Opinie o Ramaro Logistic Sp. z o.o. w Łódź

counter
1 5 59 5 1
Nowy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

A jak się pracuje u Pana Roberta Padel.

Tak4Nie3
Były pracownik Nowy wpis
Nazwa działu: Transport/Spedycja

Nie polecam tego pseudo pracodawcy, zupełnie szczerze z ręką na sercu i zupełnie obiektywnie mogę ODRADZIĆ prace w Ramaro.

Tak10Nie6
Pytanie Nowy wpis

Czym Ramaro Logistic Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Szara Eminencja Nowy wpis
@Pytanie

Możesz np liczyć na nieuczciwe wypłaty "pod stołem" Wieczne pretensje od Rafałka na każdy temat, opóżnienia w wypłatach albo ich brak. Także śmiało można aplkować jeśli lubisz hardcore.

Tak7Nie5
Patryk

Pracowałem w firmie Ramaro ponad 4 lata. Trzymałem się tyle czasu, ponieważ 4 lata temu ciężko było znaleźć prace lokalna z codziennymi powrotami do domu. Jeździłem chłodnia pod spedycja FL, sama praca dość dobra, ułożona, jeden tydzień w dzień, następny w nocy, aczkolwiek pomocy ze strony Pana (usunięte przez administratora)żadnej, tylko komentarze, ze przyjedzie do Wrocławia ułoży punkty, natomiast gdy już przyjechał to i tak nigdy nic się nie zmieniło- ponieważ P(usunięte przez administratora) nie ma pojęcia o prowadzeniu transportu, skąd możesz Pan mieć jeśli nawet nie potrafisz wsiąść i pokazać jak się niby jeździ ciężarówka. Przez cztery lata nie miałem żadnej kolizji, słysząc tylko ze auto zbyt dużo pali a opony kończą się tak szybko jak w żadnym innym samochodzie się nie zdarza (od innych kierowców wiem ze słyszeli to samo), auto ile by nie spaliło i tak jest za dużo i opr gwarantowany, dodatkowe pieniądze za np. Odprowadzenie auta w sobotę do serwisu- zapomnij, kłótnia gwarantowana. Podwyżka- zapomnij, wyższy ZUS- zapomnij. Naprawa samochodów najniższym kosztem, części najtańsze, i potem zdziwienie, ze znowu się rozleciało. Ostatnie auto którym jeździłem to Mercedes(nowy), wiec przynajmniej odeszły nerwy z badziewnymi częściami, lecz od dobrego znajomego z serwisu wiem, ze i z płatnościami masz pan (usunięte przez administratora)duże problemy. Wypłata na trzy raty, najniższa krajowa do 10tego, diety oraz koperta pod stołem do 20tego. Kłótnia, ze należy brać płyny do spryskiwaczy z punktów za tankowanie- tak to norma. Prace straciłem ponieważ wygryzł mnie kierowca dumnie jeżdżący na dwóch kartach- wiec nie omieszkam poinformować kogo należy gdy tylko taki proceder będzie występował. Tak jest to złośliwość, ponieważ tacy kierowcy powinni zniknąć z rynku jakieś 20 lat temu. (usunięte przez administratora)rozliczył się ze mną co do złotówki, wiec w tym temacie nie mam mu nic do zarzucenia, nawet bardzo ciesze się ze tak zakończyła się nasza współpraca- ponieważ wkoncu mam prace w której jestem doceniany, i nikt nie płacze jaki to transport jest beznadziejny. Cóż.... życzę sukcesów (usunięte przez administratora) i radzę czasami pomyśleć, czy naprawdę jest Pan alfa oraz omega i wie Pan wszystko najlepiej. Pozdrawiam

Tak6Nie5

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Benek

Nie polecam! Dziad-Trans.

Teresa
@Benek

Niezbyt to pochlebna opinia o pracy w Ramaro Logistic, ale też nie jest poparta żadnymi argumentami, więc nie mówi zbyt wiele... Możesz ją rozwinąć?

