Protekt Grzegorz Łaszkiewicz

Łódź

Opinie o Protekt Grzegorz Łaszkiewicz

waw

Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu, niech żyje nam ps. i po karpiku a skladki odciagaja zero socjalu zenada firma zeszla na p......

Zuzanna

@hgjlg, @anonymous, @ut, @ja proszę wszystkich o zachowanie kultury wypowiedzi. Wasze wpisy naruszają regulamin wulgaryzmami i obrażaniem innych osób. Zostaną one usunięte przez administratora forum. Czy ktoś z Was w normalny sposób potrafi się wypowiedzieć o pracy w firmie Protekt Grzegorz Łaszkiewicz bez używania wulgaryzmów?

Szukam pracy

Witam chciał bym się dowiedzieć o pracy na dziale zawiesia jak wyglada praca zarobki ?

Szukam pracy
@Gil 14.11.2017 18:17
A może dział Protektorów. Osiem godzin na luzie a nastepne cztery tez nie bedziesz sie przemęczał.

A kierownik w porządku jest na tym dziale ? To nie ma tam tak dużo pracy czy taka dobra jest organizacja ? Ze mówisz ze jest na luzie ?

Gil
@Szukam pracy 15.11.2017 13:27

Pomyśl

Znieslawienie

Drogi Panie Robercie M. Uprzejmie informujemy iż w związku z Panskimi oszczerstwami skierowanymi do pracowników naszej firmy ,jesteśmy zobligowani zgłosić sprawę wlasciwym organom ,korzystając z odpowiedniej podstawy prawnej. Pozdrawiamy Art 212 kodeksu karnego. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego

Koscielny

Chyba o 200gr etanolu za mało bo by poszedł spac zamiast bzdury pisac ,nie wchodze ju tu same pierdoły

Ola

Co to zakompleksiony bezrobotny troll poniżej?

ja
@N 27.10.2017 06:45
Trafione w sedno,nic dodać nic ująć

czemu nie dzwonicie? 797382495

ja
@N 27.10.2017 06:45
Trafione w sedno,nic dodać nic ująć

moze Kamilek albo Piotr!!!!!!!!!!!!!!!! ludzie ja sobie moge pognebic debili !!!!!!!!!!! wczesniej nie moglem!!!!!!!!

ut

jedna z lepszych firm w Lodzi ale jest jak wszedzie ! jeslim chcecie obiektywne info 797382495

hgjlg

Ole .Marjusze .Pierolusze!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hhhhhhhhhmmmmmmmm.Wspulczuje wam serdecznie!!!!!!

hgjlg

ja chcialem tam robic! ale kiero to kiero!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a wiecie co?? ja go szanowalem! podziwialem ze ogarnia metal!!!!!!!!!!!!! kurwa byl GOSC!!!!!!

hgjlg

LUDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czemu jestescie tacy wredni i podli!!!!!!!!!!!!!!!! pracowalem tam ! jesli chcecie zetelnych informacji 797382495 firma jedna z lepszych w Lodzi polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech szef przejrzy na oczy i pogoni Milewskiego sciemniacza bez pojecia o lakierni jego ....................................... ich!!!!!!!!!!! i juz nie chce pisac bo to co tam sie dzieje! sa kamery ! jesli ktos sie nie zgadza z tym co pisze 797382495 nie jestem anonimem aaaaaaaaaaaaaaaa bedac teraz kierownikiem lakierni proszkowej w innej firmie i majac wglad na produkcje stwierdzam ze lakiernia przynosila okolo 20.=30 tys strat miesiecznie 797 382 495 i

anonymous

pracowalem na lakierni ,bylo ok, do puki nie wpierdalal sie kiero i jego swita.teraz nie wiem co sie tam dzieje i nie bede opowiadal glupot.firma godna polecenia! lakiernia iesli zadzi tam Milewski i jego (usunięte przez administratora) przynosi straty okolo 12tys miesiecznie ale nie moja sprawa ! szef sie na to widocznie godzi! aaaaaaaaaaa i scierwa bez imienia . hejty (usunięte przez administratora). JA ROBERT MLYNARCZYK 797382495

Kowal

Jest ktoś z kuźni?

Zdzisław

Witam serdecznie ,czy jest ktoś może z utrzymania ruchu?

