3 Dodaj opinię
3 762 2041 5 1

Opinie o Target PRO

Ola
@Lubelski

byłam na rozmowie, dobrze ja oceniam. Obsługa małych sklepów i sieci, wszystkie narzedzia zapewniaja. Mam nadzieje na pozytywny wynik, bo warunki z tego co slyszalam z rynku są ok.

Tak4Nie2
UL
@Sylwia

Tak jak najbardziej z czystym sumieniem polecam pracodawcę. Ja mogę się wypowiedzieć odnośnie mojego projektu czyli Unilever choć z tego co słyszałam w innych firmach które współpracują z TARGET PRO tez nie narzekają. Ok ale do rzeczy co mam wam powiedzieć wypłata na czas oraz premia. Nie miałam najmniejszych problemów kadrowych jak chciałam coś załatwić ani z flotą jak była potrzeba to chłopaki starali się szybko rozwiązać problem. A co do firmy dla której pracowałam to zespół mega fajny , ASM do dziś trzymamy kontakt. Z pewnością mogę powiedzieć, że Target podniósł moją wartość na rynku pracy.

Tak4Nie6
Krzysiek

Gorąco polecam ! Kierownik projektu Unilever - wyjątkowo kompetentna osoba, dział HR, it, flota, pomocni w każdym wypadku. Samo kierownictwo już w unileverze pozostawiam bez żadnych obiekcji z ogromnym plusem. Kierownicy z wieloletnim doświadczeniem. Służący pomocą i radą. Osobiście wyniosłem z firmy ogrom doświadczenia.

Tak4Nie3

mic

Jak dla mnie pracodawca solidny ! :) pracuję krótko bo od czerwca ale złego słowa nie mogę powiedzieć. Każdy pomoże, zero dziwnych, niejasnych sytuacji. Mam nadzieje, że będzie tak dalej :) Moje sugestie dla Target PRO: Trzymać tak dalej ! Lubię atmosferę w Target PRO za: Kontakt z pracownikami

Tak7Nie3
Kierowca łódź Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 godzin.

Witam. Aktualnie jest prowadzona rekrutacja na kierowce kat.B( wsparcie działu floty w logistyce samochodów).Ktoś miał styczność już z taką pracą w target pro? Moze ktoś powiedzieć więcej? Jakie zarobki mniej więcej jak wygląda ta praca. Za odpowiedzi dziękuję. Pozdrawiam

Air
Nazwa działu: Handlowy

Ma ktoś wiedzę czy na PH jest szansa na przyjęcie bez doświadczenia?? Czy szkoda zachodu że składaniem CV.

Anka
@Air

W targecie maja rozne projekty. wiem ze szukaja roznych osob i z doswiadczeniem i bze. ja nie mam doswiadczenia ale dostalam prace i dzieki temu moge nauczyc si e pracy handlowca.

Zadowolona Nowy wpis
@Air

Ja pracuje od lutego, mimo braku doświadczenia :) w projekcie Algida. Powodzenia!

Lilka
Nazwa działu: Handlowy

Czy ktoś ma informacje odnośnie projektu Algida na Kraków i okolice? Ilu handlowców szuka Target Pro w obecnej rekrutacji i czy trudno się dostać?

Kinia Nowy wpis
@Lilka

nie wiecie czy nadal szukaja jeszcze kogos do algidy? Slyszlama ze praca jest w porzadsku.

Zuzka Nowy wpis

A nie wiecie do jakiego projektu szukaja kierownika obszaru sprzedaż?

poważnie zainteresowany
Nazwa działu: Handlowy

W Łodzi pojawiło się ogłoszenie na PH ds. Sieci - Upfield. Czy mogę prosić o info dotyczące pracy na tym stanowisku? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna ,warunki pracy itp.Zależy mi na konkretnych opiniach.

kandydatka
@poważnie zainteresowany

z tego co wiem to poszukuja osoby do obslugi sieci, marketow. bylam na rozmowie w srode, byly scenki sprzedazowe ale ogolnie ok.

