Target PRO

Łódź

Opinie o Target PRO

zainteresowany

Witam, startował ktos na mercha do Unilevera ? Jakie warunki? Dostaliscie juz odpowiedz?

aa
@zainteresowany 12.12.2017 10:11

Ja też dostałam odpowiedź. Uprzedzali mnie ze z informacja zwrotna wroca do mnie w przeciagu 2 tygodni bo szukaja ludzi w calej Polsce, wiec pewnie troche to trwa.

Sikora
@aa 13.12.2017 12:49

A w jakich terminach mieliście rozmowy?

CZ

Witam. Czy ktoś może mi powiedzieć czy warto iść jako Merchandiser Mobilny dla Unilever Polska, producenta marek Knorr, Lipton, Hellmann's. Przede wszystkim jak wyglądają zarobki na rękę jak z autem godzinami pracy itp? Z góry dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam.

jaa
@CZ 20.11.2017 19:31

Z tego co pisza w ogłoszeniu to zarobki są ok bo nawet premie zapewniają. No i auto jest, nie trzeba jeździć swoim, a w pracach, ktore do tej pory podejmowalem tak wlasnie było.Fajnie, ze jest praca z takimi produktami, mozna się duzo nauczyc. W końcu Unilever to znana marka.

Merch
@CZ 20.11.2017 19:31

Nie wiecie czy ta rekrutacja nadal trwa? Oferta wygląda na ciekawą bo i auto służbowe jest i niezła kasa.

Gazda

Simka forumowicze czy praca w projekcie dla Mbanku to sezonowa ? Na cza wakacji zastępstwo?

Hejka
@Gazda 27.06.2017 18:48

To zależy to od ciebie i twojej dyspozycyjnosci czy pracujesz na sezon czy dłużej. Moja koleżanka,która teraz jest doradca klienta mówiła mi,ze wczsniej pracowała tak jak ja. Zobaczymy, czas pokaże.

student
@Hejka 28.06.2017 19:35

Znow poszukują pracownikow do mbanku. Nie wiecie na czym ta praca polega?

zaintersowany

Cześć Forumowicze, Widzę, że target poszukuje Młodszego kierownika ds. kluczowych klientów do pudliszek. Fajnie bo widać, że dają szanse rozwoju i szukają nie tylko handlowców. Wiecie może co to za praca i na czym będzie polegać?

@zaintersowany 30.11.2017 09:06

A młodszy kierownik ds kluczowych klientów to ze nie handlowiec? Pomieszalo ci się w głowie dziecko :)

@zaintersowany 30.11.2017 09:06

Widać ze dają możliwości rozwoju po czym??? Po tym ze zamiast awansować kogoś na to stanowisko to szukają nowej osoby? Niesamowite możliwości rozwoju :)

kandydatka Pudliszki

Rozmowa przeprowadzona profesjonalnie. Na początku wywiad telefoniczny ok 20 min, poźniej spotkanie rekrutacyjne prowadzone przez 2 osoby. Bardzo miłą atmosfera prowadzący wprowadzili, po chwili cały stres nawet z mojej osoby zszedł. Pomimo tego, że nie dostałam się do danego projektu otrzymałam wiadomość zwrotną. Nie zawsze to się zdarza, natomiast tu ogromny plus dla firmy Target.Będę próbować w przyszłości jeszcze raz dostać się do tej firmy:)

@kandydatka Pudliszki 01.12.2017 10:16

I to chyba jedyny plus dla target. Zresztą ten kto pracuje ten wie o czym pisze. Połowa ludzi rozgląda się za czymś innym. Ich nowe udogodnienia stawiają ich już całkowicie w ostatnim rzędzie wartych zainteresowania pracodawców

Algida

Nie polecam pracy na algidzie. Zarobki poniżej tego co zarabiają przeciętni handlowcy, premia nie do realizacji. Cześć z nas przezucili dodatkowo na inny projekt, wiec zakres obowiązków 2 razy większy przy śmiesznej podstawie. Non stop trzeba się tłumaczyć ze wszystkiego. (usunięte przez administratora)Jeździsz i ośmieszasz się robieniem 10 zdjęć na sklepie

