Opinie o Global Nord Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Global Nord Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Global Nord Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Nord Group Sp. z o.o. w Warszawa

M

Zajmujemy się skutecznie windykacja. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji karnej dłużnika. Windykacje prowadzimy na jego koszt. Tel: 519-105-869

Przewoznik

Firma oszukuje,nie płaci za wykonaną usługę ,wysyła noty obciążeniowe za nie dostarczone dokumenty które były wysłane,brak kontaktu!!! (usunięte przez administratora)

przewoźnik
@Przewoznik

Witam, mam podobny problem z tą firmą, mógłbym prosić o sposób rozwiązania sprawy przez twoją firmę?

Poszkodowany

Uwaga na firmę . Nie płacą za wykonaną w 100% usługę. Zamiast tego przesyłają obciążenia za wyimaginowany brak spełnienia warunków zlecenia. Zachęcam do kontaktu w celu sporządzenia pozwu zbiorowego.

@Poszkodowany

Aldi

(usunięte przez administratora) i krętacze. Wysyłają noty obciążeniowa żeby nie płacić za transport. Uwaga na złodzieji i (usunięte przez administratora) Dzwoniąc na nr do płatności nikt nie odbiera a za minute połączenia zdzierają 7,50zł

@Aldi

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Global Nord Group Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
TRANSPORTER

Podlaczam sie do pozwu zbiorowego firma w ramach zaplaty wyslala note obciezeniowa za prace wykonana w 100% rzetelnie domagajac sie o zwrot palet gdzie towar nawet nie byl na paletach, o brak wyraznego podpisu na CMR gdzie byl lacznie z pieczatka odbiorcy o nie wyslanie CMR skoro byla wyslana mailem i listem pocztowym. (usunięte przez administratora)

@TRANSPORTER

Transport

U nas taka sama sytuacja, jak i u Pani Ani. Dostaliśmy pismo reklamacyjne, że nie wysłaliśmy im dokumentów w terminie. Że w ogóle nie wysłaliśmy dokumentów. Oczywiście to nieprawda. Mamy potwierdzenia z poczty, że dokumenty dotarły do nich. Po wystawieniu ostatecznego wezwania do zapłaty, jak już było dawno po terminie, w którym powinni nam zapłacić za fakturę, otrzymaliśmy od razu bezpodstawne pismo reklamacyjne!!! Na giełdzie do windykacji zgłosiło ich już kilkadziesiąt osób i żeby nie płacić to wysyłają pisma reklamacyjne.

WIndykacja

W sprawie płatności zapraszam do kontaktu pod nr 501 699 929. Chętnie pomożemy.

@król nie zadawał pytań ? To jak ta rozmowa przebiegła?

Król

Byłem w tej firmie na rozmowie o pracę na stanowisko spedytora. Powiedziałem im , że chcę 4 tysiące brutto. Rozmowa trwała 5 minut. Pan Mariusz ładnie się uśmiecha, nie zadaje żadnych pytań. Jedynie kiedy można rozpocząć współpracę. Następnie powiedział ,że odezwą się do końca tygodnia. Zadzwonił tego samego dnia, i zaproponował spotkanie w piątek. Zgodziłem się. Przyjechałem na 12, tak jak byliśmy umówieni. Po czym postawił mnie przed faktem, że da mi umowę o zlecenie na pierwszy miesiąc i 2 tysiące netto + marża w brutto!!! 10%! SUPER! Panie Mariuszu, przecież nie odprowadzacie podatków z frachtów zza granicy! Jakie brutto? Nawet tutaj musicie zrobić w wała.... Serdecznie odradzam jakikolwiek kontakt z tą firmą. Jakąkolwiek współpracę. A już na pewno pracę w Global Nord Group, gdzie na stronie głównej firmy są błędy ortograficzne i interpunkcyjne. Chyba, że sekretarka ją pisała rozmawiając jednocześnie z koleżanką. - Ela, a może wpisać że mamy własny tabor?? Jak myślisz? Dno, dna! OD-RA-DZAM!

Firma bus

Polecam firma rzetelna rozliczna sie Placa na czas nawet dostalem nie jeden raz rozliczenie przed czasem POLECAM!

transportowiec

5 minut temu- (usunięte przez administratora)UWAGA NA GIEŁDZIE WIERZYTELNOSCI SĄ WZYWAM DO ZAPŁATY NATYCHNIASTOWEJ W PIĄTEK ZGŁASZAM NA POLICJE DO PRZESTĘPST GOSPODARCZYCH ORAZ DO URZEDU SKARBOWEGO WYŁUDZENIE PODATKU VAT - SKUTKUJE KONTROLAMI ZA USŁUGI SIĘ PŁACI ! ! ! NIE ODBIERACIE TELEFONÓW NIE ODPISUJECIE NA WIADOMOSCI MAILOWE WIEC KONTAKT PRZEZ GOOGLE NAM POZOSTAŁ .

ANDRZEJ
@transportowiec

Dziwne my mamy placone bez najmniejszego problemu placa nam juz ponad 6 miesiecy

Global Nord Group
@transportowiec

Zapraszam z mila checia do rozmowy Pana ktory pisz3e opowiada bzdury na temat naszej firmy czekamy na kontaka !!!!!!!!!!!!!!!!!!

KONDZIU

(usunięte przez administratora) dobrze ze nowe. Auta. Kupuja będzie z czego zabierać komornikowi

Waldek

Bzdury kompletne rozliczaja sie bez problemu pracuje u nich 2 rok kupoja nowe samochody

xxx

Super pracodawca!!!

xxx

Omijać szerokim łukiem oszusta. Praca z kilometra. Bez rejestracji. Nie wyplacalny

Zostaw merytoryczną opinię o Global Nord Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Global Nord Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Global Nord Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Nord Group Sp. z o.o.?

Global Nord Group Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Czerniakowska 145 lok. 1/B31
    00-453 Warszawa

Global Nord Group Sp. z o.o.