Pollana Sp. z o.o. Spółka komandytowa

Poznań

Opinie o Pollana Sp. z o.o. Spółka komandytowa

Agata

@Tadeusz może warto w takim razie się tam przejechać, bo firma w internecie ma podany swój adres. I przypominam, że to miejsce nie jest do wyzywania o czym mówi regulamin forum (http://www.gowork.pl/regulamin).

Anusia

Firma ta wydawania non stop!Musisz nie dzięki A oni z innych nr dzwonią! !Telemarketetzy skoro rozmowxa mówi NIE TZN NIE!

problem

Ale wiadomo kiedy pojawią się u nich jakiekolwiek oferty pracy? Chętnie bym znalazł u nich zatrudnienie, bo przecież relacje się opierają na przyjacielskich relacjach.

maćko

kurczeee, jest tu ktoś zorientowany który będzie mi w stanie powiedzieć na jaką umowe miałbym szansę w pollanie? bo nie wiem czy w ogóle aplikować , bo mnie to interesuje tylko i wyłącznie umowa o prace, bo chciałbym po jakimś przepracowanym czasie w firmie starać sie o kredyt na mieszkanie, więc musze miec o prace

radko

no wydaje mi się, że to zawsze można zapytać o to tak naprawdę i nie będzie z tego tytułu jakiś problemów dalszych..dajcie znać jak to wszystko wygląda dokładnie, czy na pewno jest tak, że jak jest się studentem to ma się więcej luzu, to znaczy są wyrozumiali, że masz egzaminy, ćwiczenia czy coś tam na uczelni.

monika

Uważajcie na Firmę Pollana i Sellana to jedna i ta sama firma

tele...

Witam...podpowiedzcie,czy są przyjęcia do Pollany na stanowisko telemarketerki?Co to za firma,jaka jest płaca itd itd.A może w firmie Norwid,znajdzie się dla mnie praca?Pozdrawiam.

pracawelna

Witam, jeżeli ktoś chce pracować na stanowisku przedstawiciel handlowy w fajnej firmie wełniarskiej to wiem że można wysyłać cv na adres [usunięte przez administratora]

bonzo

dziś bylem na prezentacji tej firmy gadane wlodek ma ludzi ludzi kupnem kolder z merinosów lamy wielblada to wszysko jest za drogie przecietny to nie kupi bo wegla do pieca potrza pracy nie mamy ito bolączka pewnie i zbytu malo bedzie na tak gustowne towary sienniki ze slomy trza będzie robić i co tu chwalic biede

pytanie

Czy ktos moze mi powiedziec czy potrzebuja na norwida do pracy ? na stanowisko telemarketerki ?

Szef wybrał tyle osób ile będzie potrzebował w nowej firmie. Reszta osób na pewno znajdzie zatrudnienie u szefowej. ( usunięte przez administratora ) zadeklarowała potrzebę zatrudnienia 300 osób, więc dziewczyny nie martwcie się wszystkie macie zapewnioną pracę a oprócz was jeszcze wiele, wiele nowych osób, z którymi są już prowadzone rozmowy. Jeżeli nie macie okazji porozmawiać z nią osobiście to konataktujcie się przez Goworka-jej nick HE HE

pakt

Od toksykologii są specjaliści. Nie potrzeba starej kadry do prowadzenia działalności , ci którzy zostają w zupełności spełnią oczekiwania i może właśnie bez tej tz."STAREJ KADRY '' bardziej rozwiną skrzydła ): Nowe spojrzenie i spokój to teraz najważniejsza sprawa ):

Życzliwe 2

Dlaczego stara kadra nie chce pracować( usunięte przez administratora )br /> Ponieważ jego chore emocje są szkodliwe wręcz toksyczne. Ta praca wymaga zaangażowania, ale po co angażować się z nim w coś co okaże się porażką /??/ Po co knuc przeciwko innym, ( usunięte przez administratora ) Dla niektórych - do przemyślenia.:)

MUKA

Brawo !!!! Fajnie , że są jeszcze osoby normalne . Pisanie takich bzdur przychodzi łatwo tylko tym którzy nie mają poczucia własnej wartości . Pracujmy i nie oglądajmy się na tych którzy żywią się plotami !!!!!!

Kompleksy ludzi od( usunięte przez administratora ). to jedno, ale ja widzę ze tutaj na norwida wszyscy się poprostu boja i robią dobra minę do złej gry. Nie mam zaufania ani do szefa ani do tych ludzi którzy go otaczają. Za jego plecami mówią o nim złe i wątpią czy da radę pokierować firmą. ( usunięte przez administratora ) Na zebraniu wewnętrznym mówił do nas ze Norwida przestanie istnieć za rok dwa, bo miasto będzie budowało drugi pas ulicy przez nasz teren. Jestem przerażona bo chwalił się tym ze będzie budował juz w przyszłym roku budynek siedziby firmy - w tym telemarketingu, a przecież większość nas mieszka w Poznaniu!! Mam nadzieje ze szefowa nas nie zostawi !

anoni

A ja dziękuję za możliwość uczestniczenia w spotkaniu z Szefem. Wiele mi to pojaśniło i teraz wiem na czym siedzę. Sama biłam brawo –( usunięte przez administratora )

anonim - 2011-09-04 13:25:15O jakiej porażce mówimy.? Nowa firma , świeża krew , bez osób nie mających odbrobiny kultury i przyzwoitości !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jakoś tu dziwnie cicho... A chyba jest o czym mówić. Jednocześnie nie dziwię się, że umilkło. Nawet nie wiem, czy warto pisać, bo widzę, ( usunięte przez administratora )

SAM

Ludzie - w czym problem . Chętnych do pracy nie brakuje .Nie my to będą inni . Nikt nie będzie się nas prosił.

