Protekt Grzegorz Łaszkiewicz

Protekt Grzegorz Łaszkiewicz
4 89

Opinie o Protekt Grzegorz Łaszkiewicz

Igor

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

anonymous

Szukam pracy na stanowisku szwaczka,jakie są mniej więcej zarobki?

Zuzanna

Protekt Grzegorz Łaszkiewicz poszukuje pracowników. Aktualnie prowadzona jest rekrutacja na dwa stanowiska: Przedstawiciel handlowy - należy posiadać doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, więcej informacji tu: https://www.gowork.pl/oferta/przedstawiciel-handlowy,1kVOqORGY1W1RcYzjwAOh6,lodz oraz Konstruktor odzieży roboczej - https://www.gowork.pl/oferta/konstruktor-odziezy-roboczej,0H2CL1TGGWrEUM0G1EcR9a,lodz Interesuje Was praca na takich stanowiskach? Macie zamiar się zgłosić? Jeśli weźmiecie udział w rozmowie kwalifikacyjnej, nie zapomnijcie podzielić się wrażeniami na naszym forum. Wiedza o jej przebiegu będzie cenna dla osób, które w przyszłości będą zainteresowane pracą w Protekt Grzegorz Łaszkiewicz.

Zasmucony

To jest zalosne ,brak jakielkolwiek kasy na swieta??? Przeciez to niesamowite aż jest

Seba z Łeby
@aa 27.12.2017 16:11

no ale NALEŻY SIEM.

Zuzanna

@Zasmucony jesteśmy już po tym czasie świąteczno-noworocznym i czy po świętach też nic od firmy Protekt Grzegorz Łaszkiewicz nie dostaliście? A czy rok temu dostaliście taką premię?

Adrian Prez
@Zuzanna 08.01.2018 14:19

No to kurcze dramat. Kalendarzy nie dają, premiami nie szastają, a i pewno karzą do pracy przychodzić?

Zuzanna

@waw "i po karpiku" oznacza, że już jesteście po wigilii pracowniczej w Protekt Grzegorz Łaszkiewicz? Czy ona w ogóle się nie odbyła?

bolek TW
@Zuzanna 19.12.2017 12:00

a jak kto niewierzący to co z wigilią? ma wolne czy musi robić w tym czasie?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Protekt Grzegorz Łaszkiewicz? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Kamila89

Witam.Witam.Czy kam pracy od sierpnia szwaczki automat,kontrola jakości bądź pakowanie

Kamila89

Witam.Szukam pracy od sierpnia może być na szwaczki automat, kontrola jakości bądź pakowanie.

Pracownik 123

Praca jest w porządku , trzeba pracować jak w każdej pracy stabilne godziny możliwość nadgodzin brak socjalu ale nie zapominajmy ze jest to firma prywatna I jest to jego dobra wola czy da czy nie największy problem to ludzie oczywiście oni psują atmosferę robią się grupki najgorzej jak pracują całe rodziny oczywiście nikogo nie obrażając bo trafiają się normalne osoby , donosicielstwo na współpracowników na porządku dziennym do tego trzeba się przyzwyczaić ale jeśli robi się swoje to nie ma się o co martwić ogólnie polecam firmę

Pracownik 123

Żeby zarobić ale przy tym nic nie dać od siebie sama obecność w pracy to nie jest praca

Jacek

Szukam pracy na magazynie albo przy dostawach na wydawaniu towaru albo wprowadzeniu towaru do systemu, jestem również operatorem wózków widłowych z wieloletnim stażem. Jakich zarobków mogę oczekiwać. Ile zmian i czy praca w weekendy?

Bbb
@Jacek 18.02.2018 15:37

Zapytaj się Zuzanny, Ona wyjaśni wsxysto ze szczegółami.

Cyrkonia

Praca fajna tylko ludzie w tej pracy ch....

Kowalski
@Cyrkonia 15.02.2018 20:35

A możesz napisać coś więcej? Co jest nie tak? Jaka atmosfera? Słyszałem że szukają tkaczy/ek. Jak wyglądają zarobki?

