Polkan Sp. z o.o.

Opinie o Polkan Sp. z o.o.

Doświadczony

Kiepsko bardzo zasuwasz a pieniądze płacą jak chcą w ratach. Zakompleksiony i mało profesjonalny dyrektor, który nikomu nie pozwoli się rozwinąć bo boi się o stołek ponieważ wiedzę na żadną. Jego pozycja polega na tym że wszystkich podpier......... Do prezesa. Dostawca materiałów kładzie łachę na wszystko i robi wałki a nosi się jakby rozumy pozjadał a tak naprawdę rządem z niego pożytek. Brak sprzętu, trzeba się szarpać z robota.

Polkan

Wyplacaja pensje na raty problem z dostaniem swoich pieniedzy obiecuja premie człowiek haruje po 12-13h zeby wyrobic termin a obiecane premie i 50tki i 100tki zostaja w kieszeni dyrektorkow. Odradzam jakakolwiek forme wspolpracy z ta firma.

polkan

Duży negatyw dla tej firmy są niewypłacalni prezes kupuje sobie mieszkania samochody aty charujesz jak wół zalega z pensjami uważajcie

Zostaw opinię o Polkan Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polkan Sp. z o.o.