Opinie o Power Profit Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Power Profit Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Power Profit Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Power Profit Sp. z o.o. w Łódź

Dużo tu informacji, ale czy są one potwierdzone, wiecie wszystko z pierwszej ręki? O tych sprawach sądowych, zmianie właściciela, i ze to firma krzak... już wiem, co mam myśleć. Przeczytałam tutaj, że nikogo nie zatrudniają, a ja jednak trafiłam na forum przez ofertę pracy dla specjalisty kadr i płac. Ogłoszenie wydaje się być ok, piszą o umowie o pracę, benefitach. Niech ktoś się jeszcze wypowie, błagam:D

Roma
@ZIM

Właśnie na forach widzę opinie klientów, a pracowników wcale, dlatego też fajnie byłoby się dowiedzieć, jak od tamtej strony to wyglądało. Przecież nawet tutaj można było znaleźć oferty pracy w firmie. Znasz kogoś, kto był albo jest zatrudniony? Czytałam, że firma jest zadłużona i się zastanawiam, czy pracownicy nie mają jakichś problemów z otrzymywaniem wypłaty.

Wii

Zdecydowanie nie polecam firmy!!!Niestety mnóstwo poszkodowanych klientów,nie zrealizowane inwestycje,brak zwrotu zaliczek. Jako pracodawca też odpada. Od dawna próbuje skontaktować się z Prezesem,aby uzyskać świadectwo pracy i wypłatę zaległego ekwiwalentu. Niestety z zerowym skutkiem. Pana Tomasza los pracowników i klientów nie bardzo interesuje.

@Andżela

Proszę zwrócić uwagę, że istnieje kilka firm pod tą samą nazwą. Negatywne opisy dotyczą Power Profit z Łodzi (prezez Tomasz Koczan) która reklamowała się jako firma montująca panele fotowoltaiczne.

Byłem klientem tej "firmy" która realizowała u mnie usługę. Przez rok walczyłem o zrealizowanie umowy. Oszukiwali i (usunięte przez administratora) klientów i własnych pracowników.

@Marek

W jaki sposób własnych pracowników? Skąd masz takie informacje? Masz tez znajomych którzy pracują dla tej firmy?

ZIM Nowy wpis

Dlaczego jeszcze masz wątpliwości. Jeśli na forach jest tyle negatywów, to z automatu odrzuca się taką firmę. Negatywy nie wzięły się znikąd

Roma Nowy wpis
@ZIM

Maniek

Polecam. Bardzo konkretna kancelaria.

Sabina

Witam. Niestety jesteśmy ofiarami tych ludzi. Fajnie byłoby porozmawiać. 663320456

radek

tak, dziękuję u tego Pana konkrety

Czerwonak

Ode mnie wzięli zaliczkę 9000,- i przestali odbierać telefony. Wcześniej przesuwali termin rozpoczęcia prac, aż w końcy telefony zamilkły

Chleb

Od grudnia 2021 czekamy na rozpoczęcie instalacji połowę wartości instalacji przelałem na konto Power Profit i..... kontakt po wpłacie ustały. Proszę o info co mam robić ?

Bober
@Czerwonak

I co? Udało Ci się odzyskać? Ja mam ten sam problem z 6500.

Marta Kaczmarczyk
@Chleb

Dzień dobry! Czy mogę zapytać, kiedy Państwo podpisaliście umowę? Jestem byłym pracownikiem, od dawna tam nie pracuje, ale też należę do osób poszkodowanych i mam kilka wyrokow sądu.

NICK meisson
@Marta Kaczmarczyk

w roku 2021 i do tej pory nie otrzymałem instalacji . założyłem sam za pośrednictwem byłego pracownika firmy PP wyłozyłem pieniadze i kupiłem instalacje w hurtowni elektrycznej

ZIM Nowy wpis
@Chleb

Jeszcze masz wątpliwości? Sprawa przeciwko Koczanowi -prezesowi jest już trzeci rok w prokuraturze , która prowadzi zbiorcze śledztwo. Nie zamykają sprawy, gdyż tak dużo jest poszkodowanych, a dodatkowo tak ślamazarnie działa nasze prawo. A (usunięte przez administratora) chodzi na wolności i wydaje w łatwy sposób zdobyte pieniążki. Oficjalnie on nie ma nic, więc komornik nie ma z czego mu zabrać. Zacznij od złożenia zgłoszenia do prokuratury o przestępstwie. I czekaj. Nawet sprawa sądowa niczego tu nie zmieni, dostaniesz korzystny dla siebie wyrok i co dalej. Pójdziesz do komornika i wydasz niepotrzebnie pieniądze. Dużo wcześniej wypowiadałem się na ten temat, prześledź moje opinie - nick ZIM. W telewizji program o PP był w trzech głównych stacjach, TVP, Polsat i w TVN

