Protekt Grzegorz Łaszkiewicz

Łódź

Protekt Grzegorz Łaszkiewicz

Opinie o Protekt Grzegorz Łaszkiewicz

Zuzanna

@MB jakiego stanowiska dotyczy Twoja wypowiedź? A poza kwestią wysokości zarobków, czy możesz powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia? Czy Protekt zatrudnia w oparciu o umowę o pracę? Można liczyć na stabilność? To również są ważne czynniki, które mają wpływ na podjęcie decyzji o wyborze miejsca, do którego wysyła się cv.

Marcin
@Zuzanna 26.07.2018 10:50

Moge prosic o adres email do pana (usunięte przez administratora) podaje swoj wykonczeniaremonty@op.pl pozdrawiam serdecznie

Marcin

Witam firma remontowo wykonczeniowa poleca się gdyby była potrzebna to do pani Zuzanno proszę o to adres naszej strony bardzo dziękuję i pozdrawiam http://wykonczeniaremonty5.wixsite.com/kubickikrzysztof#

?????

Pytanie mam :-) czy mozna przeniesc sie z jednego dzialu na inny??? I do kogo mozna sie zglosic w tej sprawie?

MB

Nie polecam pracy w firmie Protekt, niskie zarobki, (usunięte przez administratora)

Zuzanna

Pojawiły się kolejne, nowe oferty pracy w Protekt Grzegorz Łaszkiewicz. Można aplikować na następujące stanowiska: Specjalista ds. sprzedaży - doradca techniczny https://www.gowork.pl/oferta/specjalista-ds.-sprzedazy-doradca-techniczny-praca-w-biurze,0w3BfW3vEftTMdf9EXPRYr,lodz Przedstawiciel handlowy - Doradca techniczny https://www.gowork.pl/oferta/przedstawiciel-handlowy-doradca-techniczny-praca-w-biurze,1kVOqORGY1W1RcYzjwAOh6,lodz Operator wtryskarek https://www.gowork.pl/oferta/operator-wtryskarek,4lF5V9WeKvewuPLxjPzwRM,lodz Spawacz https://www.gowork.pl/oferta/spawacz,27hGfAyMoQw2hb2ORiW1QQ,lodz Szwaczka https://www.gowork.pl/oferta/szwaczka-szwacz-operator-automatu-szwalniczego,5CDo53yNT4QH4T15eoVK8D,lodz Sprzątaczka https://www.gowork.pl/oferta/sprzataczka,2lfUDN31UfZ6B4BAPtj8Xp,lodz Zamierzacie wysłać swoje cv? A może ktoś już pracuje na którymś z wyżej wymienionych posad i napisze nam czy warto?

Igor

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

anka
@Igor 05.07.2018 17:24

ciągle tam szukają, można w kadrach złożyć cv

anonymous

Szukam pracy na stanowisku szwaczka,jakie są mniej więcej zarobki?

Zuzanna

Protekt Grzegorz Łaszkiewicz poszukuje pracowników. Aktualnie prowadzona jest rekrutacja na dwa stanowiska: Przedstawiciel handlowy - należy posiadać doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, więcej informacji tu: https://www.gowork.pl/oferta/przedstawiciel-handlowy,1kVOqORGY1W1RcYzjwAOh6,lodz oraz Konstruktor odzieży roboczej - https://www.gowork.pl/oferta/konstruktor-odziezy-roboczej,0H2CL1TGGWrEUM0G1EcR9a,lodz Interesuje Was praca na takich stanowiskach? Macie zamiar się zgłosić? Jeśli weźmiecie udział w rozmowie kwalifikacyjnej, nie zapomnijcie podzielić się wrażeniami na naszym forum. Wiedza o jej przebiegu będzie cenna dla osób, które w przyszłości będą zainteresowane pracą w Protekt Grzegorz Łaszkiewicz.

Zasmucony

To jest zalosne ,brak jakielkolwiek kasy na swieta??? Przeciez to niesamowite aż jest

aa
@Zasmucony 22.12.2017 15:28

A gdzie jest napisane, że pracodawca ma obowiązek dać pieniądze na święta. Przecież jest pensja.

Seba z Łeby
@aa 27.12.2017 16:11

no ale NALEŻY SIEM.

Zuzanna

@Zasmucony jesteśmy już po tym czasie świąteczno-noworocznym i czy po świętach też nic od firmy Protekt Grzegorz Łaszkiewicz nie dostaliście? A czy rok temu dostaliście taką premię?

Adrian Prez
@Zuzanna 08.01.2018 14:19

No to kurcze dramat. Kalendarzy nie dają, premiami nie szastają, a i pewno karzą do pracy przychodzić?

Zuzanna

@waw "i po karpiku" oznacza, że już jesteście po wigilii pracowniczej w Protekt Grzegorz Łaszkiewicz? Czy ona w ogóle się nie odbyła?

koko

ale kalendarz dostałem

bolek TW
@Zuzanna 19.12.2017 12:00

a jak kto niewierzący to co z wigilią? ma wolne czy musi robić w tym czasie?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Protekt Grzegorz Łaszkiewicz? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Kamila89

Witam.Witam.Czy kam pracy od sierpnia szwaczki automat,kontrola jakości bądź pakowanie

Kamila89

Witam.Szukam pracy od sierpnia może być na szwaczki automat, kontrola jakości bądź pakowanie.

Pracownik 123

Praca jest w porządku , trzeba pracować jak w każdej pracy stabilne godziny możliwość nadgodzin brak socjalu ale nie zapominajmy ze jest to firma prywatna I jest to jego dobra wola czy da czy nie największy problem to ludzie oczywiście oni psują atmosferę robią się grupki najgorzej jak pracują całe rodziny oczywiście nikogo nie obrażając bo trafiają się normalne osoby , donosicielstwo na współpracowników na porządku dziennym do tego trzeba się przyzwyczaić ale jeśli robi się swoje to nie ma się o co martwić ogólnie polecam firmę

@Pracownik 123 20.02.2018 10:05

A czy wiesz czy w tej chwili potrzebują kogoś do pracy?

