na czas

Tak1Nie1
Terry
@NICOLA

Haha ciekawe kto Ci kazał to napisać. Gdyby było kolorowo to nie było by tylu złych opinii. Ehhh

Tak3Nie

Jak się pracuje z ludźmi z KAPSELEK SKLEPY MONOPOLOWE?

@Pytanie

Uważam, że dobrze. Dziewczyny, które pracują w większości super. Klienci to samo... Jeżeli chodzi o szefostwo to też są wporządku jeżeli pracownik jest wporządku :)

Leszek
@Paula

Całkiem przyjemnie z Twojej opinii wygląda praca w tej firmie. Mogłabyś ocenić poziom wynagrodzeń, który oferuje ten pracodawca?

Justyna
Nazwa działu: Finanse
@Leszek

O dziwo pilnują stawki godzinowej zgodnie z najniższą krajową. Przy takich brakach w obstawie dziewczyny są zmuszone pracować grubo ponad 200 godzin w miesiącu i biegać po sklepach na zastępstwo. Ale w 90% przypadkach wychodzi cyrk z renamentem więc dosyć sporo leci po wypłacie.

@Justyna

Nie trzeba pracować tyle godzin... Nie trzeba się zgadzać na chodzenie na inne sklepy. Jeżeli chodzi o inwentaryzacje to zapłaciłam raz 40 zł... A pracuje tu już rok.... Jeżeli chodzi o pensje to trzymają się najniższej krajowej

TakNie1
Wiadomo

Mi się wypłata zgubiła w dniu wypłat, podpisać kazali że całość dostałam a tu nagle reszty już nie ma ????

@Wiadomo

Normalka ???????? albo przywyknac albo się zwolnić

Norbi

Czy wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie? Słyszałem, że dobra firma i warto się dostać.

Xxxx

Nie warto...

Halina
@Norbi

Może warto zapytać bezpośrednio w sklepie czy są potrzebni nowi pracownicy, zostawić swoje CV? Czy posiadasz już doświadczenie w sprzedaży?

@Halina

Z tego co wiem przyjmują tylko panie

Justyna
Nazwa działu: Finanse
@Norbi

O dziwo plnują stawki godzinowej zgodnie z najniższą krajową. Przy takich brakach w obstawie dziewczyny są zmuszone pracować grubo ponad 200 godzin w miesiącu i biegać po sklepach na zastępstwo. Ale w 90% przypadkach wychodzi cyrk z renamentem więc dosyć sporo leci po wypłacie.

Nazwa działu: Handlowy

Jedno wielkie (usunięte przez administratora). Wieczny bałagan w kasetach, papierach... Niby każda ma swoją kasetke a kto chce i jak chce ma do niej dostęp przez co są notoryczne braki. W takich centralnych punktach jest zajazd jak cholera, sklepy pootwierane do 2/3 w nocy a jesteśmy po jednej na zmianie, tak samo w niedzielę nie handlowe gdzie ludzie jakby mogli to weszliby oknem a gdy próbujesz zamknąć chwilę przed 22 żeby dołożyć rannej zmianie chociaż trochę towaru zbluznia Cie i zmieszaja z blotem. W każdej firmie, w której pracuję się godzinami mocnymi, takowe są liczone za więcej Tu niestety to nie obowiązuje... Szukają taniej siły roboczej i tyle.

Ania

Witam, pracuje w Kapselku już kilka lat, chciałabym przedstawić sytuację ze swojej perspektywy. Dziewczyny narzekają że jest tak ciężko, że takie zmęczone.... Gdzie Wy widzicie problem w tym, że trzeba przyjąć dostawę, rozłożyć ja na sklep i ustawić ładnie zaplecze ? to są nasze obowiązki! Trzeba dokładać, raz na jakiś czas wytrzeć kurze, posprawdzać daty, zadbać o wygląd sklepu i zaplecza i to wszystkie obowiązki zwykłego pracownika. Oskarża się firmę o okradanie pracowników... BZDURA!!! Przez tyle lat nie zdarzyło się nigdy, żebym miała bezpodstawnie zabrane pieniądze z wypłaty! Rozmawiając z kandydatami do pracy informuję zawsze o tym, że jesteśmy odpowiedzialne za pieniądze, którymi dysponujemy i za towar na sklepie. Pracujemy np: we 3 na sklepie i problem pojawia się w momencie, kiedy któraś z dziewczyn nie sprawdza dostaw, nie nabija stłuczek, bądź po prostu kradnie. Nie zgadzają się wtedy inwentaryzacje, oddajemy za braki. Normalna kolej rzeczy. Na moim sklepie dziewczyny mają wgląd w inwentaryzację, są informowane o brakach i nigdy żadna nie powiedziała ze ją ktoś okradł!!!! Jedyne z czym mogę się po części zgodzić to fakt że czasem pracujemy za dużo, ale swoja drogą wynika to tez z nieodpowiedzialności dziewczyn, które potrafią godzinę przed swoją zmianą zadzwonić i powiedzieć że coś tam im jest... Większość opinii, które są tutaj zamieszczone pisane jest przez dziewczyny, które zostały zwolnione np za kradzież, lub nie wykonywanie obowiązków. W Kapselku pracuje się dobrze, Mariusz, Kasia i Monika są bardzo pomocni, jeżeli tylko jest się wobec nich fair. Atmosfera na sklepie jest super, zależy to tylko od zgrania zespołu. Zachęcam wszystkich, którzy tu zaglądają żeby patrzyli z "przymrużeniem oka" na to, co jest tutaj napisane i przekonali się sami, że nie taki Kapselek straszny !!! :) Pozdrawiam!:)

