Verte Corporation Sp. z o.o.

Łomianki

Opinie o Verte Corporation Sp. z o.o.

Natalia

@Jarowidzę, że masz dużą wiedzę na temat sytuacji w firmie. A jak wygląda ona obecnie? Czy w ciągu ostatnich miesięcy zaszły jakieś zmiany? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które obecnie zastanawiają się nad dołączeniem do Verte Corporation Sp. z o.o.

Jaro

Poczekaj do lutego ;)

Zwolniony w lutym
@Jaro 23.11.2016 07:55
Poczekaj do lutego ;)

W styczniu lub w lutym to z reguły zmieniają samochody a nie przyjmują do roboty ;)

Nick

Witam. Czy sytuacja w verte się zmieniła? Szukają może jakiś przedstawicieli?

moje moje

er no weź kolego nie p[rzysypiaj i spójrz dokładnie na datę jaka widnieje przy tym ogłoszeniu, przecież wyraźnie jest napisane że to jest rekrutacja z lipca... ale sprzed dwóch lat, nie wprowadzaj nikogo w błąd proszę

MARCIN

Nie polecam tej firmy! Kupiliśmy 7 par drzwi za ponad 5 tys. Cena mija się z jakością. Po pół roku pod okleiną zaczęły robić się pęcherze. Reklamacji nie uznano. Czekaliśmy na odp ponad miesiąc czasu gdzie maks czas to 2 tyg w prawach konsumenta. Zero rzetelności ze str firmy. W Castoramie podobne za 200-300zł wiec skoro nie widać różniący to po co przepłacać

Firma
@MARCIN 24.08.2016 09:20

Ale to nie ta firma - tu drzwi nie sprzedają!

Przemysław

Byłych przedstawicieli Verte zapraszam do kontaktu - poszukuje dobrego handlowca przemyslaw_kowalski_ph@wp.pl

Nick

Dalej kogoś szukają? sytuacja się polepszyla? Kasę płacą?

lolo

Ciekawa? Co miesiąc każdy się zastanawia czy wypłatę dostanie. Będzie coraz gorzej bo handlowców pozmieniali. Ciekawe że ciągle kogoś zwalniają a nie widzą winy w sobie. Rotacja większa niż w biedronce.

jaro

Jak tam sytuacja w verte? Po zeszłorocznych decyzjach chyba teraz ciężko jest

jaro

Jak tam sytuacja w verte? Po zeszłorocznych decyzjach chyba teraz ciężko jest

Drr

Janusz, napisz to samo za pół roku :)

Janusz

Jestem nowym pracownikiem jest ok. Wszytko co było zagwarantowane jest przyznane i wypłacone.

ano

Czy już była rekrutacja na nowe ogłoszenia?

rodos

No ciekawe jak się tam pracuje. Widziałam ogłoszenia na koordynatora do Verte

stary pracownik

chodzą słuchy, że wrócił stary/nowy dyrektor... jeśli to prawda to naprawdę źle świadczy o tej firmie i jej pomysłach....

fda

Drobne chłopaki to cieniasy , którym nie można zaufać. Zespół się rozpadł ale jak widać komuś jest to na rękę aby to wszystko rozwalić do końca. To że firma trać to jej sprawa bo to jej decyzje ,tylko dlaczego maja tracić na tym szarzy pracownicy. Także trzeba uciekać bo jak życie pokazało każdy kto "odszedł" to obie polepszył.

agham

W końcu i jemu cylinder zlicytują, wtedy i paprykarz szczeciński nie będzie smakował. Temu drugiemu się dziwimy bo jak widać z tego samego cylindra wypadł. Drobne chłopaki.

Wiedzyciel

Wiecie może gdzie tego prezesika Verte można znaleść poza biurem na Prostej, w którym ukrywa się jak szczur ? Winny jest mi kilkaset tysięcy. Muszę go znaleść poza tą norą (biurem).