U
@Zdzisław 11.10.2017 11:49
Witam serdecznie ,czy jest ktoś może z utrzymania ruchu?

Tutaj nie ma UR.

Nick
@U 16.10.2017 15:31
Tutaj nie ma UR.

Jest.

a taki sobie

Im więcej takich stron ,im więcej wyzwisk, im więcej opisywania, co się dzieje w danej firmie, więcej komentarzy opłaconych klakierów, tym mniej chętnych do pracy w danej firmie. DZIĘKUJĘ WAM SERDECZNIE:) przeglądam oferty dalej.

Zuzanna

Ta przepychanka słowna nie jest na miejscu. Proszę o wypowiedzi o sytuacji w firmie, które będą merytoryczne i komuś pomogą w zdecydowaniu czy chce pracować czy też nie w Protekt Grzegorz Łaszkiewicz.

...

Panowie to nie forum o Waszych sprawach rodzinnych , tylko o warunkach pracy w firmie protekt.

Tomek

Może najpierw przyjdź popracuj zanim coś powiesz i zobacz czy uda się Ci coś wynieś .( Obecnie na Protekcie jest chyba ze 300 kamer nawet ludzie zastanawiają się czy w kiblu nie ma i ochrona całą dobę) . bo jak potrzebujesz się wyżalić lub wyprać rodzinne brudy to Karolina ma racji . Możesz jeszcze spróbować do telewizji (" Ukryta Prawda"" Dlaczego Ja ")

pis
@Tomek 26.09.2017 22:42

jakie brudy jaka racja, ząb za ząb taka racja

Zuzanna

@... czyli w firmie Protekt Grzegorz Łaszkiewicz są zatrudnieni pracownicy z rodziny. I jak to wpływa na pracę? Czy coś jeszcze wpłynęło na Twoją opinię? Jakie są dla Ciebie zarobki w tej firmie?

@Zuzanna 21.09.2017 10:17

Według mnie wpływa to negatywnie. Widać,że są równi i równiejsi. Co do zarobków to całkiem nieźle można zarobić, pod warunkiem , że jesteś w dziale w którym są nadgodziny(niby nie przymusowe, a rzeczywistość jest całkiem inna).

Zuzanna

@... o jaki dział chodzi? Co tam się takiego dzieje, że nie polecasz pracy tam? @Tadzio co znaczy całkiem przyzwoicie? Co na to wpływa? Atmosfera? Zarobki? Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź, żeby osoby zainteresowane pracą w Protekt miały pełen ogląd sytuacji?

@Zuzanna 05.09.2017 15:32

Zuzanno brak szacunku do drugiej osoby, kolesiostwo na każdym kroku, działy poobstawiane całymi rodzinami. Nie polecam

Zuzanna

Na stronie internetowej Protekt można znaleźć ofertę pracy dla szwaczy. Możecie powiedzieć coś więcej o pracy w tym dziale firmy?

@Zuzanna 14.07.2017 09:35
Na stronie internetowej Protekt można znaleźć ofertę pracy dla szwaczy. Możecie powiedzieć coś więcej o pracy w tym dziale firm...

Odradzam prace w tej firmie. Szczegolnie jesli chodzi o jeden z dzialow na Z

Tadzio
@... 15.07.2017 10:04
Odradzam prace w tej firmie. Szczegolnie jesli chodzi o jeden z dzialow na Z

Jest całkiem przyzwoicie na innych działach. Na szwalni jest w miarę spokojnie a i z ludźmi da się dogadać.

Kandydat

Ile zarabia sie w firmie Protekt. Interesuje mnie pensja netto bez nadgodzin i premi.

Ernest
@Kandydat 10.07.2017 07:14

Jaki dział ??

Xaxy

Witajcie,czy w firmie Protekt procz pensji dostaje się premię?

Mariusz L

Życzę wszystkim pracownikom jak również G. I. oraz M i Z Łaszkiewiczom WIELKIEJ ŚWIĄTECZNEJ RADOŚCI NA STOLE DÓBR OBFITOŚCI by panie mogły wreszcie najeść się do syta i nie przytyć oraz JAJECZKA ŚWIĘCONEGO MOCNO ZAKRAPIANEGO oczywiście dla panów

Zuzanna

@Mariusz Lznikają wpisy, które są archiwizowane przez administratora za naruszenie naszego regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem komentarza należy się zapoznać z jego treścią. Chętnie usłyszymy więcej na temat tego jakie masz doświadczenia z pracy w firmie.