Sara Nowy wpis

Moi drodzy, jakw ygląda ten elastyczny czas pracy w biurze? Mam zamiar aplikować do działu kadr i płac na stanowisko specjalisty i bardzo by mi zależało na tych elastycznych godzinach czy pracy hybrydowej. Jeśli firma ma na myśli możliwość rozpoczęcia pracy jedynie między 8-9 to raczej odpuszczę :(

Agatka

Co się dzieje, że jest tyle złych opinii na temat firmy odnośnie wykonywania zleceń? Czy osoby piszące te opinie odzyskały swoje pieniądze bądź doszło do wykonania usług? Jedna z osób pisała o tym ze pracowała dla firmy i również jest poszkodowana. Chodzi o nie wypłacanie pensji czy o co? Rozglądam się za pracą w tej dziedzinie ale nie rozumiem dlaczego zlecenia po pobraniu zaliczek nie zostają wykonane

@Agatka

Firma zaprzestała świadczenia usług. Osobiście też zostałem (usunięte przez administratora) Zaliczki na szczęście nie wpłaciłem, bo miałem realizować na kredyt, a kiedy usługa nie została zrealizowana, odstąpiłem od umowy kredytowej. Teraz prawdopodobnie prawnicy banku walczą o zwrot przelanej kwoty.

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

@Wii

Ale to wypłaty tak na ogół są regularnie wypłacane? Nie ma żadnych obsuw, tak? Bo piszesz tu tylko o ekwiwalencie, więc wolę dopytać, bo mam zamiaru zaaplikować... Nie odbierają od Ciebie telefonów? Próbowałeś/aś osobiście?

Wii

Ja byłam na urlopie macierzyńskim i wraz z jego zakończeniem rozwiązałam umowę. Ta firma funkcjonuje jedynie w KRS. Nie ma pracowników,biura,księgowej,kontakt z prezesem graniczy z cudem. Nie polecam. A gdzie w ogóle mają ofertę pracy w Łodzi czy Wrocławiu?

Andżela
@Wii

A kiedy rozwiązałaś tę umowę? Od kiedy tak naprawdę starasz się uzyskać świadectwo pracy i zaległy ekwiwalent? Ile już minęło odkąd odeszłaś z tej firmy?

@Andżela

Firma krzak, (usunięte przez administratora) ludzi naciągając klientów i nie realizując zleceń. Zdecydowanie nie polecam.

Księgowa pracuje tam tylko z biura czy można z domu? Ciekawe, czy w ogóle robi im to różnicę, bo widziałam to ogłoszenie na samodzielną księgową i nie wspomnieli o tym nawet, jak tak patrzę teraz. Można prosić o więcej informacji? Zależy mi na tym, żeby nie musieć dojeżdżać cały czas.

UWAGA

Firma fotowoltaiczna pod nazwą Mateusz Wasiak Fotowoltaika Power Profit zarejestrowana w Mirosławcu (zachodniopomorskie), NIP: 7651699814 to nic innego jak dawne Power Profit Sp. z o.o. z Łodzi, NIP: 7272827881 w osobie Tomasza Koczana - złodzieja i (usunięte przez administratora) który ma na koncie ok.60 spraw sądzie za (usunięte przez administratora) finansowe, a obecnie prowadzoną jedną zbiorczą sprawę karną z ramienia Prokuratury i sądu, za co grozi mu pozbawienie wolności. Ponieważ nazwisko Tomasza Koczana jest na rynku spalone, to znalazł on słupa-idiotę (niestety pewne rzeczy trzeba nazywać po imieniu) w osobie Mateusza Wasiaka z Mirosławca, który ściąga na siebie podobny los. Schemat działania w skrócie jest następujący: podpisujesz umowę na instalację fotowoltaiczną, wpłacasz zaliczkę, mija termin montażu, po panelach ani widu ani słychu, jak chcesz odstąpić od umowy to możesz, ale zaliczki już nie zobaczysz, po czym nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile albo wymyślają, że paneli nie ma hurtowni itp. Finalnie dojdzie do braku kontaktu.