Big Milk
@Magnum 30.11.2017 21:24
Oczywiście, 150 osób szuka nowej pracy :D

No ty na pewno nie szukasz. Zarabiasz 2000 zł, zapewne nie masz wykształcenia oraz co najgorsze jakichkolwiek ambicji... Całe życie chcesz tyrać za taką kasę układając lody , w zupełności zaspokaja to twoje ambicje :)

Magnum
@Big Milk 30.11.2017 23:34

Zanim podjąłeś pracę dobrze wiedziałeś za ile będziesz pracował, jak wyglądają premię, jaki sprzęt do pracy dostaniesz. Ja pod tym względem nie czuję jakiegokolwiek rozczarowania. Nie mówię, że jest łatwo, bo jesteśmy w głównej mierze w sezonie uzależnieni od pogody... ale ja to WIEDZIAŁEM przed podjęciem decyzji o pracy tutaj. Tak więc ja nie wylewam swoich żalów w "internetach" jak mi tutaj jest/było źle. Kiedy uznam, że pora spróbować czegoś nowego to możesz mi wierzyć, że z pewnością rozpocznę poszukiwania.

zatrudniona

Jestem pod ogromnym wrażeniem organizacji przy zatrudnieniu. Hotel został mi zarezerwowany dzień wcześniej, następnego dnia Pani po mnie przyjechała. Z uśmiechem na twarzy:) pojechaliśmy do siedziby firmy gdzie również na bardzo wysokim poziomie odbyło się wdrożenie (szkolenie, przekazanie materiałów niezbędnych do codziennej pracy). Na tą chwilę nie pozwolę powiedzieć złego słowa na Target PRO, wszystko dotychczas przebiegło bez zarzutu.

PH

Witam, Ide w poniedzialek na rozmowe do firmy Kraft na stanowisko przedstawiciel handlowy.Prosze o konkretne i prawdziwe bez sciemy informacje.Jak przebiega rozmowa kwalfikacyjna wczesniej wypytali sie telefonicznie,jakie sa warunki pracy tzn.wynagrodzenie + premie,jakie sa auta i z ich korzystaniem po pracy (tankowanie i kilometry),czy jest w autach gsp.Prosze o info dokladnie o pracy dla firmy Target Pro i Kraft. Pozdrawiam

Handlowiec

Poszukuje pracy jako Handlowiec. Wolałbym jednak gotową bazę klientow, ktorymi mialbym sie opiekowac niz pozyskiwanie nowych. Nie wiecie czy w Targecie daja baze?

Żywiec
@Handlowiec 15.11.2017 18:16

U nas w Żywcu Zdrój dają baze klientów. Twoim zadaniem jest regularne ich odwiedzanie, eksponowanie produktów i sprzedaz, pelna opieka nad klientem.

Żywcowy
@Handlowiec 15.11.2017 18:16

W Żywcu Zdrój ropoczynajac prace otrzymujesz gotowa baze klientow którymi się opiekujesz oraz trasówke. Twoim zadaniem jest praca z klientem, odwiedzanie go regularne, robienie zamówień i ekspozycja towarow.

Merch

Widze, ze target ma jakis nowy projekt, poszukują merchów mobilnych na całą Polskę. Ktoś coś wie?

Anka
@Merch 08.11.2017 10:38

No wlasnie tez zwrocilam uwage na tą ofertę. Tym bardziej, ze pisza tam o rozwoju wiec moze będzie możliwość pózniej pracy u nich jako Handlowiec.

Robert
@Merch 08.11.2017 10:38

Superr daja premie oprócz podstawy, ciekawe jakie beda zadania premiowe dla Merchandiserów.

zainteresowana

Czesc forumowicze, szukalem opinii na temat targetu i znalazłam ich profil na facebooku. Widzialam, ze informuja o jakims konkursie dkla handlowców. Ta nagroda 2000 ZŁ lub zegarek to nie ściema?

kaska
@zainteresowana 03.11.2017 07:09

Też to widziałam. Tak to prawda. To nie pierwszy konkurs na ich profilu. Brałam udział we wczesniejszych konkursach i zalapałam sie na nagrode - bony sodexo. Zawsze cos takiego sie przyda wiec warto w konkursach brac udzial, a co dopiero przy takiej nagrodzie jaka teraz mahja.