@Zuzanna 13.04.2017 09:53

Zuzanno chcesz mi napisać że tu są tylko komentarze o doświadczeniu pracy w tej firmie ? Rozumiem że nie przeczytałaś wszystkich :) Zuzo ,, dyrektor '' w tej firmie to jak osoba publiczna wiec powinni wiedzieć z kim mają do czynienia i jakim jest człowiekiem

@Zuzanna 13.04.2017 09:53

Może być tak że zbyt dalekie wnioski wyciągnąłem co do L.... pracujących w tej firmie , ale to się okaże w najbliższych dniach i dla tego na najbliższe dni wstrzymam się od pisania na ich temat bo może będzie tak że zniknę i więcej nic nie napiszę albo nawet publicznie przeproszę . Więc na tą chwilę Zuzanno jeszcze spokojnie .Jeśli jednak okaże się mam rację i jednak to jest ,, POŻAR a nie mały PŁOMYK '' To wszystkie fakty i wnioski zacznę opisywać z maksymalną precyzją by nikt mi nie zarzucił kłamstwa czy starł się umniejszyć moją wiedzę podając iż jestem na przykład wariat . A wtedy to pozostawię już do oceny pracowników jak również G . Ł . Bo to związane moim zdaniem jest z długoletnią pracą w tej firmie mimo że wewnątrz się buntuje przeciw wyprowadzaniu tego na zewnątrz .

Mariusz L

Widzę że ktoś usuwa tu wpisy czyli już możecie być pewni że ktoś w tej firmie kontroluje co piszecie , ale mimo to dam radę się wypowiedzieć jak nie tu to na FB Chcę wam opisać całą i tylko prawdę na temat kim są Ludwisiaki w tej firmie

Ehe

A jak wyglada praca na lakierni,jakie stawki ??

Odp
@Ehe 28.03.2017 11:26
A jak wyglada praca na lakierni,jakie stawki ??

Jak wszedzie niecałe 2k. Możliwe nadgodziny.

Pracownik 2010

Widząc teraz Jacka to wygląda na wystraszonego ale i tak po jego zachowaniu można wnosić że nic do nie nie dotarło ten człowiek po prostu jest przyzwyczajony do takiego traktowania ludzi pewnie ciężko miał w życiu i teraz wyżywa się na pracownikach. Mogło by szefostwo też ustosunkować jego pozycję w firmie i określić za co on jest odpowiedzialny żeby każdy wiedział ....

Kuba

Jak czytam te opinie to myśle ze to zakład pracy chronionej. A mówią wam coś związki zawodowe

Napewno nie jesteś pracownikiem działu zawiesi bo nie jest prawdą ze Pan Jacek źle traktuje pracowników. Ja pracuje kilka lat i ani do mnie ani do moich kolegów nigdy nie słyszałam żeby się źle odezwał. Zawsze grzecznie i z szacunkiem. Może ciebie musiał przywołać do porządku po to tam jest na tym stanowisku. Zastanów się nad swoim zachowaniem a później oceniaj innych. Pozdrawiam

@Człowiek 09.03.2017 21:56
brednie. to podły człowiek.

Każdy pracownik starszy stażem i młodszy, starszy wiekiem i młodszy wie jak Jacek pastwi się nad osobami ,które mu podpadną. Metodycznie po cichu ,aż do zwolnienia lub przeniesienia na inny dział. Metoda czyste ręce. Często wysługuje się Krzyśkiem, Sylwkiem lub Bożena . to zły człowiek

@Pracownik 09.03.2017 10:06

to ty jacku

Żaba

Chyba zazdrosc cie tak dobija, ze juz podajesz sie za jednego z nas zeby nas sklucic, ale znów skucha a jak jestes taki/a madry/a to sie przedstaw a nie podajesz sie za kazdym razem za inną osobe...leszczu

Pracownik1.
@7869 07.03.2017 19:07
Ale musisz nas nie lubic i bruzdzisz ale kto pod kim dolki kopie sam w nie wpada i tego ci zyczy -mysle wiele osob z tego dzial...

