Protekt

Łódź

Opinie o Protekt

Hanna
użytkownik zarejestrowany

@Hihi, częste dodawanie nowych ofert pracy przez firmę wcale nie jest jednoznaczne z tym, że obecni zatrudnieni rezygnują. Może być naprawdę więcej powodów :)

vbnb
użytkownik zarejestrowany

ostatnio szukali na stanowisko operator CNC i Monter sprzętu BHP- pracownik produkcji @Hihi wiec nie sądze by co chwila szukali na inne stanowiska. Tak, wszysyy mamy swiadomość ci pisza pracodawcy, ale ty chyba przesadzasz

Hihi

Ale kabaret...wychodzi na to, że co chwile szukają na przeróżne stanowiska. Jaki wniosek? Ludzie odchodzą...nie sądzę, że jest to związane z "ciągłym rozwojem firmy", jak to mają w zwyczaju pisać w ogłoszeniach wszyscy pracodawcy.

Mietek 8

Popieram przedmówcę

Zostaw opinię o Protekt - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Protekt