Czy w tej firmie w Łodzi ktoś jeszcze pracuje? Czytam w komentarzach, że były problemy z realizacją usług pomimo wcześniejszego wpłacenia pieniędzy. Skoro klienci nie są zadowoleni, to jak pracownicy? Otrzymują regularne pensje czy mają również problem finansowy? Dajcie znać, jak to wygląda, bo nie wiem czy aplikować.

Darek

Witam mam pytanie czy posiada ktoś numer kontaktowy do firmy PP widziałem dziś ogłoszenie że szukają samodzielnego księgowego do Wrocławia więc firma dalej chyba istnieje a ja mam gwarancję na instalację od nich i zero kontaktu mieli być co rok do sprawdzenia

Ile zarabia specjalista ds. zamówień? Pytam, bo widziałam jakąś starą ofertę, ale nie podawali nawet orientacyjnych zarobków tylko pisano, że są atrakcyjne. Na jakie szkolenia można liczyć na początek? Okres próbny też trzeba jakiś zaliczyć?

Jakiś czas temu była tu oferta dla specjalisty ds. fotowoltaiki. Chciałem dopytać o prace ale widzę że jest sporo negatywnych komentarzy co do niespłaconych zobowiązań. Zatrudniali tylko na B2B to faktury od pracowników też miały zaległości? Jak jest teraz?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Power Profit Sp. z o.o.?

Ktoś

Piszesz jako pracownik obecny lub były ? Bo mnie interesuje czy może pracownicy mają płacone na czas, bo widziałam, że u klientów z tym różnie? Coś wiesz jakie dają umowy?

Witam, zostałem (usunięte przez administratora) na dużą kwotę pieniędzy, zamówione panele nigdy nie zostały zamontowane, a pieniądze nie są do odzyskania, ponieważ właściciel firmy nagle nie posiada konta bankowego i nie istnieje w księgach wieczystych. M(usunięte przez administratora)

Pracował ktoś z Was jako Ankieter w firmie Power Profit Sp. z o.o.? Powiecie, na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?

Dawid

Dlaczego na fałszywych? Sam niejednokrotnie, właśnie dzięki opiniom na portalu, uniknąłem pracodawców, którzy nie płacili w terminie albo oferowali marne warunki, jeśli pracowałeś albo pracujesz tutaj to mógłbyś napisać jak tutaj jest, jaką umowę oferują, czy atmosfera na plus i jak z kasą, bo z całą pewnością sam chciałbyś się tego dowiedzieć szukając pracy ... Fałszywe opinie jasne, że mogą się zdarzyć, ale jeśli kilka osób pisze o tym samym, to raczej ciężko, żeby mijało się to z prawdą ...

@Dawid

Dlatego tak napisałem ponieważ firma sama sobie wystawiała mnóstwo pozytywnych opinii, a prawda jest taka, że (usunięte przez administratora) bardzo wielu klientów (między innymi mnie), nie rozliczyła się ze swoimi podwykonawcami oraz pracownikami. Myślę, że ta informacja będzie dla Pana i innych użytkowników tego portalu użyteczna i pozwoli uniknąć problemów.

Szukam pracy jako przedstawiciel handlowy i myślałem że może w tej firmie się uda załapać ale widzę tu jakieś problemy mieli klienci z tym, co było uzgadniane z firmą. Zmieniło się coś? Firma widnieje jako aktywna, więc trudno uwierzyć, że jakby ciągle takie problemy były to by się utrzymali na rynku. Z tego ogłoszenia, co znalazłem to oferują nawet umowę o pracę, co nie zawsze na stanowisku ph jest takie oczywiste. Nadal tak jest? Inna sprawa to te szkolenia o których napisali też. Zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Jak często one są i czy można zdalnie w nich uczestniczyć?

zim
@Piotr

Trzymaj się jak najdalej od tej firmy. Nie dość, że oszukiwali metodycznie klientów, to również pracownicy mieli kłopoty. Poczytaj na forach, jak wyłudzali pieniądze od klientów, nie świadcząc usługi.