Z wypadkiem mówię bo ktoś nie wierzy że mogę być z tego działu i że mogę narzekać dlatego napisałem jako przykład . Po prostu mówię jak jest na tym dziale nie mówię tu o pracowniach chociaż z 4 by się znalazło co bardzo w dobrych relacjach żyją z Jackiem chyba każdy się domyśla dlaczego. Jak teraz popatrzy się na zachowanie Jacka to czy nie widać zmiany ? Zaczął co kolwiek robić dlaczego bo się boi ? Tak to robił obchody nie chodzi mi że po dziale naszym ale po całej firmie i każdy o tym chyba wie . Jako do pracowników nie mam zastrzeżeń atmosfera fajny gdyby nie zachowanie Pana wymienionego wyżej.

Anna
@Pracownik1. 07.03.2017 21:52

Jestem pracownicą działu zawiesi od ponad roku. Nie chcę wdawać się w dyskusję czy kiedyś była palarnia w windzie czy nie. Obecnie to nie ma znaczenia. Chcę natomiast życzyć Jackowi tego co on przez ten czas zrobił wielu osobom. Czas płynie nieubłagalnie szybko Jacku. Dziś ty poniżasz, ale kiedyś poniżą ciebie.

Pracownik1

Widzę że ktoś w końcu powiedział prawdę jak wygląda praca na zawiesiach. Jeszcze żeby Ktoś zabrał się za to było by dobrze jestem pracownikiem tego działu i jak patrzy się na to wszystko co tu się wyprawia to ma chęć się zmienić pracę tylko trzyma umową i wypłata co miesiąc. Dużo lepiej było jak zarządzał tym wszystkim Robert wiadomo że skala produkcji jest większa ale Pan Jacek wszystko komplikuje i miesza wprowadza negatywną atmosferę grozi że jak komuś się nie podoba to albo go zwolni albo przeniesie na inny dział. Te pozytywne opinie pisał za pewne sam bądź osoba która siedzi z nimi w kantorku. Wydaje mu się że wszystko może zrobienie palarni w budynku w którym pracujemy to już lekka przesada chodzi i panoszy się. Z Nim powinni zrobić porządek.

Maliniak

Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu, niech żyje nam

Człowieku jak możesz pisać takie brednie skoro już nie pracujesz to zostaw nas w spokoju .Piszesz ze jest i było tak źle to dlaczego powracasz żal tylek ci ściska zajmij się sobą poszukaj lepszej pracy a nas zostaw w spokoju nie twoja sprawa.Kierownictwo jest w porządku załoga tez nie słuchaj i nie wymyślają głupot to jest śmieszne co piszesz ja tam pracuje i wiem najlepiej.Pozdrawiam i proszę opamietaj się bo to niczemu nie służy.

@Pracownik 02.03.2017 23:08

Brednie ? No właśnie nie pracuje a jakie mam informację to jest ta zgrana załoga ? Śmiech na sali immunitet ma wasz dział ? Czy co bo jakoś inaczej traktowani jesteście ... Niech szefostwo przejrze na oczy i coś zrobi z Tą samowolką Wcześniej się chodziło do windy pali ? Nie było tak ?

Jackob

Dużo wiem bo dużo ludzi chodzi i gada a znam nie jedna osobę z tego działu i z opowieści wiem co się dzieje i że nie jest kolorowo i chętnie część osób by się przeniosła gdyby była taka możliwość właśnie dziwię się że szef trzyma takie osoby na takim stanowisku w sumie jedną osobę powinien zmienić i był by spokój. Ludzie napiszcie prawdę jak Pan J chodził i gadał że na każdym dziale są takie same stawki za nadgodziny ? Nie było tak ? Jak chodzi i wymyśla bajki ? I są to informacja sprzeczne z innymi działami które są w firmie .

@Jackob 02.03.2017 10:37
Ktoś się chyba boi o miejsce w firmie :) prawda boli ? Z tego co można zauważyć pisze jedna osoba te komentarze tylko pod inną...