Doswiadczony
Nazwa działu: Handlowy

Auta ok, kasa mała, premie często sezonowe. (usunięte przez administratora)target wykonuje tylko polecęnia zleceniodawcy(usunięte przez administratora) Brak podwyżek. Podwójne standardy oceny pracowników

Bartek
Nazwa działu: Handlowy

Dzis jestes jutro cie nie ma brak podwyzek ta sama kasa nie docenianie pracownikow jak sie zwalniasz wymysla zaraz ryske za 1200 zl ktore ci na koniec zabiora z wyplaty kasa na poziomie 2500 na start na plus luxmed premie b.niskie jak na ogrom pracy i targetow sprzedazowych dobra jako pierwsza praca bo doswiadczeni handlowcy uciekaja rotacja ludzi ciagla..

Adrian
@Bartek

Rotacja, o której wspominasz może mieć różne podłoże. Czy przedstawiciele handlowi przed rozpoczęciem zatrudnienia przechodzą szkolenia sprzedażowe lub inne kursy, które pomagają w pracy i pozwalają na zrobienie targetów?

Gość
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Jak wygoda rekrutacja? Jakie pytania? I czy są może. Zadania np. Jakie?

Bk
Nazwa działu: Handlowy

Gorąco polecam. Pierwsza rozmowa o pracę w miłej atmosferze. Stres szybko mija. Pytania standardowe - dlaczego my - jak przekonać klienta - opowiedzenie o poprzednich pracach zakres obowiązków itd - jak wyobrażam sobie dzień pracy Generalnie ok. Teraz trzeba czekać na wynik rekrutacji. Pozdrawiam

Tak1Nie1
Daniel
@Bk

Witam, a gdzie byłeś na rozmowie, i na jakie stanowisko? Pozdrawiam serdecznie.

Bab
@Bk

Jaki rejon Polski?

Werka
Nazwa działu: Handlowy

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Algidzie? Jak wygląda praca? Wszystko informacje mile widziane

Aga
@Werka

Ja najpierw miałam rozmowe telefoniczna. Opowiadali o pracy. pytali mnie o moje doświadczenie, co robilam,i, prace z klientem,sprzeda io to jak sobie wyobra, am ta prace. Było ok.dzis mnie zaprosili na spotkanie w tym tygodniu ma się odbyc.

Juda
@Aga

Werka jak rozmowa? Możesz napisać coś więcej?

Jolka

Czy dostalas pracę?

Jolla
@Werka

Czy dostałaś pracę jak wrażenia?

Ramzes
@Aga

A gdzie miałaś rozmowę, i na jakie stanowisko?

Jolla

Czy mogę prosić o informację jak wygląda dzień pracy czy starcza 8h?

Zdr

Praca w Żywiec Zdrój jak ph na detalu, jak ogólnie jest? Warto aplikować? Ile wizyt dzień nie, jaka kasa?

woda
@Zdr

Witaj wizyt od 12 do 16 w zależności od trasy, kasa ok do zaakceptowania, fajny produkt i co dobre obsługa fajnych sklepów.

handlowiec
@Zdr

ciekawa, rozwojowa praca

zainteresowany
@handlowiec

a jaka atmosfera w zespole?

żywcowa
@zainteresowany

ja jestem bardzo zadowolona z atmosefry, zarowno z zespolu, jak i z kierownika z którym pracujemy

ja
@żywcowa

u mnie tez bardzo fajna atmosfera w zespole, az chce sie przychodzic do pracy. Nie ma to jak zgrana ekipa.

TakNie1
Mee
@ja

A cele realne do zrobienia? Praca sama wsobie fajna?

