Opinie o Target PRO w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Target PRO. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Target PRO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Target PRO w Łódź

Tosia

No proszę, ponownie szybko znikają komentarze o "królu" Targetu, co za przypadek. Niesamowite jest to na jak wiele on może sobie pozwolić w tej chorej firmie, zupełnie nietykalny, przetrwa wszystko i wszystkich jak karaluch. Zmieniają się ludzie, zmieniają się rządzący, ale on nie zmieni się nigdy, czyli zawsze będzie prezentował chamstwo wobec pracowników. No, to nowi zarządzający niech teraz się wykażą i pokażą, że rzeczywiście mają jakikolwiek wpływ w tej firmie i niech pozbędą się szkodnika. Sami zobaczycie, że nie możecie tak naprawdę NIC zrobić. Powodzenia!

Mario
@Tosia

Czy tylko "król" Targetu ma przyzwolenie na parkowanie samochodu w parkingu biurowym, gdzie chce w bref zasadą firomowych ? Nikt nad tym nie panuje! .

Ksiegowa

Szefową finansow odbieram jako bardzo interesowna osobe , arogancką w kontaktach codziennych natomiast przy prezesie czy pozostalym zarzadzie nadskakuje jak moze , aby zrobic dobre wrazenie swojej wlasnej osoby.

Graźka
@@Julia

Tez mi się coś takiego nie podoba. Bardzo niekoleżeńsko anonimowo w internecie obgadywać swoją koleżankę z pracy. Chciałabym cię od razu zapytać, jak tam praca w księgowości/fajansach? Chciałabym się tutaj u was zatrudnić, ale z aktywnych ofert są tylko te dla przedstawicieli:( Często firma rekrutuje osoby do działu, czy nie mam na co liczyć w najblizszym czasie? Tak ogólnie, polecasz prace tutaj?:) Mam nadzieje, ze wpis wyżej był wyjątkiem, i atmosferę w firmie macie lepsza?:D

Wera

Firma obchodzi 20 lecie to może z tej okazji 20 pracowników na bruk bo tak ? ???? W komentarzach na Facebooku wylew wazeliny aż ciezko czytać

Adrian
@Bk

Nie tak dużo żeby znaleźć następną pracę. Szczególnie że napisała że nie spodziewała się straty tej. Jak tyle osób poleciało to były jakieś odprawy czy nic się nie należało? Zapowiada się że jeszcze kogoś zwolnią?

Dzień dobry, pojawiło się ogłoszenie na moje miasto do projektu CK Complex czy mógłby ktoś wypowiedzieć się na temat aktualnych warunków ? Pensji oraz premi ? Jakie auto i czy można użytkować prywatnie i na jakich warunkach. Atmosfera itd bardzo proszę o jak najwiecej informacji.

Ck complex Nowy wpis
@Marek

Pracuję w tym projekcie. Dobre wynagrodzenie, bardzo fajna atmosfera. Miałem obawy na początku bo mieliśmy trochę zamieszania z bazą, ale robiliśmy swoje i szybko doszliśmy do dobrych efektów. Dobre premie, które można odrabiać kwartalnie, więc czekała nas miła niespodzianka po 1 kwartale. Ja jestem zadowolony i czuję się doceniany. Niedawno mieliśmy spotkanie całej sprzedaży z dyrektorami po stronie CK Complex i Target Pro i była świetna zabawa i atmosfera. Pracy mamy dużo ale daje satysfakcję. Polecam

Adam Nowy wpis
@Ck complex

Jaki samochód dają do dyspozycji?

@Ck complex Nowy wpis
@Adam

Ja jeżdżę fabią, ale teraz dotrudniają nowe osoby i oni czekają na nowe samochody, ale nie wiem jakie.

Antośka Nowy wpis

2 miesiące temu czytałam w ofercie na przedstawiciela handlowego co znalazłam taką, że ogólnie dojazdy do klienta nie są daleko, tzn że te punkty są blisko. Czyli ile tak sie spędza czasu w drodze, jak to u Was wygląda/wyglądało? Widze, że auto dają, ale i tak wolę zapytać.