Prezes
@Wiedzyciel 14.02.2016 19:00

Witam, jeśli jestem coś winien jako osoba fizyczna lub jako spółka to bardzo proszę o postępowanie sądowe które by to wyjaśniło. Każdą inny "pseudo zarzut" odbieram jako oszczerstwo. I informuję że będę domagam się rekompensaty na cele społeczne. Jak wiemy z takich spraw te osoby są gołosłowne i nie mają żadnych argumentów. I nie są wstanie ponieś żadnych konsekwencji..... To przykre - są instytucje które pokazują i udowodniają fakty i nimi się kierujmy w ocenie. W dzisiejszych czasach ustalenie IP dla prokuratury nie stanowi problemu. Wszytkim życzę sukcesów zawodowych.

Prezes
@Wiedzyciel 14.02.2016 19:00

Witam,najszybciej można mnie znaleść w sądzie jeśli tego typu oszczerstwa i pomówienia w dalszym ciągu będą się pojawiały. W tej chwili współpraca z prokuraturą układa się doskonale. Jestem już w posiadaniu paru wyroków w tego typu sprawach. Jeśli ktoś jest na Tyle odważny zapraszam, chętnie się spotkam w każdym miejscu...Ten portal ma służyć wymianie informacji o firmie. W tej chwili jest wyznacznikiem frustracji i hejtu najgorszego sortu części osób które nie dorosły do wyrażania jakiejkolwiek opinii.

ddddduuu

Kiedyś w tej firmie się pracowało świetnie, faktycznie wypłata była w ratach z premiami różnie ale ludzie jacy tam pracowali sprawiali że się chciało pracować. Ekipa była taka, z którą można było góry przenosić. Integracja mimo minimalnego budżetu zawsze była najwyższych lotów. Grupowe ice bucket challenge i inne niezapomniane chwile. Te chwile tworzyli ludzie. Teraz jest w tej firmie strach w terenie i ogólna chęć ucieczki. Powodzenia dla wszystkich tych co są i co byli.

gur
@ddddduuu 08.02.2016 22:33

Szkoda tylko, że jedna osoba z tej wspomnianej super ekipy stała się(szkoda epitetów)

Mirek

2500 zl netto to ma byc dobra pensja??! Ludzie szanujcie sie!!! To jest kasa na przeżycie i ewentualne dalsze poszukiwania normalnej pracy. wyzysk i nic wiecej.

ano
@Mirek 03.02.2016 11:42

Faktycznie wynagrodzenie raczej niskie. Z wcześniejszych postów wynika że każdy dla siebie wrogiem.

Zz1

A co on ma do jej kariery? To co jej dał ?

ADM

To akurat nie ja. Do jakiego poziomu?

adm

Jak w czeskim filmie. On wychodzi na kawę albo lunch, za 5min ona wychodzi za nim. Osoby fizyczne bardziej od prokuratury winny obawiać się swoich żon bądź mężów, którym to dozgonnie obiecywały wierność.

ZZ
@DD 27.01.2016 15:09
Tak opluwać każdego można, jakieś dowody tego że oni cokolwiek zrobili? byli razem tak tylko bzdury slyszymy...

Dowody? przecież nikt im do łóżka nie wchodził, ale wystarczyło być na tzw. wyjazdach firmowych, aby popatrzeć na to wszystko z boku i zrozumieć o co chodzi. Wszyscy o tym mówili. Nikt ich nie opluwa tylko stwierdza fakty. Tak w Verte robi się karierę.

lll
@ZZ 28.01.2016 20:23

Może ta cala tzw "Warszawka" zajęłaby się pracą, a nie romansami. O tym co się dzieje pod okiem Prezesa nie piszą regionalni, tylko ludzie z firmy. Tacy są nielojalni w stosunku do Pana? A Pan pewnie taki dobry dla nich. A może tak wymianę samochodów im zrobić? Ludzie skupcie się na opiniach o pracodawcy, w tym przypadku Verte SA, a nie na romansach, bo do tego ten serwis służy.

Hahahahaaa

ufuf
@Hahahahaaa 22.01.2016 22:45
Podający się za ADM to Rafał Fudali prezesik firmy verte s.a. To do jakiego poziomu sie zniża to jakaś masakra....

Spoko, mam print screeny ze wszystkich zakładek wiadomości włącznie z usuniętymi. Zawsze można gdzieś je zamieścić:)

knock
@Hahahahaaa 22.01.2016 22:45

Wiadomo że to Fudali usuwa i będzie usuwał komentarze, tak samo jak podszywa się pod inne osoby aby zamieszczać pozytywne komentarze na temat swojej firmy. To dla niego jedyne rozwiązanie, aby się wybielić.

Merc

Czytam to wszystko i się zastanawiam dlaczego piszecie na stronie firmy która nie istnieje już od kilku lat. A prezes tylko zaciera ręce bo Verte s.a. ma czystą kartę. Inwestorzy, nowi pracownicy i wszyscy zainteresowani nie szukają Verte corporation z Łomianek tylko Verte s.a. z Warszawy.

pracownik2
@Merc 20.01.2016 20:07

Masz rację, ale jak ktoś przeczyta zamieszczone informacje, to skojarzy, że opinie dotyczą firmy VERTE S.A. Natomiast o firmie, która nie ma żadnej opinii, może świadczyć tylko źle, jeśli funkcjonuje jakiś czas na rynku (np. może usuwać wszystkie niechlubne o niej wpisy). Najważniejsze, że pracownicy i najwyższy zarząd wie o kogo chodzi.

hjasgywvdce

Śmiech, znowu osunęli wpis. Najlepsze jest to, że w ogóle firma zniża się do takiego poziomu że odpisuje na te komentarze. A to że cenzoruje jest straszną kpiną i nie zmieni opinii firmy na rynku.

ADM
@hjasgywvdce 20.01.2016 19:44

Cenzuruje GOWORK na wniosek prawny i prokuratury. Usuwa się wyłącznie wpisy mające skutki prawne co pomówienia i oszczerstwa osób fizycznych. Sprawy te są rozpatrywane na wniosek przez prokuraturę. Żadne wpisy dotyczące spółki nigdy nie były usunięte. Jakakolwiek firma/spółka nie ma możliwości samodzielnego usuwania wpisów.

Ja się pytam
@ADM 22.01.2016 08:42

Skoro jesteś Adminem to powiedz co się stało z negatywnymi komentarzami które dokładnie opisywały to co się dzieje w Verte???? Czy mozesz to wytłumaczyć???? PS. Brawo Rafał Fudali, jesteś żałosny, ale to było do przewidzenia.

Nie rozumiem czemu ma służyć ten hejt na firmę. Verte to bardzo fajna i przyjazna firma. Przynosi wiele satysfakcji i naprawdę przychodzi się do pracy z przyjemnością. Wszelkie cele i założenia są jasno precyzowane. Obietnice Prezesa czy też bezpośrednich przełożonych dotrzymywane i realizowane. Jesteśmy jednym zgranym zespołem, wszystkie działy łącznie z magazynem współpracują ze sobą bez zarzutu i wzajemnym poszanowaniu. Nikt o nikim za plecami źle nie mówi. Nie mówi się źle o pracownikach byłych, obecnych ani nie knuje na poczet tych potencjalnych. Oczywiście rotacja jest, ludzie przychodzą i odchodzą ale odbywa się to wszystko w przyjaznej i kulturalnej atmosferze. Z takim samym poszanowanie odnosimy się do naszych klientów, kontrahentów oraz podmiotów współpracującyh. Wiemy, że nasz wspólny sukces tworzycie Wy wszyscy. Nie mamy problemu o tym mówić ani się tym dzielić. Jesteśmy z tego dumni. Pozdrawiam serdecznie wszystkich oraz pogody ducha życzę.

