ITP BAKING

Łódź

Opinie o ITP BAKING

Weronika

Zachęcam do pozostawiania merytorycznych informacji i opinii na temat pracy w firmie ITP BAKING. Będzie to pomocne dla osób, które chcą się tutaj zatrudnić. @Andrzej czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? O co dokładnie chodzi?

Weronika

Pracujesz w ITP BAKING? Napisz nam więcej o panujących warunkach w firmie. Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Jak wygląda możliwość rozwoju pracownika w firmie? Czekamy na Wasze oceny.

teraz

Ja sprawdzałem w KRSie i wszystko niby jest w porzadku, w sesnie firma istnieje i nie przeczytalem nigdzie indziej jakis niepokojacych wiadomoscie na ich temat

ulalala

wiem gdzie jest kraków torfowa 3

Mr "X"

Generalnie ITP był wałem głęboko uszytym 12 spółek żadna nie wypłacalna wszystkie głęboko utopione.... Teraz sytuacja się powtarza tylko ze w Krakowie.

zip-zap

a co z tym wezwaniem na komistariat? wprawdzie to już dawno, no ale może sprawa jeszcze się ciągnie lub ma to znaczenie dla przyszłych pracowników- o co tam chodziło? na stronie www nie ma za dużo informacji o firmie, wysłałem jedynie cv na podany adres i miałem nadzieję, że może tu się czegoś dowiem

suso

wiesz co nie wiem czy tak łatwo jest obecnie o pracę w ITP Baking, ciągle mają podpis , że są w organizacji co nie znaczy raczej że wszystko u nich jest ładnie i pieknie . Nie mam niestety bardziej treściwych informacji na ich temat , ale mam nadzieję , że niedługo zjawi się tu ktoś kto rzuci więcej światła na te firmę

yoko

no nie wiem

R

Dostaliście wezwanie na komisariat? Ja nie pracuję tam juz kilka ładnych lat i przyszło coś w sprawie p. (usunięte przez administratora) jako świadek.

Yzy

Ktoś ma moze info na temat nowej firmy pana prezesa...bo cos Mi sie o uszy odbiło ...ze stworzył cos na jakiegos słupa :-)??

Zainteresowany.

Szukaj w Konskich.Chcesz to wystawie tego Pana.

Lolek

Znalazłeś kolegę ..może poszukam w rodzinnym mieście :/)

Andrzej
@Lolek 27.10.2012 01:39
Znalazłeś kolegę ..może poszukam w rodzinnym mieście :/)

Jakim mieście

albert

jedynak czytuje te rubryke!!! Przedstaw się mu, to może sie sam ujawni:)))) Chyba jednak zależy co od niego chcesz...?

pilnie

Andrzej
@pilnie 25.10.2012 19:27
witam@all potrzebuje informacji co sie dzieje z jedynakiem prosze o pilna informację z góry dziekuje,...

Potrzebuję zdjecie tego pana jak bym mial pomóc. Tez go szukam mam jakies zdjecie ale nie wiem czy to on wiecej informacji potrzebuje i czy mieszkal w mieście Lodz

Karo

To po co Marjan tam pracowałeś, żeby kraść? To dlatego się firma rozpadła że każdy myślał tak jak ty. A kasę za pseudo pracę brałeś. To jeżeli wszyscy robili jak ty to nie dziwne że firma się rozpadła. A nikt tobie nie zagląda czy ty chlasz czy nie za swoje pieniądze więc nie zaglądaj inym. Za twoje prezes nie chlał. Miał taki kaprys,m zarabiał na tyle więc chlał i nie on jeden. A ty pewnie abstynent. Ludzie firma działała dziesięć lat.

Marjan

Proszę Szanownego Państwa jak czytam opinie na temat mojego długoletniego pracodawcy to powiem wam jedno, od zawsze w tej firmie był burdel i czegoś brak. Jak prezes nie grał to chlał, jak nie chlał to ruchał albo trzeba było go szukać po izbach lub dołkach(sam miałem raz taką przyjemność tak szukać Rafałka i prosić znajomych psów o wypuszczenie ancymonka ale to temat na inną historię) więc co się dziwicie. A prawda jest taka że każdy kręcił jakieś lody na firmie bo się dało prosto to robić w tym burdelu, a jak ktoś powie że było inaczej to zaśmieję się w pysk.Samochody służbowe bez kontroli, telefony hulaj dusza, części na boku, lewe faktury i zaliczki. Co prawda prezesostwo też nas kręciło ale wódkę zawsze można było pierdolnąć na warsztacie i przy okazji coś zawinąć. A to że jak by Rafał był normalny to ITP by miał wieżowiec w centrum miasta a rynek zbytu od Gdańska po Zakopane, a on sam pierdział by w stołek na jachcie na Hawajach. I tyle w temacie. Pozdro

Zostaw opinię o ITP BAKING - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITP BAKING