Opinie o Verte Corporation Sp. z o.o. w Łomianki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Verte Corporation Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Verte Corporation Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verte Corporation Sp. z o.o. w Łomianki

kds

ten jak piszesz Żeluś mnie prowadził i zawdzięczam mu wiele, nie raz wyciągał mnie i motywował, nie podawał wszystkiego na tacy jak dla ciebie byłoby wygodnie ale zmuszał do myślenia i działania i dałem kxxxa radę!

lol

burak amanowicz

hehe

Między innymi że nie miałeś szacunku to wyleciałeś :) nie, nie pewnie dostałeś propozycję nie do odrzucenia. Nie wiem czy będziesz miał z kim świętować...chyba z płcią żeńską... Jakby nie było 13 lat o czymś świadczy.

Kolporter vel Pająk

To widzę, że Żeluś i tak się długo trzymał jak na to, że kierownik z niego żaden. Za grosz nie miałem do niego szacunku po tych numerach co wyprawiał. Musimy się Panowie na wódkę umówić.

ciekawy
@Kolporter vel Pająk

A o czym mowisz o jakich numerach???

assa

co do adresu IP to zawsze można użyć kproxy.com lub innej strony i wtedy nawet gowork go nie pozna:)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Verte Corporation Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
jhbgfde

Jeżeli ktoś planuje tu pracować to odradzam

I'M HERE
@jhbgfde

jhbgfd - za.ebista wypowiedz. wnosi sporo do sposobu podsumowania. wypowiedz jawna, konkretna podająca mnóstwo szczegolow. ktos kto nawet nie potrafi wystąpić pod Nick, zasługuje na szczególna wuage w ocenie swych jakże rozwinietych zwojow mozgowych.Ich braku :( Jad cieknie i wnika w obszar bezmozgowia ludzi i hejtu. kazdy odwazny i na tyle glupi by nie wiedziec ze można juz dokladnie zlokalizowac IP i miejsce z ktorego wyszła wiadomosc jeśli tylko sie zechce

Tomato
@I'M HERE

Śmieszne jest to, że pisząc o jadzie, sam lub sama nim się posługujesz używając zwrotów obraźliwych w stosunku do osoby, która bez zbędnego rozpisywania umieściła swój komentarz. Dziwi mnie również fakt, że starasz się zastraszyć osoby, które mają coś do powiedzenia na temat firmy nie koniecznie pozytywnego. Odnośnie adresu IP i jego lokalizacji to firma Verte nie jest właścicielem portalu GoWork, aby mieć takie informacje. Proponuje zapoznać się z regulaminem portalu, w którym jest napisane, że: "Pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zapisaniem w naszej bazie Twojego numeru IP. Firma GoWork.pl w żadnym wypadku nie ujawnia numerów IP pracodawcom ani stronom trzecim, które tego od niej żądają."

I'M HERE
@Tomato

Tomato, nikogo nie obrazam, nie zastraszam bronie dobrego imienia spolki w ktorej pracuje. Stwierdzam fakt że pozna mówić żle ale merytorycznie zgodnie zs stanem faktycznym by dać możliwość ustosunkowania się, odpowiedzi na konkrety. A takich brak. Jest dużo nienawisci i braku faktow. Co do regulaminow i zasad to posiadasz nikle wiadomosci w temacie. Ale zyj w tym stanie.

cytryna

Skoro tak Ci dobrze i wypowiadasz się pozytywnie o zachodzących zmianach, to czemu sie nie ujawniasz, tylko ukrywasz się pod dziwnym nickiem???? Przecież, nie masz się czego obawiać a jedynie zyskać "+"u swojego przłożonego tudzież prezesa. Czasem mam wrażenie, że te wszystkie pozytywne opinie pisze tylko jedna osoba i jest to osoba, której najbardziej zależy na pozytywnym wizerunku firmy. Osoba ta krytykuje też tzw. "Hejt", mimo, że sama to robi starając sie zagłuszyć głos pracowników oraz usprawiedliwić dziwne decyzje dotyczące funkcjonowania firmy. Kto to taki???? Sami przeanalizujcie temat i wyciagnijcie wniosk, ponieważ moim zdaniem odpowiedź jest prosta:) o osoby, które mają coś pozytywnego do powiedzenia o tym co sie dzieje na chwile obecną firmie, zachecam do ujawniania, poniewaz tylko w ten sposob bedziecie wiarygodni...

wow
@cytryna

Ty "cytryna" jak można pisać takie brednie - jak sie ma ujawinic. Ma sie zmierzyc jako pracownik z taka czescia pracownikow nierobow ktorym zawsze zle? ~Bycie w tej firmie nie polega na plusach u przelozonego czy prezesa. Tylko na ciezkiej pracy i adekwatnej placy. nikt nikogo nie zaglusza bo inaczej polowa wpisow sie by nie ukazala. Pracowalem w innej spolce gdzie nagminnie kasowano zle komentarze. tutaj pelna demokracja. Ci co pisza hejty tez robia to anonimowo - pracownicy, konkurencja itd. Zatem jesli napisza zlo pod nazwiskiem do tez beda wiarygodni. Ja uwazam ze wszytko trzeba brac przez pol. prawda jest taka jesli komus cos nie odpoiwada to moze zawsze zmienic. za duzo chetnych nie ma.

cytryna
@wow

Jak to się mówi, "uderz w stół, a nożyce się odezwą"!:) Analizując Twoja wypowiedź można z niej wywnioskować, ze liczebność tych zadowolonych jest na bardzo mizernym poziomie, skoro boją się ujawcytrynaniać. Gdyby było inaczej to nie mieliby obaw przed tą częścią niezadowolonych o których piszesz. To wszystko daje ogólny wizerunek firmy, a w szczególności poziom zadowolenia pracowników. Idąc krok dalej można zauważyć, że jesteś bardzo dobrze poinformowany co do ilości tych niezadowolonych w związku z tym można śmiało powiedzieć, że musisz uczestniczyć w strategii firmy i dobrze sobie zdajesz sprawę z tego co pracownikom może się nie podobać i dlaczego. Moim zdaniem dzieje się tak, ponieważ realizujesz plan mający jedynie na uwadze swoje korzyści, ponieważ jesteś kim jesteś:)

WOW
@cytryna

Cytryna - ladnie budowane zdania co najmniej srednie wyksztalcenie.Analizowanie, wnioskowanie ogrom slow ktore nic nie znacza.wnioski jak najbardziej malo trafne.Poziom zadowolenia jest duzy siedze w biurze to slysze co sie mowi i kto mowi. prezes jest dostepny i nie raz sa wycieczki i widocznie wycieczkowicze sa szczesliwi od lat kilku. realizuje plan wlasnego zadowoloenia i ide do przodu i jestem kim jestem i dlatego moge polemizowac w nieskonczonosc lecz takich jak ty zyciowych pierdól ciagle cytryniacych i nic nie majacych procz wypowiedzi pod zgnilym owocem.

ppkkkiii

Ciekawe, jak tam w tym verte jest? Ludzie sie zwalniają, ludzi zwalniają. A firma sie cieszy ze przechodzą gdzie indziej na stanowiska kierownicze. Ogólnie nie bylo źle ale sie coś pozminialo skoro dyrektorzy i kierownicy są nowi.

swoj
@ppkkkiii

Verte jest dobrze i coraz lepiej! Migracja jest natura ludzka. kazdy chce pracowac z najlepszymi. Nie da rady miec samych dyrektorow i kierownikow. Zmienia sie caly czas, dobrze ze tylko na lepsze.

KDS

Z tego co wiem większość dostała od 700 do 1600 na reke za poprzedni kwartal a ja 1400 na miesiąc premii i z targetu. Co jest ok, zgodnie z ustaleniami.

Wow

Oczywiście ze zwolnili - Łukasza i jego Asystentkę Anne. Chcieli razem budować drugi świat w firmie i posiąść władze. Co nie było polityczne dla nowej przełożonej. Każdy buduje swoje królestwo i za nie odpowiada zatem sie nie dziwie. Jedyna osoba która odeszła to PH z południa - dostał awans na managera w innej spółce.

Owo
@Wow

władzę to raczej stara się posiąść inna para w tej firmie, która razem buduje swój kolorowy świat i nie chodzi tu o prezesa i jego żonę:)

Neww

Kogo zwolnili? Sami odeszli chyba.

new

ty bu przez male u i bu jak można takie farmazony pociskać - jeśli sa najlepsi to chyba we własnych rankingach, dwoje zwolnili dzisiaj za niemożliwość dostosowania się do panujących realiów.Polacy to taki naród narzekaczy, hejterów i innych obiboków. Ludzi ida do przodu zatem musza co niektórzy zmieniać pracę - w Verte nie będzie przecież 16 managerów w terenie - chociaż tak dobrze maja że są managerami tego czym zarządzają i robią to dobrze widząc jak spółka przejęła rynek.

panama

odeszla jedna???? dobre:) Najlepsze jest to, ze tak latwo odchodza dobre osoby i "dobrze" wyszkolone mimo, ze firma daje lepsze warunki niż wsponiana wczesniej CC. ludzie ida do przodu i zminiaja prace bo tak naprawde to w Verte sie nie da a nawet mozna powiedzieĆ, że człowiek sie cofa.

obserwator

Odeszła jedna osoba bo zostala regionalnym w innej firmie co po kilku latach dobrze swiadczy i o Verte i tej osobie ze zostala dobrze wyszkolona i była ciekawa osoba do wyrwania.To chyba normalne ze idzie sie do przodu.

panama

jest dobrze i nikt nie zmienia. hahahahahah dobre:)

hdjfuf

CHyba jednak nadchodzi jakas rewolucja u ph bo znowu sie zwolniły osoby. Taka polityka firmy zwalniać tych co pracują i oddają sie sprawie i zatrudniać nowych, którzy są bardziej odpowiedni cokolwiek to znaczy.

Tak

Jest fajnie, jeśli coś obiecaja, dadzą słowo to go dotrzymuja , haha, niektórzy będą kojarzyć o co chodzi. Ale prawda jest taka, że nikt za karę tam nie pracuje. Zawsze można zmienić jak się chce. A widocznie jest dobrze skoro nikt nie zmienia.

git

Ludzie o co znowu Wam chodzi? W firmie jest fajnie.

Pytacz

Z tego co wiem to jestes dyr handlowy? Prezes? A jak bedzie inaczej to przeprosisz za hejt i psucie atmosfery. Takie pie...enie o niczym.

Pytacz

Ruch Chorzów

Z tego co wiem to z tego kwartału niewiele osób dostanie premie a jak dostanie to może będzie 500zł.

Zostaw merytoryczną opinię o Verte Corporation Sp. z o.o. - Łomianki

Verte Corporation Sp. z o.o.