TakNie2
Pracus

Jeśli masz możliwość pracować u innego pracodawcy, nie zastanawiaj się idź gdzieś indziej! Target jeśli tylko zwęszy okazję aby cię oskubac ze zlotowki to zrobi to bez mrugnięcia okiem. Nie zarobisz a jeszcze dolozysz do ich skarbonki. Projekty nie rozwojowe.. Nie polecam

Tak10Nie
Zielmen
Nazwa działu: Handlowy

Witam, czytam takie słodkie opinie na temat tej firmy że aż mnie mdli. Nie ma u nas takiej firmy która by z tak słodycz smarowała lukrem. Byłem ostatnio na rozmowie w Zielonej Górze i kompetencje Pana który prowadził rozmowę pozostawiały wiele do życzenia. Więc jak dla mnie mają negatywną opinię

Tak6Nie
Wwa
@Zielmen

Potwierdzam byłam rozmawiałam choć to trudno nazwać rozmową. To było bardziej narzucania swojego zdania i przekonań.

Zuzanna
@Zielmen

Szkoda, że osoba prowadząca rekrutację wywarła na Tobie negatywne wrażenie. Co konkretnie nie odpowiadało Ci w czasie rozmowy? Dlaczego uważasz, że pracownik firmy Target PRO był niekompetentny?

Zielmen
@Zuzanna

Nie ma pojęcia o pracy leci schematycznie po pytaniach które sobie wcześniej przygotował. Dodatkowo odgrywając scenkę przy użyciu technik sprzedaży stosując metody sandllera dla Pana było to za malo. A jak nie wiedział jak wybrnąć zmieniał pytanie. Masakra po dziale HR spodziewam się kompetencji i wiedzy o danym stanowisku na które rekrutują a no i znajomości problemów jakie możemy spotkać w rynku.

Nowy
Nazwa działu: Handlowy

Dostałem się! Zaczynam pracę w Unilever ???? wszystko fajnie objaśnienie oprócz jednej kwestii, A mianowicie: auto... dowiedziałem się że ma być to skoda Octavia jednakże nie sprecyzowane były ich odpowiedzi odnośnie użytkowania auta prywatnie. Usłyszałem tylko że do sklepu, na basen czy siłownię mogę jechać, ważne abym nie jeździł autem na uberze.. na dłuższe trasy do 50km też mogę nim jeździć? Bo nie wiem czy mam sprzedawac prywatne auto bo mam tylko jedno miejsce postojowe wykupione...

@Nowy

Nie polecam sprzedawać. Dzisiaj jesteś jutro Cię nie ma nie pewna ta robota przez target. Nie będziesz mógł jeździć na wakacje i dalsze trasy . Ładnie wszystko przedstawiają ale realia są inne.

misiek

Jakie są godziny pracy w mBanku? Elastyczne?

stef
@misiek

Jak ja byłem w mbanku przez target pro to okolo 25h ma tydzien, ale mega spoko gosc caly kierownik i szedl mi zawsze na reke

@stef

Stef, cieszę się, że miałeś tak dobre relacje z współpracownikami. Rozumiem, że byłeś zatrudniony w niepełnym wymiarze godzin. Na jakim rodzaju umowy pracowałeś? Na jakie zarobki można liczyć pracując w Target PRO?

jaaa
@stef

a nie wiesz czy teraz moze kogos poszukuja?

Aga
@jaaa

tak poszukuja, widzialam, że sa ogloszenie do mbanku na pracuj

TakNie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Target PRO?

BEata
@Pytanie

To zalezy od stanowiska na jakie aplikujesz ale glownie pytaja o sprzedaż i prace z klientem. Jest konkret, nie ma lania wody.

Nowy
@Pytanie

Byłem ostatnio na rozmowie, wynik pozytywny, zaczynam pracę w Unilever. Rozmowa o pracę była bardzo luźna, pytania jakie się pojawiły to: czy Pan sobie napewno poradzi? Jak Pan myśli jak ta praca wygląda? Czy obecny pracodawca jest z Pana zadowolony i dlaczego ? I ostatnie pytanie to: DLACZEGO AKURAT PAN!?

Nazwa działu: Handlowy

Wiecie coś może czy będzie jakiś etat na PH województwo Warmińsko-mazurskie? Dzięki góry za odpowiedź.

Przemysław
@Ww

Zamierzasz aplikować na to stanowisko? Jeżeli tak to chciałbym dowiedzieć się, czy masz jakieś doświadczenie zawodowe na tym stanowisku? Myślę, że może to być kluczowa kwestia, na którą pracodawca może zwracać uwagę.

@Przemysław

Doświadczenie w handlu 5 lat. Wrodzona empatia i wzbudzanie zaufania na bardzo wysokim poziomie co sprawia, że łatwo pracuje się na sklepach. Aktualnie praca w dużej korporacji.

Przemysław
@Ww

Dzięki za odpowiedź. Myślę, że z takimi umiejętnościami i doświadczeniem będziesz mieć duże szanse, aby stać się pracownikiem tej firmy. Mógłbyś dodać jeszcze, czego tak naprawdę oczekujesz po tym pracodawcy?

@Przemysław

Wsparcia w trudniejszych tematach związanych z pracą. Dobrego słowa za wzorową postawę. Wynagrodzenia adekwatnego do umiejętności i wyników. Dobrej atmosfery i wsparcia członków drużyny. ????

Danone jaka umowa dla PH? Proszę o szybką odpowiedź

Lolo
@As

Sądząc po tym co w ogłoszeniu to umowa zlecenie :/ Ktoś z obecnie pracujących na stanowisku PH w Danone może się wypowiedzieć co do ogólnych warunków pracy?

Dges
@Lolo

Warunki pracy i standardy... Bardzo wysokie... Polecam

@Dges

Znakomicie czyta się takie właśnie opinie. Jednak byłoby jeszcze lepiej, jakbyś podał nam nieco więcej konkretów, bowiem - mimo wszystko - Twoja poprzednia wypowiedź ma charakter ogólnikowy. Co miałeś właściwie na myśli, pisząc, iż warunki i standardy w Target PRO są bardzo wysokie? Proszę, rozwiń tę myśl.

@Weronika

Tzn, że jest bardzo dużo pracy i max razy 100 stresu

Nazwa działu: Handlowy

Po ilu dniach oddzwaniaja jezeli chcąćie do zespołu ?

@PH

A czy byłeś już na rozmowie rekrutacyjnej? Opowiedz nam o jej przebiegu. Czy firma zaoferowała Ci warunki, które spełniają Twoje oczekiwania? Każda informacja jest dla nas bardzo cenna. Czekamy na Twoją opinię.

Hal2
@PH

Do mnie po dwuh tygodniach, ale tak też mowili

@Hal2

Dzięki, bo już myślałem, że to jakaś ściema

Nazwa działu: Handlowy

W tych czasach umowa zlecenie to jakiś żart....

Tak19Nie1
Hit
@As

Wolę zlecenie i wyższe pieniądze, umowy o pracę nie potrzebuje...

Tak1Nie17
@Hit

Hit Urlop, zasiłek macierzyński, nadgodziny – te oraz inne świadczenia nie przysługują osobom zatrudnionym na zlecenie Zastanów się.... Jestem młodym człowiekiem i nie tylko kasa się liczy, ale urop i inne dodatki też.

Tak25Nie2
Hit
@As

Czyli tylko Ty masz mieć prawo rację?? To takie polskie więc nie ma co się dziwić... Mówię, że mi pasuje zlecenie, i dla mnie są ważne pieniądze... Krótko.... Dla mnie to jest atut! Nadgodziny w pracy PH... Hahah... Po studiach jesteś?

Tak1Nie14
Morda
@As

Nie placz... nie chcesz... nie wysylaj CV! Tez wole zlecenie, wieksza moneta...

Tak1Nie1
@Morda

Kto tu płaczę? Gościu malinowy ja tylko wyrażam swoją opinię. Słyszałam, że jak coś się napisze tu co może się nie spodobać pracownikom TP, to jest atak. Pozdrawiam

Tak11Nie
@Hit

Widzę, że Pan/Pani po studiach i pracuje jako przedstawiciel handlowy.. Gratulacje i miłego dnia

Woda
Nazwa działu: Handlowy

Witam. Mam pytanie na jaka podstawe mozne liczyc Ph w target pro w projekcje wody żywiec

Zainterrsowany
Nazwa działu: Handlowy

Mam pytanko jakie zarobki jesli chodzi o żywiec zdrój?

Kamil
@Zainterrsowany

Z jakim konkretnie stanowiskiem związane jest Twoje pytanie o zarobki w firmie Target PRO? W firmie jest wiele różnych stanowisk, dlatego, żeby ktoś mógł odpowiedzieć konkretnie na Twoje pytanie, to chciałbym, abyś sprecyzował swój wpis. Ogólnie rozważasz zatrudnienie w tej firmie?

Zainteresowany
@Kamil

Chodzi do przedstawiciela handlowego dla zywiec zdroj. Tak rozwazam zatrudnienie w tej firmie. Z gory dziekuje za pomocna informacjie

Zainteresowany
@Kamil

Stanowisko Ph . Tak rozwazam

Unknown

Nie polecam

Tak1Nie2
gooral
@Unknown

ja w 100% polecam, pracowałem tam... gdyby nie potrzeba przeprowadzki do innego miasta, to nie zrezygnowalbym

Honorata
@gooral

Jak można zauważyć - ile wypowiadających się tu osób, tyle rozmaitych opinii. Ale bardzo się cieszę, że pracodawca, jakim jest Target PRO spełniał stawiane przez Ciebie oczekiwania. Prawdą jest, iż z powodu przeprowadzki już tam nie pracujesz, ale może orientujesz się, czy szukają tam teraz nowych pracowników? Zapewne wiele osób interesuje ta kwestia, dlatego też postanowiłam o nią zapytać.

rekruter

Czy ktoś wie, jak wygląda praca w rekrutacji w tej firmie?

Ldz
@rekruter

Rekrutujesz Pracowników w branży FMCG. Praca terenowa.

Honorata
@Ldz

Czy możesz rozwinąć swój wpis? Być może użytkowników i @rekruter interesują szczegóły zatrudnienia na tym stanowisku. Napisz proszę coś więcej na temat warunków zatrudnienia: oferowanej umowy, wysokości wynagrodzenia, a także dodatkowych profitów oferowanych przez Target PRO.

@zainteresowany

Czy można używać auto służbowe~prywatnie. Dajcie znaka.

Unilvr
@@zainteresowany

Zalezy od projektu.

Upfil
@@zainteresowany

Ja mogę w nie dużej ilości ale mogę .

KhCpH
@Upfil

Potwierdzam można :)

Never

Firma nie daje szansy dla początkujących osób skreślenie na starcie to chyba w tej firmie norma. Więcej razy nie zaaplikuje!!

Upfield
@Never

O co dokładnie poszło jeśli można wiedzieć? Ja zaczynałam jako ,,świeżak,, a pracuję już ponad rok. Nigdy nie mialam problemu z kierownikiem ani z osobami z Targetu

Dan

Praca jako audytor dla Danone, zna ktoś szczegóły? Moze ktoś juz był na rozmowie? Warunki finansowe, zakres obowiązków itp?

Zywiecpro

Witam. Mam pytanie odnośnie pracy na stanowisku PH detal w projekcie Żywiec Zdrój. Ile wizy dziennie? Stała baza czy również pozyskanie? Jaka podstawa i czy premia realnie do wyrobienie? Jak atmosfera? Może ktoś ze Śląska się wypowie?

woda
@Zywiecpro

Odpowiem jeszcze raz jak poprzedniej osobie. Wizyt od 12 do 16 . Atmosfera fajna zgrany zespół choć ja nie ze śląska. Baza stała no chyba że coś Ci się zamknie to musisz sobie coś dodać by liczba się zgadzała. Premia w sezonie sama się robi :) pogoda dopisuje :)

Ja
@woda

A możesz powiedzieć coś na temat floty? Jaka? Czy jest podobnie jak w innych projektach z użytkowaniem prywatnie?

ŻZ
@Ja

Jazda Renault Clio . Co do jazdy prywatnie kwestia porozumienia się.

PH

Niestety nie mogę polecić Targetu Pro jako pracodawcy. Niejednokrotnie nie wywiązali się ze złożonych obietnic (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Target PRO - Łódź

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie