Opinie o Go sport łódź w Łódź Drewnowska 58

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Go sport łódź, a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Go sport łódź o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Go sport łódź w Łódź Drewnowska 58

Eliza Nowy wpis

Czy go sport ma jakieś awanse? Czy raczej stoi się tam w miejscu

M Nowy wpis
@Eliza

Awanse są, ale tylko dla pupili kierownictwa. Nie polecam.

Kamila Nowy wpis
@M

To przykre, że jesteś przekonany, że firma Go Sport nie nagradza pracowników za ich osiągnięcia czy kompetencje, wygląda na to, że opcje rozwoju zawodowego są ograniczone. A skąd taka myśl? Jakaś konkretna sytuacja skłoniła Cię do takiej refleksji?

Kamil

Wczoraj kupiłem rower w go sport galeria łódzka. Chciałem po prostu szczerze pochwalić osoby które mi w tym pomogły, Pana który mi doradzał i wyposażył rower we wszystko co chciałem, a szczególnie Panią Milenę Celarską. Była dla mnie bardzo pomocna, wyrozumiała, cierpliwa, przemiła i z uśmiechem na twarzy. Bardzo wielu pracowników innych sklepów mogłoby się od niej bardzo dużo nauczyć. Fajnie robi się zakupy z takimi właśnie osobami do pomocy. Proponuję dla tej Pani jakąś super formę pochwały od firmy

Ania Nowy wpis
Klient
@Kamil

Z uśmiechem na twarzy? Z tego, co się orientuję, w owym czasie, jak i teraz, obowiązkowe są maseczki. Rozumiem, że w tym sklepie nie są przestezehane zasady?

Anka

Dostałam ofertę pracy. Jutro idę na rozmowę, jakieś aktualne opinie? Najbardziej interesuje mnie atmosfera i grafik. :-D. Pozdrawiam

m.

Praca super. To co piszą niżej to jakieś kłamstwa. Pracuje tam już ponad rok na stanowisku kasjer/sprzedawca i wypłata OK i premie tak samo(jak sobie sklep wyrobi). Zależy od sklepu ile jest klientów i pracy. Ludzie i kierownicy w Łodzi extra. Zapraszamy!!! ;)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Go sport łódź - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Go sport łódź