Pod jednym negatywnym komentarzem pojawiły sie pozytywne z tego wzgledu, iż nasz dział szybko reaguje na oszczerstwa trudne do domysłu wiem, ale to oznacza właśnie zgrany zespół, do którego najwidoczniej nie pasowales/as, a to jakie masz zdanie na temat naszego działu mamy w głębokim poważaniu delikatnie mówiąc

@Żaba 02.03.2017 19:17

A ja słyszałem co innego że to ponoć nie zgrany zespół tylko Jacek szybko reaguje i odpisuje na prawdę :) to teraz prawda ujrzy światło dzienne Czy to normalne że dział zawiesi ma własną palarnie ? Gdzie resztę działów się gania jeśli pójdą zapalić ? Czy normalne jest to że niby " kierownik " jak chodzi do zrobionej przez siebie palarni która jest w toalecie zabiera ze sobą pracowników w czasie gdzie jest normalny czas pracy ? Tak buduje się zgrany zespół ????!!!! Nie mówiąc o chodzeniu po hali i paleniu po kątach ....

Jackob

Chyba te opinie o dziale zawiesi pisze sam Jacek i Krzysiu. Osoby które tam pracują mogły by się wypowiedzieć i napisać jaka jest prawda ja już na szczęście nie jestem pracownikiem tego działu. Jacek przez to że jest rodziną szefostwa myśli że może wszystko .... to jak się odnosi i traktuje ludzi powinno być już dawno zgłoszone i powinien być zrobiony z tym człowiekiem porzadek . Tak że te opinie takie super to jakaś kpina ... nie ma co bać się i kryć takich ludzi groźby u nich są na porządku dziennym zróbcie z tym porządek...

@Nicko 01.03.2017 11:32
Drogi Jackobie Wypowiada się pracownik. Bezczelnie kłamiesz. Niedobrze się robi kiedy czyta się takie brednie. Praca jest OK,...

Pracownik ? Każdy wie że dobre opinie piszecie sami drogi Jacku i Krzysiu :) spójrzcie prawdzie w oczy jakich osób się pozbyliście ? Takich które nie dały sobą pomiatać młode osoby przede wszystkim i które chciały by zwracano się do nich z szacunkiem . Którego najbardziej brakuje Jackowi na żadnym dziale nie było takiego przemiału osób jaki był u was. Starsze osoby pilnują pracy bo będzie im ciężko znaleźć i dlatego się dostosowały to tego co wprawiają obaj Panowie .

Alepoco
@Jackob 01.03.2017 12:11

Weź się człowieku za robote, co Ty mozesz wiedzieć o naszym dziale, zazdrość przygniata co?? Jak by to co piszesz było prawdą to tego dzialu dawno by nie bylo a Twoje smieszne komentarze na nic sie nie zdadzą ;)

moli

Taka jest prawda dzial zawiesi to zgrany zespol i nie ma mowy o zadnym mobbingu .Ktos probuje oczernic ludzi tam pracujacych .

Witam, jestem jednym z pracowników od ok roku i to co tu czytam to jakieś bzdury...widać że ktoś ma problem ze sobą i okres zimowo depresyjny go przygnębia. Nigdy nie usłyszałem wyżej wspomnianych słów czy "gróźb" ze strony kierowniczej, kto pracuje tam zna temat i kierownikow i wie ze to jakaś śmieszna ściema. Prawda jest taka ze jak ktoś nie ma ochoty pracować to niech szuka innego zajęcia. Ludzie w firmie są wporzadku, pracuje się dobrze i chce się do niej chodzić wiec pytam tylko po co ktoś wymyśla takie brednie? Bo to co czytam o tym jak tam jest źle to jedna wielka komedia i bajka. Pozdrawiam serdecznie wielce skrzywdzonego bajkopisarza :)

nico

Dział Zawiesi...nic dodać nic ująć,cały dział zgrany do KOŃCA!Żadnego przymusu nadgodzin i mobbingu nie ma!! co to za plota??!!

trzebapodacnick?

zawiesia są ok, zgrana ekipa która robi swoje

Witam! Nie rozumiem, tych ludzi co wypisują takie brednie. Ja w firmie Protekt pracuje kilka lat i jestem zadowolona .Pracowałam tez na dziale zawiesi z czystym sumieniem mogę powiedzieć że nie ma tam żadnego mobbingu czy zmuszania pracowników do pracy po godzinach lub w sobotę. Owszem pracowałam w sobotę jeśli gonił nas termin wysyłki ale pracowałam z własnej woli bez żadnego przymusu .Najczęściej to narzekają ci pracownicy co nie zostają a zazdroszczą innym.Dzial zawiesi jest w porządku to jest moja opinia. Pozdrawiam

@Pracownik 21.02.2017 14:31

Wreszcie ktoś mówi prawdę niema żadnego przymusu żeby robić nadgodziny, każdy sam z własnej woli pracuje .Ci którzy tak piszą to by chcieli zarabiać bóg wie ile ale nic nie robić.