Tak9Nie2
Gość :)
@Ania

Witaj napisałaś że jesteśmy odpowiedzialne za towar I pieniadze .za pieniadze może tak ale za towar niestety nie na umowie nie ma nic napisane O finansowym dbaniu o towar A niestety dziewczyny są zmuszanie do zapłaty każdego potluczonego produktu A to jest wypadek przy pracy i oczywiście sklep jest ubezpieczony tak jak towar na 11 sklepów to musi być wszystko ubezpieczone A co do Kasi i Mariusza to wszyscy doskonale wiedzą co z nimi jest nie tak :)

@Gość :)

A co jest z nimi nie tak? Chętnie się dowiem

Paulina

Pracuję w kapselku ponad 9 miesięcy. Na rozmowę o pracę szłam z wielkim strachem, bo naczytałam się bardzo złych opinii. Nie jestem kierownikiem. Jestem zwykłym pracownikiem. Nigdy nie zostałam okradziona... NIGDY nie wyszła nam źle inwentaryzacja...., poprostu trzeba pilnować dostaw. NIGDY nikt na mnie nie nakrzyczał... Jeżeli pracownik jest wporządku to i Kasia i Mariusz też są wporządku... Ja bardzo chwalę sobie tą pracę :)

Gienia

Jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Oni nie mają prawa zabierać złotówki z pensji bez zgody pracownika. Chyba że sadownie udowodnia winę. Braki za inwentaryzacje ogromne a wcześniej wszystko się zgadzało. Kierowniczki też chyba nie lepsze... Myślę że doskonale wiedzą jak okradaja pracowników. Poza tym zastanawiajace jest to czemu one mają podpisane umowy zlecenia... Też nie mam zamiaru zostawić tak tej sprawy. W 100% odradzam. A szanowny kierownik Mariusz powinien pomyśleć o zmianie pracy bo nie da się słuchać tych jego sciem. Nie dajcie się oszukać tym zlodziejom!!!

Ani
@Gienia

dziewczyny sa glupie bo np godza jak wyjda jakies z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] braki o ktorych nikt nic nie wie pozwalaja np sobie za inwentaryzacjea jak zle wyszla a zawze takie wychoidza zabrac np urlop lub na raty zabierac ; ) przeciez wiadomo ze to ich taktyka zmienilam prace jakos w tej samej brazny robie i nie mam brakow zadnych w inwentaryzacji :) a niech dalej pozwola sie okradac pozniej beda zalowac

anonymous
@Gienia

widzisz moja droga ta firma szuka naiwnych zeby im zadarmo (usunięte przez administratora) mało tego to zawsze sa dziwne braki gdy jest robiony renament jednym słowem menadzerowie tej firmy to duzy znak zapytania co do ich osob szczegolnie dwoje katarzyna i mariusz szkoda słow na ich temat

Życzliwa
 Rekomendacja
@Gienia

W 100% się z tobą zgadzam, na każdym kroku zabierają kasę pracownikom, wiem to z doświadczenia, pracowałam tam i co jakiś czas pół wypłaty potrafili odebrać, to jedno wielkie dno, wrazie czego odezwij się może razem uda się coś z tym zrobić,

Dreif

Jak to jest możliwe że by w sklepie nie bylo klimatyzacji przy ul. Alojzego Felinskiego 16 D bylam i jest ponad 40 c jak nie wiecej jest, to nie dozwolone w kodeksie pracy woda powinna byc przez pracodawce zapewniona bez płatnie, bede musial/a zgłosić to do inspekcji pracy lub gdzie się tylko da ze sa takie warunki dla pracowników jak i dla klientów....

Życzliwa
@Dreif

Też mnie to długo meczylo czy pracodawcy nie mają serca tak nas katowac miejac możliwość zarezerwowania w porę, ale to już zostawiam jego sumieniu pozdrawiam

:) :)
Nazwa działu: Handlowy

Pracuje w kapsleku 2 lata i nie mam powodów żeby być nie zadowolonym ani napewno nie okradnamym P Mariusz jak i P Monika bardzo wporzadku ludzie którzy szanują i zawsze stają się pomóc pracownikom... Więc dopoki się sami nie przekonacie jak tu jest to poco zwracać uwagę na jakieś głupie kometarze dodane przez ludzi którzy byli nie ferr wobec firmy albo okradali własne sklepy na których pracowali.... Ja jestem bardzo zadowolona praca i menadżerami penjsa zawsze na czas i zawsze się zgadza ????

TakNie3
Katarzyna

Firma , która zarządza siecią sklepów KAPSELEK narusza wszystkie możliwe przepisy dotyczące pracowników oraz prowadzenia działalności. Bez wątpienia jedyna słuszną decyzją jaka mogą wykonać pracownicy a nawet klienci to po pierwsze zgłoszenie do PIP, gdzie firma jest już dobrze znana oraz firma tą powinien zająć się Urząd Skarbowy. Jedno wielkie oszustwo, naciągactwo kosztem niczego nieświadomych pracowników. Menagerowie tej firmy to jakaś farsa, ludzie którzy nie znają się na zarządzaniu jedynie na dobrym oszukiwaniu i manipulacjach na kasach fiskalnych. Nie wróżę tej firmie przyszłości ponieważ Urząd Skarbowy lubi takie kontrole i nie jeden cwaniak biznesmen już stracił swoja firme za co słono płaci. Życzę więc tej firmie miłej kontroli z Urzędu Skarbowego. A potencjalnym pracownikom odradzam w ogóle pomysł wejścia w tą bandę oszustów.

Tak4Nie1
Wszedzietylkonietam

Stanowczo odradzam prace w tym nie fajnym towarzystwie !!! Robią z ciebie łosia i robią na kasę jak mogą Moje sugestie dla KAPSELEK SKLEPY MONOPOLOWE: Zmienić przede wszystkim menadzerki Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić niektórych kierowników i menadżerów

Helawopalach

Jakże śmiesznie czytać opinie (TE DOBRE) napisane przez samą menadżerkę , co za ironia losu

@Helawopalach

A czy Ty jesteś bądź byłaś pracownikiem KAPSELEK SKLEPY MONOPOLOWE? Jeżeli tak, proszę żebyś Ty też napisała jaką masz opinię o tym pracodawcy. Wszystkie merytoryczne komentarze, powstałe na bazie osobistego doświadczenia, są na wagę złota dla osób rozważających złożenie w tym sklepie CV.

Helawopalach
@Maja

Byłam pracownikiem i odradzam prace w tym sklepie chyba ze zaszła tam zmiana i znieśli jedna panią z roli menagera

Była_pracownica
@Helawopalach

Zmiany to chyba tylko na gorsze, popieram i także odradzam pracę tam. Nigdy więcej. (usunięte przez administratora) Zwykły wyzysk.

@Była_pracownica

A gdybyś mogła, to co konkretnie byś zmieniła w KAPSELEK SKLEPY MONOPOLOWE, aby praca tam była dla Ciebie bardziej satysfakcjonująca? Jeśli przedstawisz nam swoje przemyślenia, być może będzie to cenna podpowiedź dla osób, które planują złożyć tam CV. Wszystkie komentarze opisujące aktualną sytuację w firmie mogą okazać się pomocne dla użytkowników forum.

@Maja

Może zacznijmy od szacunku do pracownika. Masz robić i tyle. Nikt nie liczy się z tym, że nie dajesz rady. Musisz i koniec. Najlepiej kilka rzeczy na raz. Ale to chyba w każdym spożywczaku tak jest. Nic specjalnego.

Zdegustowany

Na Żeromskiego pracuje elf recydywa pato jakich mało nie spotkałem się z taką obsługa w żadnym innym sklepie, dnoooo!!!!!

Tak6Nie1
Zła
@Zdegustowany

Tak potwierdzam, obsługa tej Pani pozostawia wiele do życzenia ... Skąd oni biorą takich ludzi do pracy to ja nie wiem chyba wprost z ulicy albo zakładu karnego czy poprawczaka, już więcej tam nie zawitam

Nieinteresuj się
@Zdegustowany

Jeżeli jesteś tak dobrym krytykiem to powiedz coś o sobie ;) Znasz ta dziewczynę ? Skąd pomysł o recydywie ? Bo ma tatuaże ? Błagam ludzie trochę rozumu nie zaszkodzi Akceptacja tatuaży w miejscu pracy się kłania I wnioskuje z twojej wypowiedzi ze musisz mieć nie pokolei w głowie Ale spokojnie nie ty jeden ;)

ByłaPracownicaKapselka

Pracowalam w kapselku dość długo. Obowiązki jak w każdym sklepie: obsłużyć klienta, dołożyć towar, przyjąć dostawe, ogarnąć zaplecze. Była duża dostawa i klienci się kręcili, zamykałam na chwilke sklep i dokladnie sprawdzałam i nikt mi za to głowy nie urwał. Kierownictwo też w porządku, jeśli było fajnie ogarniete nic nie komentowali i sie nie czepiali. Wiadomo ze ich praca jest m.in. dbanie o wyglad sklepu wiec jesli zwracaja uwage ze cos jest nie tak to trzeba to poprawic i tyle. A nie wypisywac swoje żale, ze ktos mi kazał posprzatac zaplecze czy umyć podłogę. Co do inwentaryzacji to braki wynikaja z pomyłek przy sprawdzaniu dostaw, stłuczek lub pomyłek przy nabijaniu na kasę. Trochę wiecej uwagi przy tym co się robi a ograniczy sie je do minimum...

@ByłaPracownicaKapselka

Chciałabym dopytać o to, jak wyglądają kwestie związane z warunkami zatrudnienia. Czy KAPSELEK SKLEPY MONOPOLOWE podpisuje z pracownikami umowę o pracę? Stabilność zatrudnienia to jeden z najważniejszych czynników, jakie wpływają na wybór miejsca, go którego warto złożyć CV. Użytkownicy forum chętnie dowiedzą się czego mogliby się spodziewać.

Maja

@Ania dziękuję za wyczerpujący wpis odnośnie Twoich doświadczeń dotyczących pracy w KAPSELEK SKLEPY MONOPOLOWE. Muszę jednak przypomnieć, że na forum nie wolno podawać imion pracowników firmy. Jest to zabronione przez regulamin, ze względu na ochronę tożsamości. Komentarze, które zawierają takie dane, mogą być usunięte przez administratora.

Maja

@Zenek nie znalazłam żadnej informacji o rekrutacji prowadzonej obecnie przez KAPSELEK SKLEPY MONOPOLOWE. Natomiast jeżeli szukasz pracy, to zaglądaj regularnie na wątek. Istnieje szansa, że informacja o aktualnej ofercie się tu pojawi, jeżeli sklep będzie szukał pracownika. @Kaśka Z Twoja opinia jest radykalna i oskarżasz ludzi na forum publicznym. Czy masz jakieś dowody na prezentowane przez Ciebie tezy? @Zdegustowany jeżeli jesteś niezadowolony z obsługi to może dobrym pomysłem byłoby zgłoszenie Twojej uwagi kierownictwu sklepu?

Kaśka Z

Uciekaj gdzie pieprz rośnie, jedna wielka melina i banda oszustow. Kradną, cpaja i chlaja i na Ciebie zganiają

Maja

@Kasia, mogłabyś uargumentować swój komentarz? Rozumiem, że nie masz najlepszy wspomnień odnośnie współpracy z firmą, ale warto pisać obiektywne i merytoryczne komentarze, które przysłużą się naszym użytkownikom w zdobywaniu informacji na temat poszczególnych firm.

Tak14Nie

Kasia

P Mariusz. P Piotrek (wielki szef (usunięte przez administratora) okradaja ekspedientki.... Też tam pracowałam bez żadnego remanentu (na Piotrkowskiej) połowa towaru nie wchodziła na kasę bo nie była zaprogramowana w komputerze.... Znalazłam lepsza pracę.. I odeszłam.... Oczywiście wypłaty nie dostałam..... Zgłosiłam do PIP ... No i wypłata się znałazla i odsetki...nadgodziny....Dziewczyny!!!!!! Nie polecam tej pracy...... Chyba że lubicie być wykorzystywane finansowo.....

Tak9Nie

@Kasia

Napisałam mail. Odpisz proszę.

Zerknij na mail.

Jerzy

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

Andrzej

Jak się pracuje, w jakiej atmosferze? Warto aplikować?

Zostaw opinię o KAPSELEK SKLEPY MONOPOLOWE - Łódź

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie