Protekt Grzegorz Łaszkiewicz

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Protekt Grzegorz Łaszkiewicz

Pytam się jakie są warunki jako operator cnc i jak płacą ? Nie usuwajcie tychwpisó, dlaczego to robicie ?

Tomasz
@Piotr

Daruj sobie. Dzwoniłem i rozmawiałem z kobietą chyba z kadr. Bardzo niemiła. To o czymś już świadczy na wstępie.

jouki
@Tomasz

bardzo bardzo się mylisz :)

jouki

bardzo bardzo się mylisz

Daso
@Tomasz

Potwierdzam, firma która dając ogłoszenie nie wpisuje stawki jaką chce płacić, słabe to.

volvi
@Tomasz

zgadzam się bardzo niemiłe osoby spotkałem w kadrach aż odrzuca przed podjęciem pracy w tym zakładzie

@volvi

Ale może to wasza wina? Nie pomyśleliście o tym?

@Daso

Też uważam że pewne rzeczy powinny być jasne i przejrzyste, kończy się rok 2021 a firmy dalej robią tajemnicę z zarobków.

rokefeler
@Jolanta

Pewnie tak ,już sam twój wpis o czymś świadczy.

Grzesiek
@Jolanta

Personalna jest niemiła. Dajcie mi władzę. Stawki 19.45 jeśli jesteś z łodzi, a 19,90 z poza miasta. Tle ci sprzątaczki bez względu na to czy pomagasz czy szyjesz

szukający

Jakiś czas temu firma Protekt Grzegorz Łaszkiewicz poszukiwała osoby na stanowisko MAGAZYNIER . Czy znajdę tu kogoś, komu udało się otrzymać tę pracę? Jak ocenia atmosferę w firmie?

Czy w obrębie jednego działu w Protekt Grzegorz Łaszkiewicz są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Picuś

Podobno szukają na stanowisko kierownika KJ?

ŁUKASZ
@Picuś

a co to jest KJ ???

Biora swoich ulubieńców,ci ulubieńce dobre traktują swoich znajomych a resztę gorzej.nawet co poniektóre brygadzistki prowadza mobbing.Widza u kogoś a nie widza u siebie co robia.Pani E......

Renata

A co w praktyce znaczy to ,,gorzej”? Rozwiniesz i podasz jakieś przykłady?

Cechu

Kiedyś taka tyranka była na 3 widać zmiany od kiedy nie pracuje przeniosło się

Anu

Powiem tak poczytałam te wpisy i szkoda mi zwykłego pracownika.Wiem co się dzieje w środku firmy tak naprawdę.......(usunięte przez administratora)....pieniądze dziś są jutro ich nie ma a człowiekiem warto zostać ....Panie kierowniczka i brygadzistki patrząc na ich wiedzę i polot pozostawia wiele do życzenia.....Naprawdę odradzam prace w tym miejscu.....

Narcyz
@Anu

Dokładnie masz plecy albo cie lubią masz luz,nie (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora) dostajesz wszystko najgorsze

@Narcyz

Zero szacunku ze strony kierowniczki do pracownika.Pracownikow wszystkich traktuje się na jednym poziomie,a nie czy się lubi czy nie.

gżegoż
@Anu

potwierdzam

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Protekt Grzegorz Łaszkiewicz.

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Magazynier w firmie Protekt Grzegorz Łaszkiewicz. Czy mogę liczyć na 3600 , jeśli chcę pracować na Magazynier?

gżegoż

brutto

Jakie pieniądze dostaje sie za nic nie robienie tylko chodzenie?

Zi

Stawka taka jaką sobie uzgodnisz albo pasuje albo nie. Natomiast o premiach, jakimkolwiek socjalu możesz zapomnieć, odzież robocza (2 miesiące jeszcze nie dostałem). Pasek niejasny brak informacji o nadgodzinach i wypracowanej nimi kwocie. Totalny brak możliwości rozwoju.

Nik
@Zi

To się nadaje do prasy, jak mawiał klasyk

aster
@Zi

Miałem złożyć cv ale po twoim wpisie sobie odpuszczę bo taką pracę to ja już miałem i mam i z większą stawkę niż proponuje protekt

@Nik

Do telewizji, najlepiej do takiego jednego programu z taką fajną Panią brunetką, co tak krzywo siedzi na krześle. Oni lubią rozdmuchiwać takie cyrki :D

@aster

Ja to samo! Dzięki Bogu trafiłam na to forum i zmieniłam decyzję :D

Były ptacownik

Zero doceniania pracowników zaangażowanych w pracę.zero dodatkowych premi.chcesz złożyć podanie o podwyżkę to kierowniczka ci powie i tak nie dostaniecie.jedni brygadzisci (usunięte przez administratora) inni nic nie robia i dostaja za to pieniądze.ciesze się że już tam nie pracuje

PPP
@Były ptacownik

Mowa o tej co za premie brygadzisty zbiera ubrania ????

Kiedy pracownicy pakowalni będą pracować na swoje utrzymanie ,a nie na utrzymanie nieroba Jacka.Proszę nie kasować wpisów.

Niki

Ha ha ha, na niego teraz pracują na Wodzie a za chwilę jeszcze inny dział. A może by się wziął za KJ, na cztery osoby pracuje jedna.

Luba
@Niki

A na której KJ na 4 osoby pracuje jedna?

Dario
@Luba

W kotłowni

Marcin Włuka

Proszę o informację kto przyjmował, co to było za zlecenie i o jakie blachy chodzi? Jako firma nie świadczymy zewnętrznych usług cięcia tym bardziej temat jest tajemniczy. Marcinw@protekt.com.pl

Jak długo czekaliście na odzew z Protekt Grzegorz Łaszkiewicz? Oddzwaniają zawsze?

To się chyba nie doczekasz.Zwolnili personalną

Szukam

Jak praca w dziale utrzymania ruchu? Szukają aktualnie do przyuczenia. Czy sa jakieś bonusy dla osób doświadczonych w DUR?

Jak tam praca na stanowisku operator cnc ? Spokojna robota ? Ile płacą ?

Operator

Witam jak tam na stanowisku operatora cnc jakie warunki, da radę pracować ? i jaka kasa ?

A jak sobie z covidem radzicie?

Niki

To co tam jeszcze robicie ? Przecież w Łasku jakaś inna robota się znajdzie.

Nikodem

To napisze tak jeden wielki (usunięte przez administratora) się zrobił żadnych motywacyjnych premiera dla pracownika. Jesteś tylko szczurem, kierownicy zrobili sobie z niektórych takich Wazeliniazy że szkoda gadac Pozdrawiam wszystkich co wchodzą w(usunięte przez administratora) A szefostwo to chyba nie wie co się dzieje najważniejsze że kasa wpływa.

Nik
@Nikodem

Gadacie a nic nie robicie. Brak jaj?

Mikus

Oj nie będzie dobrze!!!

Czy pracownicy Protekt Grzegorz Łaszkiewicz chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

oloo

w protekcie integracja jaka nawet socjalu nie ma a ty o integracje chcesz

oloo

jakie spotkania integracyjne tu nic takiego nie istnieje (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Protekt Grzegorz Łaszkiewicz - Łódź

• Jak się pracuje w Protekt Grzegorz Łaszkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Protekt Grzegorz Łaszkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Protekt Grzegorz Łaszkiewicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Protekt Grzegorz Łaszkiewicz