Opinie o Power Profit Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Power Profit Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Power Profit Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Power Profit Sp. z o.o. w Łódź

Montis

Oferta pracy ok, myślę że się zdecyduje.

Jarek

Jak u nich z obsługą? Czy da się większość załatwić online?

Ronny
@Jarek

Parę rzeczy mailowo i telefonicznie ogarniałem i nie było z tym problemu

Ronny

Jakościowo naprawdę super. Polecam, profesjonalnie podchodzą do tematu

Damian

Wszystko tak jak być powinno. Dobry kontakt i profesjonalne podejście do całego tematu.

Jarek
@Damian

Da się ogarnąć większość tematu online?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Ryszard Milanówek

Bardzo polecam ekipę z Radomia. Doskonali fachowcy, prawdziwi profesjonaliści, doświadczeni i bardzo kontaktowi. Wszystko wykonują sumiennie, estetycznie i bardzo precyzyjnie. Doskonałe doradztwo zarówno zarówno ze strony przedstawiciela Tomka jak również panów monterów. Pełen profesjonalizm, uczciwość i rzetelność. Wszystko ładnie wykonane, fajnie pracuje i super estetyka. Wszystkim polecam tą ekipę z Radomia i Power Profit. My jesteśmy zadowoleni i tego też życzę innym. Owoc pracy można zobaczyć w Milanówku. Pozdrawiam i polecam.

Ryszard Milanówek
@Ryszard Milanówek

Hmmm..... Coś się zepsuło w firmie. Niestety nie zostawili mi specyfikacji technicznej i jest kłopot z przepięciem instalacji na inny licznik. Firma nie istnieje....i nie ma tam z kim rozmawiać.

Maciek

Na firmę trafiłem z polecenia znajomych. Jestem zadowolony i polecam teraz innym.

Krzysiek

Polecam!

Jacek

Polecam, panele sprawują się super. Fachowa obsługa, wsparcie na każdym etapie.

Dawka

Specjaliści w dziedzinie instalacji fotowoltaicznych, których mogę polecić z czystym sumieniem. Bardzo dobre podejście do klienta. Można liczyć na doradztwo i konkretną ofertę. Cieszę się, że trafiłem na tą firmę. Gorąco pozdrawiam

Fabian

Instalacja zrobiona dobrze, zgodnie z naszym zapotrzebowaniem. Cena tez ok. Pełna pomoc w sprawach formalnych.

Wawros

Jakościowo naprawdę super. Polecam!

Danek

Od momentu pierwszego kontaktu do montażu wszystko ogarnięte bardzo szybko. Jasne warunki umowy.

Fachowe i profesjonalne podejście do Klienta

Bobb

Kontakt z firmą bardzo na plus: komunikatywni, techniczni, konkretni ludzie. Z montażem nie było żadnych problemów, był bardzo szybki.

Krzysztof
@Bobb

Jaki kontakt ????? No chyba że przed wpłaceniem zaliczki, potem tyko SMS'y od "prezesa" w stylu "oddzwonię później".

Driss

Dziekuje za fachową i profesjonalną obsługę

Kamil

Jest ok

Gambino

Wszystko działa tak jak powinno. Montaż odbył się w wybranym przeze mnie terminie. Cenowo też jak najbardziej ok. Nie mam uwag co do obsługi i kontaktu z przedstawicielem firmy.

Sylwek

Polecam!

Kamil

Firma znająca się na rzeczy, bardzo atrakcyjna oferta. Wykonanie solidne bez żadnych problemów polecam.

Mam panele od ponad roku, po roku miał być audyt a tu cisza, brak kontaktu z strony power profit. Niestety numery kontaktowe nie dostępne. Co się dzieje, gdzie nasze gwarancje?

Zostaw merytoryczną opinię o Power Profit Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Power Profit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Power Profit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Power Profit Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 8 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Power Profit Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Power Profit Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Power Profit Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 169 ocen.

Power Profit Sp. z o.o.