Opinie o Target PRO w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Target PRO. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Target PRO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Target PRO w Łódź

Koszykarz

Miałem przyjemność (przez duże „P”) wziąć udział w rekrutacji na stanowisko Handlowca na teren Koszalina. Przyznam szczerze, że nigdy nie odbyłem tak konkretnej, ale i bardzo sympatycznej rozmowy. Rekruterka – przesympatyczna brunetka, podczas rozmowy zarówno telefonicznej jak i online stworzyła taką atmosferę, ze czułem się jakbym rozmawiał z osoba, którą znam (i lubię) (usunięte przez administratora) lat. Pan Area również bardzo konkretny i rzeczowy Gościu, na każde pytanie odpowiadał nie jak służbista, ale jak pracownik i człowiek – Super! Droga firmo TargetPro, jeżeli wszyscy Wasi pracownicy są tacy jak powyżej to oby Tak dalej! ????

Archiwum
@Koszykarz

Przestań palić zioło bo Ci szkodzi.

Zioem
@Archiwum

Bo jak nie jest po Twojej myśli to od razu przestań? Jak ktoś ma dobre doświadczenia to czemu ma o tym nie pisać??? No tak, bo w Polsce to najlepiej hejtowac za wszystko.

PracaN

Można na staż do Target PRO? Jakie są działy w headquater?

Nicki

Hej czy na Leszno do GZ można aplikować z Poznania czy za daleko?

Dziewczyna

Pracowałam tam na umowę zlecenie jako Supervisor w momencie urlopy zapłacili mi za niego jakieś śmieszne pieniądze ( wiedziałam że tak będzie bo jestem na UZ) ale.....po powrocie do pracy musiałam nadrobić wszystko ,więc pracowałam drugie tyle nikt Cie nie doeceni.No chyba że dobrym słowem, ale to nie te czasy .Auto służbowe ,strach po drodze dziecko odebrać z przedszkola bo ciągle straszą 5 zł za kilometr żart. Charakter pracy jest ok i na to złego słowa nie powiem ,ale podejście do pracownika wstyd dla firmy Pan prezes powinien się wstydzić. A dzień wolny ,nie ważne człowiek chory nie ważne że Ci za to nie zapłacą i tak koordynator dzwoni żeby pojechać i zrobić swoje .W targecie nie liczy się człowiek,jesteś dla nich nikim

Prywaciarze amatorzy
@Dziewczyna

Dobrze powiedziane , nie liczą się ludzie tylko kasa. Wykorzystają każdego do ostatniej kropli. Typowy prywaciarz

X
@Prywaciarze amatorzy

Tak. Liczy się hajs i tylko hajs.

Jacek
@Dziewczyna

Nie wiem w jakim projekcie ale dla Żywiec Zdroj przez 6 lat nie można było narzekać. Dzięki Kuba, dzięki Arleta. Mam nadzieje ze kiedyś znowu się spotka y przy jakimś projekcie. Jedyny kamyczek to dział floty ???? No ale nie wszystko może być różowe

Przedstawiciel Handlowy

Byłem już na kilku rozmowach rekrutacyjnych w swojej karierze, ale z takim bucem jak w targecie jeszcze się nie spotkałem. Zero etyki zawodowej i kultury osobistej. Skoro tak wygląda rekrutacja to jak współpraca z nimi, zresztą czytają opinie tutaj i słysząc w rynku to wniosek jest jeden.

Doświadczenie, zarobki, od kiedy, dlaczego zmieniam itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy B2B Sales Manager
Gremi Personal Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Projektant/-tka OZE
Toruń
Green Capital S.A.
Kandydat PH

Witam mam pytanie jak wygląda praca jako przedstawiciel handlowy w projekcie Algida? Na jakie zarobki można liczyć? Ile realnie godzin się pracuje? Samochód służbowy można użytkować prywatne? Jakie benefity daje pracodawca? Czy polecacie dla młodej osoby?

Tata
@Kandydat PH

Synek, jaki kanał tam jest kilka... Zresztą sama Algida połączyła się z unileverem.

