Protekt Grzegorz Łaszkiewicz

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Protekt Grzegorz Łaszkiewicz

Jeszcze troche a po produkcji bedzie wiatr hulał bo nie bedzie mial kto pracować, smutne????

Szkoda ani socjalnego, ani na święta (13-stka) wplecione jakieś 100zł w składniki pensji. Nawet "dziękuje " za soboty i 12-stki nie było . Wesołych Świąt.

Szkoda,że firma nie zadbała o pracowników.....na Święta, znajoma w takim McDonald's dostała 500 zł. na przysłowiowego ,,karpia,,. WESOŁYCH ŚWIĄT.

Zuzanna

@hgjlg, @anonymous, @ut, @ja proszę wszystkich o zachowanie kultury wypowiedzi. Wasze wpisy naruszają regulamin wulgaryzmami i obrażaniem innych osób. Zostaną one usunięte przez administratora forum. Czy ktoś z Was w normalny sposób potrafi się wypowiedzieć o pracy w firmie Protekt Grzegorz Łaszkiewicz bez używania wulgaryzmów?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Protekt Grzegorz Łaszkiewicz.
Szukam pracy

Witam chciał bym się dowiedzieć o pracy na dziale zawiesia jak wyglada praca zarobki ?

Gf
@Szukam pracy

Zapraszamy, praca jak to praca do lekkich nie należy ale za to wynagrodzenie adekwatne czyli mozna zarobic, a jak jeszcze przyjdziesz w sobotę to zobaczysz różnicę. Zapraszamy z otwartymi rękami. A dlaczego zawiesia przecież jest pełno innych dobrych działów.

@Szukam pracy

Tak jak w sobote przyjdziesz to dopiero zobaczysz jakbyś pana boga za nogi złapał

@Gil

Właśnie nie wiem na jaki dział pracy się nie boje. Wiadomo ze trzeba pracować żeby zarobić chodzi mi o to ze chciał bym jakies dziwnej atmosfery na dziale ponieważ wtedy się odechciewa a jakie są jeszcze inne działy o zawiesiach usłyszałem od znajomej

@Szukam pracy

A może dział Protektorów. Osiem godzin na luzie a nastepne cztery tez nie bedziesz sie przemęczał.

@Gil

A kierownik w porządku jest na tym dziale ? To nie ma tam tak dużo pracy czy taka dobra jest organizacja ? Ze mówisz ze jest na luzie ?

Pomyśl

Znieslawienie

Drogi Panie Robercie M. Uprzejmie informujemy iż w związku z Panskimi oszczerstwami skierowanymi do pracowników naszej firmy ,jesteśmy zobligowani zgłosić sprawę wlasciwym organom ,korzystając z odpowiedniej podstawy prawnej. Pozdrawiamy Art 212 kodeksu karnego. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego

Koscielny

Chyba o 200gr etanolu za mało bo by poszedł spac zamiast bzdury pisac ,nie wchodze ju tu same pierdoły

ut

jedna z lepszych firm w Lodzi ale jest jak wszedzie ! (usunięte przez administratora)

Zdzisław

Witam serdecznie ,czy jest ktoś może z utrzymania ruchu?

U
@Zdzisław

Tutaj nie ma UR.

@U

Jest.

N

Trafione w sedno,nic dodać nic ująć

Kowal

Jest ktoś z kuźni?

Zuzanna

Ta przepychanka słowna nie jest na miejscu. Proszę o wypowiedzi o sytuacji w firmie, które będą merytoryczne i komuś pomogą w zdecydowaniu czy chce pracować czy też nie w Protekt Grzegorz Łaszkiewicz.

...

Panowie to nie forum o Waszych sprawach rodzinnych , tylko o warunkach pracy w firmie protekt.

Zuzanna

@... czyli w firmie Protekt Grzegorz Łaszkiewicz są zatrudnieni pracownicy z rodziny. I jak to wpływa na pracę? Czy coś jeszcze wpłynęło na Twoją opinię? Jakie są dla Ciebie zarobki w tej firmie?

@Zuzanna

Według mnie wpływa to negatywnie. Widać,że są równi i równiejsi. Co do zarobków to całkiem nieźle można zarobić, pod warunkiem , że jesteś w dziale w którym są nadgodziny(usunięte przez administratora)

Zuzanna

@... o jaki dział chodzi? Co tam się takiego dzieje, że nie polecasz pracy tam? @Tadzio co znaczy całkiem przyzwoicie? Co na to wpływa? Atmosfera? Zarobki? Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź, żeby osoby zainteresowane pracą w Protekt miały pełen ogląd sytuacji?

Zuzanna

Na stronie internetowej Protekt można znaleźć ofertę pracy dla szwaczy. Możecie powiedzieć coś więcej o pracy w tym dziale firmy?

@Zuzanna

Odradzam prace w tej firmie. Szczegolnie jesli chodzi o jeden z dzialow na Z

Tadzio
@...

Jest całkiem przyzwoicie na innych działach. Na szwalni jest w miarę spokojnie a i z ludźmi da się dogadać.

Ile zarabia sie w firmie Protekt. Interesuje mnie pensja netto bez nadgodzin i premi.

Ernest
@Kandydat

Jaki dział ??

Xaxy

Witajcie,czy w firmie Protekt procz pensji dostaje się premię?

Zuzanna

@Mariusz Lznikają wpisy, które są archiwizowane przez administratora za naruszenie naszego regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem komentarza należy się zapoznać z jego treścią. Chętnie usłyszymy więcej na temat tego jakie masz doświadczenia z pracy w firmie.

Mariusz L
@Zuzanna

Zuzanno chcesz mi napisać że tu są tylko komentarze o doświadczeniu pracy w tej firmie ? Rozumiem że nie przeczytałaś wszystkich :) (usunięte przez administratora)

Mariusz L
@Zuzanna

Może być tak że zbyt dalekie wnioski wyciągnąłem co do (usunięte przez administratora)pracujących w tej firmie , ale to się okaże w najbliższych dniach i dla tego na najbliższe dni wstrzymam się od pisania na ich temat bo może będzie tak że zniknę i więcej nic nie napiszę albo nawet publicznie przeproszę . Więc na tą chwilę Zuzanno jeszcze spokojnie .Jeśli jednak okaże się mam rację i jednak to jest ,, POŻAR a nie mały PŁOMYK '' To wszystkie fakty i wnioski zacznę opisywać z maksymalną precyzją by nikt mi nie zarzucił kłamstwa czy starł się umniejszyć moją wiedzę podając iż jestem na przykład wariat . (usunięte przez administratora) Bo to związane moim zdaniem jest z długoletnią pracą w tej firmie mimo że wewnątrz się buntuje przeciw wyprowadzaniu tego na zewnątrz .

Ehe

A jak wyglada praca na lakierni,jakie stawki ??

Odp
@Ehe

Jak wszedzie niecałe 2k. Możliwe nadgodziny.

Zostaw merytoryczną opinię o Protekt Grzegorz Łaszkiewicz - Łódź

• Jak się pracuje w Protekt Grzegorz Łaszkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Protekt Grzegorz Łaszkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Protekt Grzegorz Łaszkiewicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Protekt Grzegorz Łaszkiewicz