@Ktos 20.02.2018 11:31

Z tego co wiem aplikować cały czas można i na poszczególne działy są przyjęcia

@Pracownik 123 20.02.2018 12:31

Acha , czyli szansa jest :-) dzieki za inf

Salamon
@Pracownik 123 20.02.2018 10:05

A nadgodziny to 50% stawki? A soboty 100%?a ogolnie jaka stawka na start?

Pracownik123
@Salamon 21.02.2018 12:49

Tak jakoś wychodzi ja nie narzekam trzeba tylko chcieć pracować narzekają zazwyczaj Ci co kabinuja jak zarobić ale się nie narobić

koko

przeczytałem na jednym wdechu

Pracownik 123

Żeby zarobić ale przy tym nic nie dać od siebie sama obecność w pracy to nie jest praca

Jacek

Szukam pracy na magazynie albo przy dostawach na wydawaniu towaru albo wprowadzeniu towaru do systemu, jestem również operatorem wózków widłowych z wieloletnim stażem. Jakich zarobków mogę oczekiwać. Ile zmian i czy praca w weekendy?

Bbb
@Jacek 18.02.2018 15:37

Zapytaj się Zuzanny, Ona wyjaśni wsxysto ze szczegółami.

Cyrkonia

Praca fajna tylko ludzie w tej pracy ch....

@Cyrkonia 15.02.2018 20:35

Mam pytanie czy aktualnie przyjmują do pracy w protekt ?

Kowalski
@Cyrkonia 15.02.2018 20:35

A możesz napisać coś więcej? Co jest nie tak? Jaka atmosfera? Słyszałem że szukają tkaczy/ek. Jak wyglądają zarobki?

Kowalski

Jest w waszej firmie taki dział jak tkalnia. Jak tam wygląda praca, jacy ludzie, jaki kierownik itd.?

Zuzanna

@Spawacz widzę, że zainteresowała Cie praca w firmie Protekt Grzegorz Łaszkiewicz. Ważne też są dla Ciebie benefity. Czy ich brak powoduje, że już nie będziesz aplikował do firmy czy jednak się mimo wszystko skusisz i zdecydujesz zaaplikować i zobaczyć na własnej skórze jak się tam pracuje? Jeżeli się zdecydujesz to potem podziel się z nami własnymi wrażeniami.

Spawacz

Witam. Zastanawiam się nad pracą w firmie Protekt jako spawacz . Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na wyżej wymienionym stanowisku, jakie są zarobki? Czy są płatne nadgodziny ? Czy są jakieś premie? Czy jest socjal np. jakieś bony na święta itp.? Ogólnie jaka jest atmosfera na dziale ? Z góry dziękuję i proszę o merytoryczne odpowiedzi. Pozdrawiam.

@Spawacz 31.01.2018 22:08

Zarobki adekwatne do umiejętności, płatne nadgodziny,wysokie premie, wczasy pod gruszą, prezenty na święta, atmosfera niezła raz lepiej raz gorzej

@Nick 01.02.2018 19:00

chyba cię fantazja poniosła z (premie, wczasy pod gruszą, prezenty na święta,) bo ja nie pamiętam

@anonymous 01.02.2018 21:34

A co nie masz na pasku premia? Nadgodzin na pasku nie masz i tu jest problem. I ja nigdy nie wiem jaką bede miał pensje.

@Nick 04.02.2018 12:32

Tak jeszcze wczasy pod gruszą, prezenty na święta niezły dowcip

Zuzanna

@anonymous zatem komu należały się kalendarze? Jedni pracownicy firmy Protekt Grzegorz Łaszkiewicz je dostali, a inni nie? Czy Ci co nie dostali kalendarzy dostali coś innego?

Zuzanna

@koko czyli firma Protekt Grzegorz Łaszkiewicz dała na święta swoim pracownikom kalendarze? @kowalska to nie miejsce do opisywania pracowników firmy. Takie sytuacje powinnaś zgłaszać przełożonym tej osoby. Wszystkie wątpliwości odnośnie treści na forum powinna wyjaśnić lektura regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin

@Zuzanna 23.01.2018 15:52

Niestety nie wszyscy pracownicy otrzymali KALENDARZE

Aa

A kalendarze to na który rok?

Big

Ludzie sie nie liczą tylko procenty

Nick

Jeszcze troche a po produkcji bedzie wiatr hulał bo nie bedzie mial kto pracować, smutne????

Gość

Szkoda ani socjalnego, ani na święta (13-stka) wplecione jakieś 100zł w składniki pensji. Nawet "dziękuje " za soboty i 12-stki nie było . Wesołych Świąt.

Gość

Szkoda,że firma nie zadbała o pracowników.....na Święta, znajoma w takim McDonald's dostała 500 zł. na przysłowiowego ,,karpia,,. WESOŁYCH ŚWIĄT.

Zuzanna

@hgjlg, @anonymous, @ut, @ja proszę wszystkich o zachowanie kultury wypowiedzi. Wasze wpisy naruszają regulamin wulgaryzmami i obrażaniem innych osób. Zostaną one usunięte przez administratora forum. Czy ktoś z Was w normalny sposób potrafi się wypowiedzieć o pracy w firmie Protekt Grzegorz Łaszkiewicz bez używania wulgaryzmów?

Zostaw opinię o Protekt Grzegorz Łaszkiewicz - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Protekt Grzegorz Łaszkiewicz