Protekt Grzegorz Łaszkiewicz

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Protekt Grzegorz Łaszkiewicz

Byłem

@blue stanowisko napisałem w poprzednim wpisie, ale powtórzę - operator maszyn. Ale nie do szycia!

Byłem

Straciłem czas idąc na rozmowę o pracę. Niestety, ale nie mam zamiaru pracować za(usunięte przez administratora)zł netto. W dłuższej perspektywie może dobiję do (usunięte przez administratora)zł netto (może za pół roku...albo dłużej). Sama rozmowa rzeczowa i konkretna, pani miła, nie było owijania w bawełnę. Wyjaśniła mi warunki, ja przedstawiłem swoje wymagania i się nie dogadaliśmy ☺ gorzej z paniami z kadr. Widząc moje cv wysłały mnie na szwalnie-nie wiem po co? Sama rekruterka była zdziwiona dlaczego do niej na halę mnie wysłano ☺ stanowisko operatora maszyn. Duże miasto, duża firma a zarobki jak w jakiejś firemce (usunięte przez administratora)

OOOO
@Byłem

i to jest prawda zarobki marne i coraz wiecej ludzi z doswiadczeniem odchodzi co prac. 4 ,5,lat to jest tragedia cz szefostwo NIE widzi co sie dzieje ze ludzie ktorzy maja jakies doswiadczenie ODCHODZA ze wzgledu na male PLACE ps TO JEST TRAGEDIA DLA FIRMY ZLI DORADCY I TYLE

pracownica z Bielskiego Bezalinu

Odpowiadam jeden i ten sam właściciel

pracownica z Bielskiego Bezalinu

Witam,czyżby u Was było też tak źle jak w Bielsku?zmiana kierownika?to coś podobnie jak u nas,marne płace(usunięte przez administratora).Zakład kiedyś cieszył się dobra opinia, do pracy szło się z chęcią. To co od dłuższego czasu się dzieje to szok.(usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Protekt Grzegorz Łaszkiewicz.
Ciekawa

Witam. Jak wyglądają. U was zarobki? Np dla stanowisk dla kobiet

lapic
@Ciekawa

Obecnie (usunięte przez administratora)i praca na dwie zmiany.

Pola

Co za bzdury ! Chyba jak przyjdziesz w soboty dorobić , to może tyle zarobisz.

dd2

No, czasem jest zabawnie, zapraszamy do zespołu.

Mariusz Trynkiewicz

Czytając poniższe wypowiedzi chciałbym wyrazić swoją opinię na temat pracy chłopaków z windy. Są to niezwykle przystojni i inteligentni młodzi mężczyźni. Bardzo dobrze wykonują swoją pracę, są uprzejmi i pomocni. Chociaż większość pracowników rzuca im kłody pod nogi oni mimo wszystko dalej z uśmiechem na twarzy wykonują powierzone im zadania. Dziękuję za poświęcenie mi chwilę uwagi na przeczytanie mej opinii. Gorące pozdrowienia z Gostynina przesyła Mariusz:*

pracownica

Widzę że ktoś w końcu się odważył wypowiedzieć na to co się wyprawia na Tym dziale bo jak się patrzy na to wszystko z boku to szkoda mówić (usunięte przez administratora)

Na chwile obecną przyjmują tylko z polecenia już się przejedli z "ulicy"są pewniejsi pracują a narzekają.

Ewelina

Czy w tej firmie pracują również kobiety? Nie chodzi mi o pracowników biurowych

a jeśli chodz o kierownika warsztatu to nie chciał bym być na jego miejscu bardzo kompetentny facet i ok!ma wielka wiedze i ogarnia wszystko i zamiast pierdolic głupoty to byscie się wzięli do pracy!

Andriej
@ja

A ja dodam, że pozbył się pijaków i drobnych cwaniaczków, którym wszystko się należy z założenia.

Robert

ja tu jestem nowy i nic zlego nie powiem mój dzial jest doinwestowany kierownik jak i gora to bardzo fajni ludzie zarobki dobre i na czas,robie swoje najlepiej jak potrafie i nie rozumie poprzednich opinii ale zawsze znajda się czepialscy! mi tu praca odpowiada i pozdrawiam kierownika i Marcina oraz Szefa

Wicek

Z taką ortografią nic dziwnego, że nie jesteś zadowolony z pracy. Solidni i uczciwi pracownicy warsztatu wciąż tu pracują.

pracuje tu troszkę i nie rozumie tych co narzekają z własnego doświadczenia wiem ze najbardziej narzekają nieroby ale czego oczekujecie jeśli tylko plakac i narzekac potraficie,wynocha!!!!!!!!!!!!!! przyjdą inni!!!!!!!!!!!!pracowałem tu i tam i na protekt zlego słowa nie powiem

marcin

Karola, oczywiście, że można odbyć takie praktyki jak znajdzie się chętny, który to zorganizuje i poprowadzi. Ja mogę tylko zaproponować przygotowanie instrukcji albo przygotowanie dokumentacji w Solid Works.

ROBOL

Do tych co chwala prace w tej firmie to troche współczuje bo pewnie nie maja pojecia co to jest praca w dobrej firmie. Naprawde są firmy w ktorych ludzie nie biora urlopu tylko ida na L4 gdy sa chorzy.No i te niby wolne soboty za aż 100 zł urocze.No ale przy takim bezrobociu w łódzkim nie ma sie dużego wyboru.

after

A ty co zazdrościsz ,czy za materac robisz?

dario

Teraz ludzie łączą się tu w pary,romanse.to już nie to co kiedyś Ale firma ok

Z tego co wiem to poszukiwano kierownika na drugim piętrze to może się wykażecie zamiast komuś coś zarzucać.Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.Ciekawe czy mając swoją firmę nie przeszkadzało by wam jak by wasz pracownik był bardzo chorowity.Zresztą gdyby kierownicy w tej firmie nie mieli żadnych osiągnięc to by nie piastowali swojego urzędu .

zapracowana

Firma na tle innych nie jest taka tragiczna, mogliby płacić trochę więcej ale to każdy by tak chciał. O tym Panu różne niemiłe słyszałam opinie, trochę narzekają na niego, ale już jakiś czas pracuję, więc chyba jego metody podobają się Szefowi. Jak sobie przypomnę niektórzy Kierownicy nie popracowali za długo, myślę o tym co był kiedyś na Szwalni - szkoda wydawał się w porządku.

Zostaw merytoryczną opinię o Protekt Grzegorz Łaszkiewicz - Łódź

• Jak się pracuje w Protekt Grzegorz Łaszkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Protekt Grzegorz Łaszkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Protekt Grzegorz Łaszkiewicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Protekt Grzegorz Łaszkiewicz