Kandydat PH
@Tata

Pozyskiwanie klientów( restauracje, kawiarnie itd) więcej się nie dowiedziałem telefonicznie.

Krowo
@Kandydat PH

Jeśli chodzi o pracę w projekcie Algida to tak naprawdę zależy na jaki zespół trafisz. Jeśli chodzi o godziny to tak naprawdę zależy od Ciebie w jakim czasie obskoczysz wszystkie punkty. Jeśli zaczniesz wcześniej to logicznie wcześniej skończysz. Dzień pracy ma być 8 godzin i nie dłuższy na duży plus to wolne weekendy. Samochód służbowy dostaniesz od firmy i polecam robić zdjęcia samochodu w momencie odbioru by w razie czego przy wymianie lub oddaniu samochodu nie było żadnych wątpliwości. Użytkować prywatnie w sumie nie można chyba że ewentualnie jakieś krótkie odcinki w razie potrzeby. Z benefitów to chyba nic za bardzo nie ma oprócz jakiś kart multisport i opieki medycznej. Jeśli chodzi o zarobki sama podstawa jest dosyć okej natomiast jeśli chodzi o premię jest ona wypłacana za obrót ale żeby ją dostać trzeba wykonać jakieś dodatkowe zadania. Czy uda Ci się wykonać premię za obrót to już w dużej mierze zależy od tego jaki teren dostaniesz. Teren na którym ja pracowałem progi były tak wysokie że premia była niemożliwa do wypracowania a progi były zdecydowanie zbyt wysokie. Mam nadzieję że moja opinia pomoże w podjęciu decyzji natomiast Ja zdecydowanie nie polecam.

Był i się zbył
@Kandydat PH

Jeśli masz doświadczenie to raczej nie ma czego szukać w targecie bo nie spełnia twoich oczekiwań. Chyba ze doświadczenia nie masz to weź te prace przepracuj pół roku i idź dalej gdzies gdzie będą cię szanować. Raczej praca na chwile

@Był i się zbył

Zawsze coś, czasami przez pół roku się człowiek nauczy więcej niż latami w innych firmach. Też myślę że warto spróbować, mimo wszystko nabędzie się nowe doświadczenie.

Xyz
@Kandydat PH

Może ktoś z obecnych został zaproszony na Zatrudnienie 04.01.2022? Lub ktoś z doświadczonych może opowiedzieć jak mniej więcej wygląda takie spotkanie w tej firmie?

Ola z Opola
@Xyz

Częstują cię wodą z kranu i dają obiad. Podpisujesz umowę, caly dzień szkolen, a szkołą cię ludzie którzy prace PH znają tylko w teorii. Żenada

Wyzysk
@Weronika

Zdobędziesz doświadczenie chyba z zarządzania czasem bo będzie tyle pracy ze 8h dziennie nie starczy . Ciagle przełączane są normy czasu pracy w tej firmie WYZYSK !!!!!

Wie ktoś jak przebiega rekrutacja na projekt Grupa Żywiec? Ktoś już po rozmowie lub ofercie?

zainteresowana

Witam. Pytanie praktyczne - czy jako ph jest szansa otrzymać samochód z automatyczną skrzynią biegów? Wyprzedzając prześmiewcze komentarze - tylko na taki pojazd mam uprawnienia. Z góry dziękuję za odpowiedzi

Aneta
@zainteresowana

Nie pogniewaj się, ale czy to się wiąże z pewną niesprawnością? Bo nigdy nie słyszałam, żeby było prawko tylko na automat.

Zaciekawiona
@Aneta

To masz nową wiedzę - coś takiego istnieje ;)0

@Aneta

Oczywiście że istnieje.Zawsze to jakaś alternatywa dla kogoś kto np n ie potrafi ogarnac manuala to może mieć prawko tylko na automat.Lepsze to niż nic.:)

ciekawwy

Jakich zarobków można się spodziewać na stanowisku PH - Danone?

Xxxx
@ciekawwy

Jest to pewnie kwestia indywidualna ale nie spodziewaj się więcej niż 3 na rękę plus premia którą mydlą oczy ale i tak nie jesteś w stanie jej wyrobić

nikd
@Xxxx

Ale z Was durnie, jeśli to, że nie możesz wyrobić targetu jest winną firmy target PRO... już wiem skąd tyle ostatnio negatywnych komentarzy.

KRZYSIEK
@Xxxx

SZCZERZE TO STRASZNIE CZYTA SIE TE WASZE KOMENTARZE, BO MAM WRAZENIE, ZE NIE MACIE ZADNYCH ARGUMENTOW BIZNESOWYCH, A OBRZUCACIE WSZYSTKICH INNYCH TYLKO NIE MACIE DO SIEBIE PRETENSJI, ZE NIE ZROBILISCIE TARGETU... JAKOS JA DOSTAJE PREMIE I PRACUJE, JAK WAM NIE PASUJE TO IDZCIE W(usunięte przez administratora)

Xxxx
@nikd

Oczywiście kwestia premii i to czy ja wyrabiasz czy nie jest kwestia indywidualna - nadal jest to kwestia niepewna wiec nie ma co na to liczyć. WaZne jest to ile dają na umówie a to są (usunięte przez administratora) pieniądze …

Olaf
@ciekawwy

Niewystarczających …

Ona

Nie.polecam !!! Pracowałam tam rok ,kosztowało mnie mnóstwo nerwów. Człowiek się stara robi swoje i co? Poklepią Cie po ramieniu i pwiedza że dobrze pracujesz a kasa to jakiś żart. Umowa o pracę to nierealne osiągnięcie, przynajmniej na moim stanowisku. Nigdy nie dowiesz się prawdy kręcą kłamią, czasami byłam w szoku że ktoś taki techniki jeszcze stosuje .Praca sama w sobie nie jest zła, nawet ją lubiłam ale jestem też osobą która się bardzo angażuje ale uwierzcie Nie warto ! Na stanowisku Superisora jesteś tylko pionkiem dziś jesteś jutro Cie nie ma .

PRO?

Telefon od rekruterki na dzień przed rozmową rekrutacyjną na przedstawiciela na Teams, ponieważ inny termin nie wchodzi w rachubę i trzeba się dostosować bez względu na swoje obowiązki czy plany. Na rozmowie mili, ale: -miała być informacja o wyniku rekrutacji nawet negatywna, lecz nic takiego nie miało miejsca. -wspomniana pani miała byc dostępna pod telefonem w razie jakiś pytań czy wątpliwości. Okazało się jednak, że kiedy po jakimś czasie do niej zadzwoniłem nie odebrała ani nie oddzwoniła.

Haha
@PRO?

Nic dziwnego , w centrali na jedną osobę przypada pracy jak na dwa etaty. Nie licz na profesjonalizm

haha2
@PRO?

nie widze nic dziwnego, ze z dnia na dzien jest spotkanie

@haha2

Jak ktoś pracuje to nie jest tak łatwo dostać wolne albo wygospodarować czas z dnia na dzień. Szczególnie, że do takiej rozmowy wypada się przygotować. W żadnej rekrutacji, w której brałem udział nie było czegoś takiego. Rekruterzy czasami mieli sztywne terminy, ale nigdy nie był to następny dzień.

@PRO?

To chyba mało rekrutacji w życiu przeszłaś. Daj spokój, bądź mniej roszczeniowa. Takie są teraz normy, nikt się Tobie nie będzie przejmował, zwłaszcza że ktoś pisał że dziewczyna pracuje tyle co na dwóch etatach.

@Weronika

Tak, być olewanym i jeszcze się z tego cieszyć. Nie ma takich norm, to jakaś (usunięte przez administratora) Ciężko wysłać maila z automatu, szczególnie, że samemu się o nim wspomniało i zadeklarowało, iż się go wyśle? Zero słowności i profesjonalizmu. Może jeszcze powinni powiedzieć: dziesięciu czeka na twoje miejsce. Nasz rynek pracy nigdy się nie ucywilizuje, jeśli nie będziemy z tym walczyć.

py

Kumpel mi dzwonił i mówił, że jest nowy projekt w Targecie i nazywa się Ekaterra? Co to jest? Jakieś hiszpańskie produkty?

mbank
@py

to jest ta firma co sie wlasnie zajmuje liptonem, saga oraz pukka. ale nazwa kosmos :D

zibox
@mbank

tak, tak. potwierdzam.

Koniu
@zibox

Pukka jeszcze, dobra herbata. Ale droga…

???
@Koniu

W Polsce tez?

g0-!-w0rd
@???

tak, 100% widzialem w jakims markecie

e-com
@g0-!-w0rd

zawsze możesz przez neta kupić

ja tam bralam i byl problem z przesylka, dlugo czekalem... chyba z tydzien...

SIEJA
@Ania

TO MACIE JAKAS ALETRNATYWE?

C#C
@SIEJA

ostatnio byla chyba w makro

M
@py

Ekaterra to spółka wyodrębniona z Unilevera. Ma markę Lipton i od maja 2021 osobny dział sprzedaży. Obecnie została kupiona przez fundusz inwestycyjny.

EXZE

Drogi Targecie, Mam tylko jedno pytanie. Kiedy zakończycie współpracę z opiekunem lodowym w regionie łodzkim? Ten typ Pan JB powinien już dawno zostać wyeliminowany ze struktur Algidy. Dziesiątki osób same zrezygnowały z pracy dzięki jego personie. Czy Wy tego nie widzicie??? Negatywne opinie klIentów, nadgorliwość, (usunięte przez administratora) ze strony tego Pana to powszechan sytuacja!!! Wymieniać można godzinami...Cała Łódz łącznie z dystrybutorami mają go dosyć, działa na szkodę i negatywne opinie Algidy!!! Dramat.

EXZE
@EXZE

Drogi Administratorze, Słowo, które usunąłeś to w innym znaczeniu ... "świadome, uporczywe nękanie psychiczne pracownika w sposób werbalny lub niewerbalny przez przełożonego lub współpracownika, a nawet większą liczbę osób lub całą organizację (osoby nią zarządzające). W konsekwencji takiego zachowania pracownik jest w złym stanie psychicznym, przejawiającym się obniżoną samooceną, poczuciem odosobnienia, a nawet stanami lękowymi.

Łódzkie
@EXZE

Też miałam okazję z nim współpracować, chociaż to jest delikatnie powiedziane!!! Jarosław B. to człowiek, z którym nie da się pracować!!! Cały Unilever o tym wie, jak również Target i nikt z nim nic nie robi - zastanawiające. Jeśli ktoś spotka tego typa to ma go serdecznie dosyć, czy to hurtownie, przedstawiciele hurtowni, nie mówiąc już o właścicielach sklepów - którzy nie chcą aby się pojawiał na punktach. Wierny sługa.

Kkhfrxv
@Łódzkie

Tam z wieloma ludźmi nie da się pracować .

Official
@Łódzkie

Łódzkie to on jeszcze pracuje????? Przecież to już podlega pod sąd pracy, jego metody, JB to rak, którego trzeba wyciąć!!!!

kandydat

Te wszystkie negatywne opinie to chyba prawda. Dzwoniła do mnie Pani z rekrutacji, ale nie mogłam rozmawiać ponieważ byłam w pracy. Pani miała zadzwonić po 16, ale już się nie odezwała:/

zaciekawiony

O co tu chodzi? Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Sklepów Internetowych pojawiło się to na pracuj.pl...

kilianmbane
@zaciekawiony

pewnie e-comerce

tereska
@kilianmbane

przyszlosciowy temat, jakie warunki?

ronald!
@tereska

czekam, jak sie odezwa dam znac.

haniunia
@ronald!

ja dzisiaj dostalem info negatywne. ale i tak spoko, bo dali znac. pozdrawiam i zycze zdrowia!

wienio
@haniunia

bardzo dobre warunki, ale spore tez wymagania. excell dosc latwy.

ziomek
@wienio

co to znaczy bardzo dobre warunki? przeciez to kwestia indywidualna...

wienio1
@ziomek

pracowalem na podobnym stanowisku wczesniej, wiec stad uwazam, ze "bardzo dobre" warunki. MILEGO DNIA1 @ziomek

ktoś
@wienio1

ktoś dostał jakieś info? ja wysłałem, ale nic... choć bardzo chciałbym się przebranżowić..