Pracownik Target

Kolega pracował Algida a 2 to Bonduelle. Zgadzam się w 100%

Hill83

100% RACJI!!! W każdym zdaniu.

anonymous

Cześć, bylem merchem mobilnym w target a potem awansowalem na AH. Sporo asortymentu do opanowania ale jest to do zrobienia. Polecam bo warto zaczac nawet z malym doswiadczeniem i sie wszystkiego nauczyc od podstaw. Dobre jest to ze jest szansa rozwoju i mozliwosci awansu wlasnie na Handlowca. Miałem z tym problem wczesniej bo bez doswiadczenia ciezko bylo sie przebic na roznych rekrutacjach. Co do pracy juz jako Handlowiec to macie stala baze. Nie ma sensu sciemniac, nie robić wizyt bo znam kilka przypadkow z czasu jak bylem merchem ktorych pogonili za to i w sumie dzieki nim ja dostalem szanse ale jak sie uczciwie pracuje i raportuje to i premia do zrobienia i dobre slowo od Kierownika. Jak widzi ze moze na ciebie liczyc to tez czasami przychylniej patrzy. Kasa mogłaby być większa ale wyplacana to trzeba przyznac i rozliczana za KPI zawsze na czas. Centrala ok - zawsze pomoże jak trzeba i po ludzku podejdzie jak sie ma problem. Praca mocno dynamiczna wiec jezeli ktos sie nie odnajduje w takim stylu pracy to nie polecam. Auta ostatnio zmienione na gaz dobrze ze 5-osobowe bez kratki ale tankowac trzeba czesciej wiec to na minus ale u kolegow tez sa diesle wiec z tym różnie mozecie trafic. Generalnie polecam jezeli chcecie sie sporo nauczyc na poczatek a przy tym po ludzku zarobic. Jak będzie za pare lat czas pokaze ale na tu i teraz OK. Pozdrówki dla forumowiczów.

Ciekawa.
@anonymous 02.11.2017 18:11

Witam , mam pytanie czy na stanowisku mercza też trzeba pozyskiwać nowych klientów.Czy tylko tak jak w opisie sprawdzasz wystrój dostępność itp.Proszę o jakieś bardziej szczegółowe info z góry dziękuję za informację.

lodozerca

Czesc. czy ta algida to pelny rok praca bedzie bo lody to tylko sezon biznes maja?

Kierowca
@lodozerca 30.10.2017 22:29

Auta nowe są. ja teraz jezdze Renault Clio, w innych projektacj maja Skody Fabie. Wiem ze po 2 latach wymieniaja na nowe wiec czuje sie bezpiecznie. W poprzedniej firmie jezdzilem zdezelowanym autem. Nie czulem sie z tym komfortowo i czesto zamiast odwiedzać klientów czas spedzalem na serwise. Tu jest zupełnie inaczej. I to zdecydowany plus.

algidowiec
@lodozerca 30.10.2017 22:29

W algidzie jest stała praca. Pracuję już 3 lata i jest ok. Produkt jest caloroczny , czasem ba zime dostajemy inne dodatkowe produlty unilevera. Mozna sie tu duzu nauczyc/

Zainteresowana

ph
@Zainteresowana 02.11.2017 12:44
Nie wiecie co to za oferta Przedstawiciel Handlowy ds. Klientów Kluczowych do Pudliszek? Na czym polega ta praca?...

Z tego co piszą to jest to rynek nowoczesny czyli supery i hipery. w tego typu punktach ph zajmuje sie egzekucja ustalen centralnych. zdecydowanie można sie tu rozwinac, ciekawe wyzwania.

PH

Może ktos powiedziec jak z : -samochodami w celach prywatnych soboty niedziele itp. -Jakie samochody -maja GPS-y Dzięki za odpowiedzi

Targeciak
@PH 15.10.2017 16:57

W ramach pracy w Targecie masz miesieczny limit kilometrów, ważne żebyś odwiedzał wysztkie sklepy na trasie i nie wykraczał poza limit kilometreów. Samochodziki to nowe clio i fabie co dwa lata zmieniają na nowe :)

Marta

Najpier miałam wywiad telefoniczny, a poten spotkanie. Pytali mnie o moje doswiadczenie zawodowe, prace z klientami i sprawdzali czy radze sobie z trudnymi argumentami ze strony klientow. Na spokojnie, dałam rade. w tym tygodniu jade do nich na zatrudnienie i szkolenie do Łodzi.

jaaa

Ja niedawno zaczalem prace. Najpierw bylo zatrudnienie w targecie. podpisalem umowe, opowiedzieli o zasadach korzystania z luxmedu i karty sportowej, wytlumaczyli za co bede odpowiadał. Dali mi narzedzia, mialem tez szkolenie z systemu w ktorym robie zamowienia. wytlumaczyli co do kogo mogę zglaszac. A pożniej pracowalem z innym Handlowcem, ktory mnie uczyl zasad pracy. Na razie jest ok. Zobaczymy co będzie dalej.

niezadowowlony

Nie wiem kto w tej firmie pracuje...i nie chcę wiedzieć. przed kilkoma dniami byłem przez nich rekrutowany. Masakra. Najpierw jeden koleś ćwiczył mnie przez telefon. Pytania dziwnej treści z księżyca. Następnie długo, długo nic. Milczenie ponad 2 tygodnie. W efekcie zadzwoniła jakaś panienka z informacją. Game Over - koniec rekrutacji. Bez podania przyczyn czy czegoś takiego odrzucony. A już miałem według tego pierwszego jechać na finalną rozmowę ws. przyjęcia do pracy. Totalny bałagan!!! Tak nie traktuje się ludzi z dobrymi kwalifikacjami. Mam wrażenie, że wszystkie te rekrutacje to jeden wielki pic na wodę.

Byly pracownik

Moja opinia po kilkunastumiesiecznym okresie pracy na jednym z projektow Unilever - Target jak każdy pracodawca ma sporo wad, ale też zalet. Dla kogoś kto chciałby nabrać doświadczenia w branży FMCG jako PH jak najbardziej polecam - nowe samochody, pensja na czas, targety do wyrobienia. Bardzo dużo zależy od bezpośredniego przełożonego, najczęściej są mocno korporacyjni, ale da się to przeżyć, choć wiele osób ma z tym spory problem, nie wytrzymują presji i najczęściej same się zwalniają. Trzeba uważać przy zdawaniu auta, pracownicy Targetu szukają na siłę rzeczy, za które mogliby obciążyć pracownika karami. Pensja? No cóż, z premiami na niektórych projektach da się zarobić ( usunięte przez administratora ) netto, ale sama podstawa to śmiech, ludzi do pracy brakuje na rynku a ( usunięte przez administratora )netto podstawy w tych czasach to niestety sporo za mało.

gros

swoją robote robia. Wzystko na czas. Opieka wdrożeniowa i powdrożeniowa kompleksowa. Widac ze lubia to co robia i pasja powoduje ze im to wychodzi. Pani taksówkarka odbierajaca z dworca calkiem sympatyczna i komunikatywna :)

obecny ph
@ph 14.09.2017 21:53
a podpowiesz cos o rekrutacji? jakies wskazówki na co zwrócić uwage itp

Rekrutacja w porzadku. Pytania typowo dotyczace sprzedazy, obslugi klienta i moich wczesniejszych doswiadczen. Konkretnie i rzeczowo. Nawet zapach do auta dostalem. Jest ok.

zaskoczona
@gros 14.09.2017 10:17

Noe mnie tez zaskoczyli. Z dworca przywiezli do biura, nie musialałm bładzic po lodzi. Wszystko zwiezle, na czas, zajeli się mną. Dostalem wszystkie informacje z czym do kogo, do tego materialy i gadżety przydatne do pracy. Poki co jest naprwade w porzadku.

nowy

Możecie mi powiedzieć na czym polega praca w foodservicie w krafcie? Jakich klientów trzeba odiwedzac? Sklepy?

magda
@Mati 06.09.2017 22:52
To jest horeka, czyli restauracje, bary, puby itp. Podbna rola handlowca, co na sklepach – opieka, układanie produktu....

Ciekawa ta horeka. Nie wiecie czy daja baze czy trzeba pozyskiwać nowych klientów????

horeka
@magda 15.09.2017 07:40

Ciekawa, ciekawa bo klient zupelnie inny. Dostajesz baze ale tez pozyskujesz nowych. Oprocz odwiedzania klientow, jezdzisz tez na targi, organizujesz pokazy.

Dominika

@przedstawiciel - a czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego? Piszesz, że PH mają zagwarantowane pojazdy służbowe - o bardzo ważna informacja. A czy oprócz tego Target PRO zapewnia inne benefity? Czy z pracodawcą jest podpisywana umowa o pracę? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Target De-eN-O
@aga 24.08.2017 19:31
Jest umowa o prace. Ja juz mam stala bo pracuje 4 lata. z benefitow jest luxmed i karta sportowa. Generalnie spoko....

Serdeczne gratulacje! Target to istna trampolina do sukcesów. Już po 4 latach można liczyć na umowę o pracę! To niesamowite jak szybko można np. zrobić pierwszy krok ku porzuceniu wynajmowanego mieszkania i wzięciu kredytu na własne cztery kąty! Być może za kolejne 8 lat nawet uda się awansować. Wtedy to już z górki... Warunków pracy w targecie nie trzeba krytykować jeśli przychylne komentarze wyglądają w ten sposób.

ja
@Target De-eN-O 05.09.2017 14:17

Chyba pracujesz w jakiejś innej firmie bo ja dostałem umowę o prace na starcie, a po 2 latach awans. Normalne jest, ze osobaktora nie wyroznia się nawet po 8 latach pracy nie dostanie awansu, licza się umiejętności, anie staż.

kierowca

przedstawiciel
@kierowca 18.08.2017 08:27
Mnie interesuje jedno. Czy auta mają klime? W mojej firmowce nie ma, auto ciągle nawala. Jeśli auta sa ok to ide w ciemno....

maja, mają klime i nawet sa nowe co mnie zaskoczylo

Miro

Przyda się. Przy tych zarobkach wszystko na górkę się przyda;) pozdr Miro

arurooooo

Czy prócz premii Ci handlowcy mają jakieś inne benefity?

chmurka
@zainteresowany 07.08.2017 09:57
a czt jakies konkursy dla handlowcow sa???

na FB słoneczko

bbb
@zainteresowany 07.08.2017 09:57
a czt jakies konkursy dla handlowcow sa???

sA jeszcze sprzedazowe dla handlowców mozna ostać dodatowa kase lub bony

Miro

Kto ma dziś kompetencje? Układy ukladziki...

frenc
@Miro 20.07.2017 23:35
Kto ma dziś kompetencje? Układy ukladziki...

MIsiewicze mają. ;0

Dominika

@Tak jest - pojawiło się kilka ogłoszeń na stanowisko przedstawiciela handlowego - czy możesz dokładniej opisać, jakie warunki zatrudnienia są proponowane? Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? Czy warto próbować?

włodi

dużo tam info o nich na tym fb, ciekawych branżowych materialow tez

lfn
@handel 19.07.2017 19:34
dużo tam info o nich na tym fb, ciekawych branżowych materialow tez

ciekawie prowadzony profil, chyba jedyny w tematyce sprzedazy na fejsie

hhhh

Witajcie, Gdzie można więcej dowiedzieć się o tej firmie bo tutaj są takie mało szczegółowe informacje?

Tak jest

Dokładnie zmień zawód. Na murarce albo betoniarce zawsze można dobrze zarobić :))))))) sprzedawać albo się umie albo się nie umies i robisz marna kaske

god

najgorsze co jest to na smieciowej umowie pracowac z tego co widze w ogloszeniach maja tylko umowy o prace

Były za chwile

Zostajesz 3/4 roku z gołą podstawą i tyraj za mniej niz na kasie maja... Paaaali się w rękach robota a szyja boli od rozgladania się za nową robota tylko tu jak nie wpaść z deszczu pod rynne się glowisz . Co z tego ze znane produkty jak plany odwrotne do rzeczywistych możliwości rynku tradycyjnego a dodatkowych możliwości na kasę brak, pomocy brak tylko 0:1 cyfra dziekujeeeee chyba że o to w tym chodzi

racjonalny
@Były za chwile 12.07.2017 22:40

Nie wiem w ktorym projekcie pracujesz ale z wlasnego doswiadczenia w sprzedazy wiem ze realizacja celow zalezy od samego handlowca. nie ma co zrzucac winy na wysokie cele czy brak pomocy tylko szukac rozwiazan, wszyscy by tylko narzekali. skoro przez 3/4 roku nie realizujesz celow to moze warto pomyslec nad zmiana zawodu.

Sama prawda

Zarobki w Targecie to zenada, a jezeli ktos pisze, ze poswieca swoj prywatny, czas za darmo, bo liczy na awans to gratuluje podejscia. Hieny z Targetu wrecz czekaja na takich, ktorych mozna wydoic do oststniej kropelki. Ja odszedlem z tej pseudo firmy i dopiero po jakims czasie zreflektowalem sie, jaki blad zrobilem wysylajac CV. Pozdrawiam wszystkich( lub raczej resztki) trzezwo myslacych

jaa
@Sama prawda 11.07.2017 22:06

Ja mam inna opinie o targecie. tak jak wszedzie trzeba odwiedzac klientów i sprzedawac. ale wczesniej pracowalem na prowizji i nigdy nie wiedzialem co mnie czeka, kiedy i czego sie spodziewac na koncie. a tu jest iinaczej, wiem za co mi placa, kiedy i ile.

Kriss

Czesc forumowicze! Widzę, że target poszukuje wielu handlowcow. Powiedzcie jak to jest z tymi celami? Można je wyrobić? Da sie dostać premie w targecie czy piszą tak tylko na zachete zeby wyslać cv.

Doswiadczony
@Kriss 10.07.2017 22:41

Cele jak to cele ambitne, trzeba się postarac. jesli sprzedajesz cos znanego to bedzie ci łatwiej. w targecie sprzedaje znane produkty i dzieki temu nie musze sie prosic klienta zeby ode mnie je wzial, a mam równiez doswiadczenia z nie znanymi markami i wiem co toznaczy

Trampki

Tak są to dobre lody. Ale nie uwierzę ze sprzedają się cały rok... nigdy nie kupiłem lodów kiedy nie było upału i nikt mnie nie częstowal lodami zima wiec kto je kupuje skoro się sprzedają ? Tu trochę baja poleciała...

lodożerca
@Trampki 08.07.2017 00:26

Ty może nie ale inni kupują jesienia i zima lody w dużych opakowaniach. te na patykach za to sie sprzedają jak jest ciepło.

lodwypotwor

Cześć - jak myślicie, ta praca dla Algidy sezonowa czy na stałe ? co się dzieje po sezonie

algidowiec
@lodwypotwor 07.07.2017 15:24

W algidzie pracuje już 3 lata mam stala umowę. Dobre lody sprzedaja sie caly rok.

Alcaponee

Czy ktoś dostał odpowiedź na Toruń? Rekrutacja z zeszłego tygodnia

kandydat
@Alcaponee 29.06.2017 13:14
Czy ktoś dostał odpowiedź na Toruń? Rekrutacja z zeszłego tygodnia

Ja właśnie dostałem. Niestety nic z tego. A Wy?

ja
@kandydat 30.06.2017 13:57
Ja właśnie dostałem. Niestety nic z tego. A Wy?

do mnie też dzwonili w piatek. Bylem pewny, że nikt sie nie odezwie, a zadzwonili.

Maciek

Żywioł
@Maciek 26.06.2017 22:03
Na czym konkretnie polega praca handlowca w target? Widziałem ogłoszenia ale nie do końca sobie to wyobrażam…...

Jeździsz po klientach, bazę dają na starcie. Sprzedajesz produkty i układasz na pólce. Ale spokojnie masz auto służbowe więc docierasz do sklepów bez problemu.

Cześć

Na awans to trzeba sobie zasłużyć ponadprzeciętnymi efektami i zaangażowaniem a nie praca 8h w terenie i jacy zapracowani... Ci którzy awansowali latami dawali z siebie max i po 10h w terenie... wtedy to procentuje, jest zauważalne. Co drugi gamon by chciał awans ale to nie chęci decydują:) szybciej szczęście. Target ma bardzo dużo pracowników... Mozns trafić w dobre miejsce o dobrej porze ale na to ma szansę 1% z nas. Ja walczę dalej. Plany mam ponad 100% robione od 2 lat. Wierzę że moja determinacja wkoncu poniesie wyżej a gamonie wy nie liczcie na awanse. Są dla najlepszych

dok
@Cześć 25.06.2017 09:31

I taki pacan może kiedyś zostać regionalnym boże broń od takich popaprańców. I jeszcze mu zapłacą za to nie małe pieniądze :):):). A zero kompetencji żeby zarządzać ludźmi

OnazA

Jesli chodzi o kierownictwo z unilevera to zalezy od terenu ale glownie bardzo w porzadku ludzie. Zarobki marne. Srednia 2200 na reke. Samochod od targetu. Skoda fabia 3 kombi 1.0 gaz. Nie mozna jezdzic prywatnie. Ogolnie jesli chodzi o samochody w targecie to czy dawniej hunday renaulct czy skoda to najlepiej jak bys oddal nowy z orzbiegiem kilkadziesiat tys :) Szans na awans nie ma w ogole. Teren w miare jednak baza nie do ogarniecia. Pracowalam jakis czas temu i szczerze nie polecam.

Pytanie kontrolne

Na awans trzeba długo czekać czyli jak myślisz ile w przypadku tej firmy? Ja czekam już 3 lata prawie w jednej z firm współpracujących z target, dobrze i ciężko pracuje a tak jak napisałeś zaczynam zauważać ze jestem niezauważalny ph.

Brajanek

Ogólnie do firmy Target jeśli chodzi o zatrudnienie nie mam zastrzeżeń pracowałem ponad 3 lata. Kolega pisał wyżej że pracuje 7 h :) tak tak:) nie mów tutaj o odpaleniu i kończeniu wizyty bo w handlu nowoczesnym 7 h to jest standard firmy ale dolicz dojazdy i prace w domu no chyba , że należysz do ludzi którym podstawa plus premia na która nie masz dużego wpływu ci pasuje:) Praca dla singla który chce sie rozwijać idealna z tym , że przedstawiciel w takich korporacjach jest niezauważany wiec jeśli myślisz o awansie w krótkim czasie, nie licz na to:) PRACA DLA OSÓB ODPORNYCH NA DUUUUUŻY STRES:) Cieżki kontakt z biurem ( niby wszystko ma być załatwione ale i tak 3 razy trzeba dzwonić i sie przypominać).

Fran

4000 to może brutto :)

Pan An

W algidzie max 3000 na reke jak zrobisz plan i wszystkie zadania co obecnie zdarza sie nieczesto.

Obecny

Chyba w algidzie w najwyższym sezonie

kikolll5

poszukuje pracy, jestem zaintresowana praca w sprzedzy. czy wiecie moze czy szukuja kogos ? czy osoba z malym doswiadczeniem na szanse sie do nich dostac?

sweetBe4r
@Algidowiec 11.05.2017 22:44
Ja jak się do Algidy przyjmowałem to nie pracowałem wcześniej jako ph. Nauczyłem się rozmawiać w sklepie z kierowniczkami i ukł...

Jakie zarobki średnio można osiągnąć? Umowa o pracę czy własna działalność ?

Gas
@sweetBe4r 08.06.2017 09:20
Jakie zarobki średnio można osiągnąć? Umowa o pracę czy własna działalność ?

W zależności od zadan 4-6 tys a umowa o prace to chyba standard unnich. Ja tak mam.

zada

Przy zrobieniu wszystkich planów 5500 zł brutto można zarobić (danone)

Krzysiek

Na ogloszeniu ph ds detalu jest określone 4-6 tys czyli to blef? Jaka realna kasa jest do wyciągnięcia? Mam prace i jeśli nie lepsza kasa to nawet nie wysyłam cv

Marianos

witam, odnośnie projektu heinz z tego co słyszałem to zmieniają jak to mówią "starą kadrę" która pracowała od xx lat co niektórzy i byli jeszcze na WDG teraz wszyscy po połaczeniu heinz z target pro beda na umowach o pracę i wiekszosci się to nie podoba bo mniejsza kasa i pewnie co za tym sie wiąze gorsze warunki, ale patrząc po różnych producentach to w wiekszosci tak wygląda że jak są zmiany(połaczenia) to raczej na gorsze , dziś na prawdę cięzko o producenta u którego jest jeszcze w miarę ok , niestety czasy się zmieniają i nie wróci już to co kiedyś było gdzie handlowcy zarabiali lekką ręką po 4-5k trzeba się przyzywczaić do rzeczywistości że na to miejsce mogą mieć dziś 2 osoby nie jest powiedziane że będą robić wiecej ale takie czasy

Krzysiek

Dlaczego tak często zmieniają się handlowcy w heinz?

Zostaw opinię o Target PRO - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Target PRO