@Pracownik 21.02.2017 14:31

ale wy wszyscy pierdoly piszecie c..... teraz sa zmiany placowe i co cisza g........... ps wszyscy po d.......... dostanieiemy b...........POZDRO

dlaczego

dużo by pisać... łamanie kodeksu pracy na każdym kroku aż dziwne że nikt nie interweniuje... praca po 10h do 12h gdzie ilośc godzin nadliczbowych dozwolonych przez kodeks pracy to 8h soboty tez w pracy gdzie za sobotę powinno sie dostac dzien wolny wg KP no i mobing ale jak sie jest rodzina własciciela to mozna... unikac działu zawiesi

@dlaczego 20.02.2017 18:52

Widocznie nie byłeś/łaś na dziale zawiesi i nie masz pojęcia jak tam praca wygląda, dlatego pleciesz takie bzdury

Nbbb

Pies został wypuszczony

lodzermensch

Napiszcie proszę, jak wygląda charakterystyka stanowiska montera sprzętu bhp na wysokości. Duża jest rotacja na stanowisku? Jakie pieniądze można tam zarobić? Od jakiegoś czasu widzę ogłoszenie na to stanowisko. Z góry dziękuję za odpowiedź.

lodzermensch
@vip 16.01.2017 05:02
z 1 sobotą 1950 zł na rękę

Dzięki. Tylko podstawa jest wypłacana, czy dochodzi do tego jakaś premia?

Olo
@lodzermensch 16.01.2017 21:36
Dzięki. Tylko podstawa jest wypłacana, czy dochodzi do tego jakaś premia?

Bez soboty jest około 2100 po około roku pracy. Jak trafisz na dział gdzie pracują w soboty to można dorobić ze 400 zł

anaj

Umowa jest uczciwa @hunter, bo przecież relacje jak i warunki finansowe opierają się na dość dobrych relacjach.

Kris

Bardzo się ciesze ,że panie z kantorka 3 piętro zaglądają czasami na forum aby poczytać co sie o nich i nie tylko piszę.Pozdrawiam i życzę aby atmosfera na tym 3 piętrze sie troche polepszyła.Pozdrowienia dla wszystkich którzy tu zaglądają.

KRIS

Pozdrowienia dla dziewczyn z kontroli 3 piętro kris

Robi

Śmieszne jest to co piszesz Pozytywne Stosunki Między Pracownikami SZYDERSTWO KRÓLUJE

Robi

Dopóki Szewostwo nie zrobi porządku na tkalni to nigdy nie będzie dobrze !!!

Kimi

Bez zmian.

Kimi

Podwyżek nie ma i nie będzie. To co dzieje się teraz w tej firmie przechodzi ludzkie pojęcie. Wypadki w pracy są zamiatane pod dywan sam kierownik odwozi do szpitala pracownika i ukrywa przed bhp o wypadku. Dawniej dużo się działo na warsztacie ale zmienili kierownika i jest spokój. Za to teraz plotki w firmie ida o tkalni. Pracownice robią kawki i przynoszą ciasta dla kierownika. Spotykają się po pubach i obgadują tych co w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie włażą. Brak umiejętności w pracy przekłada się na dobre a nawet bardzo dobre relacjach z kierownikiem po przeniesieniu obiadu lub ciasta. Plotka goni drugą plotke a w tym wszystkim uczestniczy kierownik. Mimo kamer nikt nic nie wie i nie widzi. Coraz gorzej. Coraz więcej maszyn i coraz więcej roboty na każdym dziale. A place cały czas takie same. Socjalnego brak. Przychodzą nowi pracownicy i odchodzą. Dobrze ze na zawiesiach trochę się uspokoiło

Zostaw opinię o Protekt Grzegorz Łaszkiewicz - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Protekt Grzegorz Łaszkiewicz