Kowalski

Jest w waszej firmie taki dział jak tkalnia. Jak tam wygląda praca, jacy ludzie, jaki kierownik itd.?

Zuzanna

@Spawacz widzę, że zainteresowała Cie praca w firmie Protekt Grzegorz Łaszkiewicz. Ważne też są dla Ciebie benefity. Czy ich brak powoduje, że już nie będziesz aplikował do firmy czy jednak się mimo wszystko skusisz i zdecydujesz zaaplikować i zobaczyć na własnej skórze jak się tam pracuje? Jeżeli się zdecydujesz to potem podziel się z nami własnymi wrażeniami.

Spawacz

Witam. Zastanawiam się nad pracą w firmie Protekt jako spawacz . Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na wyżej wymienionym stanowisku, jakie są zarobki? Czy są płatne nadgodziny ? Czy są jakieś premie? Czy jest socjal np. jakieś bony na święta itp.? Ogólnie jaka jest atmosfera na dziale ? Z góry dziękuję i proszę o merytoryczne odpowiedzi. Pozdrawiam.

@Nick 04.02.2018 12:32

Tak jeszcze wczasy pod gruszą, prezenty na święta niezły dowcip

Zuzanna

@anonymous zatem komu należały się kalendarze? Jedni pracownicy firmy Protekt Grzegorz Łaszkiewicz je dostali, a inni nie? Czy Ci co nie dostali kalendarzy dostali coś innego?

Zuzanna

@koko czyli firma Protekt Grzegorz Łaszkiewicz dała na święta swoim pracownikom kalendarze? @kowalska to nie miejsce do opisywania pracowników firmy. Takie sytuacje powinnaś zgłaszać przełożonym tej osoby. Wszystkie wątpliwości odnośnie treści na forum powinna wyjaśnić lektura regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin

@Zuzanna 23.01.2018 15:52

Niestety nie wszyscy pracownicy otrzymali KALENDARZE

Aa

A kalendarze to na który rok?

Big

Ludzie sie nie liczą tylko procenty

Nick

Jeszcze troche a po produkcji bedzie wiatr hulał bo nie bedzie mial kto pracować, smutne????

Gość

Szkoda ani socjalnego, ani na święta (13-stka) wplecione jakieś 100zł w składniki pensji. Nawet "dziękuje " za soboty i 12-stki nie było . Wesołych Świąt.

Gość

Szkoda,że firma nie zadbała o pracowników.....na Święta, znajoma w takim McDonald's dostała 500 zł. na przysłowiowego ,,karpia,,. WESOŁYCH ŚWIĄT.

Zuzanna

@hgjlg, @anonymous, @ut, @ja proszę wszystkich o zachowanie kultury wypowiedzi. Wasze wpisy naruszają regulamin wulgaryzmami i obrażaniem innych osób. Zostaną one usunięte przez administratora forum. Czy ktoś z Was w normalny sposób potrafi się wypowiedzieć o pracy w firmie Protekt Grzegorz Łaszkiewicz bez używania wulgaryzmów?

Szukam pracy

Witam chciał bym się dowiedzieć o pracy na dziale zawiesia jak wyglada praca zarobki ?

Gil
@Szukam pracy 15.11.2017 13:27

Pomyśl

Znieslawienie

Drogi Panie Robercie M. Uprzejmie informujemy iż w związku z Panskimi oszczerstwami skierowanymi do pracowników naszej firmy ,jesteśmy zobligowani zgłosić sprawę wlasciwym organom ,korzystając z odpowiedniej podstawy prawnej. Pozdrawiamy Art 212 kodeksu karnego. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego

Koscielny

Chyba o 200gr etanolu za mało bo by poszedł spac zamiast bzdury pisac ,nie wchodze ju tu same pierdoły

ut

jedna z lepszych firm w Lodzi ale jest jak wszedzie ! (usunięte przez administratora)

Zdzisław

Witam serdecznie ,czy jest ktoś może z utrzymania ruchu?

Nick
@U 16.10.2017 15:31

Jest.

N

Trafione w sedno,nic dodać nic ująć

Zostaw opinię o Protekt Grzegorz Łaszkiewicz - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Protekt Grzegorz Łaszkiewicz