c;;jkqebce
@pracownik 20.01.2016 14:28

Przecież to wszystko to kłamstwo. Począwszy od niedotrzymanych obietnic po atmosferę w firmie

pracownik2
@pracownik 20.01.2016 14:28

Odnosząc się do Twoich słów, cyt. "Oczywiście rotacja jest, ludzie przychodzą i odchodzą ale odbywa się to wszystko w przyjaznej i kulturalnej atmosferze". Pytam w jakiej przyjaznej atmosferze odchodzą? A zawezwanie pięciu osób 7 stycznia 2016 roku do firmy pod pretekstem wymiany samochodów, to wg Ciebie przyjazna atmosfera?, Żenada. A pisanie,że Prezes spełnia wszystkie obietnice, pytam jakie wszystkie?. Mam się cieszyć, ze płaci mi pensje za wykonywaną pracę. A to, że organizuje wigilię, to taki sukces Prezesa, który ma obowiązek tworzyć fundusz socjalny i przeznaczać na dofinansowanie różnych imprez integracyjnych w firmie i potrzeby pracowników. Zejdźcie w tej firmie na ziemię, przyglądnijcie się kierownikowi regionalnemu, który nie ma żadnych kompetencji, żeby zarządzać ludźmi, którzy dla Was robią kasę.

hgitf

Może i przekręt, może nie. Prezes kręcił za placami poprzedniego dyrektora i za obecną tez kręci. W tej firmie nie ma uczciwości a koncepcja, strategia działania zmienia się co chwilę. Jedynie szkoda ludzi, których się wykorzystuje do głupkowatych gierek. Ludzie dopiero jak odejdą z Verte to widzą w jakim bagnie pracowali. Powodzenie dla byłych, obecnych i przyszłych.

jaja

Ta firma to największy przekręt w całej branży papierniczej. To co robią ze swoimi dostawcami i odbiorcami, to nadaje się do telewizji! nie płacą nikomu a po sieciach handlowych wysyłają uszkodzony lub stary towar.

kika

Prezesuńcio usuwa bo mu głupio jak ludzie czytają co się dzieje w firmie. Z zewnątrz ma przecież wyglądać kolorowo. Zamiast usuwać powinien coś z tym zrobić bo tak długo firma nie pociągnie. Ludzie mają dosyc tego wszystkiego oraz takiego traktowania.

!!!!!!!!!!

USUWAJĄ NADAL KOMENTARZE, KTÓRE IM NIE PASUJA!!!!!!!!

polo
@!!!!!!!!!! 19.01.2016 09:47
USUWAJĄ NADAL KOMENTARZE, KTÓRE IM NIE PASUJA!!!!!!!!

sporo komentarzy usuneli ale niech usuwają i tak każdy wie co to za firma.

lkl

Rozumiem, że pisząc takie epitety to masz na uwadze siebie? Naucz się, że nie pisze się "zawisny", tylko zawistny. A jak to będzie powód, żeby do pracy Cię nie przyjąć.Trzeba dbać o swój dobry wizerunek.

NN

Troli i zawisnych nie brakuje zatem działam

NN

Oby tylko chcieli mnie przyjąć. Dzwoniłem to nie ma wakatów.

bhgd
@NN 18.01.2016 08:12
Oby tylko chcieli mnie przyjąć. Dzwoniłem to nie ma wakatów.

Walcz. Warto, jeśli lubisz być oszukiwany i traktowany bez szacunku

Nikt nie odszedl

kkk
@NN 17.01.2016 21:43
Nikt nie odszedl

"Jak nikt nie odszedł i jest tak dobrze w firmie"- to zaczynaj tzw.przygodę z Verte. Masz szansę do emeryturki u Nich dotrwać i cieszyć się sukcesem firmy razem z prezesem.

vess2

Chyba nie wiesz co to jest praca. Przygód szukaj na wycieczkach, ale jeśli szukasz fajerwerków, to firma Verte jest dla Ciebie odpowiednia. Nigdy nie wiesz, czy nie zmienią regulaminu wypłacania premii, tak, że będzie nieosiągalna i nigdy nie wiesz kiedy Cię zwolnią.

