Opinie o Global Nord Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Global Nord Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Global Nord Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Nord Group Sp. z o.o. w Warszawa

Współpracując z kancelarią pod numerem 516 328 I85 udało odzyskać się całość zalegającej kwoty, i to nie małej, jak ktoś ma jeszcze problemy z niezapłaconą fakturą polecam zadzwonić i dopytać o współprace, Polecam

iwka
@Marek

tak ciągle piszą , a jak oddaję sprawę to tylko naciągają mnie na opłaty sądowe a, kasy nigdy nie widzę. nie wiem co siędzieje z tymi ludźmi , czy tak specjalnie piszą czy co...? wygląda to na naganiacza taka sprawa...

Marek Nowy wpis

iwa Nowy wpis
@Marek

Juz kilka miesięcy od zlecenia windykacji , płatnosc mieli ekspresowo odebrać , ale to kłamstw do tej pory a juz prawie rok będzie nie mam nic,. szkoda wiatru...

iwka Nowy wpis

Łukasz Nowy wpis

Witam. Chciałem zapytać czy aby przypadkiem ta firma nie jest powiązana z firmą z Włoch: SPLENDOR DI PANNONE ANTONIO. Jeśli tak proszę o kontakt.

Giss - Trans

Jeśli ktoś jeszcze ma problem z odzyskaniem kasy to polecam kancelarię pod numerem 516 328 185, mi odzyskali kilka faktur z 2020 roku, gdzie były już po bezskutecznej egzekucji komorniczej. nie wiem jak im to się udało ale zleciłem im już więcej spraw.

transport

U mnie faktura z października 2019 r do tej pory nie zapłacona.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Global Nord Group Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Czy w Global Nord Group Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

poszkodowani

to zwykły oszust...nie zaplacił faktury

@poszkodowani

Współczuję że cię to spotkało. To jakieś spore kwoty? Zgłosiłeś to na policję czy czekasz?

Bartosz
@Adam

Ja już miałem dość czekania. Zgłosiłem sprawę na prokuraturę i zapłacił po 4 miesiącach całą należność. Już nawet nie chodzi o pieniądze ale sprawiedliwość! Zostawiam tu namiar na pana Szczęśniaka - prawnik który mi to prowadził i zna się na temacie - 572 300 704.

Oszukana

Mam nadzieję ,ze kto wreszcie dorwie tego (usunięte przez administratora).Nam nie zaplacił faktury do dziś

IDĘ PO CIEBIE

SZANOWNI POSZKODOWANI GOŚĆ PRZEPISUJE WSZYSTKO NA FIRMĘ ROUTEX SP Z O O ODRAZU CIŚNIJCIE GO JEST JEDYNYM WŁASCIOCIELEM

Łukasz
@IDĘ PO CIEBIE

W 2019 roku we Wrześniu nawiązałem współpracę z firmą z Włoch SPLENDOR DI PANNONE ANTONIO. Rozmawiałem po Polsku z Polką, naciągnęli mnie na ponad 19 tyś. euro w listopadzie 2019r. zauważyłem że firma Global Nord także zgłasza ładunki tego Włocha. Jak zacząłem wypytywać o te kursy niechętnie mi odpowiadali na pytania odnośnie tych kursów. Przez telefon też za bardzo niechcieli rozmawiać, nie wiem czy przypadkiem te dwie firmy nie mają jakiegoś powiązania. Pan z Włoch ma nakaz zapłaty i rzekomego komornika który nie potrafi znaleźć numeru konta tego oszusta. Jeśli ktoś ma jakieś informacje proszę do mnie napisać: speed.tacho@gmail.com

Endrju

Dziękuję za kontakt, profesjonalne doradztwo.

ScaniaScania

Dużo jest poszkodowanych

Poszkodowany

Sprawa w sądzie poszła.Poszukujemy innych firm oszukanych przez Global Nord-przestępczość gospodarcza.Bo razem będzie łatwiej udowodnić niecne intencje właściciela.Popieram ...z tej firmy i z tą firmą-nie pracować proszę

Polak
@Poszkodowany

Podaj kontakt do siebie! Jakies sprawy sie tocza. Wiem o sadzie w Lublinie i cos w Katowicach

kONRAD CAMARO
@Poszkodowany

MOJA SPRAWA NA POLIGONOWEJ W WARSZAWIE(usunięte przez administratora) MI SAMOCHÓD

Transport

Zastanawiam się nad tym, dlaczego TransInkasso nie złoży pozwu zbiorowego na tą firmę, jak mają przyjętych do windykacji kilkadziesiąt osób poszkodowanych, z tego co widać na Transie? Może ktoś wie o co chodzi?

Ziomek
@Transport

Za abonament kasę biorą , a więcej nic sami nie zrobią

Z firmą nie ma kontaktu, żaden telefon nie jest odbierany. Firma wysyła reklamację mijającą się z prawdą. Zachęcam poszkodowanych do złożenia pozwu zbiorowego przeciwko tej firmie:(.

GNG
@Ania

Witam, mam podobny problem z tą firmą, mógłbym prosić o sposób rozwiązania sprawy przez twoją firmę?

Polak
@Ania

Mam przez nich problemy w takim charakterze że muszę zeznawać w sadzie jako świadek. Ich manager podobno dopuścił się fałszerstwa i przywłaszczenia. Sprawa toczy się przed sadem Lubelskim

Oszukana

Ta firma to zwykły złodziej.!!!!!Od ubiegłego roku czekam na zapłate za fracht parę tysięcy złotych ! Wymyślili sposob aby nie płacić firmom w postaci not obciżęniowych//jakoby warunki nie zostały dotrzymane//choć sami dostali kasę za tą dostawę//sprawdziliśmy// Unikajcie tej firmy ....i jako przewożnicy i jako pracownicy

Global Nord Group Sp.z o.o

Witam Jak ja nie lubi ludzi opoiwiadaczy ktorzy baoja sie spotkac porozmawiac zadzownic skontaktowac juz nei mowie twarza w twarz ZAPRASZAM LUDZI KTORZY PISZA BZDURY STRASZA FIRME DO KONTAKTU

wasz pracownik
@Global Nord Group Sp.z o.o

Witam To zacznijcie odbierC TELEFONY od swoich pracowników którym nie macie odwagi spojrzeć w twarz i zapłacić za miesiąc pracy. Chcecie spotkania proszę bardzo ale nie będzie ono mile z racji tego ze rodzina głoduje przez takich chuj*w jak wy. (usunięte przez administratora)! Zero szacunku dla takiego zera jak wasza "firma", która nadaje się tylko do utylizacji z rynku bo miejsce zajmuje. Nie pozdrawiam I MAM NADZIEJE ZE (usunięte przez administratora) WAS WIRUS ~!!!!!!!!!

camaro
@Global Nord Group Sp.z o.o

Ja się z Tobą złodzieju chetnie spotkam twarz w twarz , śmieciu bez honoru

Faktura nie zapłacona
@Global Nord Group Sp.z o.o

Firma złodziejska! Nie zapłaciła faktury na duże pieniądze!Internet pełen negatywnych opinii .Szef (usunięte przez administratora) chce wszystkich wykiwać ,nawet widać swoich pracowników/.Złożony zbiorowy pozew do prokuratury,niech szefunio w skarpetkach pójdzie,bo nikt mu nie daruje zabranych pieniedzy.

Stanowczo odradzam pracę jako kierowca w tej firmie. Wynagrodzenia brak pomimo obietnic. Dla śmiesznych pieniędzy musiałem iść do Państwowej inspekcji pracy, bo z pracownikami kontakt zerowy i unikanie odpowiedzi. Teraz już nie odpuszczę, ale szkoda zachodu pod każdym względem.

witam po powrocie z trasy prawie 3 tygodnie temu nadal proszę się o własne pieniądze ja wiem ze jest korona itd. no ale ludzie taka firma powinna mieć jakies zabezpieczenie na taka sytuacje.Aa tu nic zero odpowiedzi pisz do tego pisz do tego nieodbieranie telefonu olewanie pracowników .

