Pollana Sp. z o.o. Spółka komandytowa

Sierosław

Opinie o Pollana Sp. z o.o. Spółka komandytowa

Max

Czy Pollana Sp. z o.o. Spółka komandytowa zatrudnia?

O CO CHODZI !!!

xxx - 2010-08-13 13:48:23zgadzam sie z Toba WikiOd dawna zastanawiałam się, czy cokolwiek napisać. Niemniej jednak moim zdaniem sytuacja nabrzmiała do takiego stopnia, że najwyższa pora przeciąć ten wrzód – niech się wyleje!!! Sięgnęłam po klawiaturę, co zresztą robiłam wcześniej wielokrotnie i postanowiłam podzielić się moimi spostrzeżeniami. Uczciwość względem koleżanek nie pozwala mi milczeć. Od pewnego czasu,( usunięte przez administratora ) Przemów proszę!!!

leeloo

Szkoda tylko, że strasi ludzie tego nie czytają. Zgadzam się z wczesniejsza wypowiedzią. ( usunięte przez administratora ) >

Zostaw opinię o Pollana Sp. z o.o. Spółka komandytowa - Sierosław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pollana Sp. z o.o. Spółka komandytowa