Gorokhovskiy Vladimir

1 rok czekam na rozliczenie, Dzad trans ne moge znaleźć moe zarobione, u Rafala curki oni potrzebuje kasy a moe wnuki w Ukrainę nepotyzcebue? Bende pisac iczekać . Rozliczenie i urlopowych

Tak2Nie3

Скоро рік часу чекаю на розрахунок , но дзядовство так і нерозрахувало по закінченню праці, .Я терпеливий почекаю, Gorokhowskiy Wladimir,

TakNie1

Jaka umowa obowiązuje w Ramaro Logistic Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Di
@Pytanie

Normalna o pracę 3 mies

IronMan

Nie polecam!!!

Tak2Nie4
Jogi

Nie narzekam na pracę w firmie. Najłatwiej jest oczernić do tego bezpodstawnie.

Tak5Nie5
Tobiasz
Nazwa działu: Transport/Spedycja

Firma Krzak. Robią ze swojej firmy jakiegoś potentata na skale kraju. A tak naprawde gdyby nie jedna osoba w tej firmie to Pan, Panie R. Byłbyś Pan w czarnej d**** . Traktuje ludzi gorzej jak wrogów. To my pracujemy na Wasz obrót. A traktujesz nas Panie R. Jak złodziei i szukasz Pan komu kasę uciąć z wypłaty. Zacznij Pan coś przy autach robić, inwestuj Pan w części z normalnej półki a nie uzywki opony albo tania chinszczyzne. Spalania to Pan ustalasz na poziomie busa jeszcze czekam az Pan powiesz żeby z punktów z tankowania czesci kupowac na stacji. Z Pana firmy raczej wątpliwe jest by wyrosl Gepard predzej Osiołek. Dobrze wiem ze wszystkie nie wygodne komentarze które do Pana wysyłają byli pracownicy sa odpisywane przez pana. Prawda boli. Zacznij Pan traktowac ludzi normalnie a nie jak potencjalnych złodziei i ludzi ktorzy chca panu zaszkodzić. Doceniaj Pan swoich pracownikow a nie wyzywaj sie Pan przez telefon jak nie ma pan na kim wątroby oczyścić. I na koniec dodam jedno. Nie mógłbym spać nocami tak jak pan wiedząc ze nie zapłaciłem komuś wyplaty. Ludzie mają rachunki do placenia a Pan chyba zapomnial o podstawowych zasadach życia społecznego i ze kazda umowa czy slowna czy na papierze również jest wiazaca! Nie polecam tego pseudo pracodawcy. Nie pozdrawiam!

Tak11Nie4
Dawid
@Tobiasz

Nie masz zbyt pochlebnej opinii o przełożonym. Czy nie ma możliwości poprawy tej sytuacji, żeby atmosfera była bardziej koleżeńska i przebiegała w przyjaznym otoczeniu?

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 232 dni.

Jak ze studentami w Ramaro Logistic Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

TakNie3
Kick

Firma Ramaro, raczej nie polecam. Atmosfera okropna ( będąc w pracy 8 godzin nie ma z kim zdania zamienić bo zazwyczaj rozmowa kończy się na cześć po wejściu rano do biura albo człowiek słucha pół dnia o wyborze technikum dla dzieci ewentualnie o strajku nauczycieli), będąc w pokoju z bratem szefa nie wiadomo czy iść zrobić sobie kawę( notabene którą samemu należy sobie kupić aby było co pić), czy odebrać telefon, czy przekręcić się fotelem przy biurku ba nawet nie wiadomo czy zbyt głośno się nie oddycha. Inne ustalenia są na rozmowie kwalifikacyjnej a inaczej sprawa wygląda gdy zaczyna się pracę. Zupełnie nie poważne podejście. Zwolnienie z dnia na dzień i raczej jest to przyparcie do muru bez wyjścia- brak zachowania terminu wypowiedzenia umowy o pracę. Na koniec są nie słowni i nie wywiązują się ze złożonych obietnic finansowych. Jedyny plus pensja na czas.