@pracownik

mam fakture niezaplacona od pol roku....to zwykły krętacz a firma wydmuszka.

oszukana

Szanowni potencjalni pracownicy,kontrahenci...ta firma...z małej litery ..nie płaci od miesięcy firmom transportowym za wykonane frachty. Stosują różne manewry- jakoby transport nie został wykonany zgodnie ze zleceniem,co jasne,że jest pretekstem tylko aby nie płacić, NIE BIERZCIE NIC od nich .To 100% gwarancji ze sprawa skończy się w sądzie ...jak to zrobili inni poszkodowani....Trzeba od razu zgłaszać jako przestępczość gospodarcza!

Proszę się dwa razy zastanowić przed rozpoczęciem współpracy z tą firmą. Oczywiście aktualnie panująca pandemia nie sprzyja żadnej firmie jednak jeśli jedna strona jest w stanie się porozumieć i próbuje to zrobić a druga strona (Global Nord) nie odbiera telefonów i nie odpisuje na mejle to nie współpraca nie może skończyć się dobrze. Firma wynajmowała ode mnie samochód - zamiast wypowiedzenia umowy otrzymałam mejla z informacją "proszę odebrać samochód, bo nie stać nas na opłaty - samochód nie jeździ od miesiąca" na moje pytania i prośbę o oficjalne wypowiedzenie otrzymałam adres parkingu na, którym stoi samochód. Kiedy poinformowałam, że odbiorę samochód za dwa dni okazało się że od miesiąca jest w trasie i kierowca jeszcze nie wrócił. Stan samochodu po odbiorze - średni - wiele rzeczy uszkodzonych, bardzo zaniedbany. Płatności nie uregulowane. Wypowiedzenie, które po wielu prośbach w końcu otrzymałam było z datą wstecz - tak napisane żeby nie zapłacić za okres wypowiedzenia, który ich powinien obowiązywać. Właściciel firmy, który nie zna odpowiedzi na żadne pytanie - nie wiedział nawet że mam dostać wypowiedzenie..a raczej kłamał jak z wszystkim. Pan Karol to jedyna osoba z którą był jakikolwiek kontakt.

normalnie firma smiechu warta ze trzeba się upominać o wlasna wyplate porazka i zenada

Grazyna

Szanowni Państwo Natychmiast zgłaszajcie tą firmę do prokuratury.Trans ma pełną listę niezapłaconych faktur.To z góry ukartowana gra w celu okradzenia klienta.

Edyta

zgłosiłam sprawę do prokuratury, przeciwko firmie i przeciwko spedytorce, nam dali więcej za ładunek jak sami dostali, mam na to dokumenty i potwierdzenie przelewu do nich od Niemców a z tymi pismami to dobry numer, ja się nabrałam i wysłałam z fakturą wszystkie,o jakie prosili a nadal dostaje wezwania do usunięcia braków CMR nieczytelne, klient nie przyjął itd trzeba zgłaszać (usunięte przez administratora) przeciw właścicielowi i spedytorom, że działali na niekorzyść firmy TYPOWY PRZEKRĘT

Janusz
@Edyta

Próbowałaś może wyjaśnić tę sprawę bez udziału prokuratury? Być może była szansa, aby załatwić całą sprawę polubownie? Chyba że próbowałaś i nie przyniosło to rezultatu. W takim wypadku, proszę, abyś to napisała.

Zostaw merytoryczną opinię o Global Nord Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Global Nord Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Global Nord Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Nord Group Sp. z o.o.?

Global Nord Group Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Czerniakowska 145 lok. 1/B31
    00-453 Warszawa

Global Nord Group Sp. z o.o.