@vess2 17.01.2016 19:10

jak wszędzie, normalna sytuacja. jak sie jest do dupy a wiekszość była - to bez zalu

luka

lepiej nie sprawdzać tej firmy. Patrząc na te liczne komentarze to niezły wyścig szczurów tam mają. Nawet jak kasa jest dobra to nie zawsze warto bo liczy się atmosfera w pracy a w tej firmie jak widać jej brak.

def

Ile ci proponowali ?

abc

Jakis czas temu bylem na rozmowie, ale spotkalem przedstawiciela w terenie, ktory nie byl zachwycony praca. Nowy kierownik ponoc niemota jakich malo (wywnioskowalem z rozmowy ze kompetencji zero). W tym tygodniu zwolnili pare osob pod pretekstem wymiany samochodów w wawie. (21 wiek?!) Pamietam jak mówił, ze na spotkaniu firmowym w grudniu sam prezez zapewnial ich przy stole (pewnie wigilia), ze wszyscy beda mieli przedlużone umowy a tu taki zonk na nowy rok :))))) Kase jaka zaprpoponowali to malo z krzesla nie spadlem... Osobiscie wybralem korpo i teraz nie zaluje :)

hehehe
@abc 08.01.2016 19:35

No właśnie 21 wiek, firma na giełdzie i takie stosuje wobec pracowników standardy, brawo Panie Prezesie, może trzeba było opisać wcześniej te super standardy w folderze spółki giełdowej. Osoby zwolnione mają treść mejli o "wymianie samochodów", a jakby tak zawiadomić PIP, albo Sąd Pracy, czy też samą Giełdę Papierów Wartościowych, a może nawet media np. Uwagę w TVN - jakie są standardy w firmie i jak firma kpi z pracowników i wprowadza ich w błąd, co uderza bardzo w psychikę ludzką, na których wcześniej zarabiała. To jest niedopuszczalne!!!!! Ponadto zwolnienia pracowników nie leżały po ich stronie, może Pan Prezes zechciałby, tak sam od siebie, wypłacić jakieś odprawy. Przecież sam "super kierownik", który wręczał wypowiedzenia tym ludziom wskazał na redukcję etatów. Pięć osób zwolnionych w jednym dniu to już zwolnienie grupowe w firmie, która zatrudnia powyżej 20 osób. Weźmy sprawy w swoje ręce, bo trzeba skończyć z tupetem Prezesa i lekceważeniem pracowników. Przedsiębiorcy powinni wiedzieć, że bez Nas - Pracowników, sami niczego by się nie dorobili. Z kolei, nie dajmy się mamić słowami Prezesa, że odeszli najgorsi. Jeśli tak by było, to bije to przede wszystkim w Kadrę, która tych ludzi przyjęła. Wydaje się, że przysłowiowa wymiana aut jeszcze potrwa. Walczmy o swoje, bo bez nas firmy Verte by nie było, a Prezesa Spółki Giełdowej przede wszystkim trzeba nauczyć szacunku do pracowników. Jak Panu nie wstyd Panie Prezesie !!!!!!! Myślę, że za taką naukę Pan nam kiedyś podziękuje, to będzie prezent od pracowników byłych i obecnych, bo każdy z nich wniósł lub obecnie wnosi niemałą cegiełkę dla firmy VERTE i wtedy dopiero będzie Pan bogaty.... Odnosząc się do super kierownika, współczuję, że w tak młodym wieku nie możesz kolegom i koleżankom z pracy spojrzeć prosto w oczy. Tłumaczy Cię trochę wiek, ale głównie głupota. No, cóż tak wygląda kariera młodego człowieka, ale kierownikiem na szczęście nie jest się na zawsze, tyko się nim bywa.... Pozdrawiam wszystkich oczekujących na wymianę i tych, którzy już są po …. :))). Trzymajmy się razem.

lolo
@hehehe 10.01.2016 12:22

Zawiadomcie kogo chcecie. Powodzenia!

Omijacie ich

Oni nie mają szacunku do nikogo. Omijajcie ich.