Błagam, jest tutaj ktoś sympatyczny, kto wie, na czym polega praca audytor ankiet sprzedażowych? Z ogłoszenia zostały tylko metadane, nie mam gdzie się dowiedzieć. Brzmi to jak praca przez telefon, z tytułu wynikało jeszcze, że w Coca Coli. Jako że szukam (usunięte przez administratora) "za biurkiem" z uwagi na lekką niepełnosprawność, to byłoby bingo. Kto wytłumaczy? ;)

XX

Audytor ankiet sprzedażowych to specjalista pracujący w systemie wspomnianego producenta i oceniający jakość ankiet przedstawicieli handlowych według zasad określonych przez producenta. Jest to praca stacjonarna dla osób pracowitych i lubiących się uczyć. Mam nadzieję że pomogłam.

@XX

Nawet nie wiesz, jak bardzo :D A na jakie uposażenie może taki audytor liczyć? Praca wygląda mi na coś dla kogoś skrupulatnego i potrafiącego się skupić, jak ja. Może mogłabym zaoferować swoje analityczne skille, ale pytanie za ile?

Ciekawe
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Dzień dobry. Czy ktoś się wypowie o stanowisku PH dla firmy CK Complex, szukają PH na Warszawę. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w branży. Jakaś baza klientów, jak targety? Jakie auto?

Przedstawiciel Handlowy

Byłem już na kilku rozmowach rekrutacyjnych w swojej karierze, ale z takim bucem jak w targecie jeszcze się nie spotkałem. Zero etyki zawodowej i kultury osobistej. Skoro tak wygląda rekrutacja to jak współpraca z nimi, zresztą czytają opinie tutaj i słysząc w rynku to wniosek jest jeden.

Doświadczenie, zarobki, od kiedy, dlaczego zmieniam itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Ksiegowa

@Julia

Ewidentnie przez kogoś przemawia zazdrość. Oj nie ładnie nie ładnie. Może czas najwyższy wziąć się za pracę jak należy by również dojść w życiu tak wysoko jak ona. Najpierw miej tyle odwagi i się przedstaw. Bo w lustro już nie masz po co patrzeć.

@@Julia

A jest na to dawana tutaj podczas zatrudnienia tego typu możliwość? Ciekawi mnie konkretny zakres kursów / szkoleń. Są programy do zrealizowania, które nie byłyby zależne od stanowiska? w niektórych ofertach widzę tylko wzmiankę o dofinansowaniu do kursów językowych, co z branżowym rozwojem?

Haha

Branżowy rozwój zapewnią ci biurwy które o pracy w terenie nic nie wiedzą, ale prezentację zrobić potrafia . Nie ma zewnętrznych szkoleń.

Graźka
@@Julia

Przedstawiciel Handlowy ds. Rozwoju Rynku ma tam w ogóle u Was jakąś podstawę? Patrzę na te ogłoszenia co były, jakieś w lipcu ostatnio tutaj wiszą wciąż i starsze, to żadnych konkretów na ten temat, a w tej branży no to różnie bywa. Ja prowizji nie chcę zbytnio akurat, to pytam.

Tosia

Mario
@Tosia

El-ka

A jak tam z nadgodzinami bo słyszałem że lipa totalna a w 8 godzinach nie da się ogarnąć wszystkiego

Honorka
@El-ka

To co z tymi nadgodzinami jest nie tak? Nie wypłacają pieniędzy za nie, czy o co chodzi? Może da się liczyć na ich odbiór w dniach wolnych? Napiszesz, co miałaś/eś na myśli?

Kk

Po jakim okresie dostaliście umowę o prace na czas nieokreślony ?

Młodszy Kierownik ds.Kluczowych Klientów (pudliszki) na jakie warunki można liczyć? Ilu klientów? Ile wizyt dziennie? Na jaką podstawę można liczyć? Jakieś premie? Jakie auto służbowe?

ExKAM
@Paweł

Zadając pytanie: ile punktów dziennie chyba nie wiesz co to za stanowisko. To nie jest przedstawiciel handlowy tylko osoba odpowiadająca za współpracę z sieciami handlowymi z poziomu ich centrali.

Drodzy, masa tu zapytań o stanowiska przedstawicieli i to nie zawsze zainteresowani otrzymują odpowiedź. A ja chciałabym się dowiedzieć o zarobkach na stanowisku specjalista ds. wsparcia projektów sprzedażowych, który wspiera kam-ów w pracy i raportuje wyżej :) Co znaczy atrakcyjne wynagrodzenie w tym przypadku? Jak kształtuje się hybrydowy system pracy, tj. ile dni w domu?

Grzegorz

Hej, pytanie skąd bierze się tak duża rotacja na projekcie dla Grupy Żywiec? Co trochę widać ogłoszenie na Warszawie, praktycznie nie schodzi z pracuj. Aż taka niewdzięczna robota?

Czy w Target PRO zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Dzień dobry! Firma szuka stażysty do Działu Bankowości dla mBanku. Może ktoś z czytających był lub jest na takiej posadzie i może napisać, jakie jest uposażenie stażysty? Widzę, że z benefitów to raczej tylko możliwość przyglądania się działaniu banku, więc może przynajmniej płaca jest atrakcyjna dla studenta?

Ruda

Szukają PH dla koncernów, ale mają też oddzielne ogłoszenie Przedstawiciel Handlowy Target PRO na wiele rejonów. W pierwszej chwili myślałam, że do sprzedaży oferty firmy czyli pozyskania nowych koncernów-klientów, ale nie. To też obsługa klientów FMCG, tyle, że nie podali nazwy tego klienta. Ktoś wie, co to za tajemnica? Zarobki jakoś się różnią w tym przypadku od konkretnych PH dla Danone, czy KraftHeinza?

Spam

Jakiś konkret?

Zainteresowany Sales Manager

Dzień dobry. Poszukuję opinii na temat stanowiska Kierownik ds. Zarządzania Projektami Sprzedażowymi. Dlaczego właśnie teraz jest zmiana na stanowisku i poszukiwana jest kolejna osoba? Jakie są warunki pracy, zadania, podstawowe obowiązki? Jak wygląda kontrola i rozliczanie z efektów pracy przez przełożonego? Będę wdzięczna za odpowiedź i pomoc, gdyż zamierzam zaaplikować.

Target XD

(usunięte przez administratora) na każdym kroku, zero wsparcia + (usunięte przez administratora)

Nikodem
@Target XD

Masz na myśli zero wsparcia w osiąganiu wyników i targetów czy chodzi o coś innego bo coś ucięło z twojego komentarza. A jak się już uda to jakie są permie? Wysokie?

ooo

Teraz szukają audytora terenowego w kilku lokalizacjach. Z tego co widzę to praca mobilna bo przeprowadza się wizyty audytowe w punktach w terenie. Dają samochód służbowy? Są jakieś ustalone targety do zrobienia i premie z tym związane? Ktoś może podać mi wysokość?

Praca jako kierownik sprzedaży dla GŻ. Ogłoszenie na Warszawę ale docelowo na 1/4 Polski. Jakie województwa w to wchodzą? Czy @Pracodawca bierzecie pod uwagę osoby spoza Warszawy? Ilu przedstawicieli ma się pod swoją opieką? Na jakie warunki można liczyć?

Dario
@Paweł

Województwa: mazowieckie lubelskie, kujawsko pomorskie, podlaskie. 13 przedstawicieli Warunki: spartańskie, serio

Bogdan
@Dario

Spartańskie to nie brzmi zachęcająco. Napisałbyś jakie konkretnie? Cały czas w tasie jak tyle regionów do zrobienia? Jakimi autami się jeździ? Są też do użytku prywatnego?

Zostaw merytoryczną opinię o Target PRO - Łódź

• Jak się pracuje w Target PRO?

Zobacz opinie na temat firmy Target PRO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 143.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Target PRO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Target PRO?

Kandydaci do pracy w Target PRO napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Target PRO
3.5/5 Na podstawie 1252 ocen.

Target PRO