Opinie o Tech Blach Plast Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Tech Blach Plast Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tech Blach Plast Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tech Blach Plast Sp. z o.o. w Łódź

Czy w Tech Blach Plast Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

pracownik Nowy wpis

nie

Pracownik Nowy wpis

Trzymać się jak najdalej od tej firmy, zarówno rekrutujący jak i rzekomy właściciel to (usunięte przez administratora) nie wypłacają pensji i nie odbierają telefonów od pracownika. A no i faktyczny adres to ulica Pomorska 342E a nie podawane wszędzie Warszawa lub Piotrkowska z Łodzi

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Tech Blach Plast Sp. z o.o.?

Były pracownik Nowy wpis

Zależy od tego na jakie stanowisko, mimo wszystko nie polecam wiązać się z tą firmą

Czy w Tech Blach Plast Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Nie ma, prawdę mówiąc nie robią nawet obowiązkowych szkoleń BHP i stanowiskowych.

jak sobie je sam zafundujesz to tak

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Tech Blach Plast Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Leszno

Gorąco NIE POLECAM tej firmy, szef (nie ten na którego jest zarejestrowana spółka ale ten który faktycznie trzęsie całą firmą) Jest oszustem. Z firmy musiałem odejść około 3 miesięcy temu z powodów rodzinnych, niestety szef wobec mnie miał zaległe zobowiązania finansowe (zaległa wypłata, zwrot kosztów delegacji, zwrot podatku dla osób poniżej 26 r.ż, łącznie około 6500zł). Od tamtej pory nie można się z nim w żaden sposób skontaktować, nie odbiera telefonów, wiadomości odczytuje ale nie odpowiada. Jeśli chodzi o sprawy wewnętrzne w firmie panuje bałagan zarówno organizacyjne jak i fizycznie, miejsce które dumnie nazywają "biurem terenowym" jest barakiem na obrzeżachmiasta w kiepskim stanie, zdarzało się niejednokrotnie że po pomieszczeniach biegały myszy szczury itp. Żadne warunki sanitarne i bhp nie są spełnione.

Firma Y

Nie polecam tej firmy robią straszną fuszerkę

Firma Q
@Firma Y

Zgadzamy się z firmą wyżej, fuszerka jakich mało!

Don

A jak tu z pensją, tzn chodzi mi o to czy jest wypłacana na konto czy próbują do ręki ?

ktoś ;)
@Don

Nie jest wypłacana ;), minęło ponad pół roku a nadal się nie doczekałem. Nie pozdrawiam

Dzień dobry, wszystkim zainteresowanym kandydatom polecam uciekać z tego miejsca i szukać innej pracy, gdyż nie wiadomo co to za 'Firma". Pozrawiam

Borys

Może ktoś pomylił się i napisał o innej firmie bo Tech Blach Plast ma bardzo dobrą opinie.

Inny były pracownik
@Borys

''ma bardzo dobrą opinie''? Powiedz mi od kogo masz takie informacje od właściciela czy od kogoś z biura ( odpowiedzialnego za rekrutacje)? Przepracowałeś tam choćby jeden dzień i wiesz jak to wygląda na produkcji? Prawda jest taka że ta firma to krzak, nie dba o kontrole jakości wytwarzanych produktów ani o swoich pracowników, chętnie daje nadgodziny i mówi o premiach a nie płaci. :) NAWET W TERMINIE :) ""Może ktoś pomylił się i napisał o innej firmie"" " https://www.gowork.pl/opinie/tech-blach-plast;pr " Jak widzisz jest tylko jedna taka firma o takiej nazwie więc kolega na pewno się nie pomylił.

Firma Krzak 1.) Nie płacą ZUS 2.) Nie płacą wynagrodzenia Apeluje do Tech blach plast Zróbcie coś dla ludzi i się zamknijcie bo tylko miejsce zajmujecie innym lepszym firmą. Biuro konstrukcyjne tworzą studenci oraz doświadczony konstruktor, a jak usłyszałem od konstruktora z 25letnim stażem by współpracownik zadzwonił do podwykonawczy aby zapytać jak zwymiarować rysunek giętej blachy bo on nie wie to się załamałem. MAKABRA.

Niedoszły praconwik

UWAGA na tę firmę !!!! Przez nich ja i nie tylko czujemy się (usunięte przez administratora) Nie będę się rozpisywał gdyż już raz zostałem wykasowany. I to nie jest "modny" hejt tylko szczera prawda. Uważam, że trzeba o takich firmach mówić . Bo dlaczego one mogą oszukiwać a my nie możemy się ostrzegać - bronić przed nimi ?

u
@Niedoszły praconwik

Czemu tak sądzisz napisz coś więcej... ? Zaaplikowałem do nich i zastanawiam się czy iść dalej....

Zostaw merytoryczną opinię o Tech Blach Plast Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Tech Blach Plast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tech Blach Plast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tech Blach Plast Sp. z o.o.?

Tech Blach Plast Sp. z o.o.
  • Al. Tadeusza Kościuszki 80/82
    90-437 Łódź

Tech Blach Plast Sp. z o.o.