Opinie o Verte S.A. w Warszawa Aleje Jerozolimskie 96

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Verte S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Verte S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verte S.A. w Warszawa Aleje Jerozolimskie 96

Czy Verte S.A. zatrudnia studentów?

Marek Nowy wpis

Dotyczy Rafała Fudali, Tragiczny człowiek, Dużo teorii, w praktyce zero, kompletne zero. Szacunek do ludzi nie istniej. Relacyjnie śliski do granic możliwości. Mijać szerokim łukiem. Szczególnie przedsiębiorcy powinni go mijać. Każdego próbuje oszukać niby w etyczny sposób. Najgorzej że nie rozumie, że nie rozumie :)

Magdalena Nowy wpis

Dzień dobry firma oszukańcza. Zakupiła towary i usługi na grube pieniądze i chce ogłosić upadłość bo nie płaci a Pan Fudali tworzy nowe firmy (usunięte przez administratora) po czym się z firmy ulatnia bo jest już na innego właściciela. Nie polecam firmy Verte ani V-Trade, to jedna i ta sama firma.

Ewa Nowy wpis

W 2018r firma złożyła wniosek o ogłoszenie upadłości ale sąd oddalił go i co dalej się dzieje?

Ilona

@Master V, czy to co piszesz poparte jest jakimikolwiek dowodami? Mówię tu o upadłości spółki. Nie wiem czy można z góry oceniać to, czy dana firma niebawem upadnie, czy też nie. Forum to poświęcone jest w szczególności temu jak pracuje się w firmie Verte S.A. , nie zaś notowaniom czy przypuszczeniom.

Master V
@Ilona

(usunięte przez administratora), wystarczy czytać komunikaty giełdowe. To wszystko są publiczne informacje. Ja odnoszę się wylacznie do ataków na spółkę. Jestem tego samego zdania ze portal ten ma służyć czemu innemu a służy szkalowaniu spółki przez GROUPE hejterow.

Firma Verte S.A. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
logo firmy Menadżer ds. technologii oczyszczania ścieków
Technologie Galwaniczne Sp. z o.o.
Yoda master

Ludzie nie dajcie się nabrać i oszukać !!! Unikać firmy jak ognia !!! Manipulują i nie płacą należności !!!

Master V
@Yoda master

Yoda master - jeśli są na etapie upadłości to trudno by było funkcjonować firmie normalnie. Jej główny konkurent sprawił całkowity paraliż działalności, a dodatkowo przy całkowicie zablokowanych kontach nie da się płacić czegokolwiek, pozostaje tylko czekać na błyskawicznie postępującą agonię. Szkoda spółki która przez dwadzieścia lat zaznaczyła mocno swoją obecność i była jednym z liderów branży. Takie czasy, najwięksi padają!

Ilona

@Yoda master, czy zechciałbyś odnieść się w sposób merytoryczny do swojego wcześniejszego komentarza? Każda opinia na forum dotyczącym pracy w VERTE jest ważna niemniej jednak dużo lepiej ona wygląda gdy poparta jest jakimiś przykładami. Czy zechcesz podzielić się swoim doświadczeniem na forum?

Jerzy

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Ilona

Wasze opinie o firmie Verte są niepokojące, ale także i sprzeczne. Czy ktoś z Was, orientuje się jak wygląda aktualna sytuacja tej firmy na rynku? Czy firma działa i nadal zatrudnia nowych pracowników? Na jakie warunki pracy może liczyć przyszły pracownik tej firmy? Na pewno są tutaj osoby, które zastanawiają się nad przyjęciem oferty pracy od tej firmy.

Daniel

Czy firma będąc w restrukturyzacji działa w miarę normalnie?

@Daniel

Nie działa. Jak zawsze wyślizgają się z uregulowania gigantycznych zadłużeń. Pod inną nazwą pó prostu działają V Trade i znów zadłużają się niepłacąc dostawcom.

NICK Mirror

NIck jesteś bezmózgiem, nie masz pojęcia o czym piszesz - czysty bezmyślny hejt! Po pierwsze to dwie różne spółki po drugie wszystkim płacą na czas. Wiem bo tam pracuje. Ale najprościej pisać - widać poziom prymitywizmu - napisz pod własnym nazwiskiem, odważny nick - ktoś nikt i nic.

@NICK Mirror

a może sam się podpisz własnym nazwiskiem ...?

@anonymous

anonymous - już twierdziłeś że nie dostałeś środków, jak wiele innych super hejtów które napisałeś, ja komentuje poziom komentarzy zniżając się do poziomu jaki tu jest reprezentowany, oczernianie i kłamstwa to stały punt programu ten sam poziom co hejty na himalaistę.

gigi
@Nick Mirror

Proszę bardzo przykład - są winni pieniądze Leclercowi od blisko roku.

Ksiegowy
@gigi

Sprawdziłem, nie ma w spisie wierzytelności...zatem jak wiszą skoro nie ma w dokumentach sądowych?

Nabrana

Firma porażka! Winna kasę zarówno pracownikom jak i podwykonawcom! Aż trudno uwierzyć, że takim ludziom prawo pozwala tworzyć i prowadzić kolejne firmy, skoro naciągają zarówno skarb państwa jak i innych naiwnych na kolosalne sumy...

Nawiedzony
@Nabrana

Kolejna paniusia nie znająca realiów - PiS anie by pisać. Pogłębianie kryzysu bez znajomosci faktów.

PH

Czy firma dalej działa i rekrutuje na przedstawiciela handlowego?

zzz

szkoda

a mnie ciekawi jedno: w ubiegłym tygodniu przegłosowano i ustalono ostateczne propozycje układowe dla wierzycieli ( w tym niewypłacone wynagrodzenia, które z mocy ustawy wyłączone są z układu i powinny być wypłacone w ciągu 7 dni od odblokowania konta )...i teraz pytanie czy pan Fudali chociaż raz zachowa się jak człowiek i w żaden sposób nie zablokuje tych wypłat czy tak jak kiedyś obiecał : będzie utrudniał jak tylko będzie to możliwe...

@anonymous

On i człowiek ? To się wyklucza.

Właściwie racja .na słowność i jakikolwiek honor tego pana nie ma co liczyć,bo tego nie posiada. Na szczęście coraz więcej klientów to widzi. Zmiany nazw firmy nic już nie pomogą skoro nazwisko śmierdzi nierzetelnością z daleka

@anonymous

do tej pory nikt spółce nie odblokował kont, wystarczy poczytać akta są dostępne a nie pisać idiotyzmy. Zawsze się zastanawiam co tacy ludzie musza mieć w głowie by wypisywać takie banialuki

Oszukana i okradziona

https://praca.money.pl/specjalista-ds-wspolpracy-z-sieciami-lomianki-oferta-19832424.html Ludzie strzeżcie się tej firmy! Verte pod nową nazwą V trade!

Duda
@Oszukana i okradziona

Ale jak oni okradają? Biorą od was pieniądze?

No to jak to jest ,że ma tych samych handlowców i towar na sprzedaż? Jakim cudem funkcjonuje ta nowa firma?

Lukasz

Jasne, jaką cesje? po co? Wynajm to leasing operacyjny, jak się nie ma zdolności, firma to się nie dostanie. Po co takie głupoty pisać.

jhsjeg

Jak się nie można pochwalić żadnymi osiągnięciami, to zawsze można na FB nowej firmy wrzucić zdjęcie auta. buahahahahahahaha...Fudali, weź już się nie kompromituj więcej.

Łulasz
@jhsjeg

Jak nowa firma to zaraz osiągnięcia? Od czegoś trzeba zacząć, zazdrość w oczy zagląda?

@jhsjeg
@Łulasz

Tak, zazdroszczę milionowych długów i spraw w sądzie!! Generalnie zastanawiam się czy zobaczę jeszcze swoją kasę. Dla tego złodzieja kilkanascie tysięcy różnicy nie robi, mnie natomiast skomplikowało życie na kilka miesięcy. A moich pieniędzy jak nie było tak nie ma!!

Beata
@@jhsjeg

Ja kasę dostałam z funduszu. Każdy dostanie kto złożył. Ja już nie mam żadnych zaległości. Co ma oddać to odda przez tyle lat zawsze pracownik był dla niego ważny.

@Beata

dostałaś kasę z funduszu a nie od niego. on miał i ma pracownika gdzieś i bardzo dobitnie to pokazuje .

jskjh
@Beata

pracownik ważny buahahahahahahahahahahaha

Jedyny
@ja

a on musi oddać do funduszu, t o tylko przyspieszenie w czasie - ale znacie się tu wszyscy na wszystkim jak na himalaizmie.

