Opinie o Ideal Group Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ideal Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Ideal Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ideal Group Sp. z o.o. w Białystok

Wyjazd Nowy wpis

Szukam kogoś do wyjazdu na niemcy mam 20 lateg, najlepiej kogoś młodego i niepijącego mój discordzik pracka#8407

Zbigniew Nowy wpis

Czy wciąż są problemy z wypłatą w terminie? Przeczytałem, że kilka lat temu były takie kłopoty.

Paweł Nowy wpis

Warto złożyć cv do tej firmy ?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Ideal Group Sp. z o.o.?

SzalonaOna Nowy wpis

Na wypłatę w terminie bym nie liczył:) powinna być 10 a bywała i 26:)

Firma Ideal Group Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Aktualnie firma rekrutuje? Trudno dostać się tu do pracy?

Maro

IDEAL to świetne miejsce pracy i rewelacyjna atmosfera. Wiele wyzwań wszystkim ambitnym...

@Adi, jesteś pracownikiem firmy Ideal Group P. Dubieniecki, A. Nartowicza? Czy zechcesz napisać coś na temat tej firmy? Informacje, jakie umieszczane są na forum przez pracowników tej firmy to cenna dawka wiedzy dla osób zainteresowanych podęciem się pracy w Ideal Group.

Adi

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

@B, możesz coś więcej powiedzieć o obowiązkach jakie wykonujesz w Ideal Group P. Dubieniecki, A. Nartowicza sp. jawna? Co oprócz atmosfery może Twoim zdaniem przemawiać za ubieganiem się o zatrudnienie u tego pracodawcy? Swoją wypowiedzią zainteresujesz innych użytkowników forum, którzy rozważają aplikowanie do niego.

B

Świetne miejsce pracy na dłużej, przesympatyczna atmosfera, życzliwi współpracownicy i przede wszystkim szacunek do każdego kto zawita u progów firmy, na dodatek pyszna kawa :) Polecam!!!

idealna

nie płaci na czas, oszukuje pracowników i dostawców. nie daj się złapać bo będziesz miał kłopoty finansowe

Zosia

JAK MOZE BYC DOBRA FIRMA JAK NIE ODPROWADZA SKŁADEK NA ZUS? KAZDA FIRMA ODPROWADZA CO MC SKŁADKI OD SREDNIEJ A ONI OSZUKUJA NIE POLECAM

An
@Zosia

Rozumiem Zosia ze pracujesz w ZUS i zbierasz skladki! ?

SZKODA CZASU

ja pracowałem, nie polecam, nie mają szacunku do ludzi ktorzy u nich pracowali po kilka lat, jak popracujesz dłuzej to cie wywalą na zbity pysk bo twoje miejsce przeznaczą dla kogos tanszego lub znajomego

@SZKODA CZASU

to kłamstwo! pracuje w tej firmie wiele lat, wartościowe osoby zawsze są doceniane i szanowane, wynagrodzenia systematycznie rosną, nie przypominam sobie aby był ktoś potraktowany jak opisałeś!

Zostaw merytoryczną opinię o Ideal Group Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Ideal Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ideal Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ideal Group Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Pogodna 63/1
    15-365 Białystok