Protekt Grzegorz Łaszkiewicz

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Protekt Grzegorz Łaszkiewicz

Kuba

Jak czytam te opinie to myśle ze to zakład pracy chronionej. A mówią wam coś związki zawodowe

Żaba

Skoro Ci tak zle to już sie zwolnij

Żaba

Pod jednym negatywnym komentarzem pojawiły sie pozytywne z tego wzgledu, iż nasz dział szybko reaguje na oszczerstwa trudne do domysłu wiem, ale to oznacza właśnie zgrany zespół, do którego najwidoczniej nie pasowales/as, a to jakie masz zdanie na temat naszego działu mamy w głębokim poważaniu delikatnie mówiąc

Nicko

Drogi Jackobie (usunięte przez administratora)Praca jest OK, kierownictwo również. Zamiast namiętnie obserwować forum i spamować swoimi wypocinami proponuję żebyś zajął się czymś pożytecznym. Najlepiej obwiniać o swoje niepowodzenia wszystkich wokół oprócz siebie. Życzę powodzenia w życiu, więcej uśmiechu oraz mniej jadu ;-)

Alepoco

Weź się człowieku za robote, co Ty mozesz wiedzieć o naszym dziale, zazdrość przygniata co?? Jak by to co piszesz było prawdą to tego dzialu dawno by nie bylo a Twoje smieszne komentarze na nic sie nie zdadzą ;)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Protekt Grzegorz Łaszkiewicz.
moli

Taka jest prawda dzial zawiesi to zgrany zespol i nie ma mowy o zadnym mobbingu .Ktos probuje oczernic ludzi tam pracujacych .

Witam, jestem jednym z pracowników od ok roku i to co tu czytam to jakieś bzdury...widać że ktoś ma problem ze sobą i okres zimowo depresyjny go przygnębia. Nigdy nie usłyszałem wyżej wspomnianych słów czy "gróźb" ze strony kierowniczej, kto pracuje tam zna temat i kierownikow i wie ze to jakaś śmieszna ściema. Prawda jest taka ze jak ktoś nie ma ochoty pracować to niech szuka innego zajęcia. Ludzie w firmie są wporzadku, pracuje się dobrze i chce się do niej chodzić wiec pytam tylko po co ktoś wymyśla takie brednie? Bo to co czytam o tym jak tam jest źle to jedna wielka komedia i bajka. Pozdrawiam serdecznie wielce skrzywdzonego bajkopisarza :)

nico

Dział Zawiesi...nic dodać nic ująć,cały dział zgrany do KOŃCA!Żadnego przymusu nadgodzin i mobbingu nie ma!! co to za plota??!!

trzebapodacnick?

zawiesia są ok, zgrana ekipa która robi swoje

Witam! Nie rozumiem, tych ludzi co wypisują takie brednie. Ja w firmie Protekt pracuje kilka lat i jestem zadowolona .Pracowałam tez na dziale zawiesi z czystym sumieniem mogę powiedzieć że nie ma tam żadnego mobbingu czy zmuszania pracowników do pracy po godzinach lub w sobotę. Owszem pracowałam w sobotę jeśli gonił nas termin wysyłki ale pracowałam z własnej woli bez żadnego przymusu .Najczęściej to narzekają ci pracownicy co nie zostają a zazdroszczą innym.Dzial zawiesi jest w porządku to jest moja opinia. Pozdrawiam

Wreszcie ktoś mówi prawdę niema żadnego przymusu żeby robić nadgodziny, każdy sam z własnej woli pracuje .Ci którzy tak piszą to by chcieli zarabiać bóg wie ile ale nic nie robić.

Żaba

Widocznie nie byłeś/łaś na dziale zawiesi i nie masz pojęcia jak tam praca wygląda, dlatego pleciesz takie bzdury

lodzermensch

Napiszcie proszę, jak wygląda charakterystyka stanowiska montera sprzętu bhp na wysokości. Duża jest rotacja na stanowisku? Jakie pieniądze można tam zarobić? Od jakiegoś czasu widzę ogłoszenie na to stanowisko. Z góry dziękuję za odpowiedź.

lodzermensch

Dzięki. Tylko podstawa jest wypłacana, czy dochodzi do tego jakaś premia?

Olo
@lodzermensch

Bez soboty jest około (usunięte przez administratora)po około roku pracy. Jak trafisz na dział gdzie pracują w soboty to można dorobić ze (usunięte przez administratora)

anaj

Umowa jest uczciwa @hunter, bo przecież relacje jak i warunki finansowe opierają się na dość dobrych relacjach.

Kris

Bardzo się ciesze ,że panie z kantorka 3 piętro zaglądają czasami na forum aby poczytać co sie o nich i nie tylko piszę.Pozdrawiam i życzę aby atmosfera na tym 3 piętrze sie troche polepszyła.Pozdrowienia dla wszystkich którzy tu zaglądają.

KRIS

Pozdrowienia dla dziewczyn z kontroli 3 piętro kris

Robi

Śmieszne jest to co piszesz Pozytywne Stosunki Między Pracownikami SZYDERSTWO KRÓLUJE

Robi

Dopóki Szewostwo nie zrobi porządku na tkalni to nigdy nie będzie dobrze !!!

Kimi

Bez zmian.

Niestety podwyżek nie ma od kilku dobrych lat.

Łukasz

Opinia zgodna

Byłem

@blue stanowisko napisałem w poprzednim wpisie, ale powtórzę - operator maszyn. Ale nie do szycia!

Zostaw merytoryczną opinię o Protekt Grzegorz Łaszkiewicz - Łódź

• Jak się pracuje w Protekt Grzegorz Łaszkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Protekt Grzegorz Łaszkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Protekt Grzegorz Łaszkiewicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Protekt Grzegorz Łaszkiewicz