BALTIC GROUND SERVICES PL SP. Z O. O.

Opinie o BALTIC GROUND SERVICES PL SP. Z O. O.

Weronika

@uk Twoim zdaniem minusem pracy w BALTIC GROUND SERVICES PL SP. Z O. O. są niskie zarobki. Mógłbyś rozwinąć swój post i opisać pozostałe warunki zatrudnienia w tej firmie? Może jesteś w stanie wypowiedzieć się na temat argumentów za rozpoczęciem pracy u tego pracodawcy?

WAW
@Weronika 23.11.2017 13:57

Pani Kasiu ale to już chyba było opisane w wymianie zdań pomiędzy obecna i byłą pracownica działu pax a takze w opinii kogos LS. Czyli do żenująco niskich zarobków dochodzi atmosfera w pracy.

Zdumiony

Czyli jakas firma wymaga znajomosci angielskiego na poziomie conajmniej komunikatywnym (a w praktyce to raczej dwoch obcych jezykow, bo z tego co wiem to BGS obsluguje glownie rosyjski aeroflot, a z rosjaninem inaczej niz po rosyjsku to raczej ciezko sie dogadac), kaze przychodzic na nocne zmiany (i jak rozumiem nie zapewnia voucherow na taksowki?) a do tego serwuje chora atmosfere w pracy (wnioskuje po komentarzach nizej) I to wszystko za 12 zl na reke? Ktos rzeczywiscie chce jeszcze tam pracowac?

uk
@Weronika 05.11.2017 18:01
@olaf możesz uargumentować swoją opinię? Dlaczego nie polecasz pracy w BALTIC GROUND SERVICES PL SP. Z O. O.?...

$$$$$$$. Marne zarobki

olaf

https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-lotniska-bagazowy-islandia,oferta,5612122 a także ogłoszenia do innych działów. Dla obecnych i potencjalnych pracowników : nie marnujcie swojego czasu w LSAS , WAS czy Bgs

Grzegorz76

Generalnie ludzie sa wredni w tej firmie. Pracuje w firmie LS i nie raz widzialam i słyszałem jak kierownicy wydzierają sie na pracowników przy pasażerach. Brak szacunku do pracowników, kłótnie w "gejtach" między pracownikami. To jakies nieporozumienie i zła wizytówka dla naszego lotniska....

Yourloss

Praca na lotnisku zawsze była moim marzeniem. Zostałam zatrydniona przez BGS. Na początku się cieszyłam. Niestety pani d o r o t a jest tak niemiłą i niecierpliwą osobą że zrezygnowałam z pracy. Nie jest w stanie nic wytłymaczyć, jest niecurpliwa i zwyczajnie wredna. Po powierzchownym pokazaniu systemu oczekuje że już wszysto będziecie umieć. Gdy ośmielicie się zapytać o coś odburknie "już ci to mówiłam" odwróci sie d*pą i tyle w temacie pomocy.Co tam że pasażer czeka. Może inni kierownicy zmiany są ok ...nie wiem. Ale pani j e s c h k e jest koszmarna i nie powinna pracować z ludźmi

nieważne
@Yourloss 22.05.2017 08:36

Dziewczyno zastanów się co piszesz, może praca na lotnisku była Twoim marzeniem, ale całkowicie nie nadawałaś się do tej pracy! Bardzo dobrze, że sama szybko zrezygnowałaś. Nie chcieliśmy mieć Cię w zespole, nic nie rozumiałaś i wgl wolno wszystko łapałaś. Z tej gliny nic nie będzie.

Yourloss
@nieważne 25.09.2017 17:09

@nieważne szaniwna pano doroto bo zakladam że ta pseudo odpowiedź jest od pani. radzę przemyśleć swoje słowa. jedno obiecujecie a drugie robicie. niecierpliwe podejście do nowego pracwnika jest żenujące. a Pani wylewq swoje frustracje niepowodzenia i kryzys wieku śreniego na innych młodych ludzi. nie nasawałam się ? o to ciekawe. jakoś praca na niekieckim lotnisku wygląda inaczej...awansowałam...ludzie są mili a menadżer jest miłą i profesjonalną osobą. w przeciwieństwie do wiecznie sfrustriwanej pani doroty która wyżej s*a jak d*pe ma z resztą gdyby BGS był taki super to nie byłoby tu tyle złych opinii

Weronika

Zainteresowani pracą w BALTIC GROUND SERVICES PL SP. Z O. O.? Na stronie internetowej firmy znajdziecie aktualne ogłoszenia: http://www.bgs.aero/pl/kariera/oferty-pracy Zainteresowani?

Uświadomiony
@Weronika 03.04.2017 13:47

Nie. Poczytałem opinie i mi przeszło ;)

El hymek

Brak porzadnego sprzetu, wymagania zbyt wysokie w stosunku do zarobkow. Ładowacz 2400 brutto i po pol roku kregoslup do wymiany. Brak urlopu w sezonie i praca non stop + kolesiostwo

Mis uszatek

Moze cos napisze o stanowisku agenta ds obslugi pasazerskiej. Po zakonczeniu z nimi wspolpracy kilka jakis rok temu moge z dystansem wypowiedziec sie na temat tej firmy i tego stanowiska. Pieniadze: jezeli nie jestes juz studentem mozesz otrzymac bez problemu umowe o prace. Kasa to okolo 1800-2000 netto w zaleznosci od doswiadczenia/ wyksztalcenia itd. Godziny pracy: tryb zmianowy (ale nie dwuzmianowy). Chodzisz do pracy czasem na 1.00 rano, czasem na 3.00, czasem na 8.00 jest milion zmian. Dodatkowo pracujesz czasami po 8h, 10h, 12h, a jak opozni sie samolot (co bardzo czesto sie zdarza) nawet i dluzej. Jest to tak wkurwiajace ze nie mozesz sobie zaplanowac niczego--- w praktyce prowadzi to do tego, ze twoje zycie osobiste podupada.... Druga kwestia jest to ze w sezonie letnim zapierdalasz jak glupi. Masz duzo nadgodzin, czy chcesz czy nie chcesz Jak nie chcesz i wyrazisz sprzeciw to utna ci premie Urlopy: nie mysl o wzieciu urlopu w wakacje i wyjezdzie np. Nad morze ze znajomymi.., hehe ewentualnie w styczniu czy lutym ci dadza Praca w swieta: obstawiasz wszystkie swieta: boze narodzenie, wigilie, wielkanoc, 3 maja, swieta ustawowo wolne. Pracujesz ty, zeby osoby majace znajomosci i lizace tylki komu trzeba, mialy wolne Kary: panuje odpowiedzialnosc materialna za bledy- placisz nawet po kilka tysiecy o czym nie mowia na poczatku Premie: masz podstawe + premie, sa one regularnie zabierane np. Jak spoznisz sie 15 min do pracy Panuje chaos, brak szacunku do wspolpracownikow, klotnie pomiedzy pracownikami, wyzywanie sie kierownikow Nie polecam, z tego co wiem to jakos w zeszlym roku zmienil sie szef, ale z opinii wspolpracownikow wynika ze raczej nic w tej kwestii sie nie zmienilo

Ie hymek
@Mis uszatek 16.02.2017 12:57

Wlasciwie racja

Wxlxi88

Cala ta "firma" z tym kims na czele czyli a'la "prezesem" to jest jakis zart! Bawia sie w prowadzenie biznesu, totalny balagan organizacyjny, pracownikow traktuja jak śmieci. Zastanowcie sie zanim zlozycie tam cv

letskapr

Właśnie są ogłoszenia @marcyl. Szukają asystentki ds. administracji i kadr. Wymagają by idealna kandydatka posiadała wykształcenie kierunkowe bądź była studentką ostatnich lat oraz posiadała bardzo dobrą znajomość języka angielskiego.

Mikson

3600 brutto + premie jak nic nie odwalisz

KK

Koledzy orientujecie sie jakie zarobki takieo audytora w BGS?

rob

totalny syf,ciągle jesteś brany za złodzieja

araf

pierwsza umowa na 3-miesiące druga chyba na 1-rok i potem jak nic nie odwalisz to na stałe chyba a kasa operatora 2800 brutto na poczatek jezeli nic sie nie zmieniło na te gorsze a ładowacz jak dobrze pamietam 2400 brutto.i zaczynaja z umowami smieciowymi.

operator

Witam jestem pracownikiem BGS i ci którzy się na tym forum wypowiadają to tacy ludzie co coś tam usłyszeli i coś od siebie dodali i opowiadają niewiadomo co. Zarabia sie tu dobrze jak na teraźniejsze czasy kryzysu braku pracy na rynku. Wypłaty na czas do kazdego 10. Jestem jednym z kierowców w tej firmie i wiem co piszę. Atmosfera nawe fajna załoga przyjazna mozna sie z każdym dogadać,zamienić sie na zmiany jak jest potrzeba itp.

A.

Znam wiele ludzi, którzy tam pracują i nie jest źle! Wiadomo, zawsze znajdzie się ktoś komu nie będzie pasowało, wszystkim nigdy nie dogodzisz! W tym momencie jest to najstabilniejsza firma handlingowa, przynajmniej pod względem zatrudnienia.

Comek

Coś słabo się tutaj pracownicy wypowiadają, ciekawe czym to może być spowodowane, pracuje tam w ogóle ktoś :)?

seyno

Daruje sobie pracę w takim syfie....

seyno

To już raczej nie miesiące.....

nikt

Firma chyba pikuje. Atmosfera jak w karnej kompani. Ludzie uciekają gdzie tylko mogą, bo tu ani płacy, ani warunków, ani poszanowania pracowników. Przy takim podejściu Panów Litwinów do ludzi i braku jasnej wizji, to kwestia miesięcy i koniec ...

Wxlxi88
@nikt 25.04.2013 17:40

Zgadzam się

scania

sam bylem ciekawy i zainteresowany pracą. Podobno kierowca operator tankowania 3 brutto - powinni sobie razem z kapitałem ruskich przywiżc do roboty..

mem

ile tam sie zarabia miesiecznie tak orientacyjniee np;kierowca

TATARAK

Totalny bałagan organizacyjno - finansowy, brak zaplecza medycznego obiecywanego przy zawieraniu umów, brak sprzętu , obsługi informatycznej, minimalna płaca za godziny nocne, brak wypłacanych miesięcznych prowizyjnych premii lub ich obniżanie, brak odpowiednich szkoleń dla pracowników wykonujących określone zadania , generalnie - przykrywka dla firmy-matki.

Firma krzak na początku obiecują złote góry, a w praktyce brak sprzętu do pracy i ubrań dla obsługi płytowej ludzi traktują jak niewolników obiecują inne wynagrodzenie które w trakcie pracy zmienia się jak w kalejdoskopie np. zmiana okresu rozliczeniowego nadgodzin nie informując nikogo o tym fakcie itp.

Zostaw opinię o BALTIC GROUND SERVICES PL SP. Z O. O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BALTIC GROUND SERVICES PL SP. Z O. O.