FN
@ktoś

ogloszenie jeszcze wisi.

FL
@FN

jakby ktos cos dostal, niech pisze...

Rekin!
@FL

podbijam! jestem ciekawy, wyslalem CV, na ten moment cisza.

niecierpliwy strasznie :P
@Rekin!

u mnie tez, moze maja wakacje :D :D :D

PI
@niecierpliwy strasznie :P

pewnie zamkniety temat. wszystko za pozno!

miły
@PI

100% zamknięty.

rrrr
@miły

takie ogloszenia inne, nie odnosnie ph gdzie mozna znalec?

Kylo
@ktoś

Ja dostałem dziś telefon na pH. Region Busko-Zdrój. Będę miał rozmowę na teams

Perfect Store

pracowałam w projekcie (usunięte przez administratora)i ogólnie słaby projekt, ale Target super firma i bardzo przyjaźni ludzie. I tak dostałam karę, ale wiem za co, więc mogę mieć pretensje tylko do siebie. Dużo zdrówka.

Majek

Też kończyłem z Targetem i zdecydowanie polecam, szkoda, że taką decyzję podjął Żywiec, ale nie mi to oceniać.

:(3/.-134:)5,,./23
@Majek

Nie rozumiem tego polaczenia, ale decyzja jest i tyle… firma ZZ i Target PRO mega. Polecam!

Były ph

Niech każdy Ph strzeże się przed pracą w Target PRO, najpierw pomocni, potem każde 100 zł chcą odbijać! Generalnie nikt się nie rozstaje z nimi w zgodzie bo zawsze za coś potrącają! (usunięte przez administratora)

Mlody
@Były ph

Gdzie pracowałeś? W jakim projekcie?

Artur Ròżyczka

Nie polecam pracy w Target pro jako Przedstawiciel Handlowy.

Artur2

pewnie zostal wyrzucony na zbity pysk, ze nie realizuje targetow. tutaj nikt normalny kto pracowal uczciwie negatywnych bzdur nie bedzie pisal.

@Artur Ròżyczka

To może napiszesz skąd taka opinia :P Warto zapoznać się z jakimiś szczegółami żeby wiedzieć co i jak i wyrobić sobie swoje zdanie na ten temat.

nick
@Weronika

żenada, ktoś coś napisał i nie potrafi tego w jakikolwiek sposób uargumentować. shame on you!

Dziekuje

Wczoraj bylem na rozliczeniu w swoim projekcie, poniewaz moj kochany producent postanowil zmienic swoj biznes. I jak z reguly nie pisze na takich forach, to postanowilem, ze podziele sie swoim zdaniem. Pracowalem w Targecie blisko dwa lata i powiem tak, bylo mega! Wszystko na czas, poukladane, zero problemow, mega opiekun. Jesli nie oszukujesz to oni tez sa w porzadku. Wszystko co zle zawsze wychodzilo od producenta dla ktorego pracowalem. To, ze target to przekazywal to po prostu ich rola. Nie bede ukrywal mialem troche obawy o rozliczenie auta, bo juz moge powiedziec czytalem i slyszalem te bzdury co tutaj niektorzy pisza i jestem przemile zaskoczony, bo bylo mega profi, nie czekalem, wszystko uczciwie i zero problemow. Z czystym sercem moge polecic target i przede wszystkim dziekuje tym ludziom, ktorzy tam pracuja. Mam nadzieje, ze kiedys tutaj wroce!

Kiero

Do jakiego projektu ten kierownik od detalu na Trojmiasto? Dzkeki za info.

Zostaw merytoryczną opinię o Target PRO - Łódź

• Jak się pracuje w Target PRO?

Zobacz opinie na temat firmy Target PRO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Target PRO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Target PRO?

Kandydaci do pracy w Target PRO napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Target PRO
3.5/5 Na podstawie 1252 ocen.

Target PRO