Tak6Nie5
@Kick

kurde chcieli mnie tam ściongnoc na spedytora za dwa i puł na renke plus prowizja.ale chyba sobie dam spokuj, nie ma jak optimka

@Kick

hej czytam twoje problemy - zapraszamy do optimki, otwieramy biuro w Łodzi- może bendziesz miała ochote? na starcie dostaniesz 2800 PLN plus prowizja , oczywiście dostaniesz telefon, benefita, i fajne kolacje firmowe , pomyśl :)

Nick
@Kick

Bardzo ciekawe rzeczy Pani pisze , tylko jest jeden problem. Niewiele jest w tym prawdy. Narzeka Pani na atmosferę? Po kilku próbach rozmowy z Pania czlowiek się poddaje. Rozmowy o szkole dzieci i o strajku nauczycieli?brawo... proszę zacząć wróżyć z sufsów kawy( notabene ktora zawsze stała na blacie w socjalu) bo Pani przepowiada przyszlosc, ponieważ odeszła Pani zanim zaczął się strajk nauczycieli. Jednego nie można zakwestionować..fantazji.

Tak4Nie6
Nick
@Jaruś

Na prawdę chcieli Cię ŚCIĄGNĄĆ na spedytora za dwa i PÓŁ na RĘKĘ plus prowizja? Daj sobie lepiej SPOKÓJ . Hehe

Tak3Nie1
@Nick

Tak dałem sobie spokuj bo to niepowarzne z ich strony. Dlatego tam nie poszedłem. I wam tez nie radzę.

Tak2Nie1
Kick
@Nick

Może źle napisałam, że rozmowy były o strajku nauczycieli powinnam raczej napisać o tym, że nauczyciele przymierzali się do strajku. I atmosfera w firmie to nie jest wymysł mojej fantazji, wypraszam sobie bo nie oszukuje tylko piszę jak było w moim odczuciu. Jedno jest bardzo wygodne napisać, że moja opinia jest bardzo przekoloryzowana ba raczej mamy insynuacje, że to wymyśl a czemu nie ma odniesienia co do nieslownosci w kwestii ustaleń finansowych i zwolnienia z pracy bez zachowania okresu wypowiedzenia hmmm.. A co do prób rozmowy jedyne jakie kojarzę to jaką mamy pogodę, ewentualnie o mpk. Opinia dodawana na portalach tego typu to odczucia każdego z nas z danego miejsca pracy.

zainteresowany
@Nick

Czy u Was można palić w biurze ?

faust1979
@Jaruś

z taką pisownią to nie wiem czy nie musiałbyś u mnie dopłacać za korepetycje. :)

Ewa
@faust1979

Jesteś zatrudniony w Ramaro? Ciekawi mnie, czy oprócz podstawy wynagrodzenia, są jakieś premie motywacyjne?

Spedytor
@Jaruś

Patrząc na twój poziom ortografii, nie dziwię się że nie dostałeś więcej.

Tak2Nie
?

Panie Rafał czekam na rozliczenie,Vladimir Ukraina.

Ewa
@0

Widzę, że to nie pierwszy raz kiedy piszesz na forum o opóźnieniu w rozliczeniu za swoją pracę z firmą Ramaro Logistic Sp. z o.o. Wiesz, kiedy uda Ci się otrzymać pieniądze? Czy ta sytuacja to pojedynczy przypadek czy inni pracownicy również doświadczyli podobnych opóźnień?

Uprzejmy
Nazwa działu: Transport/Spedycja

Uciekajcie od tej firmy jak najdalej nic dobrego u nich was nie czeka najwyżej można się dorobić nerwicy....

Tak6Nie4
Nazwa działu: Transport/Spedycja

Jtro święto W Polsce, ja nie mogę świętować, nima kasy,Pan Rafał 4,5 miesenca nechce zrobić rozliczenia po skonchenie moe pracy, Ja chekam,na telefon rafal ne odpowiada ,bende pisać,może znajdę ludzie kturee mne pomogę odzyskać moe zarobene grochy. Pozdrawiam Rafała z dniem Wojska, on służył w mailowych beretah,a ja w nebeskich 17 liat,desantu,a teraz proszę o rozliczenie po prace ,o taka dyskryminacja Pana Rafała kierownika Romaro logistic z Łódź .pozdrawiam,

Tak2Nie3
Roman
@0

Dlaczego od tak długiego czasu nie możesz rozliczyć się za swoją pracę na rzecz firmy Ramaro Logistic? Nie ukrywam, że Twój komentarz zabrzmiał niepokojąco, dlatego mam nadzieję, że zechcesz napisać coś więcej o całej sytuacji.

@Roman

Duwgo pisać,pracowałem 2,5 miesenca ,kierowca ce ,zwolnilemsi bo ne dał rady .wypłaty 3 razy na mesenc, pomocy w prace nima.ezdiw do Czech, i po kraj.za 2,5 miesenca zarobił 6350zl,a brali do pracy za 5000 za mesenc, za taktu kasę i marokancy nie pracue.teras hce rozliczenia ,no prezes Romaro logistic muwe tak ,napisałeś niedobrze opinie nic nie dostaniesz ,ja niechże premie ja hce moe zarobione.. 889190037 muj telef

TakNie2
społeczny inspektor
Nazwa działu: Finanse

Zajmuje się sporządzaniem zawiadomień do inspekcji pracy koszt to około 50 zł , tel 602 274 849

Rafał kiedy bende rozliczenie .4 miesenca czekam Vladimir Ukraina

Nazwa działu: Transport/Spedycja

Witam widzę co były kierowca pisze,ja ezdiw na tym kursie do cheh no hodze o tym co ty est poliak Ja estem z Ukrainy i nie hodzi o pracy a o rozliczenie po prace, 4 miesenca zwonie do Prezesa Rafała o rozliczenie .pomyślcie 4 miesenca jak ten Rafał mogę spać kedy kierowce ne dał ego zarobene.to est dyskryminacja .ja chce swoe zarobienie. Bende pisaw caly chas , i neest ta firma taka jak muwe ten były kierowca,proszę rozliczenia.

Były kierowca..
Nazwa działu: Transport/Spedycja

Na wstępie zaznaczam iż postaram się aby moja opinia była bardzo rzeczowa i pomocna dla innych. Pracowałem na dwóch różnych robotach począwszy od pracy na chłodni gdzie byłem dziennie w domu. Auto w nienajlepszym stanie technicznym aczkolwiek coś tam starali się naprawiać. Sama praca na chłodni, To jeśli ktoś pracowal na FL to wie jak to się odbywa. Kierownik z Krajowki bardzo spoko. Praca to Dniowki na przemian z nockami. Później przeszedlem na miedzynarodowke. Tzn. konkretnie Czechy. Praca ok. Kasa ok. Auto ok. Pani spedytor z międzynarodowki Pani Anna to złota kobieta. Wiecej takich ludzi! Wszystko załatwi żeby bylo nam jak najłatwiej. Moim zdaniem troszke niedoceniana przez Szefostwo. Sama firma jest ok. Kierowcy jak i z krajowki tak i z miedzynarodowki bardzo w porządku. Zgrani, uczciwi, pomocni oraz wyrozumiali. Pod względem pieniędzy, i robót które obsługują w tej chwili oraz ludzi którzy planują wam prace to wydaje mi się że raczej warto zaryzykować. Zwolniłem się z przyczyn osobistych. Opinie starałem się napisać rzeczowo. I nie miałem na celu pisania nie prawdy bądź oczerniania. Jest to moje prywatne zdanie .Pieniadze rozliczone co do złotówki. Pozdrawiam A.J

Tak5Nie3
?

