FIFOR POLSKA SP. Z O.O.

Radom

FIFOR POLSKA SP. Z O.O.

Opinie o FIFOR POLSKA SP. Z O.O.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Marta

Fifor to była typowa firma krzak. Została utworzona po to żeby Grecy się bawili za czyjeś pieniądze. Oni kompletnie nie umieli tym zarządzać. Z tego co słyszałam, kręcono tam sztuczne obroty, a tak naprawdę nie przynosiły zysku. Dziwne, że to przetrwało aż tyle. Najbardziej Szkoda jest ludzi, którzy teraz muszą sądzić się o swoje wynagrodzenia. Wiele firm nie odzyskało należnych też pieniędzy, które przetańczyli Grecy.

@Marta 05.08.2018 11:45

Nie do konca... poprostu wlasciciel za bardzo nie umial zarządzac ta firma.. Jego ojcu lepiej szlo.. a ich sposobem zarabiania bylo kupowanie nowych maszyn, przystosowywaniem do produkcji a pozniej sprzedażą takiej gotowej fabryki.. tak jak zrobili z poprzednia fabryka.. tutaj im jednak cos nie poszlo.. i stalo sie jak stalo...

Natalia

@Zip, dziękuję za informacje o obecnej rekrutacji. To bardzo ważna informacja dla osób poszukujących pracy. Mógłbyś napisać jakie warunki pracy Ci zaproponowano? Czy praca jest na akord, a grafik elastyczny? Można liczyć na dodatki do wynagrodzenia takie jak premie, szkolenia lub pakiet socjalny? Napisz jak brzmi nowa nazwa firmy.

@Natalia 22.07.2018 20:35

Firma nazywa sie teraz Intersnack. Z tego co mowili, sa stabilna firma. Od nowego roku maja byc przewidziane premie dodatki itd. Co do szkolen, u nich podobno jest cos takiego, ale jak to wyglada w rzeczywistosci to nie wiem. Raz do roku prowadza jakas kontrole kazdego pracownika jak wypadl, i oceniają pod katem czy dany pracowbik jest przecietny czy ponad przecietny jakos tak. Co do warunkow pracy, wiekszosci daja umowa o prace na czas nieokreślony. Grafik raczrj staly. Planowana praca na 3 zmiany z mowliwoscia 4 brugadowki przez 3-4 miesiace w ciagu roku. Stawki lepsze niz w fiforze. Ogolnie firma wprowadza wiele zmian. Tam sa jakies karty rabatowe, mulikafeteria sie to zwie. Urlopy bedzie mozna wypełniać na komputerze zamiast druczkow. Maja dodac wiecej linii produkcyjnych chipsa i pakowaczek.. Organizacja pracy tez jest inna. Tyle wiem.. Jak te zmiany beda wplywac na prace itd... czas pokaze.

Natalia

@Pracownik, jesteś tam obecnie zatrudniony? Mógłbyś napisać więcej na temat warunków pracy i kwalifikacji jakie należy mieć, żeby starać się o przyjęcie? Na jakie stanowiska są poszukiwani pracownicy? Czy praca na produkcji jest zmianowa, a grafik elastyczny? Czekam na Twoją opinię.

@Natalia 16.07.2018 09:09

Praca od 6 sierpnia bedzie na zmiany. Jestem zatrudniony od 9 lipca. Produkcja probna ruszyla od tego czwartku co byl. Czyli 19. Sa poszukiwani na chyba wszystkie stanowiska.. najlepiej przyjsc zlozyc cv .. dowiedziec sie od kard..

Natalia

@Zip, czy masz jakieś informacje na temat firmy? W poprzednich postach @Pracownik pisał, że firma ma znowu ruszyć w połowie lipca. Czy będą przyjęcia nowych pracowników, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Komentarze na ten temat będą bardzo ważne dla osób poszukujących pracy.

@Natalia 07.07.2018 19:29

Firma ruszyła już narazie som porządki a produkcja rusza 23 tylko to nie jest fifor

Ona

Ludzie nie idą tam do pracy dlatego że nie mają ambicji tylko rynek radomski nie daje innej perspektywy. W małych firmach nie ma możliwości dostania umowy o pracę a sądzę że dla każdego jest to ważny dokument. Dajmy szansę nowym właścicielom nikt z nas nie wie jak będzie. Zawsze można odejść a i po co te przepychanki że jak ktoś była na wyższym stanowisku to nabijacie się że wróci na niższe? Po tym jak tam było się traktowanym na wyższych stanowiskach nawet człowiek nie myśli żeby na takie aplikować. Pozdrawiam wszystkich tych którzy negatywnie odnoszą się do innych szkoda tylko że anonimowo bo przecież tak jest najlepiej - mentalność ludzka a później i tak będziecie wszyscy wchodzić sobie w (usunięte przez administratora) i będziecie najlepszymi przyjaciółmi z pracy. Pozdrawiam serdecznie wszystkich anonimowych kozaków bez ambicji bo w końcu sami tak mówicie o innych a może warto by pomyśleć czy to wy macie ambicje.

@Ona 02.07.2018 07:03

Dokladnie... Poza tym co znaczy ze czlowiek ma ambicje ? Że sie rozwija i szuka innej pracy na wyzszym stanowisku z wyzsza pensja... a moge sie zalozyc ze wiekszosc jak fifir padl poszla gdzie popadnie, czyli na produkcje i magazyn w innych fabrykach lub zakladach produkcyjnych... Wiec jesli chcecie pisac ze ktoś niema ambicji... to spójrzcie na siebie..

Ha

Dzieci pewnie wiecie kto pisze pracowałem na nozach nigdy nie byłem zadowolony z zarobków i z niby kierowników po szkole średniej, operatorzy nigdy nie byliście operatorami za 31 dni ciągłej pracy to w każdej firmie dostaniecie 3000 tysiące złoty ale jak to wasza pierwsza praca i raczej nie odnajdziecie się w żadnej innej jak szymonek niedorozwuj i reszta operatorkow bez szkoły i ambicji

@Ha 28.06.2018 19:21

"Niedorozwuj" .... Wezcie sie ludzie piepsznijcie w łeb. Ani nikt nie wie jak tam bedzie.. a już piszecie jakby sie nic nie zmienilo i moze dalej dziadek bedzie chodzil i psół powietrze... Co do naiwności... to jest poprostu praca.. kazdy bedzie tam chodzil zarabiac na zycie.. i nie jest kwestia niepewności... niektozi np z powodu wieku moze nieznalesc.. a ci co znalezli prace i wracaja do intersnacka to tez sa naiwni ?? Dajcie spokoj... nikt nie musi sie lubić, ale takie gadanie swiadczy o wlasnie wykształceniu... bo wlasnie niedorozwoje pisza takie rzeczy.. I zacznijmy od tego ze nie wszyscy maja średnie wykształcenie..

Natalia

@Aaaaa Skąd w ogóle informacja o tym, że firma Fifor mogłaby być zamknięta? @Mały Pamiętajmy o netykiecie. Poza tym, nie napisałeś nic konkretnego, więc jeśli masz jakieś zarzuty wobec firmy, to proszę napisz jasno, co takiego było nie tak pomiędzy Tobą a firmą Fifor?

Ha
@Natalia 15.04.2018 17:20

Nie wiesz co piszesz dziecko ta firma jest niczym każdy o tym wie

Gmail

Ludzie którzy tam wracają są nie poważni poprostu nie umieją sobie znaleźć pracy w wracają na to samo (usunięte przez administratora) Życzymy im powodzenia niektórym lizusa że zmiany M O.( WIELKA KIEROWNICZKA ) TERAZ ma zap... Jakoś normalny pracownik hehe. Naiwni ludzie.

Były_działacz

Taaa ruszają znowu, obiecują by za pół roku znowu wszystkich w konia robić. Nie dajcie się nabrać.

Prezes
@anonymous 26.06.2018 16:16

Ale z wyższą pensją. W firmie z innym zarządem bez grekow.

Ojojojk

Czy moze komus udalo sie skontaktowac z firma?moze jakis nowy numer maja?potrzebuje uzyskac od nich swiadectwo pracy,moze ktos ma info co dalej z firma?

@Ojojojk 13.06.2018 14:12

Napisz meila na adres firmowy ja tak zrobiłem i dostałem lub wyślij podanie na adres

Natalia

@Zip A nie lepiej byłoby zadzwonić do firmy FIFOR POLSKA i spytać co z tym świadectwem pracy? Tak po ludzku. Nasza Poczta Polska czasem bardzo różnie funkcjonuje i wina niekoniecznie leży po stronie pracodawcy. Zachęcam do kontaktu z pracodawcą i koniecznie napisz jak się cała sytuacja wyjaśni.

zip
@pracownik 16.05.2018 09:40

podobno znowu mają ruszać od czerwca ? ktos cos wie na ten temat ??

chips

Ludzie...nie znacie Greków...."udają Greka", przekonałem się osobiście,myślicie że chipsy to się robią z niczego? Nie mają nawet surowca, i co myślicie że rusza i z wody będą robić? Już po zakladzie

Witam proszę o pomoc jestem pracownikiem firmy fifor koczy mi się umowa w poniedziałek w jaki sposób mogę odebrać świadectwo pracy prubuje się kontaktować z zakładem i nie mogę się dodzwonić a innych numerów nie mam

Onw
@Pracownik 27.04.2018 21:09

Dają na raty wypowiedzenia żeby nie było zwolnienia grupowego bo wtedy musieli by wypłacić ekwiwalent.