Podpisałem umowę na dostawę i montaż paneli. Po wpłacie 50% Koczan zażądał dopłaty bo ceny wzrosły o 20%. Dopłaciłem i kontakty telefoniczne ( skrzynka przepełniona) mailowe, a nawet pocztowe się urwały, bo listy polecone się wracają. Mam teraz świadomość, że pieniędzy nie dostanę, bo podobno jest upadły, ale niechaj chociaż do ciupy za jawne, z góry założone (usunięte przez administratora) odpowie. Adam

S.
@Adam

to była głośna sprawa.. nawet był o tym reportaż w uwadze tvn, a ludzie nadal się nabierają

Zbigniew

Należy unikać kontaktu z tą firmą. Umowę podpisaliśmy 01.06.2021 r. z miesięcznym terminem montażu, po kilku telefonach montaż wyznaczony na 13.07 i tutaj pierwsze zaskoczenie - w tym dniu zostały zamontowane tylko stelaże i wkopano cześć zabezpieczenia instalacji. następnie powtórka z rozrywki (maile, telefony) i zakończenie montażu ma mieć miejsce na koniec lipca ale niestety w dniu 28 lipca montują tylko okablowania i skrzynki z zabezpieczeniami. Od tego czasu montaż nie jest zakończony. Żeby było ciekawiej firma na podstawie upoważnienia wystąpiła do energetyki od odbiór instalacji :-) Pan z energetyki był zdziwiony że instalacji nie ma i niestety w tej chwili czekam na ich negatywną decyzję :-(( Utrudniony kontakt z Panem Prezesem (w zasadzie nie odbiera telefonu i ciągle włącza się skrzynka pocztowa), utrudniony kontakt z Panią Martą (wyznaczony opiekun umowy), utrudniony kontakt z Panem (usunięte przez administratora)(osoba która wyznacza terminy montażu), ciągłe obiecywanie nierealnych terminów i brak zakończenia montażu to wystarczające powody do omijania tej firmy.

Krzysztof
@Zbigniew

Ja czekam na panele od kwietnia 2021 wszystko zapłaciłem, a kontakt z firmą się urwał. Nie polecam

TEDI
@Zbigniew

Tak. zgadza. sie firma. bardzo nie. rzetelna...a wprost zlodziejska...paradoksem jest..iz w ten sposob egzystuje na ulicy Kosciuszki z nastepnym adresem przy ktorej rowniez ma. siedzibe. prokuratura do tego typu przestepstw..Wspolczuje tym ktorym ta firma zainstalowala te panele...co do pozniejszych gwarancji..jakichkolwiek..Ja na razie jestem. na etapie prokuratury i sadu w zwiazku z kradzieza zaliczki w lipcu ub.roku. po odstapieniu od umowy....i ludze sie nadzieja iz przy obecnych krokach reform Prawa i Sprawiedliwosci pieniadze zostana. mi zwrocone..oczywiscie nie beda juz tej wartosci posiadaly..

zim
@TEDI

złodziejska firma, również jestem jednym z (usunięte przez administratora) w pełni się zgadzam

Zem
@Zbigniew

Podpisana umowa we wrześniu 2021, przedpłata 60%, i koniec na tym. mimo wygranej sprawy w sądzie - komornik nie ma z czego zabrać pieniędzy.

Marta Kaczmarczyk

Tomaszu Koczanie, nie życzę sobie, abyś tutaj lub gdziekolwiek indziej wystawiał swoje falszywe-pozytywne komentarze na temat swojej ubogiej firmy, aby mnie nikt z tą firmą nie kojarzył. I oczekuję, że to zrobisz natychmiast ty albo ten Twoj chłopaś na posyłki, ktory to wypisuje. Opowiedziałam o Tobie w TVN, TVP, na prokuraturze, na policji i w sadzie na twojej sprawie karnej. Pamiętaj, że ja się Ciebie nie boję, bo jesteś dla mnie ....o...taki malutki. Tym samym nie boję się przedstawić z imienia i nazwiska, nie to co Twoi pseudo zadowoleń klienci. Pamiętaj o tym, że karma wraca...I do ciebie wróci już niedługo.

Zostaw merytoryczną opinię o Power Profit Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Power Profit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Power Profit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Power Profit Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 8 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Power Profit Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Power Profit Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Power Profit Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 169 ocen.

Power Profit Sp. z o.o.