Prezes

Czy ktoś was zmusza do pracy w tej firmie? Są różne sposoby na dochodzenie swoich praw. Jeżeli was dalej wykorzystują to zgloscie a jak nie to bądźcie cicho i pracować dalej

Hahahahh
@Prezes

Hahahahahahaaaaa dobre :) U kogo pracować? U kogoś kto nie istnieje ? Przestań się odszywać.

taka prawda
@Prezes

O czym Ty człowieku mówisz???Zatrudniając ludzi przede wszystkim nie pisz w ogłoszeniu, ze firma jest stabilna, bo od dawna nie była!!ciągłe, kilkutygodniowe poślizgi z wypłatach, a w końcu ich brak nie świadczy o stabilnej firmie. Dziwisz się teraz, że jest tu na Ciebie taka nagonka?? Pomyślałeś o tym ilu ludziom skomplikowałeś życie, ilu dzięki Tobie nie wyjechało na wakacje i ilu z nas musiało żebrać o kasę rodzinę i znajomych?? Czasem należy skulić pod siebie ogon i po prostu przeprosić, a nie jeszcze mieć pretensje do ludzi, którzy zostawiają tu swoje opinie. Na Twoim miejscu poruszałabym się kanałami. Mam nadzieję, że już nigdy nie spotkam na swojej drodze tak zakłamanego, a przy tym dumnego z siebie przełożonego.

PrezesX
@taka prawda

A czy wpadł ktoś na pomysł że pod Prezesa ktoś się może podszywać bo nie sądzę by są sam pobudzał tego typu pseudo polemiki - czemu by niby miały służyć - dziś ja też będę prezesem

Taka prawda
@PrezesX

Nawet jeżeli się podszywa, to skoro kasuje komentarze z pewnością to czyta, więc niech sobie poczyta!!!

@Hahahahh

Jak odzyskać kasę od VERTE S.A. od sierpnia 2017 nie dostałem jeszcze świadectwa pracy że mnie zwolnili

Kadry
@Acid

Po co piszesz takie głupoty ...już 80% osób dostało kasę z ZFSs, a świadectwo pracy dostali wszyscy a druga głupota to ludzie się zwalniali a nie firma ich...buractwo

@Kadry

Zgodzę się dostałem kasę z ZFSS za 05,06,07/2017 spoko a co dalej z kolejnymi miesiącami ? Ja świadectwa nie otrzymałem i ja się jeszcze nie zwolniłem

@Acid

Nie mogę narzekać bo byłem bardzo zadowolony z pracy w firmie. Co mogę tylko powiedzieć to szkoda ze brak jest komunikacji Prezesa do pracowników co dalej z VERTE S.A. Czy będą jeszcze wypłaty zgodnie z układem po odblokowaniu rachunków które zajął komornik. Tylko tyle poza tym kibicuję żeby firma się odrodziła :)

@Acid

Matko,ale trzeba mieć wyprany przez verte mózg żeby tak pisać :/

:) Myśl sobie jak chcesz

@Acid

Może frajerem byłeś/aś :)

Pomocnik
@Acid

Zna Pan zapewne numer do spółki jak i do Prezesa - wystarczy zadzwonić, na pewno otrzyma Pan odpowiedz. Co do ŚP do wydaje mi się to niemożliwe.

pfff

No proszę, ktoś tu chyba usuwa posty!!!! Niewygodne???

Fudali

Rafał znów wydaje fortunę na usuwanie postów. Tylko po to by nowy „wspólnik / bankomat” nie dowiedział się jak jest na prawdę.

G gjj h

Tyle ludzi oszukał i nikt mu nic nie zrobił. Czy może te wszystkie wpisy to pomówienia?

M-c
@G gjj h

Słaba prowokacja. Wystarczy wejść na FB , żeby zobaczyć co się dzieje.

F ch hg

Takiej buty i bezczelności to nigdy nie widziałem. Trzeba być skończonym chamem aby tak postąpić z ludźmi i spojrzeć im w twarz.

Gghbh

Chyba sporo się dzieje w firmie patrząc po Facebook

Zostaw merytoryczną opinię o Verte S.A. - Warszawa

Verte S.A.
1.5/5 Na podstawie 164 ocen.

Verte S.A.