Tomas

Czy ktoś wie czy pracownicy dostali pensie

Phu

Zatrudnię ludzi zwolnionych z firmy Fifor (kilku już zatrudniłem). Kontakt phuerdol@onet.pl

Aaaaa

Firma już jest zamknięta czy jeszcze nie?

Mały.

Życzę tej firmie wszystkiego najgorszego a w szczególności dwóm koordynatorom.Im to kury szczać prowadzać a nie ludźmi zarządzać.W szczególności wszystkiego najgorszego życzę Panu koordynatorowi który mocno wchodzi w (usunięte przez administratora) pseudo biznesmenom greckim.Mam nadzieję że zostanie tak samo potraktowany jak traktuje innych.

@Mały. 05.03.2018 11:54

o kim piszesz kolego ?

xxxx

Ile zarabia koordynator ??

Xxxx
@Aaa 30.01.2018 07:33

A mi znajomy powiedział że jego kolezanka jest kordynatorem i zarabia 3tys

Marcin

Dla mnie praca w Fiforze nie była najgorsza, ale to głównie dzięki ludziom, którzy tam pracowali (pracują). Największym minusem to brak zorganizowania, czyli panujący chaos, za dużo obowiązków, wykorzystywanie pracownika i brak podziękowania za wykonywanie czegoś dodatkowego . Jeśli firma upadnie to jednak szkoda, bo w Radomiu dużo ludzi straci pracę. Najlepszą opcją będzie jeśli ktoś to przejmie. Wtedy może zarządzanie ulec całkowicie zmianie i warunki pracy napewno się poprawia. Pytanie czy tak się stanie..?

Tomek

Czy to prawda ze zaklad jest zajety przez komrnika i jest zamkniety

Ewa
@Jaa 15.02.2018 19:47

Ktoś tam jeszcze przychodzi do pracy? Pracowałam kiedyś i nieźle mi krwi napsuli. Arystokracja z Grecji i Laysów jeszcze tam jest, czy już uciekli?

On

Może jestem egoistą ale bardzo się cieszę że ta firma tak skończy i zbankrutuje za to jak traktowali pracowników należy im się. Szkoda tylko że ludzie stracą pracę ale osoby które tam pracowały wszędzie będą miały lepiej niż tam.

byly pracownik
@On 16.02.2018 09:02

calkowicie popieram, warunki pracy ciężkie do zniesienia, każdy gdy tylko mógl to zwiewał.

Patryk

A nie wiecie dlaczego dostawca folii wstrzymał dostawy?

Aaa
@Patryk 01.02.2018 18:38

Bo nie płacą ☺️

Aaaaa

Nie polecam pracy w tej firmie brak szacunku do pracownika wciąż brakuje surowców auta wyjeżdżają puste mało tego składki ZUS nie są regulowane Totalna porażka.

Damian z exstrudera

Ja tam pracuje od początku i nie polecam nikomu tam pracy

Maximus

Burdel na kółkach ... brak organizacji paracy na magazynie 1 magazynier pracuje za 3 osoby jeden brygadzista M.W nie wie gdzie jest jego miejsce i myśli że jest prezesem firmy nic nie potrafi a udaje że wie wszystko brak organizacji pracy . Nie polecam tam pracy .

anonymous
@Maximus 16.12.2017 22:27

skoro z nim pracujesz proponuje przyjść na jego zmiane i porozmawiać z nim a nie pisać farmazony

Maximus

Widać oburzenie Pana M . ( Konrad ) Cały Pan M nie da powiedzieć o sobie złego słowa .

Konrad

Sami sobie stwarzamy takie warunki do pracy. Jeśli wykorzystujemy jeden drugiego. Miejcie pretensje do siebie!!!!

anonymous

wyzysk ludzi-co na to prezes

Zippo

ogolnie praca jak kazda inna, gdyby tylko jeszcze logicznie zarządzali ludzmi to by bylo dużo lepiej, bo aktualnie i od początku prawie jest tak że jedna osoba robi za 2-3 osoby tam. Wyzysk jednym słowem. Czasem jak arcy koordynator coś wymyśli to można stwierdzić że jednak jest niespełna rozumu ... pensje naniższa krajowa, operatorzy do reki maja 1600 zł. do tego wszystkiego koniecznie praca w weekendy, czasem to zdarza się, że ludzie pracują cały MIESIĄC!?!?!! a jak nie pracujesz w weekendy to mogą zwolnić... podsumowując: ODRADZAM

oko

1500zl

eeee
@oko 25.02.2017 17:31

Marne pieniadze

Zostaw opinię o FIFOR POLSKA SP. Z O.O. - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIFOR POLSKA SP. Z O.O.