Jańcia

Czyżby ? Dobry biznesmen ma zawsze plan awaryjny. Szef ma tę zaletę , że czego się dotknie zamienia w sukces !!!! A sukces to praca , potrzebna nam wszystkim bez względu na to co robimy .

obiektywna

Dziewczyny, nie dajcie sobie zrobić wody z mózgu. Każdy, we własnym, dobrze pojętym interesie niech rozważy wszystkie za i przeciw i sam podejmie decyzję dot. pozostania w firmie szefa lub szefowej, kierując się przede wszystkim rozsądkiem a nie emocjami, które ( usunięte przez administratora ) od jakiegoś czasu jeździ bez prawa jazdy?

a

( usunięte przez administratora ) kto ma odwagę niech z nią idzie ,podam adres dobrego psychiatry ,żeby można zacząć szybko leczenie . Pewnych ludzi nalezy unikać jak ognia . ( usunięte przez administratora ) stworzy coś nowego , fajnego a praca z Nim to czysta przyjemność-potrafi słuchać i przyjmuje krytykę.Nie ma ludzi niezastąpionych a to ,że działa firma to nie zasługa ( usunięte przez administratora ) wiem ,że lepsza ( usunięte przez administratora )ak masz rodzinę to się nią zajmuj a nie trać czasuBędzie dobrze tylko nie dajmy się zastraszyć .

Byłam u Pani kierownik i powiedziałam, że gdyby wywiesiła listę z zapisami ( usunięte przez administratora )to bardzo dużo osób by się wpisało. Nikt nie chce dzwonić \" przyczepy\" - śmieją się z nas ludzie a te pokazy nie wychodzą. Żenada.

Marta

Halou ! Halou !Komuś się wydaje źe szefowi zależy na telemarketingu ? On ma to ( usunięte przez administratora )słyszałam ! Żeby prowadzić telemarketing i promocje dla firmy naprawdę przeba mieć w sobie factor x ! Może czasami boimy się ( usunięte przez administratora )ale ona stawała zawsze po naszej stronie. Ludzie nie bójcie się zman. Pani( usunięte przez administratora ) kciuki!

Cześć, kiedyś słyszałam rozmowę księgowych ( usunięte przez administratora ) ma władze absolutna bo to ona zarządza finansami i jest prezesem ( usunięte przez administratora ) Wydaje mi się ze jak idą za ( usunięte przez administratora ) ludzie którzy są w firmie od 5 lat to chyba coś znaczy. Kurcze ona zawsze ma energię . A tak w ogóle to nie wydaje wam się ze pan ( usunięte przez administratora )

Niech szef w końcu wyjdzie do ludzi i się wypowie !!!!!!!!!

Telemka

Zabawne! Jesteś "ZADOWOLONA" i też nie masz odwagi podpisać się pod wypowiedzią. A, tak przy okazji - z czego tak bardzo się cieszysz? Że za kilka miesięcy z grupą kilkudziesięciu koleżanek powiększysz procent bezrobotnych? Pomyśl zanim się odezwiesz -proszę.

Telemarketerka

He he he ale się uśmiałam.Gdybyś tam pracowała,wiedziałabyś kto w tej firmie nosi spodnie i kto wszystkim zawiaduje.......i jaka kondycja byłaby tej instytucji gdyby nie opisane w twojej opini osoby!!!!!!!!! Pracuję tam od wielu lat i jestem ZADOWOLONA!!!! A widać ktoś taki jak ty jest tak mało ambitny i tchórzliwy że nawet nie potrafi ujawnić swego nazwiska i wypisuje swoje żale anonimowo, pewnie jeszcze wypłakujesz sie mamusi w rekaw.

O CO CHODZI!!!!

CAŁA PRAWDA - 2011-07-11 17:28:18Tragedia, firma (usunięte przez moderatora) ludzi na kołdry \Od dawna zastanawiałam się, czy cokolwiek napisać. ( usunięte przez administratora ) !!! Sięgnęłam po klawiaturę, co zresztą robiłam wcześniej wielokrotnie i postanowiłam podzielić się moimi spostrzeżeniami. Uczciwość względem koleżanek nie pozwala mi milczeć. ( usunięte przez administratora ) – Przemów proszę!!!

klientów( usunięte przez administratora ) firma w której jest możliwośc wysłuchania automatu za ciężkie pieniądze. ostrzegam wszystkich

CAŁA PRAWDA

Tragedia, firma (usunięte przez moderatora) ludzi na kołdry "Włoskie" produkowane w Sierosławiu koło Poznania!!!!! Firma nie wypłacalna,( usunięte przez administratora ) PS. 100% pozytywnych komentarzy pisanych przez szefostwo ;) Pozdrawiam

telemarketerka

ja prcuje w pollanie i uważam że to jest jedyna firma która nie oszukuje pracowników zarbiam bardzo dobrze i uwież że nigdzie tyle nie zarobisz co tutaj pozdrawiam

Zostaw opinię o Pollana Sp. z o.o. Spółka komandytowa - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pollana Sp. z o.o. Spółka komandytowa