Kazek

Przecież nikt z firmy tego nie pisał to jest zrozumiałe

zainteresowany ofertą
@Kazek 30.12.2015 14:21
Przecież nikt z firmy tego nie pisał to jest zrozumiałe

To pewnie krasnoludki piszą te wszystkie posty i powołują się na różne dane, sytuacje oraz informacje jak kontroler jakości. Brawo dla Was.

zainteresowany ofertą

Co to za firma? Byłem zainteresowany współpraca i znalazłem się na tej stronie przypadkiem, ale po przeczytaniu kilku wpisów to już mi się odechciało patrząc co za ludzie tam pracują i jaki mają szacunek do siebie. Patrząc na wypowiedź tzw. kontrolera jakości to brak szacunku do klienta to też raczej norma, bo jak można napisać cyt.-zapłacić możemy za leczenie twojego mózgu?

Dokładnie jest tak jak pisze popo Sam siebie zachwala Fudali, bo nikt inny nic dobrego nie powie ani na jego temar ani na temat verte

Praca

Co by nie powiedzieć to jest znośnie nawet bony były a wigilia tez może byc coś co ma zbliżyć nas było a patrzeć można rożnie ale gruby daje z siebie dużo szkoda ze ludzie mu jadą po wszystkim, ale i tak jest głupi ze wierzy w te ludzi i tak go oleja patrząc ze zrobił co mówil piec lat temu ale to jedyny szefo który dał mi co obiecał a pracowałem w rożnych grupach przez tyle lat to i grubas może byc z innych

popo
@Praca 15.12.2015 04:40

Prezes, gruby, szefo czy jak tam jeszcze siebie nazwałeś przestań zachwalać sam siebie bo i tak nikt nie uwierzy w te puste słowa!

Praca

nie

nie polecamy w większości niestety

ktoś

szkoda czasu na wigilię firmową

Dostawca

Aleś kolego z intelektem zaszalał, porażka to masz na pierwsze. Zabetonuj sobie mózg. Chlapnął, zasmrodził i zdechł.

Kontroler Jakości

Bardzo proszę o przesłanie reklamacji na oficjalny adres firmowy. Tam jest miejsce na wyrażenie swojej opinii w zakresie niezadowolenia z otrzymanego towaru. Jeśli argumenty bedą sie pokrywały chętnie zrobimy wszytko by towar zostanie przyjęty a Nasz klient zadowolony. Jesteśmy audytowani a wskaźnik reklamacji to jedynie 1,29 % z pośród ponad 156000 dostaw rocznie do Naszych odbiorców. Co roku notujemy wzrost satysfakcji klienta, wygrywamy w rankingach jakościowych itd. Zatem w jakim celu jesteśmy oczerniani przez anonimowych bluźnierców?

Agata Z.
@Kontroler Jakości 03.12.2015 20:54

Jacy oczerniani? ktoś prawdę napisał i już od bluźnierców go wyzwali. A co do jakości, realizacji zamówień oraz szacunku do klienta to proponuje poważnie się nad tym zastanowić.

Kontroler Jakości

Poproszę na piśmie. A inwektywy to trzeba umieć...mówić i pisać. A do tego daleko. Zatem proponuje korektę ale mózgu a zapłacić możemy za leczenie twojego mózgu, czekamy na korektę zrobimy niezwłocznie przelew. NIe mamy z tym problemu. Zapraszamy do współpracy.

Ostatni raz

Dzień Dobry. Czy mógłbym w dostawie na BN wreszcie otrzymać torebki TC 6 i TL 6 w jakichś normalnych wzorach, a nie te sprzed 10 lat, przecież one już wyglądają jak szmaty a co roku przyjeżdża to samo. A z ceną TC 1 to w tym roku przegięliście. Skoro przedstawiciel nic na to nie może poradzić, to może się Pan Panie Prezes tym zainteresujesz? Dobranoc

Zostaw opinię o Verte Corporation Sp. z o.o. - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Verte Corporation Sp. z o.o.