Wydawnictwo Bestom Dentonet.pl

Łódź

Opinie o Wydawnictwo Bestom Dentonet.pl

Julita

Czy wszyscy mieli tak, że rekruterzy z Wydawnictwo Bestom Dentonet.pl nie odezwali się do nich i wypytywali o pomysły? Może to był tylko jednorazowy przypadek, który opisał użytkownik @rekrutant.

rekrutant

Uważajcie na rozmowach. Wypytują o pomysły, z których pewnie później korzystają, korzysta dyrektor, a nikogo nie zatrudniają. Na rozmowie obiecują z cała stanowczością, że będzie informacja zwrotna, a tymczasem, mija 3 miesiąc i nic ;-) Udają zainteresowanych, po to byś się otworzył, a później mają Cię w d***

Gostek

Ale to jakieś dziwne, bo tutaj też zamieściłeś krytyczną i jakąś ją wszyscy widzimy, więc totalnie nie wiem o co Ci chodzi, nie rozumiem tego do końca

Kolargol

Kiedyś zamieściłem krytyczną opinię o Bestomie, ale widzę, że znikła. Taka informacja, może komuś się przyda, gdy będzie chciał zaczerpnąć tutaj uczciwej informacji. Powtórzę ją w skrócie i nieco kosmopolitycznie (wiem, trudne pojęcie), money talks and greed holds you by the balls.

!!!

Ty!

???

A co to znaczy, że w Dentonecie stosuje się mobbing? Możecie podać przykłady? Kto ten mobbing stosuje?

Miś kolorowy

@ racik, jeśli masz wadę zgryzy, to poszukaj sobie pracy tam gdzie nikt twojej zgryzy nie weżmie pod uwagę jako wady rzutującej na znajomość języka polskiego. :)

ja rozumiem

Do każy. Wpisy na przestrzeni wielu lat, których już cześć usunięto dotyczą patologii, nie subiektywnej oceny pracy. Jeżeli ktoś np. oskarża o mobbing, to jest to zachowanie w grupie społecznej, współwinni takiego zachowania będą firmę przedstawiać z dobrej strony do tego stopnia, ze stanie się przejaskrawiony. Co tutaj za wpisy mamy: oskarżenia o krzywdę i sielankową-heroiczną wizje firmy.

ja rozumiem

Do luxtorpeda. Tak, tak, frustraci, konkurencja, spisek..., a my jesteśmy bez winy - stare peerelowskie pier... Ciężko przyjąć do wiadomości, że wielu ludzi zostało/jest tam skrzywdzonych/krzywdzonych.

luxtorpeda

Pani Beato, podpinam się po Pani wypowiedź w 100%. Szkoda mi jest bardzo frustratów wylewających swoją żółć na tym forum. Pracują tam świetni ludzie, którzy zostawiają tam swoje serce w pracy. Bez serca do pracy nie udałoby się stworzyć tego wszytskiego. Ciekaw jestem ile z tego wszytskiego podkłada konkurencja i ludzie, którzy życzą wszytskiego złego Bestomowi. "nic nie rozumiem " - tak jak w każdej pracy, jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. "ja rozumiem" - pochwal się co udało Ci się osiągnąć w życiu. Polecam Ci maść na ból **py

ja rozumiem

Pani Beato, nawiązując do klasyki polskiej kinematografii zapomniała Pani o: Łubu dubu, łubu dubu....

Beata Zienczyk

Jestem pracownikiem Dentonetu i nie wstydzę się podpisać swoim nazwiskiem - uważam, że jest to uczciwe, że swoje wypowiedzi się podpisuje. Mnie praca w Dentonecie bardzo się podoba, bardzo się cieszę, że tu trafiłam. Spotkałam tu niezwykłych ludzi, których szczerze polubiłam, podobnie jak Dr Kercza. Praca w Dentonecie jest dla mnie bardzo rozwijająca. Na pewno wymaga dużej samodzielności i kreatywności, ale ja to akurat bardzo lubię i mam na to w Dentonecie zielone światło. W każdym razie - jeśli o mnie chodzi - to mogę tylko Dr Kerczowi podziękować, że mogę z nim pracować, podobnie jak z ludźmi z Dentonetu. Odnośnie powyższych wpisów - uważam, że świadczą one o ludziach, którzy je robią. Ci, którzy odpowiadają za to, co piszą i mają uczciwe zamiary – po prostu się podpisują, nie muszą się chować po kątach :) Co do "kulinarnych zasad" - czy oblewanie ludzi z Dentonetu błotem w internecie świadczy o kryształowym sercu Droga Koleżanko lub Kolego "Kubek"?

Yemar
@Beata Zienczyk 11.10.2014 22:45

Myślę, że gdyby Pani opinia nie była tak pochlebna, nie byłaby Pani już taka chętna do ujawniania swoich danych. Szczególnie w tej firmie.

ja rozumiem

Dyrekcja jest świadoma tego forum i mocno dotknięta wpisami, stara się zlokalizować wszelkimi środkami osoby tutaj piszące, a konkretne zarzuty mogą odsłonić taka osobę. Ha, ha, ha ...

xxx

Ja też pracuję w Dentonecie. Wiadomo: są plusy i minusy, zależy w jakim świetle spojrzeć. Warunki pracy nie są luksusowe, ale da się wyżyć. W innych miejscach jest podobnie.Szef nie taki straszny jak go malują (niektórzy pracują z nim ponad 10 lat i ciągle żyją. I jak to się mówi: jaka praca taka płaca ;)

Paracownik Dentonetu

Jest tak i tak. Można pracować na konkretnym stanowisku albo pisać pojedyncze teksty. Płace są zbliżone do łódzkich, do dogadania.

nick

"angelika" dla sprostowania - bo chyba jesteś mało spostrzegawcza - zauważ, że powyższe wpisy są zamieszczone na przestrzeni ostatnich ponad 4 lat. W tym czasie przewinęło się przez tą firmę i inne jej poboczne - bardzo, bardzo dużo ludzi w różnym wieku.

czarownica

Zgadza się to o czym powyżej zostało napisane. Opinie trafione w "10". Ale tak ta firma ma działać - przynosić straty, bo doktor K. niebagatelne zyski uzyskuje z innego źródła, a mogę to z całą pewnością stwierdzić, gdyż pensję płacił mi "pod stołem" oczywiście bez żadnej umowy. Wielu innym ludziom tak samo.(usunięte przez administratora)

Nie polecam.( usunięte przez administratora )

inny
@anonim 17.12.2010 11:43
Nie polecam.( usunięte przez administratora )

a ja polecam

tmk_dno

Żal mi tej firmy, dzięki ( usunięte przez administratora ) firma traci wizerunek i renomę. Nie polecam!

PODPISUJE SIE OBIEMA REKAMI. TO WSZYSTKO TO PRAWDA!

Zostaw opinię o Wydawnictwo Bestom Dentonet.pl - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo Bestom Dentonet.pl