Panie Rafał Kiedy Pan rozliczne mnie .mam wnuki ,kredyt w banku ,proszę wrzucić moe zrobionie, wieńce nic nie potrzebuje, Władimir Ukraina.

TakNie1
?

Nie polecam ,cyganie ,wypłata kasy na 3 razy ,5 potem 18 na rachunek ,a 20 w kopertach ,zwolniony szekam rozliczenia 4 miesenca. Napisał opinie teraz szef starsze prawnikiem. Za 2,5 miesenca zarobił 6300 zl,jako kierowca na głodni po kraju?

Tak1Nie2
?

Otpracewalem 2,5 miesenca kierowca zarobił 6347 zl.niedal rady pracy za taku kasę .teraz czekam na rozliczenie 3 miesenca. Dyskryminacja Ukraińcy.

Była pracownica.
Nazwa działu: Handlowy

Prawdomowny i uczciwy ? Ktoś wam płaci za te pozytywne komentarze? Pan (usunięte przez administratora)nie ma bladego pojęcia o prowadzeniu firmy. Gdyby nie ogarnięci pracownicy to już dawno tej firmy by tutaj nie bylo. Pan (usunięte przez administratora)to teoretyk nie praktyk. Sama praca za biurkiem to. Zgadzam się w 100 %z poprzedniczka.. Nie polecam . Juz w Grupie Transportowej pracuje mi się dużo lepiej.

Tak4Nie5
Łodziak
@Była pracownica.

Jestem zawiedziony Pani postawą. Miała Pani wszystkie nowoczesne narzędzia do wszechstronnego rozwoju osobistego i zawodowego. Najnowszą informatykę. Telefon z górnej półki. I co? Pan (usunięte przez administratora)Dał Pani szansę, której Pani nie wykorzystała. Może mieć Pani pretensje tylko do siebie. (usunięte przez administratora)to praktyk nie teoretyk. Twardy zawodnik z wojskową przeszłością. Prawdziwy facet. Pracuje 23 godziny na dobę jeśli trzeba !To dzięki niemu istnieje i rozwija się ta firma. W 2021 r celem jest miejsce w pierwszej dziesiątce operatorów logistycznych w Polsce. Mówi to Pani coś? Słyszała Pani o planie TARGET 2021? Ramaro to firma z perspektywami. Powstają nowe oddziały, które przynoszą gigantyczne zyski. Polecam szczerze i od serca każdemu !

Tak4Nie8
Była pracownica
Nazwa działu: Handlowy
@Łodziak

Po pierwsze, doba ma 24h, po drugie można mieć narzędzia z wysokiej półki rozbudowana informatyke. Ale renome firmy buduję się cały czas. Nie kosztem pracowników. Jeśli szef traktuje Cię jak zło konieczne to przepraszam ale warunki oraz realia powinny być nieco inne. Można wymagać rozumiem. Ale to działa w dwie strony. Dla mnie osobiście to wygląda bardziej jak przedszkole. Nigdy nie wiesz do czego szef sie przyczepi. Jeśli brakuje argumentów kończy rozmowę. Przepraszam ale z racji tego iż mamy wolność słowa nie będę kłamała że to świetna firma. Wyrażam swoją opinie. Na koniec dodam że człowiek może miec twardą wojskową przeszłość. Ale powinno się traktować ludzi z szacunkiem, a nie podbudowywac kosztem pracowników swoje ego.

cccc
@Była pracownica

Ludzie co Wy gadacie !!! Na Ramaro się wydźwigliście. Jak tak można kalać własne gniazdo ! Target 2021 słyszeliście!!!!Bedziecie żałować !!!! To będzie Firma Roku i gepard biznesu w Łodzi w i w Polsce już wkrótce !!! Kierowcy to tylko myślą żeby ropę(usunięte przez administratora) i się wyspać !!! A robótka czeka ! Panowie Chrabiowie !!!

Misiek
@Była pracownica.

widziałem Cię wczoraj w Manufakturze :) Fajnie wyglądasz. Pozdrawiam:)

Koks
Nazwa działu: Transport/Spedycja

Na szczęście branża TSL jest silnie rozwijającą jednostką w której na pewno każdy z komentujących znajdzie coś dla siebie. Patrząc na godziny komentarzy widać jak bardzo jesteście wydajni dla swoich obecnych pracodawców skoro macie czas na błąkanie się po internecie. Firma Ramaro Logistic jest firmą zatrudniającą ludzi którzy są zaangażowani w swoje obowiązki i w pełni je wykonują. Dla tych którym jest to obce nie ma w tej firmie miejsca. @drajwer Dziwię się że Pana w ogóle zatrudniono w Ramaro gdyż z taką pisownią to raczej należało by wrócić do szkoły a nie zasiadać za kierownicą. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę wam by kiedykolwiek było wam dane prowadzić chociaż jeden dzień firmę transportową wtedy te wszystkie komentarze były by pewnie zbędne....

Tak4Nie
Drajwer
@Koks

Dla Pana wiadomości jest coś takiego jak dysleksja robicie z kierowców glupkow (usunięte przez administratora)i nie robuw a dzieki nam zarabiacije pieniadze a pan najpierw niech zda prawo jazdy a potem sie wypowiada najlepiej jest wżucic wszystkich do jednego worka ze (usunięte przez administratora)paliwo takie właśnie maja panstwo podejście w kazdym widzicie (usunięte przez administratora) wsiadzcie sami za kierownice nie bende prowadzić dalszej rozmowy bo moja opinia byla do p. (usunięte przez administratora)a nie charakter (usunięte przez administratora). Ps. Wyksztalcenie mam srednie z maturą tak dla wiadomości:-)

TakNie4
K.

Zaczynam poważnie zastanawiać się czy Pan ma kompleksy. Dlaczego kurczowo staje Pan przy swoich racjach? Dobrze Pan wie że większość to prawda, nie lepiej wziąść nie które słowa do siebie? Wyciągnąć wnioski i robić swoje? Proszę pamiętać czy pracownicy w biurze czy kierowcy to oni pracują na pana wykresy. Czasem szacunek do pracownika jest ważniejszy niż pieniądze. Szanuje ludzi którzy do każdego podchodzą indywidualnie nie wrzucając każdego człowieka do jednego worka robiąc z nich najgorszych złodziei i kretaczy. Nie każdy taki jest. Nie będe również pouczal co Pan ma robić a czego nie. Na target 2021 pracuje cały Pana team razem z kierowcami. Docenieni pracują efektywniej. Ja jako były Pana pracownik przez pana nienaturalnie negatywny temperament odeszlem z szeregow firmy. Nie piszę tej opinii po to by zaszkodzić a żeby uchronić. O dobrych pracowników coraz ciężej. Pozdrawiam. K.

Tak3Nie4
EKSPERT TSL
@K.

Biorąc pod uwagę wskaźniki makroekonomiczne oraz prognozy długoterminowe należy się spodziewać pojawienia w ciągu kilku najbliższych lat mocnego gracza na polskim - Grupy Ramaro Logistics. Mądre i trafione inwestycje, zaangażowanie zarówno na rynku lokalnym jak i ogólnokrajowym pozwoli Grupie Ramaro na wejście do pierwszej dziesiątki operatorów logistycznych w kraju. Na ten niewątpliwy sukces pracuje już teraz zarząd wraz z całym zespołem zaangażowanych pracowników wspomaganych przez profesjonalnych doradców biznesowych. Otwieranie sieci kolejnych oddziałów w Polsce umożliwia coraz większe zdywersyfikowanie oferty dla klientów indywidualnych i biznesowych. Powodem do zadowolenia dla polskiej gospodarki może być fakt, że na czoło wysuwa się firma z całkowicie polskim kapitałem/ Firmie Ramaro życzymy umacnienia niewątpliwego sukcesu i dalszego owocnego rozwoju wbranży TSL

spedytor ENESPO
@EKSPERT TSL

Jak w temacie. Współpracujem z Ramaro od lat. Zero problemuw. Kasa na czas. Wszystko poukładane. Tak trzymać !

kolega Ultrespa
@K.

Dobry, rzetelny przewoźnik. Tyle mogę powiedzieć. Auta jak lustra lśnią. Lubię ich ładować. Pozdrawiam całe Ramaro !

Koks
Nazwa działu: Transport/Spedycja

@drajwer Dla Pana wiadomości moja rodzina z pokolenia na pokolenie od blisko 40-stu lat utrzymuje się z transportu a ja osobiście mam kilkunastoletnie doświadczenie za kółkiem. Zatem znam tę branżę z każdej pozycji... Miał Pan prawo tego nie wiedzieć tak samo jak ja o Pana dysleksji.... Do zobaczenia na Śląskich drogach... Pozdrawiam serdecznie...

Tak4Nie
Filip R.
Nazwa działu: Transport/Spedycja

Cze. Ma ktoś info jakie warunki dla kierowców dają? Umowa? Kasa? Atmosfera? Pocztom pantoflowom dowiedzualem sie że mają przyjęcia. I nie wiem czy aplikować. Dzięki za informację.

Drajwer
@Filip R.

Pracowałem w Ramar0 i ucieklem. Z plusow to kasa na czas no i tyle z plusow a minusy to trochę tego bendzie umowa z najniższej krajowej przy autach nie robione nic chyba ze sie rozsypie ze juz trzeba wymieniać to wtedy ale gadanie (usunięte przez administratora) Z pretensjami ze cos je zespulo a bylo zglasane to drugie a jeszcze brak szacunku do kierowcuw . Nie kturzy kierowcy to podobno z lysymi oponami mieli jezdzic i urzywki kupowali zamaist nowych urlopy sa ale ich nie ma wybierasz urlop kiedy im pasuje zero organizacji w twj firmie licza sie zyski a inwesstycji w sprzet zero jak masz na jakies uszkodzenia pokrycie w sęsie zgloszenia do pana Ł to brak argumentuw u szefa i sie rozlancza w polowie zdania i zuca sluchawka. Chcesz byc traktowany tak przez szefa to zapraszam ja siebie szanuje. Dla mnie ta firma to (usunięte przez administratora)-Trans. Niepolecam zadnemu kierowcy zaczynac nawet szkoda czasu i nerwuw

cccc
@Drajwer

Rafał odpisz ! bo szlag mnie trafia jak czytam takie bzdury !!!

Tak3Nie
Thomas
Nazwa działu: Produkcja

rozwoj Firmy(usunięte przez administratora)...na szczęście ja na czas zdałem sobie z tego sprawę i w końcu mam normalna prace i uczciwego szefa Nie polecam!

Tak4Nie4

Nazwa działu: Produkcja

Siilverstone, możesz coś wiencej ? Bo ja jednak myślę czy by tam nie udeżyć? Co tam się dzieje dokładnie? Dlaczego ten Pan Rafał to nie jest w pożondku? Ja z nim gadałem całkiem fajny facet tylko kasa trochę mała ale prowizja super. Napiszesz wiencej

Tak2Nie2
Marek G
Nazwa działu: Finanse

Nie mogę się z Tobą zgodzić. Pan Właściciel to osoba bardzo kompetentna i prawdomówna. To prawy szczery i uczciwy człowiek. Do tego komandos. Służyliśmy niegdyś razem w czerwonych beretach. Po prostu jest wymagający. Ale dobry szef musi być wymagający. Bez tego nie ma powodzenia w biznesie. Takie życie. Pozdrawiam serdecznie

Tak6Nie3

Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich? Jak wygląda teraz praca w firmie Ramaro Logistic Sp. z o.o. w miejscowości Łódź? Czekamy na nowe informacje odnośnie ofert pracy oraz atmosfery!

Zostaw opinię o Ramaro Logistic Sp. z o.o. - Łódź

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad